24 máj 29, 04:39:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 379 380 [381] 382 383 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018381 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5700 Dátum: 15 júl 20, 17:34:27 »

Law szerintem beteljesítette azt, amiért kalóz lett megy a süllyesztőbe és majd mint Luffy szövetségese jelenik meg egy esetleges világkormánnyal való háborúban. Pont mint Shirohige szövetségesei. Minden esélye megvan, hogy túléljen a háttérben.
Kétlem, hogy őt érdekelné Kaidou.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
1234567
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #5701 Dátum: 15 júl 20, 18:18:00 »

Sok választása ezek után nem lesz mert Kaidou ki akarja majd őket csinálni .... Smile nagy veszteség neki a logika ezt mondja nálam aztán lehet tévedek Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5702 Dátum: 15 júl 20, 18:28:48 »

Law-t nem érdekli Kaidou. Lawnak meg van annyi esze és képessége, hogy ha akarják az életbe ne találják meg. Műtét gyümi még akár új arcot is varrhat magának.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
1234567
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #5703 Dátum: 15 júl 20, 19:06:41 »

Új arc ? Végülis... erre nem gondoltam Nevet

Akkor luffyék felköthetik a nadrágot mert kaidou nehéz falat lesz nem beszélve big mom ról Nevet

Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5704 Dátum: 15 júl 23, 06:18:00 »

http://readms.com/r/one_piece_party/002/2866/1


Ezt láttátok?Nevet
Sajna igy gondolom nem látjuk mar a CP9et Szomorú
Naplózva
zeropiece
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 34


« Válasz #5705 Dátum: 15 júl 23, 20:08:49 »

Most én vagyok lemaradva vagy ténykeg senkit sem zavar hogy nincs fejezet?  Gondolkozik
Naplózva

Nincs olyan hogy erõs ellenfél mert én erõsebb vagyok.(kivéve Yamchánál és Chuk Norrisnál)
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #5706 Dátum: 15 júl 23, 21:02:25 »

Ha magyar nyelvű fordításra gondolsz, akkor szombatig még várnod kell. De mindkét elmaradt fejezettel jelentkezünk aznap! ^^
Naplózva

chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #5707 Dátum: 15 júl 24, 04:34:34 »

Most én vagyok lemaradva vagy ténykeg senkit sem zavar hogy nincs fejezet?  Gondolkozik


A héten nem lesz megjelenő fejezet! Ha a soron következő 795 fejezetre gondoltál... A szokásos szünet van gondolom amit Oda sensei az egészsége véget szokott tartani.

Ha a hiányzó 2 részre gondolsz (793, 794) akkor azt majd felrakják a srácok amikor ráérnek és elkészülnek vele. De Tapion-sama előttem leírta mikor esedékes a dolog...
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5708 Dátum: 15 júl 25, 17:01:37 »

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/793/12
Mi van a képen egy hatalmas sárkány feje vagy egy hatalmas bogár?Nevet
Kíváncsi vagyok mi lesz Kaidou képessége. Az most már biztos, hogy Zoan, de ezt eddig is sejtettük.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5709 Dátum: 15 júl 26, 09:24:01 »

Mint egy szarvasbogar olyan alakja van a fejének Nevet amugy nem ezer bestia Kaido?

Valószínűleg kombinálni fogja az állatok erejét, akar egy gepard sebességet egy medve erejével plusz szöcske ugrolabakkal ki tudja Nevet de akkor mar szinte biztosan kijelenthetjük hogy O is több ördöggyümölcsöt tud megenni mint BB... Es szerintem Luffy is megfog enni még egyet Mosolyog
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5710 Dátum: 15 júl 26, 09:29:16 »

Az nem lehetsége, mert a gorosei határozottan kijelentette, amint Kurohige tett az eddig példátlan.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5711 Dátum: 15 júl 26, 14:30:37 »

Ez tényleg igaz csak akkor miért hívják igy Nevet plusz zoan tipusú gyumiket szallitottak neki doffyek  Gondolkozik na mindegy hamarosan kiderül Nyelvesít
Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #5712 Dátum: 15 júl 26, 16:16:01 »

Szerintem ez a megnevezés csak arra utal, hogy nagyon erős és (valószínűleg) zoan-típusú gyümije van. Bár én el tudom képzelni, hogy valójában nem is ember...
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5713 Dátum: 15 júl 26, 17:43:44 »

Minimum egy óriás / fel óriás ekkora mérettel... Nevet de legalább nem lesz nehez el találniuk kacsint
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5714 Dátum: 15 júl 26, 21:09:17 »

Még a legelején én is azt hittem, hogy Kaidounak valamilyen Zoan alakváltó démongyümölcse, van de azt túl erősnek tartottam. Azonban ez a fejezet után  http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/689/18 nekem egyre jobban úgy tűnik, hogy ez a 100 bestia Kaidou megnevezés nem a képességére utal, hanem a legénységére. Eddig nekem ez lenne a legreálisabb magyarázat. Amúgy ettől függetlenül őt is Zoan démongyümölcs használónak tartom, de majd kiderül.

Bevallom amikor láttuk körvonalazódni az alakját és feltehetőleg egy óriás kicsit furcsálltam. Azonban addig nem írok róla semmi negatívumot, amíg nem tudom mit akar kihozni belőle Oda, mert lehet, hogy végül nagyon tetszeni fog.
Oda nem halogathatja sokáig Kaidou bemutatását, mivel ugye ő a célpont és miután legyőzték az egyik kulcsfiguráját mutatnia kellene Kaidou reakcióját.

Szerintem hamarosan lesz egy ahhoz hasonló fejezet, amiben a szupernovák voltak bemutatva, csak abban a Yonkouk lesznek a főszereplők. Arra tippelek, hogy ez akkor lesz, amikor Big Mom teapartija meg lesz rendezve. Azt mutatnia kell, hogy Big Mom kinyitja a tamatebakot, Kaidout is ideje lenne mutatnia, az sem kizárt, hogy látjuk Feketeszakállékat, amikor Burgess jelent, hogy nem sikerült megszereznie a lánggyümölcsöt, és Shanks is feltűnhet, ha már ő Kidék célpontja.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Oldalak: 1 ... 379 380 [381] 382 383 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!