24 máj 29, 04:40:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018381 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4230 Dátum: 14 szep 18, 15:24:28 »

egy évet azért adtam hozzá mert akkor már Luffyék utazgattak jó ideje.
Luffy is 17 évesen indult el és akkor a 2 éves time skip miatt most 19?ő is 20 jelenleg.
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4231 Dátum: 14 szep 18, 15:39:50 »

blackfire: Köszi, hogy írtad, észre se vettem. Szóval jah Szomorú

Asasino: Igen, Luffy 19 éves. Amikor még Grand Line-on voltak, az olyan 3 hónap lehetett összesen, szerintem. Nem lehetett az olyan sok.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4232 Dátum: 14 szep 18, 15:50:19 »

a történet legelejétől a ts-ig és a ts-től mostanáig közel egy évnek el kellett telnie, amikor 2 sziget között hajóztak azok is napok-hetek voltak, csak az majdnem 2 hét volt amikor a ts után mind odaértek a Sabaody szigetre, így a történet kezdete óta meg kell lennie a 3 évnek.Kizárt, hogy a 2 éves állomást kivéve pár hónap alatt eljutottak az újvilágba és annak is már a 2. szigetére.De ez lényegében nem sokat számít Nevet

következő 2 fejezet még szerintem flashback, bár Oda tempójával lehet csak 1 fejezet lesz.Utána szerintem még innen lesz néhány csata jelenet majd minden még függőben lévő szálat lezár Dressrosán és utána már csak a végső harcot látjuk majd egyben.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4233 Dátum: 14 szep 18, 18:05:02 »

Meg mondom őszintén a fejezet elején fogalmam sem volt, hogy miről van szó. De most komolyan, milyen állatok voltak azok? És azokat a tengerészeket is mikor láttuk utoljára? Már azt is elfelejtettem, hogy itt vannak. El is határoztam, hogy elolvasom a Dressrosás fejezeteket újra, mert mostanra kezdtek összemosódni a dolgok Mosolyog
A flashback marha jó volt, Corazon karaktere nagyon érdekes, már most bejön. Gyanítom Law az ő hatására változik majd meg ebből az idegbeteg állapotából.
Most nem is várom annyira a harcot, csak tegyünk már végre rendet a szálak között, a múltban, majd amikor már minden tiszta, mindenkinek világosak az indokai, na akkor jöhet a nagy bumm  Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4234 Dátum: 14 szep 18, 22:19:06 »

16 éve Corazon lángolt tehát övé volt a mera-mera no mi?

Ez komoly? Te vagy a 2. emberke, akinél ezt a következtetést látom.
Komolyan ennyire nem volt egyértelmű, hogy a még azon az oldalon meggyújtott öngyújtó lobbantotta be Corazont? Nevet

Amúgy valóban halál laza az illető.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4235 Dátum: 14 szep 19, 12:19:35 »

Most, hogy ezt írtad jobban megnéztem előtte a cigit nem láttam a szájába.Így már látom, hogy azt gyújtotta meg.Elnéztem ikszdé

arra viszont kíváncsi vagyok nagyon, hogy mit tett Corazon Lawért és, hogy ő miért változott meg annyira.
Eddig nem igazán érdekelt a flashback, de mostmár nagyon is.
Naplózva
Dave99
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #4236 Dátum: 14 szep 19, 13:22:03 »

Na végre itt a várva várt múlt! Nevet
Law ezek szerint valami halálos betegségben szenvedett gyerekkorában, tudta mikor viszi majd el a kór és addig a lehető legtöbbet szeretett volna pusztítani...elég elbaszott agyú kölyök volt, de valamennyire azért meg lehet érteni.Kora így elsőre is érdekes figura, ügyetlen és tapló Nevet nem tudom az ő tollai milyen színűek, talán kékek? (Law is viselt kék tollakat).Gyerekkori trauma miatt nem tud beszélni,neki is van baja.Gondolom Law segített ezt a problémát megoldani, ő cserébe kigyógyíthatta a betegségéből, vagy ki tudja Nevet
Ráadásul Lawnak egy deathflaget is sikerült felhúzni(ilyen is ritkán van a One Pieceben)
Érdekességek:
-Mariejois nemzeti kincse
-Fujitora rendelkezik a legnagyobb harci kapacitással a tengerészetnél(It must be over 9000...)
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4237 Dátum: 14 szep 19, 19:51:04 »

Egyedül én érzem pocsék időzítésnek ezt a visszaemlékezést? Sokkal jobb lett volna akkor, mikor legyőzik Doffit. Három-négy szál van folyamatban, ami sokkal jobban érdekel. Nagyon remélem ez a harc nem lesz úgy szét darabolva mint a Lucci vs Luffy.
Nem általánosságban beszélt az admirálisokról? Kétlem, hogy Fujitorára gondolt volna.
Engem már igazából a világ kormány érdekel. Remélem az arc végén mutatják őket. Van egy olyan érzésem, hogy nem fogják. Tuti megfiatalították őket és badass mindegyik. Az lehet marijoa kincse. Legalább is szerintem Bonney képességével ez lehetséges. Gyakorlatilag halhatatlan vagy amíg rendelkezel a gyümölcsének erejével.
Tiszta epic lenne, ha kiderülne, hogy a Gorosei már 800 éve él és azóta uralkodnak.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 19, 19:53:19 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4238 Dátum: 14 szep 19, 20:12:30 »

Az a trauma rögtön az anyjukat jutatta eszmbe. De akár lehet egy azutáni is. Mint pl. Marijoaban megakarták őket ölni vagy ehhez hasonló dolgok.
Úgy érzem, hogy Cora lesz nekem(vagy már most) olyan fontos karakter mint Ace.
Egy nagyon megalapozatlan ötlet jutott eszmbe, de már láttam ezt angol forumon is, szóval most nem fogok tétovázni, hogy leírjam, hátha lesz majd vmi ebből.
Szóval, Cora-é volt az ope ope no mi, és így megtudta menteni Law életét, ezért mondta azt Law, hogy meg lett mentve, ezzel észhez tért, nem akart már pusztítani. Na, de, hogy ha Cora-é volt akkor Doffy már használhatta volna. Meg mi oka is lett volna őt megmentenie. Remélhetőleg, hamar kiderül majd.
A gyatra angolomnak hála, nem tudom, hogy most miről van szó. Mármint, 'örök fiatalság' vagy 'nem tud belehalni a testi sérülésbe élet'.

Én csak örülni tudtam enneka flashbacknek. Túlságosan is vártam már, hogy zavarjon a szálak sokasága.
Tiszta epic lenne, ha kiderülne, hogy a Gorosei már 800 éve él és azóta uralkodnak.
Ezzel az egy mondatoddal nagyon megfogtál. Végülis, hogyan lehetne kiválasztani az embereket egy ilyen pozícióra?
Naplózva
Shi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Válasz #4239 Dátum: 14 szep 19, 20:22:21 »

Tiszta epic lenne, ha kiderülne, hogy a Gorosei már 800 éve él és azóta uralkodnak.
Tetszik ez az ötlet, de ha így van, akkor miért csak a 70+ éves formájukra vannak mindig visszafiatalítva? Gondolkozik
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4240 Dátum: 14 szep 19, 20:48:31 »

Azért, mert Bonney illetve a képessége valamilyen oknál fogva nem volt náluk. Meghalt a tulajdonosa és az újjászületett gyümölcsöt Bonney ette meg. Annyit tudunk, hogy kapcsolatban van egy Yonkouval. Ha pedig ez idáig egy Yonkou védte az szívás lehetett a Goroseinek. Akainu mikor elkapja mondja is, hogy nagyon fájt rá a foguk.

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/595/13

Egyedül azt nem értem, hogy Sabondy miért nem kapták el. Tudták, hogy ott van.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4241 Dátum: 14 szep 20, 21:29:33 »

Tudom kicsit furcsa, de engem az érdekelne, hogy miért van az h pl az admirálisok vagy pl Doffy nagyobb méretűek mint egy  átlagos ember? Nem tudom h másoknak feltűnt e, de az admirálisok is vagy kétszer akkorák mint Luffy (aki sztem akkora mint egy átlagos ember).....

Talán erre is van valami gyümölcs, vagy valami más amivel nagyobbak lesznek és erősebbek? Vagy csak pusztán alkat kérdése? De ha ez csak alkat, azért sztem nem normális h vagy kétszer magasabbak, hiszen azért ők nem óriások osztályába tartoznak...

Vagy csak túl sokat gondolkozok? Nevet
Naplózva
Dave99
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #4242 Dátum: 14 szep 20, 21:50:06 »

Ilyen Oda stílusa Nevet
Ha kicsit jobban belemegyünk akkor utal az adott szereplő szereplő erejére,státuszára.Általában minél magasabb valaki annál erősebb,de vannak kivételek is szép számmal pl. Enel vagy Shanks (ha egymás vállára állnak se tesznek ki annyit Moriah mégis bedarálnák a gyíkarcút elég könnyen).
Meg olyan jó nézni ahogy Luffy nála 2x-3x nagyobb alakokat ver le Nevet ,mint Dávid és Góliát.
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #4243 Dátum: 14 szep 21, 06:12:30 »

Inkább nem éppen, hogy csak nagyobbak, de még a pofájuk is egyedibb, példáu az egyik szeme hiányzik, vagy ilyenek, és  ha betennénk egy átlagos ember csordába, egyből kitűnne. Példa: Foxy.
Tehát Oda így próbálja kimutatni, hogy kire figyelj! Nevet
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4244 Dátum: 14 szep 21, 08:15:57 »

Osztom Dave99 véleményét! Erre még tökéletes példa Shirohiege.

Ezzel a "pofája egyedibb" dologgal viszont nem. Erre csak példákat tudok mondani. Luffy, Hancock, Robin, Nami mind egyszerű karakter, mégis sok szerepük van. Különösen Luffy. Tény, hogy vannak nagyon különlöleges karakterek is, de ez nem a szerepét hangsújozza ki, szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 21, 09:19:59 írta klozo » Naplózva
Oldalak: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!