24 máj 19, 14:56:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 318 319 [320] 321 322 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011460 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #4785 Dátum: 15 jan 07, 12:29:06 »

Fölösleges azon gondolkodni, hogy ki erősebb Luffynál, mert a történet végére úgyis ő lesz a legerősebb Nevet Ha majd szembekerül újra Crokival vagy a supernovàkkal, ráérünk ezzel foglalkozni. De most már 2 hete várok az új részre és tűkön ülök...
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4786 Dátum: 15 jan 07, 16:32:40 »

A hét 2. felében már lesz manga, vagy igaz ez a január 15ig szünet dolog???
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4787 Dátum: 15 jan 07, 21:42:42 »

Elvileg igaz a január 15-e dolog. Múltkor dupla kiadásként jelent meg a Weekly Shounen Magazine és a Weeky Shounen Jump is. A WSM szériák a december 15-ei héten szüneteltek, ami azt jelentette, hogy WSJ szériák még jöttek azon a héten, de a következőn nekik is szünetelniük kellett. Azonban ez a szünet elmaradt, mert kijöttek a fejezetek, igaz egy picit később. Azok a fejezetek lettek volna az eheti adagok, de mivel már kijöttek, így csak jövő héten várható új fejezet.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
benyod
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #4788 Dátum: 15 jan 08, 11:54:31 »

Fel tudja valaki sorolni, hogy az új fejezet 4. oldalán kiket látunk? kb felét azért ismerem csak a többire is rákeresnék, thx
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4789 Dátum: 15 jan 08, 11:56:02 »

Nem is találom az új fejezetet sehol^^
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #4790 Dátum: 15 jan 08, 12:13:20 »

Szerintem erre az oldalra gondol:

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/772/4

Sajnos nem ismerem mindet, valaki más esetleg?
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4791 Dátum: 15 jan 08, 14:41:58 »

Fú, hát vannak olyan szériák, amik borzasztó frissek, így nem garantálom, hogy az összes név helyes, de igyekeztem megtalálni mindenkit. Kb. a 60%-t ismertem csak a felhozatalnak.

Balról jobbra:

1. sor
- Ryotsu Kankichi(Kochikame)
- Monkey D. Luffy(One Piece)
- Uzumaki Naruto(Naruto)
- Koro-sensei(Assassination Classroom)

2. sor
- Kirisaki Chitoge(Nisekoi)
- Yukihira Souma(Shokugeki no Soma)
- Sakata Gintoki(Gintama)
- Toriko(Toriko)
- Kurosaki Ichigo(Bleach)
- Ushio Hinomaru(Hinomaru Zumou)

3. sor
- Inugami Abaku(Gakkyuu Houtei)
- Kuga Yuuma(World Trigger)
- Isobe Isobee(Isobe Isobee Monogatari: Ukiyo wa Tsurai yo)
- Kutya?
- Gon Freecss(Hunter X Hunter)
- Hinata Shouyou(Haikyuu!!)
- Ai Roborovskii(E-ROBOT)
- Midoriya Izuku(Boku no Hero Academia)
- Saiki Kusuo(Saiki Kusuo no Sainan)

4. sor
- Shioya Hiroyuki(Sporting Salt -Shioya no Kaibougaku-)
- Ageha(Takujou no Ageha)
- Yanagi Hana(Judos)
- Kandera Kosaku(Hi-Fi Cluster)
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
benyod
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #4792 Dátum: 15 jan 08, 20:59:58 »

Így van, új fejezet alatt értettem az oldalon olvasható legújabb fejezetet, elnézést a pontatlanságért ...
Bastian köszönöm a listát, segített Mosolyog
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4793 Dátum: 15 jan 08, 22:46:45 »

Bastian

Le a kalappal, szépen kidolgoztad.... Mosolyog
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4794 Dátum: 15 jan 15, 13:42:25 »

Fasza rész volt.  Ahogy írtad velősre sikeredett. Hatalmas plusz pont lenne, ha Robin gyújtaná le Diamantét.
Nem hiszem, hogy 1v1 harc lesz, mert Kyrosnak muszáj bosszút állnia kicsit igazságtalannak érezném, ha nem sikerülne neki. Szóval ez egy ördögi kör jó volna látni Robint egyedül harcolni, de hiány érzetem lenne, hogy nem Kyros aprította szét azt a fírget.
Még egyszer leírom Bartalomeo csapatba kerülése vészesen közeleg. Mondjuk akkor lenne igazán durva, ha Cavendishel csatlakozna lenne még egy Sanji-Zoro párosXD
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 15, 13:43:38 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4795 Dátum: 15 jan 15, 13:48:12 »

Én erről beszéltem. Lehet itt pofázni, hogy haszontalan volt az edzés, és még nem mutattak semmi, és igazatok is van. De ez az igazi tesztje a szalmakalaposoknak. Már pedig Robin ebben a fejezetben olyan lazán állította meg HAKUBÁT, hogy öröm volt nézni.
Bartolomeo kemény volt, Cavendish meg...hát, érdekes egy figura Nevet
Nagyon jó fejezet volt, bár azt továbbra sem szeretem, hogy a OP-ben mindenki túlél mindent. Az a bokszoló sem halt meg, ez tuti, és érdekes, hogy Barto nagyon lazán túlélte azt a támadást, ami olyan durvának lett beállítva. De hát a OP már csak ilyen.
Akkor ki maradt még? Senor Pink, a főtisztek, meg Doffy ugye?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4796 Dátum: 15 jan 15, 15:10:50 »

Ez igen! Robin 300 fejezet után visszatért a színpadra. Szinte el sem hittem, hogy őt látom premier plánban egy nagy képen, azt meg pláne, hogy badass szöveget is hozzácsatol. Nevet

A fejezet elején pont azon filóztam, hogy Bartolomeo pajzsából milyen fasza törhetetlen ütőfegyvert lehetne csinálni. Erre... Kúl
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #4797 Dátum: 15 jan 15, 15:17:43 »

Végre megszabadultunk Gladiustól, már nagyon bosszantott az az alak. Barto nem tudom, hogy hogy élhette túl a támadását, sőt még offenzívába is tudott kezdeni utána, de hát a OP tényleg ilyen.  smirksweat Robin nagyon király volt, végre megmutatott valamit az erejéből, Hakubát úgy állította meg, mintha egy rongybaba lenne, Diamante támadását is látszólag megerőltetés nélkül hárította, szóval ahogy már vártuk, most ő is megmutathatja mit tud. Jövő héten szerintem Franky elkapálja Pinket, aztán a Robin&Kyros vs Diamante, utána meg az utolsó kettő valahogyan párhuzamosan fog menni. Szerintem egy 2 hónapon belül vége lesz ennek az ívnek.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 15, 15:18:23 írta zsandris1 » Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4798 Dátum: 15 jan 15, 15:21:24 »

Bevallom teljesen ledöbbentem, ahogy Robin olyan lazán megállította Hakubát, mások követni se tudták a mozgását, aztán az utolsó pillanatban könnyedén hárította Diamante csapását is aki Doffy egyik legerősebb embere....

Oda elmehetsz te a fenébe, h így rejtegeted a szalmakalaposok erejét.... Nevet

Egyetértek Hieivel, mostmár 90% h Barto is szalmakalapos lesz és milyen badass volt már ahogy eldöntötte a meccset.... Nevet
Cavendish és Barto? Én benne lennék mindketten nagyon erősek, csak Cavendish rendezze le a Hakuba énjét! Nevet


Viszont akkor ki fog megküzdeni Trebollal?
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 15, 15:28:06 írta jasek89 » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4799 Dátum: 15 jan 15, 15:28:23 »

micsoda? Robin ennyire badass? Ráadásul Bartolomeoról is milyen badass képek voltak már pláne miután leütötte Gladiust.Nem is láttunk még hasonló rajzot se róla eddig.

Remélem Robin valahogy Trébollal kerül majd szembe, Kyrosnak kell levernie Diamantét egymaga, Law remélem kispad és Trébolt meg átveheti Robin Luffynak meg marad az 1v1.

valami hatalmas fejezet így kell kezdeni az új évet.

Ha Bartolomeo lesz még ilyen Badass akkor legnagyobb pazarlás lenne kihagyni a csapatból.Kicsit olyan Zoro-s volt most Nevet

Következőnek lehet maradunk itt, de ha nem akkor suuuuuuperrrrrrr fejezet várható  Kúl
Naplózva
Oldalak: 1 ... 318 319 [320] 321 322 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!