24 máj 29, 02:52:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 264 265 [266] 267 268 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018328 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3975 Dátum: 14 ápr 25, 02:06:40 »

Viszont, úgy tűnik h nagyon félhet Kaidou-tól, ha a haditengerészet, és a világkormány tagjainak irányítására is rászánta magát. Ebből kifolyólag várom már, hogy mikor bukkan fel az eddig legkevésbé ismert Yonko.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3976 Dátum: 14 ápr 25, 05:15:02 »

Most az is gyengeség, ha valaki fél a kalózuraktól? Ne már...
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3977 Dátum: 14 ápr 25, 12:44:15 »

Ne magyarázz bele olyan dolgot, amit nem állítok. Itt a lényeg Kaidou ereje volt, nem pedig Doffy. Ezért szeretném már látni h mi fán terem Kaidou, ha egy Shichibukai is féli ennyire, hogy inkább kb a világ ellen fordul.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3978 Dátum: 14 ápr 25, 13:40:25 »

Nem is neked szántam. Előtted páran konkrétan leírták ezt, hogy f*sik Kaitotól, de béna. Kaitotól, akiről konkrétan kimondták, hogy hogy erősebb, mint Fehérbajusz. Hát én is félnék tőle, már nem azért.
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3979 Dátum: 14 ápr 25, 13:53:10 »

Kaido erősebb, mint Fehérbajusz?!

Lemaradtam valamiről?
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #3980 Dátum: 14 ápr 25, 14:45:38 »

Nem mondták, h erösebb, mint Sirohige... Law azt mondta, hogy úgy emlegetik Kaidot, mint a legerösebb élölényt.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #3981 Dátum: 14 ápr 25, 17:09:08 »

Nem is neked szántam. Előtted páran konkrétan leírták ezt, hogy f*sik Kaitotól, de béna. Kaitotól, akiről konkrétan kimondták, hogy hogy erősebb, mint Fehérbajusz. Hát én is félnék tőle, már nem azért.

Tudod linkelni ahol ezt mondták? Mert én erre nem emlékszem... Whitebeard a legerősebb ember a földön, Kaido a legerősebb teremtmény (vagyis nem ember, hanem valószínűleg valamiféle robot, mint Franky), tehát Law itt nem célzott sehol sem h erősebb lenne Fehérbajusznál...........
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 25, 17:09:57 írta jasek89 » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3982 Dátum: 14 ápr 25, 18:14:24 »

Én nem olvastam OP-t már egy ideje, de ez így önmagaában zseniális húzás Doffytól Nevet Végre valaki aki nem beüti a falat fejjel, hanem gondolkodik is.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #3983 Dátum: 14 ápr 25, 18:50:45 »

Doflamingonak évekig nem volt semmi komoly harca, jóba volt a Világkormánnyal és Kaidoval is, a gyengébbek úgyse mertek neki menni, úgyhogy beképzelt lett és ellustult.
Azt viszont nem tudom hogy lehet lebecsülni még mindig. Percek alatt rendez le olyan karaktereket mint Smoker, Law, Aokiji jege meg se kottyan neki, Luffy ütései leperegnek róla.
Egy rúgással kettévágja a palotát...
Ja és Király Akarata is van, szerintem az egyik legerősebb jelenleg élő kalóz (persze Yonkou-k és Mihawk utána).
Gyümölcs nélkül, pusztán hakival és testi erővel is VA szintű legalább.
Nagyon örülnék ha Luffy győzné le, végre megmutathatná, hogy milyen erős is igazából, és Doflamingo után már csak a "Yonkou szint" van, szóval nagy tett lenne.
De attól tartok, nem ő fogja, hanem Sabo vagy Fujitora.
De lehet hogy ők egymással fognak harcolni.

Most lényegében ők 4en vannak akik igazán erősek Dressrosan, nagyon remélem nem az lesz, hogy Luffy lemarad Mingo, Sabo és Fujitora mögött és valami gyengébb ellenfelet kap, pl. Burgesst



Kaido meg a Legerősebb Élőlény. Kétlem hogy erősebb mint Fehérbajusz volt, hisz anno a háború előtt Shanks megállította, tehát vele lehet egy szinten.

Naplózva

Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #3984 Dátum: 14 ápr 25, 19:16:31 »

Azt viszont nem tudom hogy lehet lebecsülni még mindig. Percek alatt rendez le olyan karaktereket mint Smoker, Law, Aokiji jege meg se kottyan neki, Luffy ütései leperegnek róla.
Egy rúgással kettévágja a palotát... és Király Akarata is van,

Na végre.
Lehet, hogy ellustult és ül a babérjain, de attól még iszonyat erős. Law sem egy gyengusz emberke, mégsem volt semmi esélye neki.

De ha már itt a harcokról van szó, én valahogy úgy tudnám elképzelni, hogy lepereg mindig Doffi- bisz-b*sz, Luffy ellen lenne 1vs1-be, de a harc után nem sokkal később Fujitora felbukkan. Ő átengedi Luffyékat a háta mögött, ő pedig lerendezi Doffit. Aztán majd utalnak arra, hogy mi lett.
De ez is csak egy felvetés.

Egyébként szerintem azért szapulják Doflamingot, mert ő nem harcol egyenesen, épp az ilyen tervezgetés idegesíti az ember a legjobban.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #3985 Dátum: 14 ápr 25, 20:35:17 »

Hát pedig várható hogy luffy fogja megcsapkodni, mint minden egyes főgörényt egészen idáig.
És az sem újdonság hogy az első kört elveszíti ilyen helyzetekben. (párat mondok: arlong, lucci, enel, crocodile, moria és még jóval több ami nem jut eszembe)
Mind erősebb volt nála valamiképp de ő túlnőtt rajtuk. Szerintem igen nagy rá az esély [valami 99%] hogy ő tesz rendet.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3986 Dátum: 14 ápr 25, 21:25:45 »

Én azt tartom a legvalószínűbbnek, hogy Luffy vs Doflamingo és Zoro vs Fujitora de az utóbbiban nem dobnak be sok mindent csupán egyenlő félként harcolnak de a harc megszakad. Luffy ellenben lerendezi Doflamingot.

Mindezek után pedig megérkezik a Sunny a seggében egy hajóval BIG MOM felirattal.

Bár még ottvan a cp0 is. még lehet ebben az arcban nem a doffy team lesz a fő ellen csapat. One Piecebe velem már sokszor előfordult, hogy az arcban a végső párosításokat kezdtem összerakni és ahogy haladt a történet kiderült, hogy azok még csak legyek voltak akiéket Luffyék lecsaptak 1 képkocka alatt és utánuk jöttek a rendes ellenfelek. Ez a Doffy team is lehet így végzi mingo kivételével  Gondolkozik
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3987 Dátum: 14 ápr 26, 07:41:28 »

Szerintem Sabo és Fujitora nem lesznek társak. Miért lennének a tengerészek és a forradalmárok jóban????
A világ legkeresettebb bűnözőjének biztos nem segítene egy admirális.
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #3988 Dátum: 14 ápr 26, 08:52:59 »

Ki írta hogy társak lesznek?  Gondolkozik

Sabot pedig nem hinném, hogy olyannyira hírhedt lenne. ( Amúgy is Dragon a no.1 ) Ha Sabo hírhedt lenne Luffyék bizonyára tudnának róla.
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #3989 Dátum: 14 ápr 26, 09:26:07 »

Bizonyára tudtak róla Luffyék, mivel Robin ismerősként köszöntötte őt is, és nem hinném, hogy nem mesélt volna a két évről annyit, hogy meg ne említette volna. Persze az igaz, hogy Luffy meglepődött, amikor találkoztak, de szerintem arról tudott, hogy él és forradalmár.

Ki írta hogy társak lesznek?  Gondolkozik

Sabot pedig nem hinném, hogy olyannyira hírhedt lenne. ( Amúgy is Dragon a no.1 ) Ha Sabo hírhedt lenne Luffyék bizonyára tudnának róla.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 264 265 [266] 267 268 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!