24 máj 28, 21:27:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 343 344 [345] 346 347 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018197 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5160 Dátum: 15 ápr 11, 18:23:03 »

Csak azért gondolom mert így teljes mértékben az izmaira tud hagyatkozni  Mosolyog De jogos, hogy ehhez nem kell az erejét kikapcsolnia  Gondolkozik
Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #5161 Dátum: 15 ápr 11, 20:09:44 »

A gumi erő nélkül nem lenne G2 sem, illetve szerintem is gyengébbet tudna ütni, hiszen nem tud olyan sebességre gyorsulni a keze. Az izmai meg ugyanannyira erősek, akár van gumi-ereje, akár nincs.
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5162 Dátum: 15 ápr 11, 20:49:13 »

Ez igaz  Hmm?

Én úgy képzelem ezt a G4-et mint Naruto amikor Sennin módba kapcsol, vagyis csak a természeti chakrát használ, jelen esetben az izmaira koncentrál és a gumi erejét kizárja így megnő a fizikai ereje de nem tudja megnyújtani a testrészeit...
Naruto se tu száz klónt csinálni de cserébe egy ütése felér 100 klónnal..  Luffy pedig nem tudja 20 méterről eltalálni Doffyt de közelről olyat üt mint -akár ahogy írta valaki- Elizabello egy king punch-al  Nevet

De majd kiderül én mindenesetre kizárom a hakit és mindenfelé G3-as variációt..   amire tippelek az vagy a gyümi kikapcsolása vagy a gumi segítségével az izmai erősítése  Nevet

Külföldi fórumon írták, hogy amikor visszahúzza a kezét/lábát akkor keletkezik a testében egy mini rengés és ezt fogja kihasználni valahogy..     Nem tudom de hosszú 2 hét lesz az biztos  Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5163 Dátum: 15 ápr 11, 20:58:34 »

Naruto sennin módban simán tud száz klónt csinálni. Az más kérdés, hogy Pein ellen nem tudott, de az azért volt, mert zavarta volna a hátramaradt kettő klónt a Myobuko hegyen.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5164 Dátum: 15 ápr 11, 21:05:40 »

erőnek függvénye a sebesség.Gumi erő nélkül meg jóval lassabb ergo kisebb erő az ütésben.

Abban ha olyasmi ereje lenne "mint ennek meg annak" vagy valami felturbózott G2/G3 lenne semmi kreativitás nem volna.Odától azért el lehet várni többet.

Na ha Sanjiékhoz váltana akkor nem tudom, hogy örülnék vagy felmérgesednék  smirksweat Gondolkozik
Még mindig az tartom a legjobbnak ha Sanjiék visszatérnek egy széttépett Big Mom hajóval és Sanji a kezében tartja az eszméletlen Pekoms-ékat.Nem jellemző Odára, hogy off-screen lezavar harcokat, de szerintem egy ilyen jelenet sokkal nagyobbat ütne és a harcokat, az esetleges új technikákat amivel Sanjiék győztek később bárhova be lehet szúrni flashback-ként.

Egyébként ha már ennyit szünetelünk akkor x hét múlva amikor kijön a fejezet kiadhatnának duplát vagy legalább egy olyat ami másfélszer hosszabb.Ha le lesz rendezve Doffy akkor a g4-al együtt pláne nagyot ütne egy hosszabb fejezet.

Oda amilyen részletes 17 oldalon, 25-30on ha csak 1 helyszínre/szálra koncentrál akkor simán letudhat 2-3 fejezetnyi anyagot.Ez nem így lesz  Szomorú Neeem
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #5165 Dátum: 15 ápr 12, 07:36:27 »

Találtam néhány érdekes theory-t a Gear 4-ró, de ez különösen tetszett! Ajánlom nektek, hogy elolvassátok! Mosolyog


http://orojackson.com/threads/luffy-%E2%80%93-gear-fourth-theory-thread.6481/
Naplózva
geraufc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #5166 Dátum: 15 ápr 12, 12:12:48 »

Sziasztok !
Ezt az új részt ugye mindenki angolul olvasta el ? Mosolyog még magyarul nem jött ki igaz ?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5167 Dátum: 15 ápr 12, 12:23:03 »

Jaja, magyarul csak pár nappal később szokott jönni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #5168 Dátum: 15 ápr 14, 19:41:34 »

6. oldal. Nem tudom, hogy Lu-nak honnan jött az ötlet, de az, hogy csak felkapja Law mellett a levágott kart is, majd aztán ledobja őket, nos.. ütött (Oda precizitása). Amitől elkezdek gondolkodni, hogy Robin miért lepődik meg. A csonk vagy maga a repülő kar miatt? Talán inkább az utóbbi.

A 14-15. oldalon pedig három dologra tudok gondolni.
1., Law hálás, hogy Káposzta nem úgy viszi őt mint egy zsákot
2., Luffy-nak kellene így tartania őt
3., Law Luffy mellett akar meghalni - A LawLu shipperek Nagy Pillanata

Na meg annyit a múltkori megszólalásomról, hogy nem lesz szünet...
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #5169 Dátum: 15 ápr 15, 20:57:34 »

Amitől elkezdek gondolkodni, hogy Robin miért lepődik meg. A csonk vagy maga a repülő kar miatt?
Szerintem egyszerűen csak a tény miatt, hogy Law karja nincs a helyén. De már nem ártott valami csonkítás, mert elég rózsaszín az OP ha a halálozási rátát vagy maradandó sérülést nézzük. (Luffy is csak a deisgn miatt kapott X-et)
Naplózva
afiifafiifa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #5170 Dátum: 15 ápr 16, 01:08:42 »

Eleg erdekes dolog: http://www.onepiecegold.com/gear-fourth-the-power-of-vibrations-theory/
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5171 Dátum: 15 ápr 16, 10:48:03 »

Wáó, hogy magyarul mennyivel jobb volt a fejezet. Annyira átjött minden érzelem.

Law szenvedése, hogy nem tudta legyőzni Doffyt és egyben reménye, hogy Luffy ezt megteszi helyette.
Cavendish is tök jófej volt és figyelmes, mind Law-val, mind Robinnal.
Doflamingo mikor azt ecsetelte mi fog történni az országban 30 ,40 ,50 ,60 perc múlva rendesen vérfagyasztó volt. Az eddigi legkegyetlenebb és legjobb ellenfél (Lucci-val erős holtversenyben nálam.) Nevet
A végén pedig Luffy, ahogy elmondta, hogy minden felelősséget magára vállal és a végén a badass szöveg + G4. Fhuh rendesen kirázott a hideg.  bow

Durva, hogy kétszer elolvastam angolul és most magyarul és most élveztem a legjobban. Hát igen a magyar nyelvnél nincs szebb, kifejezőbb és választékosabb nyelv. Nyelvesít
Naplózva
david-naruto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 94



« Válasz #5172 Dátum: 15 ápr 16, 13:29:07 »

Nagyon jó fejezet volt biztos én még így is megborzongok ahogy olvastam a hszt Nevet Alig várom már Nevet Az hogy kevés a halálozás meg a maradandó sérülés az annyira nem gáz bár én is eltűrük még egy két halott szereplőt Nevet
Sanjiékra azért kíváncsi vagyok mi a szitu .
Naplózva
afiifafiifa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #5173 Dátum: 15 ápr 17, 12:09:06 »

Csak nekem tetszene ha Wadatsumi csatlakozna Luffiekhoz? Nevet
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5174 Dátum: 15 ápr 17, 12:15:24 »

Hát Kurohige hegy méretű embere ellen jó eséllyel indulhatna.
De amúgy nagyon kevés esély van erre. Elég egysíkú egy karakter. Valamint halembernek már ott van Jinbei.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 343 344 [345] 346 347 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!