24 máj 29, 05:27:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 350 351 [352] 353 354 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018406 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5265 Dátum: 15 máj 07, 18:19:48 »

Doffy mondta, hogy az awakeninggel a kornyezeted is átalakul, es oké hogy sivatagban volt Crocodile de ha jól emlékszem kesobb is tudta a körülötte levő dolgokat homokka változtatni plusz Dofft nem szivleli annyira lehet ezért hozta be most Doffynal az awakeninget  Nevet

Tényleg rengeteg mindent ki lehet hozni ebből az awakeningbol kiváncsi vagyok hogy Luffynal ez hogy fog megmutatkozni mert nem hiszem hogy a körülötte levő dolgok gumibol lesznek mert annak tényleg nincs értelme...

Es Kaido milyen bitang erős lehet h Doffy fel tőle Nevet?? Mert azert igen kemény O is...
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5266 Dátum: 15 máj 07, 19:03:37 »

Doffy nem igazán ijedt meg Aokijitől aki azért eléggé bika még ha nem is zöld.Kaidonak meg a nevétől is megizzad.Mondjuk szerintem ez természetes mivel ő egy Yonko, Akainu is összeszarta magát Shanks láttán pedig Akainu nem az a fajta.

Ahogy mondtátok démongyümölcs bankai-t (ez nagyon tetszik  Ördögi ) lehet tervezett Oda valamilyen formában, de ez az awaking tuti, hogy most lett kitalálva.Legalább is én nem hiszem, hogy ezt már kitalálta volna régebben.Oda amilyen részletes tuti lenne rá utalás.

Vagy ha van akkor aki nálam okosabb majd küldje pls Nevet Mindenesetre rohadt jó ötlet de ne essen abba a hibába, hogy lebutítja ezt a dolgot olyan szintre, hogy mostantól mindenkinek lesz ahogy haladnak előre mert ez az új világ ecetera ecetera...

Doffynál ellőve oké, de szerintem úgy lenne a legjobb ezután ezt ellőni, hogy csak a soron következő Yonkonál, esetleg ahogy Luffy lassacskán szert tesz rá de semmikép sem a következő arc-ban kellene belemenni 2 mondatnál részletesebben.


A fejezet pedig király volt  Ördögi Amikor az öregasszony el kezdett szaladni valamiért a régebbi poénok jutottak eszembe Nevet jót nevettem Nevet  ikszdé
Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #5267 Dátum: 15 máj 07, 19:20:36 »

Burgess démongyümiket cipel a zsákjában? Tök olyan a textil mintája. Pojén

Szóval, na, ha vége, akkor végre lezártuk ezt is, lesz egy kis lazítás jövőhéten, és indulhat az új kaland. Már nagyon várom! Nevet

100%-ig biztos lehetsz benne, hogy Doffy még nem lett lenyomva.

Basszus Burgessnél láttam, hogy valami fura van, de nem néztem tüzetesebben, jó, hogy írtad mert nem tűnt volna fel.

Ezért is írtam, hogy nem vagyok benne biztos, de ilyen megjegyzéseket akkor szoktak írni, amikor már tényleg eldőlt egy csata.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5268 Dátum: 15 máj 07, 19:39:51 »

Le a kalappal Doffy előtt, isten se tudja már hányszor kapott ilyen brutális ütést eddig Lawtól és Luffytól, de még mindig képes harcolni. Ha ez ütés után is talpra áll azt hiszem kiérdemelte nálam a TANK címet. Eddig 4-0 Luffy javára mióta G4 formban van, ha nem tud még valamit előhúzni Doffy, akkor a harc valszeg már el is dőlt, kicsit csalódott vok mert egy badass harcot vártam amiben lesz adok kapok. Nagyon úgy néz ki h G4 form ellen nem nagyon tud mit kezdeni Doffy, sztem max 1-2 fejezet van még és Doffy ki lesz ütve.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5269 Dátum: 15 máj 07, 19:50:30 »

Egyébként csak én érzem doffit hülyének? Oké legyőzi Luffyt, de azt hiszi Fujitora, Sabo, Burgess  és minden szigeten lévő harcos végig nézi a kalitkát? Már azóta halott szegény, hogy elbuktak az emberei. Rossz nézni, hogy mégis pofázik, mint valami God. Tényleg vérbeli Égisárkány.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Shi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Válasz #5270 Dátum: 15 máj 07, 19:55:58 »

Crocodile itt megemlítette az "awaken" dolgot: http://www.mangapanda.com/103-2651-12/one-piece/chapter-544.html
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #5271 Dátum: 15 máj 07, 19:58:57 »

Ahogy mondtátok démongyümölcs bankai-t (ez nagyon tetszik  Ördögi ) lehet tervezett Oda valamilyen formában, de ez az awaking tuti, hogy most lett kitalálva.Legalább is én nem hiszem, hogy ezt már kitalálta volna régebben.Oda amilyen részletes tuti lenne rá utalás.

Nem hiszem, hogy most találta volna ki, mivel most már egyértelmű, hogy Aokiji és Akainu Punk Hazard-ot ugyanígy alakították át.
Naplózva

Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5272 Dátum: 15 máj 07, 20:54:01 »

Crocodile itt megemlítette az "awaken" dolgot: http://www.mangapanda.com/103-2651-12/one-piece/chapter-544.html


Gyah hogy megtaláltad Nevet nagyon durva Oda hogy ennyire előre tervez...Nevet csodálkozom, hogy nincs Shikamaruhoz hasonló karakter Nevet jo most Barto hangja miatt van Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5273 Dátum: 15 máj 07, 21:28:36 »

Hmm igazad van tényleg említi, de akkor Zoanoknál ez azt jelenti, hogy mindig az állati formájukban vannak? Choppernek is ilyen lenne a nagy alak, ha eluralkodik rajta? Ez nem hiszem, hogy nagy előny lenne nekik...
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5274 Dátum: 15 máj 07, 21:32:37 »

Egyébként csak én érzem doffit hülyének? Oké legyőzi Luffyt, de azt hiszi Fujitora, Sabo, Burgess  és minden szigeten lévő harcos végig nézi a kalitkát? Már azóta halott szegény, hogy elbuktak az emberei. Rossz nézni, hogy mégis pofázik, mint valami God. Tényleg vérbeli Égisárkány.

Szerintem Saboról nem tud, legalábbis amikor felfedte magát, akkor már javában állt a bál. Habár egy jó ideig még a palotájában csücsült, szóval nem lenne logikus, de konkrétan nem láttuk, hogy megtudja, hogy ki volt a másik Lucy (vagy igen?)
Burgess passz, szerintem tőle nem igazán tart, meg gondolom Burgess semmit sem fog tenni a civilekért, ráadásul Doffy a családját, meg a kivételeseket biztos maga mellé vinné, és akkor állítaná csak meg a kalitkát, amikor már csak ők maradtak. Gondolom csak nem akar Feketeszakállal szembeszegülni azzal, hogy megöli az első tisztjét.
Fujitora meg elvileg az ő oldalán áll, bár azzal számolnia kellett, hogy a játék rejtély kiderülése után átáll. Szerintem nem számolt azzal, hogy Luffy ilyen erős lesz (bár ő ugye azt mondta, hogy nem akarja alábecsülni őket), és arra gondolt, hogy majd az embereivel közösen (akiket felgyógyít, miután legyőzte Luffyt) legyűrik Fujitorát.
Azért Doffy van olyan erős, meg van olyan aduász a kezében, hogy megértsem, hogy miért nem aggódik.
Szerk.: Bocs, egy picit nagyon össze-vissza fogalmaztam Nevet Azért remélem érthető.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 07, 21:36:03 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #5275 Dátum: 15 máj 07, 21:42:22 »

Doffi tudja, hogy a szigeten van Sabo, mivel ő is kapott 3 csillagot!
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5276 Dátum: 15 máj 07, 21:57:04 »

Ja, igazad van. Akkor bocs, nem rémlett.
Hát megvan az egészséges önbizalma, az vitathatatlan Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5277 Dátum: 15 máj 07, 22:04:39 »

Ahogy mondtátok démongyümölcs bankai-t (ez nagyon tetszik  Ördögi ) lehet tervezett Oda valamilyen formában, de ez az awaking tuti, hogy most lett kitalálva.Legalább is én nem hiszem, hogy ezt már kitalálta volna régebben.Oda amilyen részletes tuti lenne rá utalás.

Nem hiszem, hogy most találta volna ki, mivel most már egyértelmű, hogy Aokiji és Akainu Punk Hazard-ot ugyanígy alakították át.

Igazad lehet de ez nekem még nem elég.
Lehet személyenként más lesz ez a dolog sőt biztos de Doffy esetében komplétán húrokká változtak a dolgok.Ha mindenkinél ez állna fent akkor ott nem is kellett volna szigetnek maradnia de ha jól emlékszem ott "csak" a klíma változott meg.Ehhez pedig nem feltétlen kelhetett semmilyen awaking.Bár lehet, hogy csak nekem az badassabbnek tűnik, hogy bármiféle awaking nélkül csak a hatalmas erejükkel tették azzá a szigetet ami.Mindenesetre komolyabb körítés nélkül nekem belemagyarázásnak tűnne, de nyitott vagyok a lehetőségre.

A zoan-s krokis résszel viszont már más a helyzet.Ha már ott eltervezte ezt oda akkor le a kalappal.  bow

azon már én is gondolkozok egy ideje, hogy Doffy mégis minek örül ennyire.Még ha le is győzné Luffyt utána olyan állapotban lenne, hogy egy Beam Frankytól is rohadt nagy overkill lenne.Arról ne is beszéljünk, hogy ott van Zoro akit közel olyan erősnek tartok mint Luffy, szóval egy halálán lévő Doffy nem lenne neki nagy kihívás és még csak 1 nevet említettem és nem csak 1 van.

Egyébként kicsit vicces, hogy Luffy a bossfigtjai után mindig hikomat de szinte sosem azért mert annyit kapott volna az ellenttől hanem azért mert magát teszi taccsra ikszdé
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #5278 Dátum: 15 máj 07, 22:19:16 »

Na erre egyáltalán nem gondoltam. Démongyümölcs bankai! Mondjuk ez valóban kellett, mert hála ennek azért még mindig egálban tudnak maradni a gyümik a hakik mellett. Azonban egyetértek az előttem szólóakkal, ha ezek után minden 2-3. új gyümi használó ezt fogja tolni (a haki is eléggé elnépszerűsődött), akkor elég csalódott leszek... Oké, Újvilág, de azért van itt sok gyengébb ember is.
Azért az beteg, hogy akkor már Impel Downnál kitalálta ezt az Ébredés dolgot Oda? Nevet

Hmm igazad van tényleg említi, de akkor Zoanoknál ez azt jelenti, hogy mindig az állati formájukban vannak? Choppernek is ilyen lenne a nagy alak, ha eluralkodik rajta? Ez nem hiszem, hogy nagy előny lenne nekik...

Nem úgy volt, hogy ezek a zoanosok nagyon gyorsan regenerálódtak? Szerintem ez volt az ő Awekening stílusuk.
Choppernek is egy hasonló kéne, a hatalmas formájánál felesleges nagyobb dögöt kitalálni. Simán csak legyen rajta egy gyógyulós buff Nevet Immortal mód a Monster Pointban elég op lenne Nevet Még ha csak pár percig is.
Luffynak akkor ez még nem az Awekeningje? Jesszus, bele se merek gondolni mi lesz még itt...

azon már én is gondolkozok egy ideje, hogy Doffy mégis minek örül ennyire.Még ha le is győzné Luffyt utána olyan állapotban lenne, hogy egy Beam Frankytól is rohadt nagy overkill lenne.Arról ne is beszéljünk, hogy ott van Zoro akit közel olyan erősnek tartok mint Luffy, szóval egy halálán lévő Doffy nem lenne neki nagy kihívás és még csak 1 nevet említettem és nem csak 1 van.

KÖSZÖNÖM!!! Én is pont erre akartam kitérni. Oké, be kell ismernem baromi lelkesítő volt most Riku király beszéde, de valóban hülyeség. Annyi erős tag van még Dressrosán, még ha a legtöbb fáradt is. Rámennének a már kb. a fáradságtól és kimerültségtől majdnem összeeső szinten lévő Dofira párszázan, akkor... hát elég izi dolguk lenne Nevet
Bár én sose értettem a op-ben azt, hogy miért kell mindig csak a főszereplőnek harcolnia afőellenség ellen??? Mondjuk Thriller Bark kivétel, lehet azért is kedvenc ívem! Ott volt szép csapatmunka Nevet

Szóval, ha van még ütőkártyája Dofinak, ha nem, ennek már vége lesz a következő fejezetben a kalitka eltüntetésével együtt. Fujitora meg tényleg szánalmas. Burgest meg nem tudom miért nem üti ki instant Sabo.
De ez a fejezet akkor is baromi jó lett, 5/5
Naplózva

chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #5279 Dátum: 15 máj 08, 07:48:04 »

Ez a rész barom jó volt, nekem nagyon tetszett! Amúgy nekem se jutott eddig az eszembe ez a Croci-s "Awakening" dolog csak amikor utaltatok rá. Amúgy az impel down-ban azoknak a zoanoknak a regenrálodás volt a képességük Croci is mondta hogy ne csak álljanak ott (a menekülő rabok) mert csak idő kérdése és újra fel kellnek majd.

Doffy elleni harc pedig nem ért véget!
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/781/19
Szerintem akkor lesz vége a harcnak amikor azok a fonalak amivel összevarrta a szerveit Doffy (fenti link) Law támadása után és Luffy addig püföli míg el nem szakadnak. Na akkor lesz vége szerintem vagy is én így csinálnám a Oda helyébe ha már kitalálta ezt...

Ez a rész amúgy nagyon át jött nekem is hosszú idő után nem éreztem erőltetve semmit. TETSZETT! Adom az 5/5-t.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 08, 07:51:24 írta chaoslord3 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 350 351 [352] 353 354 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!