24 máj 28, 23:42:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 295 296 [297] 298 299 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018252 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #4440 Dátum: 14 nov 29, 10:03:14 »

Huh az igen. Law valamit elhagyott.  smirksweat Bár ha nem hal meg akkor tud magának újat csinálni szerintem.

Hát Bellamyról nincs értelme beszélni. Szánalmas, idegesítő vagy hűséges ... ez mind nem számít. Ő ezt vállalta nincs mit tenni. Remélem Luffy ezt felfogja és kiüti a fenébe.
Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4441 Dátum: 14 nov 29, 20:32:00 »

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t35.0-12/10819719_744222625666343_227927452_o.jpg?oh=fc3ab236af66058795a24eaa022265fc&oe=547BCF2C&__gda__=1417404723_7bcd85e02ca2f7de033785dbf99c66fa

Ez csak nekem nem tűnt fel eddig? Nevet Megnéztem a mangában is és az arc eleje óta ott a felirat, csak általában homályos volt vagy eltakarta egy részét a kapucni. Hát igen ezért szeretjük Oda mestert, bár voltak ennél sokkal durvább előre utalásai is Nevet
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #4442 Dátum: 14 nov 29, 20:51:15 »

Szerintem az azért van ott, merthogy ugye Law a Szív, vagyis Corazon kalózok kapitánya  Nevet
Naplózva

iiHALA MADRID!!
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4443 Dátum: 14 nov 29, 21:18:17 »

Lényegtelen, akkor is Corasonra utal mert én azt mondtam Nevet Amúgy én is tisztában vagyok vele csak kissé paranoiás vagyok. De amúgy Odat ismerve már az egész sztorit kitalálta mikor behozta a szívkalózokat tehát teljesen mindegy Nevet
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4444 Dátum: 14 nov 29, 21:45:44 »

köszönöm szépen ezt a képet danomics, már majdnem elkezdtem nézni az utóbbi 2 kihagyott anime részt de aztán láttam a képet a hozzászólásodban és először elszörnyülködtem, hogy hogyan került nyilvánosságra amit az öcsém alkotott paintben, de aztán rájöttem, hogy az az egyik részből van.Így már nem is akarok kidobni 3/4 órát a 2 részre.
Naplózva
DarthMango
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19

[Avatar törölve. Megengedett magasság: 200pixel.]


« Válasz #4445 Dátum: 14 nov 29, 23:11:45 »

Asasino haggyad már, messze nem annyira szörnyű....
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4446 Dátum: 14 nov 30, 11:49:03 »

köszönöm szépen ezt a képet danomics, már majdnem elkezdtem nézni az utóbbi 2 kihagyott anime részt de aztán láttam a képet a hozzászólásodban és először elszörnyülködtem, hogy hogyan került nyilvánosságra amit az öcsém alkotott paintben, de aztán rájöttem, hogy az az egyik részből van.Így már nem is akarok kidobni 3/4 órát a 2 részre.

Ez most komoly?  Hmm? Ez csak egy kép egy félórás részből....
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4447 Dátum: 14 nov 30, 12:20:15 »

köszönöm szépen ezt a képet danomics, már majdnem elkezdtem nézni az utóbbi 2 kihagyott anime részt de aztán láttam a képet a hozzászólásodban és először elszörnyülködtem, hogy hogyan került nyilvánosságra amit az öcsém alkotott paintben, de aztán rájöttem, hogy az az egyik részből van.Így már nem is akarok kidobni 3/4 órát a 2 részre.

Ez most komoly?  Hmm? Ez csak egy kép egy félórás részből....

Ez már nagyon off DE, fél órás részből 15 percnyi "tartalom".Amúgy meg az összes kép ilyen abból a "fél órás részből".De ma majd letesztelem, hogy ha 3-t nézek meg egyszerre 1 helyett akkor pozitívabban hat-e majd rám.Gondolom így lesz kivéve ha bejátsszák megint a Mingo fogcsikorgatós hangeffektet.Egyébként a OP-ben pont az animét nem lehet védeni semmivel épp a minősége miatt.
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #4448 Dátum: 14 dec 02, 20:35:01 »

Mangabird-ön szóltak, hogy ezen a héten valamiért elmarad a One Piece fejezet. Szóval legközelebb jövő héten lesz manga!

http://www.mangabird.com/
Naplózva
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #4449 Dátum: 14 dec 02, 21:11:20 »

Ez hihetetlen:D már egyszerűen képtelen vagyok kivárni, hogy mi lehet Sanjiékkal, erre ezek az időközönkénti "nem lesz a héten manga" hírek még tovább lassítják a dolgokat.
Naplózva

Mr. Prince
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4450 Dátum: 14 dec 02, 22:27:39 »

Ez a szünet meglepedt, mert ugye nem is volt semmi megjegyzés az előző fejezet végén. Aztán utána néztem és tenyleg nem lesz. Pontos ok eddig nincs, de van vami szóbeszéd, hogy a múltkori narcsi fejezet borító miatt cs*sz*g*tik a szerkeztők.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #4451 Dátum: 14 dec 02, 23:07:26 »

Ez egy kicsit rosszul esett így a megjelenés előtt 1-2 nappal.
Nembaj, nem sietünk sehova Nevet
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4452 Dátum: 14 dec 05, 16:07:22 »

Az anime bírhatatlan tempója miatt felfüggesztettem a nézését és átálltam a One Piece mangára. Napi 1-2 fejezetet olvastam és most értelek be titeket. Azt kell mondjam totál megérte! Mangában is vannak gyengébb fejezetek, de 8 max 10 perc alatt kényelmes és egyáltalán nem sietős tempóval el lehet olvasni, míg animében ugye az 1/1 feldolgozás miatt 15-20 percig kell "élveznünk" általában sok felesleges időhúzással és töltelék jelenetekkel. A sorozatot is nézni fogom, de csak 10-20részes adagokban, mert úgy sokkal, de sokkal jobb élményt fog nyújtani, mint hétről hétre 1 epizód. Na de a mangáról!
Az utolsó 2 fejezetről írnék, mert azok az aktuálisak:
768: Nevetségesen rövid és szinte semmi új infót nem szolgáló fejezet lett. Legalább harmadszorra mesélte el nekünk Viola, hogy hány szinten folyik a harc és kik az ellenfelek... Ez a chapter csak arra volt jó, hogy visszazökkentsen bennünket a HAT! fejezetes flashbackből az aktuális eseményekhez.
Túl sok a jelenleg is tartó párharc (csak Buffalo esett ki megint?) és van egy olyan sanda gyanúm, hogy Oda ezt is ilyen Gyojin-sziget szerűen fogja elintézni, tehát 1-2 fejezet alatt szinte az összes tisztet legyőzik, kivéve talán az eliteket. Ezt nagyon nem szeretném, hisz sok Donquihote (tuti nem írtam le jól) tagtól alig láttunk még valamit. Viszont Senor Pinket ideje lenne már hazavágni.
A fejezetben a legnagyobb negatívum, ami nektek is feltűnt úgy látom, az Chinjao vs Lao G... Tényleg nem kéne egy szinten lenniük, pedig most nagyon úgy mutatja Oda... Nem fogom én is a magyarázatát levezetni, hisz ti megtettétek már és abszolút egyetértek.
Erre a fejezetre csak egy 3/5-öt tudok adni. Animében borzasztó lesz, kivéve ha nem szánják el magukat a készítők +10 perc teljes harc animálásokra töltelék jelenetek gyanánt.
Amúgy most Dellinger komolyan félig harcoshal gyojin?!

769: Nem értelek titeket, én IMÁDOM Bellamyt!!! Régen abszolút utáltam és nagyon örültem, amikor Luffy jól bemosott neki egyet, de most... Mutassatok nekem még egy ilyen karaktert, aki ekkora jellemfejlődéssel rendelkezik! Annyira összetett szereplőt csinált belőle Oda,hogy le a kalappal, de tényleg  bow Egyszerűen át tudom érezni a fájdalmait és a cselekedeteit, hogy mit-miért tesz. Egyáltalán nem hülye, hisz még most is tiszteli Doflamingot és ezt maga is kijelentette, hogy tudja, hogy már nem kéne, tehát nem idióta ő. Nagyon érdekel, hogy mi lesz a sorsa és szívből szeretném, ha mugiwara lenne Bartolomeo-val együtt Mosolyog Mekkora fain lenne már, ha egyszerre két új tag csatlakozna? Nevet Erre nem sok esély van, de én azért örülnék neki, hisz mindkettő érdekes figura és már ők is jól összehaverkodtak, ráadásul szeretik/tisztelik Luffyt.
Mi volt még itt? Lawnak leesett a karja, hát húha! Nem hatódtam meg. Viszont Doflamingo nevetségesen ópé, de tényleg. Egyszerre harcol önmaga, a klónja és irányítja Bellamyt meg még ki tudja hány 100embert Dressrosában, MIKÖZBEN MÉG A KALITKÁT IS FENT TARTJA!! Csak szerintem nevetséges ez az egész? Bár Dofi karaktere is abszolút tökéletes, tagadhatatlanul illik rá az a jellem, amivel rendelkezik Mosolyog
Erre a fejezetre egy 5/5-öt adok!

Vajon mit akar kihozni Oda Jinbei utazásában?
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 05, 16:10:51 írta Csabi28 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4453 Dátum: 14 dec 06, 11:38:12 »

Csabi28-
1. Jellemfejlődéssel kapcsolatban nem tudok olyat mondani, viszont rengeteg jobb, összetettebb karakter van Bellamynál. Doflamingo, Law, Kyros, Rebeka...egy csomó. Viszont én szeretem a karakterét, és örülök annak, hogy végre valakiben van egy kis gerincesség. Bár nem tudom, hogy mennyire dícséretes, ha rossz mellett vagy kitartó. De legalább nem köpte szembe Doflamingot, csak azért, mert nem fogadta el őt. És most, hogy mondod, tényleg, nem lenne rossz, ha csatlakozna. Bartolomeo tuti nem fog, bár nagyon bírom, hatalmas arc Nevet, de túlságosan imádja őket, ráadásul van saját csapata. Az persze biztos, hogy szövetségesek lesznek, ahogy sztem majd a szív kalózok is. Fehérszakállnak is volt egy csomó szövetségese, sztem Luffynak is lesz.
2. Dellinger harcos gyojin, és higgyétek el, Don Chinjao lazán le fogja verni Lao G-t. Direkt olyan képet mutatott a harcból, hogy úgy érezzük, hogy mekkora hátrányba vannak Luffyék. De ugyan kérlek...nem kérdés, hogy le fogja verni, ahogy az sem, hogy Zoro is leveri Pikat, Franky Senor Pinket, stb. Szerintem mindegyik harc kap majd egy fejezetet, mint Arabastában, Skypeában, stb. Jöhetnének már, mert most fogjuk meglátni az edzésük eredményét.
3. Law akkor tesz magának egy kezet, amikor akar, szóval ez nem nagy dráma. Viszont most a harcban azért nagy hátrány. Doflamingoval kapcsolatban, én úgy látom, hogy a kalitka irányítja Doffy akarata szerint az embereket, nem ő külön-külön mindenkit. Akit ő irányított, az Bellamy. De lehet, hogy tévedek. És persze, erős, épp ezért lesz élvezet nézni, és a OP világában ezért lesz hatalmas felfordulás, miután Luffy a szart is kiveri belőle Nevet Na az a harc lehetne egy 4-5 fejezetes... Várom már.
4. Jinbei szerintem csatlakozni fog. Nem lenne rossz, ha Big Mom ellen ő is besegítene.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #4454 Dátum: 14 dec 06, 20:08:24 »

De igenis nagy dráma Law kezéne elvesztése. Igaz, hogy tud újat berakni, de az már nem az igazi keze lesz.
Ti is azt mondanátok, hogyha elvesztitek a kezeteket, és egy műkezet kaptok, hogy nem nagy cucc?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 295 296 [297] 298 299 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!