24 máj 28, 23:42:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 265 266 [267] 268 269 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018253 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #3990 Dátum: 14 ápr 26, 09:50:31 »

Ne nevettesd ki magad oky.

Már honnan tudott volna róla? Láttátok, hogy mennyire meglepődött, mikor meglátta a kolosszeumban.
Robin nyílván azért nem mondta el, mert tudta, hogy találkozni fognak, és nem akarta elrontani a meglepetést.
MEG komolyan úgy ismered Luffyt, mint aki nem rohanna egyből Sabohoz, miután megtudta, hogy él?
Naplózva

iiHALA MADRID!!
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #3991 Dátum: 14 ápr 26, 10:10:36 »

Persze, hogy meglepődött. De attól még tudhatott róla, hogy él. Én akkor is meglepődök, ha találkozok 10 év után valakivel, ha nem is hittem, hogy halott. Maga a találkozás is kiválthat ilyen reakciót és meghatódottságot. És te azt honnan veszed, hogy Robin tudta, hogy találkozni fognak, plusz még ez se magyarázná, hogy nem szólt róla. És igen, Luffy aki két év edzés után csak azért edzett, hogy a társaival átmenjen az újvilágba, az nem fogja egy találkozó miatt feladni mindezt. Nem mondom azt, hogy biztos, hogy tudott róla, de nem tudod érvekkel alátámasztani az ellenkezőjét se, mert amit eddig írtál azok nem azok.

Ne nevettesd ki magad oky.

Már honnan tudott volna róla? Láttátok, hogy mennyire meglepődött, mikor meglátta a kolosszeumban.
Robin nyílván azért nem mondta el, mert tudta, hogy találkozni fognak, és nem akarta elrontani a meglepetést.
MEG komolyan úgy ismered Luffyt, mint aki nem rohanna egyből Sabohoz, miután megtudta, hogy él?
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 26, 10:12:03 írta oky » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3992 Dátum: 14 ápr 26, 10:17:26 »

oky szerintem az a teljes oldal amit rááldozott Oda az elég érv. Ő nem Kubo, hogy van sok teljes oldalas rajza fejezetekben is akár. Annak mégis mi értelme lett volna ha tud róla? akkor annyi lett volna, hogy régen láttalak Sabo...

Robin meg nem tudhatta, hogy itt találkoznak Dressrosán, de azt biztosra vehette, hogy egyszer fognak és ezt a meglepetést nem akarta elrontani.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3993 Dátum: 14 ápr 26, 11:18:36 »

Maradjunk a mangánál. Robin ismerte Sabot de nem szólt róla semmit de azt sem tudta, hogy itt találkoznak. Nem is tudhatta hiszen ezt titkos akció Saboék részéről. Luffynak fogalma sem volt, hogy Sabo túlélte a robbanást és meglepetésként érte a találkozás. Másrészt fogalma sem volt róla, hogy kicsoda is Sabo, hiába híres. Luffy sok mindenről nem tud mert nem érdekli semmi a bunyón, a kaján és a Kalóz királyságon kívül. Erre jó példa volt amikor híres neveket soroltak neki és fogalma sem volt róla, hogy miről is beszélnek. Még azt sem tudta, hogy a nagyapja és apja milyen híres illetve hírhedt személy. Ami biztos, hogy Saboék, így a felkelők is támogatni fogják Luffy célját ha Sabo így beszélt.

Szóval a többi csak belelátás. Amíg ezeket az információkat Oda ki nem kerekíti új információkkal addig ezek a tények.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 26, 11:23:16 írta rini67 » Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #3994 Dátum: 14 ápr 26, 15:29:28 »

De attól még tudhatott róla, hogy él.
Tadamm-tadamm-tááá!

Egy oldallal véglegesen elhallgattatunk téged.  Ördögi
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/731/21
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 26, 15:30:25 írta Rain » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3995 Dátum: 14 ápr 26, 16:32:15 »

De attól még tudhatott róla, hogy él.
Tadamm-tadamm-tááá!

Egy oldallal véglegesen elhallgattatunk téged.  Ördögi
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/731/21

Mi is linkelhettünk volna már az elején  >.<# megspóroltunk volna 1 oldal hsz-t  >.<#

Egyébként a szigeten lévő erősebb emberek közül nemhinném, hogy sokan Luffyék ellen fordulnának.
Köznép esetleg. Bár Doffy még aztsem tudja, hogy Usolandnak serege van  Ördögi
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #3996 Dátum: 14 ápr 26, 16:34:19 »

Ya, turul story, erre nem emlékeztem, akkor vissza az egész Nevet Viszont kiváncsi vagyok Robin miért nem mondta el akkor, mert ha ismerte Sabot, aki tudta, hogy Luffy crew tagja, tuti mesélt róla, hogy ismeri. Remélem ez meg lesz említve valamilyen szinten.

De attól még tudhatott róla, hogy él.
Tadamm-tadamm-tááá!

Egy oldallal véglegesen elhallgattatunk téged.  Ördögi
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/731/21
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3997 Dátum: 14 ápr 26, 17:09:52 »

Ya, turul story, erre nem emlékeztem, akkor vissza az egész Nevet Viszont kiváncsi vagyok Robin miért nem mondta el akkor, mert ha ismerte Sabot, aki tudta, hogy Luffy crew tagja, tuti mesélt róla, hogy ismeri. Remélem ez meg lesz említve valamilyen szinten.

Robin azért nem mesélt róla, hogy ez az oldal megszülethessen.
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/731/18

Robin tuti tudja, hogy Sabo Luffy testvére mert Sabo tuti kíváncsiskodott ,hogy a kisöccse, hogy van Nevet
Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #3998 Dátum: 14 ápr 26, 17:16:24 »

Szerintem pont Sabo mondta meg neki, hogy ne szóljon, meglepetést akart okozni Mosolyog
Naplózva

Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #3999 Dátum: 14 ápr 27, 14:29:05 »

Doflamingo Kalitkájáról csak nekem jut ez az eszembe?

Naplózva

asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #4000 Dátum: 14 ápr 28, 20:03:15 »

Jó fejezet, de egy kicsit furcsának tartom a bábos dolgot. Hogyan tudott Mingo bábot készíteni rövid idő alatt? Vagy Law és Riku végig egy bábuval beszélt? Kíváncsi vagyok, hogy Oda milyen magyarázatot ad a bábos dologra.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 28, 20:12:20 írta asdfgrey » Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #4001 Dátum: 14 ápr 29, 15:17:59 »

"Szerintem Doflamingo akkor hozta létre ezt a bábot, amikor megtudta, hogy Luffyék beléptek a sziget területére. Így meg már lehet, hogy nem is volt annyira lenéző Szalmáékkal kapcsolatban, hiszen csak létrehozta azt a bábot."
Naplózva
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #4002 Dátum: 14 ápr 29, 16:24:47 »

Igazából arra gondoltam, hogy mikor a palotában voltak Law és Riku ott egy bábbal vagy Mingoval beszéltek? Okés rájöttem, hogy az előző hozzászólásom hülyeség és abbahagyom a hülyeségemet. Nevet Inkább megvárom a következő fejezetet.
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #4003 Dátum: 14 máj 03, 10:51:30 »

Law és ez a Kalózszövetség. Rohadt nagy mázli, vagy égbekiáltó szerencse?
Három út van, amin ellehet indulni az Újvilágban. Luffyék pont azon indultak el, ahol volt Punk Hazard, ahol volt Law és ahol megkötötték a Szövetséget. Ha pedig mondjuk Luffyék másik utat választanak, akkor várt volna a következőre? Vagy valami nagyobb erő?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4004 Dátum: 14 máj 03, 11:01:12 »

Egyik sem. A mangaka így tervezte. A többi út fel sem merült benne. (minek?) Ha más utat határozott volna meg akkor Law ott várta volna azon az útvonalon vagy soha nem jött volna létre ez a szövetség. Egyébként egyik út sem lett volna könnyebb csak más. Előbb vagy utóbb Doffyval így is úgy is lekellet volna számolni, meg kellet volna ütközni vele.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 265 266 [267] 268 269 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!