24 máj 29, 04:39:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 330 331 [332] 333 334 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018381 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #4965 Dátum: 15 feb 19, 21:26:15 »

Túl sok volt a szövegelés, DE ez volt az egyetlen kivetni való a fejezetben. Örülök, hogy kiderült, Pica nem egy hasznavehetetlen szerencsétlen, mint Diamante, hiszen ha akarná, meg is semmisíthetné a szigeten lévő lázadókat, legalábbis nekem ez jött le abból, hogy csak úgy félresöpörte őket. Jó lenne (lett volna) egy normális harcot látni kettejük között, de nagyon úgy néz ki, hogy ez one shot lesz, de ha nem is az, akkor is pár vágás és vége.

Robin: Ne már! Addig oké, hogy human shield, de nem ebben a helyzetben kellett volna ez, neki tovább kéne mennie Trebolhoz.

4/5, jó volt.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4966 Dátum: 15 feb 19, 22:07:58 »

Kyros vs Diamante végül tényleg annyi volt, mint amennyi az előző fejezetben... Full csalódás. Ráadásul Scarlet sírcölöpjére kellett ráesnie a végén, ne mááár...
Csóri Robin is jól megjárta, ő se fog már harcolni...
Violet számlálásánál én is meglepődtem Bellamyn ikszdé Bár most, hogy lett egy erős Hakija, lehet már van egy tiszt szinten Nevet
Pica meg... Szánalom. Egyetértek Zoroval, nagyon tetű, hogy csak a gyengékre és szétvertekre támad, holott elég erősnek tűnik, csak ugye észrevette, hogy a kalózvadász ellen kb. semmit nem ér Nevet Hajrá Zoro! Nevet Ideje lenne már lerendeznie, a köviben biztos vége lesz, bár a mostani fejezet cím alapján azt hittem, hogy most lesz vége.. Csak kicsit volt csalóka a cím ikszdé
Amúgy a szöveg tényleg sok volt, de Oda tényleg gyorsított a tempóján, bár ő végső harcokat sose húzza sokáig, max a bossfight-ot. Egyébként figyeltétek, hogy mennyit beszélt ebben a fejezetben Pica? Az érdekes hangjával vicces lesz az animében ikszdé Amúgy Zoro tervei is tetszettek, gyorsan tud ő is gondolkodni a vészhelyzetben Mosolyog Bár most ő is Sky Wa-- Geppouzni akar? Vagy vmi egyedi repülés lesz ez?  Gondolkozik
Nem volt ez rossz fejezet, de jó se, szóval csak egy 3/5 a részemről. A héten egy minőségi fejezet sem jött ki az általam követett mangák közül Szomorú
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4967 Dátum: 15 feb 20, 17:44:22 »

ez a fly through the sky dolog sztem csak jól hangzott, nem képességre utal.

Csabi nem értek egyet Picával kapcsolatban.Ha neked a királyod megvédése a feladatod és az ők támadók kiírtása akkor nem kezdesz el fair 1v1-ben küzdeni egy olyannal aki körberöhög.Nagyon okos volt, hogy elcsalta és megpróbálja az összes többit kiiktatni.Ritka az ilyen egyébként.

Erre a vágásra meg nagyon kíváncsi vagyok ha már ennyire felvezette Oda...Vártam az utolsó oldalra de mivel nem tette be ezért gondolom nem csupán Pica levágására fog szolgálni.Amit előre tudok és sajnálok az az, hogy Pica is túl fogja élni pedig legalább Zoro néhány ellenfelét meg lehetne ölni úgy emészthetőbb lenne.Azért mégsem ütéseket kapnak be az ellenfelei (igaz itt az ütések is hegyet bontanak).

Fejezetet először telóról olvastam és úgy láttam, hogy Scarlet sírja átszúrta Diamante testét.Csalódnom kellett.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4968 Dátum: 15 feb 20, 23:57:23 »

Persze az egyértelmű, hogy Pica amit tesz, azt Dofiért teszi, de ahhoz képest, hogy beharangozták milyen erős, a teljesítménye Zoro ellen elég szánalmas. Ráadásul elég jellemfüggő, de Senior Pink is inkább egy férfias küzdelmet választott Franky ellen és részben elárulta a főnökét. Ahhoz képest pedig mindenki keményebbnek nézi őt, mint a kőkemény Picát, aki az elvileg hatalmas erejét gyenge és sebesült embereken fitogtatja.
Amúgy a halálos csapásoknál egyetértek veled. Nem tudom hogy gondolhatja ezt Oda, hogy a kardvágások egész utcákat szelnek ketté, de a hakival sem rendelkező embereken is csak  1-1 karcolás van néhány vérrel. Full logikátlan az egész és elvesz a halál közeli izgalomból kb. mindent. Én már egyáltalán nem számítok halálokra, szóval Mone-é nem kicsit lepett meg, még most is nehéz megemésztenem  >.<#
Sajnos ez ellen nem tehetünk semmit. Én már megszoktam az ilyeneken, akármennyire is bullsh#t. Tök könnyű lenne kiküszöbölni az egészet egyébként. Nem kéne olyan nagyokat csapniuk a környezetükre a karaktereknek, ergo kisebb mértékű támadások lennének és úgy jobban elhinné az ember a szereplők túléléseit.
Amúgy Scarlet sírjánál elsőnek én is azt hittem, hogy átdöfte Diamantet, de aztán szinte egyből rájöttem, hogy nem álmodok ikszdé
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4969 Dátum: 15 feb 21, 13:03:41 »

Picának tényleg "csak" a képessége OP.Ő maga sem gyenge, csupán Zoro lett túl erős, ami nem baj!

Én már Pell óta nem lepődök meg semmin.Pedig az ő halála igen csak fel volt vezetve (mangában nem tudom azt a részt csak animében láttam).Az az arc nem volt a kedvencem vivi miatt, de igazán sokat az vett el belőle, hogy Igaram és Pell is túlélte.

Megint csak oda kanyarodunk egyébként vissza, hogy mekkora a differencia egyes csapattagok között.Nem mondanám, hogy az erőbeli különbség a nagy (nyilván az is) hanem inkább az, hogy ki mennyit mutatott.Zoro most fogja 1 hitelni Picát, aki Doffy után a legerősebb és nem hiszem, hogy nagyon le fog izzadni, ergo még mindig nem is sejtjük az erejét.Luffyval ugyanez a helyzet csak Oda valamiért szereti ha ő úgy nyer meg egy harcot, hogy majdnem beledöglik, mindegy, hogy az ellenfél Doffy vagy Helmeppo..
Ezért is remélem, hogy most Sanjiék szálát Oda lezavarja off-screen és csak később látjuk a dolgokat.Valami nagyon nagyot kell majd villantani a többieknek is mert már úgy érzem itt a fórumozók többsége már nem annyira kíváncsi, hogy itt mi lesz mivel tudjuk a forgatókönyvet.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #4970 Dátum: 15 feb 22, 11:43:56 »

Na most, hogy elolvastam magyarul is a fejezetet, azt kell mondjam nagyon jó volt. Nevet

Robin azért elég rendesen megsérült. Csodálkoztam is, hogy a fémtüskéket virágokkal akarja felfogni és lám nem is sikerült maradéktalanul.

Pica jó nagy szemét, hogy a gyengéket támadja. Bár azt is lehet mondani, hogy azt támadja akit tud, hiszen Zoro ellen nem sok esélye van. Nyelvesít De azt meg kell hagyni, hogy jó taktikus. Elcsalogatta Zorot és most fejét akarja venni a birodalom vezetőjének. Ez logikus hiszen nem lenne kinek Rikuu király helyébe lépnie.
Viszont Zoron jót röhögtem. "D" terv ... Felhívom őket Den Den Mushin. Hmm csak nincs Den Den Mushim. ikszdé De egy bolond vagy Zoro. Az "E" terv azonban nekem is szimpatikus. Azonban én most kezdtem el abban kételkedni, hogy ketté fogja vágni a kalitkát is. Hiszen a szavaiból kivéve ilyen távolságból most örül, ha Picát le tudja rendezni. Az pedig borítékolható is, hogy Picának most annyi lesz, de reménykedem, hogy tényleg valami űber támadást vet be, ami kivégzi a kalitkát is. Azért az nem lenne semmi. Hiszen akkor tuti van egy admirális szintjén Zoro. Hiszen még Ishou-san meteorja sem tudta áttörni azt.

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/777/20
Usopp szemei annyira kiguvadtak, mint amilyen hosszú az orra. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 22, 11:47:08 írta hagabi » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4971 Dátum: 15 feb 22, 14:41:54 »

De azok megkeményített virágok voltak, nem? Korábban Diamante megszilárdította az egész virágmezőt.
Mondjuk akkor meg az fura, hogy Robin ilyen könnyen lenyeste a szárakat.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4972 Dátum: 15 feb 25, 12:15:35 »

Valaki el tudná nekem magyarázni a Jinbei borító sztori lényegét? Teljesen elvesztettem a fonalat valahol....

Amúgy maga a fejezet nekem tetszett. Mármint a múltheti Nevet Zoro menő volt, Pica végre egy jó ellenfél, amit sajnos Diamantéról nem lehet elmondani....1 csapás...na mindegy, remélem, sőt, biztos vagyok benne, hogy a maradék harcok jobbak lesznek.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4973 Dátum: 15 feb 25, 12:59:32 »

Valaki el tudná nekem magyarázni a Jinbei borító sztori lényegét? Teljesen elvesztettem a fonalat valahol....

Amúgy maga a fejezet nekem tetszett. Mármint a múltheti Nevet Zoro menő volt, Pica végre egy jó ellenfél, amit sajnos Diamantéról nem lehet elmondani....1 csapás...na mindegy, remélem, sőt, biztos vagyok benne, hogy a maradék harcok jobbak lesznek.

Ha belegondolunk, akkor Diamante nagy mázlista is, hogy "csak" Kyrostól kapta a csapást, mi lett volna ha Burgess-től, illetve Sabo-tól kapott volna egyet ott Colosseumban? Valszeg ott szörnyethalt volna....
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4974 Dátum: 15 feb 25, 13:13:03 »

Tényleg Burgess nagyon el van tűnve. Itt lehet még a szigeten?
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #4975 Dátum: 15 feb 25, 14:52:24 »

Szerintem félrevonult valahova, elmenni úgy sem tud, a harcok meg bizonyosan nem érdeklik. Őt szerintem már nem látjuk ebben az ívben, esetleg egy képkockára.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4976 Dátum: 15 feb 25, 14:57:37 »

Tényleg Burgess nagyon el van tűnve. Itt lehet még a szigeten?

Arra gondolok, hogy talán ő lesz az aki váratlanul lecsapja Trebolt..... egyébként is gyümirablók, és talán kell nekik Trebotl gyümije vagy ilyesmi... Odából kinézem ezt a fordulatot is... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 25, 14:59:16 írta jasek89 » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4977 Dátum: 15 feb 25, 16:55:20 »

Hát akkor már inkább megvárja míg legyújtják Doffit és elviszi őt. Mondjuk nem hülyeség, hogy mondjuk Picát elrabolja és elveszik a képességét.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #4978 Dátum: 15 feb 25, 17:16:53 »

Igazából Pica képessége elég gyenge mert helyhez kötött. Ha nem egy nagyobb városban vannak szinte semmit nem ér. Még a zászlós képesség is erősebb szerintem, főleg egy hajón.

Hát akkor már inkább megvárja míg legyújtják Doffit és elviszi őt. Mondjuk nem hülyeség, hogy mondjuk Picát elrabolja és elveszik a képességét.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4979 Dátum: 15 feb 25, 17:28:10 »

Csak én gondolom azt, hogy Trébol több, mint aminek mutatja magát?  Gondolkozik http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/767/4
A felső panelek miatt nekem úgy tűnik, hogy végig ő befolyásolta Dofit. Lehet Kaidou egyik fő megbízottja és lehet emiatt sem hoz össze neki egy értelmes ellenfelet Oda?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 330 331 [332] 333 334 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!