24 máj 28, 20:04:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 341 342 [343] 344 345 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018101 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #5130 Dátum: 15 ápr 09, 12:11:18 »

Law nagyon badass volt Nevet.
Az a gond hogy ilyen LEE-s powerupon kivul tenyleg nehez elkepzelni mast, de remelem er minket majd meglepetes.
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5131 Dátum: 15 ápr 09, 12:34:33 »

Sejthető volt, hogy Luffy tartalékolt, csupán felmérte Doffy erejét és most kezdődik az igazi harc....

Kétfélét képzeltem el a gear 4-ről:
- hasonló lesz mint a gear 2, csak gyorsabb és erősebb lesz
- teljes testét bevonja hakival, ahogy vergo is

Kíváncsian várom a folytatást, Oda tudja h kell befejezni egy mangát szünet előtt.....  Gyáááá
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5132 Dátum: 15 ápr 09, 13:00:40 »

Hm. Ez jó ötlet, hogy a 4-es felszerelés valami hakival vegyített dolog lesz. Végül is már van akkora szerepe a hakinak, hogy ennyire létfontosságú vegyelem legyen.

Az is biztos fontos párbeszéd volt, amikor Doffy megjegyezte, hogy a "gyorsaságod kezd az ütőerőd hátrányára menni".
-Vagy elkezdte Luffy már itt megalapozni a Gíáá Fóószüt, és piszkosul gyors lesz
-Vagy ezzel volt éreztetve, hogy a gyorsasága már épp elég, csak erősödnie kell, és akkor a Gíáá Fóószü az erejét fogja piszkosul megnövelni, például a fentebb említett teljes testes haki+gumi kombóval.

Ideje volt már ennek a rég várt újításnak. A 2 hét szünet jelen pillanatban meg egyenesen zseniális. Kúl
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #5133 Dátum: 15 ápr 09, 14:17:24 »

Tetszett ez a fejezet Mosolyog

Kíváncsi vagyok mi lehet a Gear 4th. Például ha a G2 volt a vér,  a G3 a csont akkor most kezdhetne valamit a izmaival.
Vagy valamilyen hakis verzió amit ti említettetek se lenne rossz. Bár Oda-t ismerve valami teljesen egyedi technikát talál ki, esetleg egy G5-t is a későbbiekben behoz.

Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5134 Dátum: 15 ápr 09, 14:43:32 »

Hát egészen az utolsó oldalig húztam a számat emiatt az adok kapok egy helyben állás miatt de a végén egy olyan dolog történt amit már Doffy nem fog tudni lekontrázni.

Arany szabály, aki sokat pofázik veszít, és általában a nagy kiütésük előtt pofázik sokat az ellen.Itt annyira elmagyarázta Doffy a dolgokat a ketrecről meg mindenről, hogy már vártam mikor fog egy stampot bekapni.

Mindenesetre nem túlzok ha azt mondom, hogy ezután Luffynak szinte one shotolni kell Doffyt.Először ilyen "bemelegítő" jelleggel megmutathatja, hogy mi is ez a 4, de az első komoly húzásnál Doffynak ki kell feküdnie.
Egyszerűen ha Oda meg meri tenni azt, hogy a teljesen új évek óta várt módban lévő Luffy még az arc 3. évében is szenvedni fog a bossal, akkor küldheti őt még 2 évre, mert ebből Yonko verés nem lesz.Az lenne a legjobb ha túl sokat nem is látnánk a 4-ból az én véleményem szerint.

Egyébként csak nekem fáj, hogy Bartolomeo a mai lépcsőjével többet tett le az asztalra mint Robin az utolsó x évben?
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5135 Dátum: 15 ápr 09, 15:17:25 »

Pedig elhiheted, hogy még csak most fog elkezdődni a Doffy vs Luffy harc. Pojén
Luffy megvillantja a G4-et, mindenkinek leesik az álla. Doffy telibekapja a dolgot, durván legyengül. DE AZTÁN előhúz még egy utsó ütőkártyát a tarsolyából, és ismét, utoljára felülkerekedik.
Luffy csak rövid ideig fogja tudni használni a G4-et, és nagyon keményen lemeríti őt a képesség. De ő kitartó, mindig feláll, és így fogja egy régebbi képességével végleg kiütni Doffyt.

Később, a sztori haladtával Luffy egyre többet fogja tudni használni a G4-et. Így fog arányosan nőni az esélye a nagyobb Bossok ellen.

Ezt a kommentemet el is mentem. Kúl
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5136 Dátum: 15 ápr 09, 15:27:30 »

ezt nagyon jól összefoglaltad  Ohh My God  bow
én is sajnos ilyesmire számítok, de remélem, hogy nem lesz igazam.Mindig ez van és én már valami újításnak örülnék e téren.Doffyt meg már régóta úgy érzem, hogy nem tudna sokat hozzátenni semmilyen ütőkártyával.Kiderül mi lesz  smirksweat
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5137 Dátum: 15 ápr 09, 15:45:36 »

Doffival vagy nélkül zúzza szét a kalitkát Luffy? Milyen vicces lenne, ha a kalitka ölné meg Mingot:D Szerintem Luffy azt fogja célozni. Szóval Mingonak lesz még esélye.
A képességre pedig elképzelésem sincs. A hakit azért zárom ki, mert inkább a gyümölcsére vonatkozott a Gear így ez a démon gyümijének lehet egy magasabb szintje. Én arra tudok gondolni talán, hogy a gumi sűrűségét fogja variálni és iszonyatosan keménnyé fog válni. Így a gyorsaság nem menne az erejének a kárára.
Egyébként tényleg elképzelésem sincs.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 09, 15:46:19 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
totalwarrior
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #5138 Dátum: 15 ápr 09, 15:51:05 »

Nem biztos, hogy sokat fogunk látni a következő részben a gear 4-ből, elöbb lennie kell egy résznek ami bemutatja, ahogy Rayleighvel kitalálják vagy valami hasonló. A gumi keményedásáben látom a logikát leginkább, hiszen ha lehűtjük akkor megkeményedik a gumi, kérdés, hogy hogy hűti le  Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5139 Dátum: 15 ápr 09, 17:18:41 »

Egészen eddig hülyeségnek tartottam az ötletet, hogy lesz Gear 4, túlzásnak tartottam. Igaz, még most sem tudom elképzelni, hogy mit lehet még a gumiból kihozni, de ember, ez...iszonyat kemény volt Nevet Bár Cavendishnél egy pillanatra megijedtem, hogy még ő is bele akar kotnyeleskedni, de hál'Istennek nem.
Nagyon-nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz...
Ui. Olvasom angol fórumokon, hogy nem elég, hogy nem lesz jövőhéten, de három hét múlva sem? Nagy troll ez az Oda...
Amúgy meg (szintén írta valaki):
Gear2-387. fejezet
Gear4-783. fejezet
Beteg ez az ember (attól függetlenül is, hogy ez több mint valószínű, hogy csak egy véletlen egybeesés).
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5140 Dátum: 15 ápr 09, 17:53:21 »

Azért igen kemény fejezet volt Nevet  Szerintem is gear 2 plusz haki keverék lesz..  bár ezt simán is megtudja csinálni, úgy h csak a gumi erejével lesz valami  Nyelvesít Most már sztem egyre esélyesebb lesz h Bartoval Cavendish is csatlakozni fog Nevet de örülnék neki Istenem *_* Jinbe maradjon otthon vagy ahol akar százszor jobb lenne ha helyette Cavendish menne... (  Barto alap ! Nevet )
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 09, 17:53:56 írta Sanji » Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #5141 Dátum: 15 ápr 09, 19:22:24 »

Nem lesz itt semmilyen haki maximum az csak support lesz, az utolsó képen eléggé látszik hogy valamit az izmaival fog csinálni, meg talán valami gőz is van a képen. Hát majd kiderül. De ismét egy olyan volt a fejezet hogy "majd legközelebb" már ez megy lassan másfél hónapja, Oda most nagyon izzítja az ágyúit, reméélem nem kis robbanás lesz Nevet
Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #5142 Dátum: 15 ápr 09, 19:34:34 »

GEAR4 végreee Nevet Nagyon pedzegették itt páran fórumon, hogy majd Law segít neki, de ezek szerint megy ez magától is. Kaptunk egy kis ütlegelést is, Barto és Cav megint poénosra vette a figurát, míg Law még mindig él és virul. Az első kettő a fejezet javára, a 3. viszont szerintem a kárára ment, ugyanis unalmas már.

Dani: Egyetértek a harc további folyásáról leírt vízióddal Nevet
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5143 Dátum: 15 ápr 09, 21:19:53 »

Pedig biztos voltam benne, hogy Sabo fogja megmenteni Law-t. Nekem tisztára úgy tűnt az előző fejezet végén, mintha a lángokat irányította volna Sabo.
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/739/8
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/739/9
Másrészt amikor Trébol a Tontattákak intézte el ezzel, akkor ez nekem nem csak szimpla lángra lobbanásnak gondoltam, hanem úgymond robbanásnak. Valahogy hasonlóan, mint Punk Hazardon Smiley esetében, csak kevésbé pusztító robbanás. Ha már eddig nem futott be Sabo, akkor remélem, hogy akkor ér ide, amikor Luffy kiüti Doflamingot.

Law így most végleg ki lett vonva a harcból, nem gondolom, hogy már ezek után veszélybe lenne. Azt azonban becsültem benne, hogy nem akart elmenekülni.

A mostani fejezeteket egyáltalán nem tartom pazarlásnak, azért a Luffy vs Doflamingo már sokkal élvezhetőbb volt, mint amikor Law harcolt Doflamingo ellen. Én inkább Law sok próbálkozását tartottam időhúzásnak, mivel ő azért már a történetszál elején elkezdett harcolni Doffy ellen és mégse ért el sok mindent, csak pár fejezettel ezelőtt.

És igen ez is megtörtént végre valahára Gear Fourth. Ezzel kapcsolatban én inkább Hiei-vel értek egyet, szerintem is inkább a gumi gyümölcs képességére utal és nem a hakira. Persze nem azt mondom, hogy lehetetlen, hogy az egész testén képes legyen hakit használni, de én ezt inkább a végjáték fele tartom elképzelhetőnek és nem most. Elég korai lenne szerintem, ha már ilyen jól használná Luffy a hakit. Én egy nagyon ötletes, eddig kiaknázatlan gumi képességet várok el Odától, bízom Oda kreativitásában.  Nevet Tetszett az a kis visszaemlékezés is amin Doflamingo tudomást szerzett Luffyékról. Azonban szerintem már tényleg nem fog sokáig tartani a harc. A Gear Fourth-val azért illő és üdvős lenne hamar kiütni Doflamingot, ezzel az új képességgel Luffy-nak sokkal jobban főlényben kell lennie Doflamingo-val szemben. Ha nem így lesz akkor tényleg elgondolkodtató, hogy akarnak majd neki menni egy Yonko-nak.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5144 Dátum: 15 ápr 09, 21:36:04 »

Hát egészen az utolsó oldalig húztam a számat emiatt az adok kapok egy helyben állás miatt de a végén egy olyan dolog történt amit már Doffy nem fog tudni lekontrázni.

Arany szabály, aki sokat pofázik veszít, és általában a nagy kiütésük előtt pofázik sokat az ellen.Itt annyira elmagyarázta Doffy a dolgokat a ketrecről meg mindenről, hogy már vártam mikor fog egy stampot bekapni.

Mindenesetre nem túlzok ha azt mondom, hogy ezután Luffynak szinte one shotolni kell Doffyt.Először ilyen "bemelegítő" jelleggel megmutathatja, hogy mi is ez a 4, de az első komoly húzásnál Doffynak ki kell feküdnie.
Egyszerűen ha Oda meg meri tenni azt, hogy a teljesen új évek óta várt módban lévő Luffy még az arc 3. évében is szenvedni fog a bossal, akkor küldheti őt még 2 évre, mert ebből Yonko verés nem lesz.Az lenne a legjobb ha túl sokat nem is látnánk a 4-ból az én véleményem szerint.

Egyébként csak nekem fáj, hogy Bartolomeo a mai lépcsőjével többet tett le az asztalra mint Robin az utolsó x évben?

Ne felejtsd el, hogy a történet haladtával arányosan erősödnek a szalmakalaposok is, simán lehetséges h most egy szinten van Luffy és Doffy, de 50-100 fejezettel később Luffy sokkal erősebb lesz és így tovább....

Erre a legjobb példa Lucci szálnál, amikor először találkoztak még Luffynak köze nem volt Luccihoz, majd 20-30 fejezettel később meg már egy szinten voltak.....

Szal nem baj, ha Luffynak esetleg nehéz lesz kiütnie Doffy-t, hisz fog még rengeteget erősödni, míg Doffy valszeg már elérte a korlátait....
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 09, 21:43:58 írta jasek89 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 341 342 [343] 344 345 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!