24 máj 29, 04:35:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 334 335 [336] 337 338 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018381 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5025 Dátum: 15 márc 05, 17:56:23 »

Law kizárt, hogy meghaljon megtudtunk egy fontos dolgot a gyümijéről és Corazan halála hiába való lenne. Lefogják gyújtani Doffit vagy legalább is Law látni fogja, ahogy veszít és beteljesül a bosszúja.
Bellamy pedig igazából jó szövetséges lehet, de holtan még jobb kellő motiváció lenne Luffynak.
A rész maga nem volt rossz.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 05, 17:57:05 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5026 Dátum: 15 márc 05, 18:18:20 »

Tökéletes fejezetet kaptunk, így az utolsó harc előtt. Mindenkit mutatott és minden szálat elvarrt, amit az utolsó harc előtt el kellett. Ennek azért örülök annyira, mert féltem tőle, hogy nem sikerül neki egy fejezetbe belesűríteni, de nem így lett, szóval a következő fejezetben végre jöhet a végső leszámolás.

Tetszett, hogy kaptunk Zoro edzéséből egy kis visszatekintés, még ha csak 1-2 képet is.

Ezután ugye jött a szokásos meglepődés, hogy legyőzték az egyik legerősebbnek hitt ellenfelet és a gyár elpusztítása. Ehhez nincs különösebb hozzáfűzni valóm, csak az, hogy sokkal jobban adta volna, ha Franky egyedül repíti a levegőbe a Smiley gyárat.

Trébor rész tetszett még igazán, hogy a kialakuló helyzet ellenére nem tojt be, hanem kijelentette, hogy ezzel tényleg semmi sincs veszve. Mindenki harcképtelen és könnyű préda (még a győztesek is a kimerűltség miatt), amíg Doflamingot le nem győzik, és a gyárat is könnyen újra tudják építni a hercegnő képességével. Most egyértelmű, hogy Luffyék győznek, de végre egy olyan történetszál, aminek a végén még lehet izgulni, nem úgy mint a például az előző két történetszálnál, aminek a végét fapofával kellett végignézni, mert ott tényleg az utolsó harcoknál kevés volt az izgalom és látszottak a hatalmas különbségek az erők között.

Nem utálom Bellamyt, de örülök, hogy végre felismerte, hogy nincs más lehetősége, csak kiütni. Most tényleg érthető Luffy dühe és együtt lehet vele érezni.

A másik dolog ami még jobban felidegesítheti Luffyt az Law. Nem azért, mondom mert utálom Lawt, igaz tényleg nincs a kedvenc szereplőim között, de a halála lenne most az egyik legjobb megoldás. Egy részt egy kis izgalom faktor lenne, ezzel párhuzamosan még jobban nyomatékosítva lenne, hogy az Újvilágban még az ilyen erős karaktereknek is végzetes. Ezenkívül Doflamingo már tényleg megakarta ölni Lawt ezt már nem lehet kimagyarázni. Ennyi idő után volt rá ideje bőven, hogy végezzen vele, az tény, hogy nincsenek nagy idő eltérések most az egyes szálak között de alapból amennyi időt szórakozott Luffy Bellamyval, erre volt ideje Doflamingonak. Sok potenciál lenne ebbe a húzásba nem utolsó sorban, hogy végre kizökkenne a One Piece abból a szerepéből, ami már jó ideje rá van ragasztva, hogy mindenki megúszik mindent stb. Kíváncsi lennék egy ilyen végkimenetelre.

Biztos voltam benne, hogy most lesz egy szünet. Szerintem nem hazudok, ha azt mondom, hogy a mostanit lesz a legnehezebb kivárni, mert tényleg pont most van a legizgalmasabb rész amire már mindenki vagy két éve várt.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #5027 Dátum: 15 márc 05, 18:37:10 »

Jó volt fejezet címének látni, hogy: Az utolsó harc. Nevet

Ja, de az kár, hogy jövőhéten nem lesz megint új rész...
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5028 Dátum: 15 márc 05, 19:37:57 »

Luffy szenvedése Bellamyval nem tetszett (leszámítva a végét) és a Tontatta gyár rombolás sem.

Franky jelenleg hikomat de nem azért mert egy szinten volt vele az ellenfele hanem mert idióta módon harcoltak.+még a röhejes generalja sem volt itt amiben sokkal erősebb.Imádom Frankyt de az a valami nevetséges ikszdé

Luffy Rage ON. Kövi fejezetben kiakad Law kamu holtestét látva ezért nekiront ragemode-ban mingonak aki be is kap 1-2 pofont majd a fejezet végén forduló pont és az utolsó oldalra Doffy kerekedik felül.Aztán ebből 10 fejezeten keresztül egy repeat.

Law nem fog meghalni de annak lesz beállítva ugyanúgy mint anno Pell és a végén amikor felkel a földről jelentéktelenné fog válni az az érzelmekkel teli jelenet amit 2 hét múlva kapunk.

Ez a kis összefoglalás tökéletesen lett kivitelezve.Trébol szerepe még kérdőjel.

Most nagyon befostam amikor Bellamy gondolatban így lepacsizott Luffyval.Barto FTW.  Kúl

Valamiért ettől a harctól nem várok sokat Luffy kis híján bele fog dögleni mint Fishmanéknél.Nem érzem úgy, hogy Doffy bármi újat mutathatna vagy, hogy tehetne még valamit a történethez.Luffy meg a legvégén el lő valami OP támadást amit már a legelején kijátszhatott volna és amitől egy rohadt nagy kráter fog keletkezni Dressrosa közepén.(Zoro kettévágta a várost nem túl nagy erőfeszítéssel, ergo Luffynak is kell valami ilyet tolni)

Ne értsetek félre én élvezni fogom ennek is az olvasását, komolyabb bajom nincs vele csak már inkább a kövi arc-ra vagyok kíváncsi.

Ja és Doffy túl fogja élni, hogy Luffy 2D-re gatlingolja.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5029 Dátum: 15 márc 05, 19:47:53 »

Én inkább Doffit féltem Luffy elfogja verni mint a lovat. Valami nagyon ezt súgja.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #5030 Dátum: 15 márc 05, 20:00:19 »

Új fejezet  Pattog
Először is, mint minden borítókép, a mostani is nagyon tetszett Nevet Jól eltalált  pillanat jelenet a Szalmakalaposok között.
A Mihawk-os flashback amilyen rövid volt, olyan annyira ütős Nevet Igazából Oda tényeg a rövid és szó szerint FLASHbackekkel tud igazán nagy hatást kiváltani az olvasókból, mert az a lényegre tör.
A nép reakcióra is nagyon adta Nevet Jó volt látni és olvasni, hogy mennyire büszkék Zorora.
Ishou-san és Sabo szerepe úgy néz ki kimerült annyiban, hogy az embereket védik és szabadítják... Végül is, még korai lenne leleplezni a teljes erejüket, ééééén megértem persze, főleg annyi Bleach fejezet után... Szinte már imádom is ezt a shounen klisét -.-'
Violet Viola elemzése megint jó volt, főleg a hatásvadász szövegével: "És még egy harcnak vége". De tudtam, hogy Belamyé lesz az Nevet
És a lényeg akkor: Bellamy. Oda cseszett jól levezette ezt a kis összecsapást, megint tele volt érzelmi túlfűtöttségekkel, egyszerűen hozta a szokásos epik hangulatot, főleg Bellamy gondolataival és a végén ugyanoda ütött Luffy, mint Jaya-nál Nevet Bár kicsit szomorú is vagyok, mert tökéletes alkalom lett volna ide a harc végére egy "Csatlakozz hozzám, Bellamy", de úgy látszik ez elmarad és max szövetséges lesz, erre 90% az esély Szomorú Oda ennél jobb jelenetben nem igen tudta volna bejátszani, szóval ez már majdnem biztos.
Csakúgy, mint Law-nál. Most komolyan elhiszitek, hogy majd pont 2 főmellékszereplő meghalás is lesz egy fejezetben? ikszdé Egy sincs, nem hogy több... Bellamy nem fog meghalni, csakúgy, mint Law sem. Oda már megölhette volna akkor, amikor beleeresztett pár golyót Dofi Law testébe a főtéren, mert azután Torao-nak kb. annyi szerepe volt, hogy kaptunk egy flashbacket és kész. Nem tett hozzá semmit a karakteréhez, ergo Oda még őt (is) tartogatja, de ez érthető a Kaidou dolog miatt. Szóval nem fog elhalálozni és kész.
Ja meg még a Smile hirtelen felrobbanása is elég ütős volt, de egyetértek veletek, Frankynek kellett volna Szomorú A Tontatták így is megmentették Manshelly-t, aki kulcsfontosságú volt Dofi számára, szóval nem szerénykedhetnek. Csóri Trébol és Dofi, majd ha megtudják, hogy mindenünknek vége... Nevet
Szóval cseszett jó fejezet volt, megy rá az 5/5, de azért az az 1-2 dolog lehetett volna másképp. Ettől függetlenül várom a folytatást, ami... megint csak 2 hét múlva jön. Mi van mostanság a One Piece mangával és animével? Nevet

Ja és Doffy túl fogja élni, hogy Luffy 2D-re gatlingolja.

You made my day, bro ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 05, 20:03:49 írta Csabi28 » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5031 Dátum: 15 márc 05, 20:29:08 »

You made my day, bro ikszdé

Ennek örülök Nevet már volt értelme ma felkelnem Nevet

Egyébként mostanában átsiklok kicsit az apróságokon de ha ilyen jó fejezetek jönnek rászokok a többszöri átolvasásra Nyelvesít

Valamiért felröhögtem ahogy megláttam a felfegyverkezett városiakat (seprűvel) ikszdé

Flashbackből is nagyon jó volt az "addig nincs pia" rész Mihawktól Nevet

Remélem animében a Pica szobor méretét jól fogják belőni.OP-ben itt ott megesnek eltérő méretek.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #5032 Dátum: 15 márc 05, 21:06:31 »

Nekem is tetszett a fejezet, habár, hasonló a bajom, mint Asasino-nak, nem értem, minek kell ennyit szenvedtetni a karaktereket, amikor ilyen senkiházi az ellenfél. Egyértelmű, hogy Luffy győzni fog, nem is akár hogy, de Bellamy túl sokat szerepelt, holott már régen nincs Mugiwara szinten. Tipikusan az, hogy most adjunk Luffy alá egy lovat, oszt' had szóljon. Annyiban reménykedem, hogy Doflamingo, gyorsan kifekszik, hisz még csak nem is ő a legnagyobb ellenség, aki ellen  harcolnak. Az lenne a legjobb, ha Luffy 1-2 fejezet alatt, lerendezné a fél szigettel együtt. Trafó halott? Ugyan már, ez nem MOST fog bekövetkezni, hanem az első Kurohige harc után, legalább is én így gondolom, hogy ott Luffy meg fog halni és Ő fogja visszahozni az élete árán. Annyi biztos, hogy Luffy meg fog halni, valamint az is, hogy visszahozzák majd. Majd a halála fogja azt jelenteni, hogy Ő Roger akaratát hordozta, a  feltámadása pedig azt, hogy Ő be is teljesíti majd azt.

Visszatérve arra, hogy: ki is a legnagyobb ellenség?
Nos, egyértelmű, hogy Sanjiék kapták a nagyobb falatot, Poketmon-nal(?) és Jó napot kívánokos Tücsökkomával. Épp ezért fog Sanji nagyobb vérdíjat kapni, mert ő végre igazán erős ellenfeleket kapott. Egyáltalán nem fogok meglepődni azon, amikor Poketmon(?) Hakival bevont teknőspáncélját Sanji egy rúgással beszakítja. A szöcskét pedig porig alázza majd... a francia nyelvismeretével. ^^" S kitudja, lehet, hogy még a Sunnyra is adnak ki körözést Nevet persze a többiek sem zabot hegyeztek a munkanélküli hivatalban...

Annyi Biztos, hogy Zoroban még rejlenek eddig be nem mutatott tartalékok, Usopp még mindig fejlődésben van, hisz most használta a Kenbunshoku Hakit és valószínűleg még nem képes irányítani. Luffy, na ő a legkiszámíthatatlanabb, Robin megint csak Villantott egy picit, de ha erőebn annyit erősödött, mint mellbőségben, akkor nem lesz gond, Tonakai-chan még biztos tartogat valamiféle meglepetést, Brook elég sok érdekes képességet kapott, és még biztos tartogat valamit(Yohohoho-ho, csontomig hatol ez a hőség, habár nincs is csontom...) Franky már megmutatta mire képes önerőből, ami azért nem volt semmi, hisz egyes-egyedül megtisztította az utat a Tantottáknak, és nekik már csak le kellett adniuk a Méhbe az egészet.

Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #5033 Dátum: 15 márc 06, 11:46:01 »

Ezt honnan veszed hogy poketmon erősebb, mint doffi emberei?
És még ha lecsapja azt a hadigályát, mi a garancia hogy bárki látja és elismeri? (megjegyzem zorot csodálta az egész sziget, a tengerészek is)
Csóró sanjinak tényleg kijárna már amúgy valami mert pofozták csak eddig...De zoro elé ne furakodjon be  Kúl

Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #5034 Dátum: 15 márc 06, 13:50:26 »

Sanji is kapjon nyugodtan epik jeleneteket, de ne legyen erősebb és nagyobb vérdíja, mint Zoronak. Mindkét szereplőt nagyon szeretem, de Zorot jobban, viszont még ettől eltekintve is nem baj, hogy Sanji gyengébb, hisz ő a harci képességei mellett még az egyik legfontosabb posztot is képviseli a hajón, szóval nem szerénykedhet kacsint
Naplózva

csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #5035 Dátum: 15 márc 06, 17:35:51 »

Szerintem semmi baj nincs azzal, hogy Zoronak nagyobb a vérdíja mint Sanjinak. Hiszen ő a Szalmakalaposok első tisztje. Nyilván neki kell erősebbnek lennie(vérdíjban mindenképp, erőben meg szerintem nincs nagy különbség max. egy lépésnyi). Ha meg nem így lenne akkor szerintem simán otthagyná a csapatot, azzal a szöveggel hogy nem érdemlem meg hogy itt legyek  ikszdé

Amúgy ha Law kiveszi a saját szívét és zsebre dobja, akkor ha doffi szíven lövi, simán tudja tettetni a halálát. Hiszen igaziból nem találta szíven mert a zsebében csücsül. vagy nem Gondolkozik  Mindenesetre kíváncsi leszek most hogy fogja Law megúszni Nevet

Szerintem még van azért pár fejezet hátra. Valószínű Doffi multjából is fogunk még látni pár dolgot, hogy milyen kapcsolat van közte és Trebol között.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5036 Dátum: 15 márc 06, 18:02:04 »

Az teljesen mindegy, hogy milyen úton fog megmenekülni.Legalább is szerintem.
Ha zsebre vágta a szívét Doffy szíven szúrta és ezért nem halt meg azzal semmi probléma nincsen, de attól még fejezeteken keresztül Law halottnak lesz beállítva ami dobni is fog a cselekményen majd amikor túléli nem lesz annyira logikus magyarázat ami ellensúlyozná az emberekben azt a csalódást ami a korábbi jelenet "megöléséből" fakad.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5037 Dátum: 15 márc 09, 12:16:18 »

Jól veszem ki a fejezetből, hogy akkor most Sabo megy segíteni Luffyéknak?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5038 Dátum: 15 márc 09, 12:34:46 »

Jól veszem ki a fejezetből, hogy akkor most Sabo megy segíteni Luffyéknak?

Én is így gondolom, lehet ő fogja kiütni majd Trebolt......
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #5039 Dátum: 15 márc 10, 00:01:12 »

Mi van mostanság a One Piece mangával és animével? Nevet

Jó kérdés, fogalmam nincs. Állítólag anime azért nem volt mert abban az időpontban mást vetítettek.
Manga se lesz a héten (megint).

Remélem nincs valami baj Oda-val mert ez már tényleg szokatlan.
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Oldalak: 1 ... 334 335 [336] 337 338 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!