24 máj 28, 22:04:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 258 259 [260] 261 262 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018225 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3885 Dátum: 14 ápr 13, 15:15:49 »

Leglogikusabb magyarázat tényleg az, hogy az utóbbi 2 évben vált ismerté mivel felismerték a közönségben.Előtte ha Luffy nem is mivel ő sose tudja, hogy mi folyik körülötte ( ikszdé ) Ace biztosan tudta volna.

Az mekkora fail már, hogy oda sem akarták adni de azért belerakták a ládába? ikszdé
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #3886 Dátum: 14 ápr 13, 15:24:13 »

Gondolom Doffy szokásához hűen lebecsülte Luffyt és azt gondolta, hogy nem lesz elég ereje ahhoz, hogy megszerezze a gyümölcsöt. Vagy pedig egyszerűen Diamante kétségbeesésében kimondta az első dolgot ami az észébe jutott.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3887 Dátum: 14 ápr 13, 16:49:59 »

Szerintem várjuk ki az Arc végét, mert ott biztos megkapjuk a válaszokat Saboról.
A fejezet szerintem nagyon jó lett, habár Usopp tényleg Buggys lett. Ami elég szánalmas a csapat összképét nézve.
Sabo és a Mera Mera no Mi... Személy szerint én nem számítottam rá, hogy Sabo eszi meg, de nem bánom, mert biztos lesz jelentősége az elkövetkezendő fejezetekben. Tényleg fura, hogy ilyen magas rang van Sabo birtokában és nem hallotunk eddig róla, de azért ne felejtsük el, hogy a forradalmárok amúgy is meglapulnak. Ott van Dragon is, mindenki ismeri a nevét és hogy a forradalmár sereg vezetője, na meg hogy Luffy apja, de a többi adatot homály fedi...

A kalitka valószínűleg az lesz, mint, amit a főoldalon megemlítettek, vagyis az egész szigetre kiterjedő "behálózás".

Remek, már csak egy kérdésem van... Vajon Robin tudja, hogy Sabo Luffy testvére? ikszdé Begondolni, hogy a csapatot megint sokkolni fogja Luffy családja megfizethetetlen! Nyelvesít Nagyon érdekel, mert biztos hogy Robin is ismeri Sabot, de lehet nem annyira, bár azé' Sabo ismerheti Robint annyira, hogy tudja, hogy a Mugiwara legénység oszlopos tagja.
Majd elválik...
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3888 Dátum: 14 ápr 13, 17:13:17 »

Igen az felbecsülhetetlen amikor az OP-ben Luffy csak lazán megemlíti, hogy ez meg az ilyen meg olyan rokonom és ezek a személyek a világ legnagyobbjai ikszdé Ha ennek az arcnak vége akkor szerintetek jöhet a háború big mom ellen? Ahhoz mondjuk szerintem még 1 új nakama is kellene (aki nem useless) meg Jinbének is be kellene futnia.Bár még így is kérdéses, hogy elég erős-e hozzá a csapat  Gondolkozik Szerintem a Sanjiék szálából nem csak annyi lesz, hogy elmenekültek, szerintem majd őket kell megmenteni ha már eddig húzza Oda.Bár ha a csapat le is tudná nyomni big mom-t akkor már át is vehetné a helyét a yonkoba nem? Kaido legyőzése is így már felejtős a közeljövőben  Gondolkozik Bár még ebben az arcban egy Zoro vs Fujitorát nagyon megnéznék  Ördögi Mondjuk azt nemhiszem, hogy zoro veszítene az új admirálist meg még korai lenne kiütni.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3889 Dátum: 14 ápr 13, 18:02:33 »

Hogy Sabo miért nem ment Ace megmentésére, és hogy Ace miért nem tudott róla, én egy módon tudom megmagyarázni. Távolság. 

A lázadó sereg nem csak a Grand Line-on harcol a királyságok, birodalmak ellen. Ace és Luffy is amikor elkezdték az útjukat, annak csak egy nagyon kis hányada volt a "nem Grand Line" részen. Szerintem Sabo valamelyik térségért felelt az északi, keleti, déli, nyugati tengerek közül. Illetve ott küzdötte fel magát rangban. Így érthető, h ő maga tud Luffyról és Ace-ről, de fordítva nem. Ace esete után, és hogy Luffy eltűnt, szerintem a New world környékére kérte át magát Dragontól. Amit nem tudott megtenni Ace esetében, az ne forduljon elő Luffy-nál is. Szóval, hogy tudja támogatni.

A kérdés felvetődhet, h akkor ugyan ezt miért nem tudta megtenni Ace esetében. Ha olyan távol állomásozott, ahonnan mondjuk 2 hónap út elérni a Marine HQ-t, azt nem tudja mondjuk 10 nap alatt megtenni.   A One Piece utazásos időugrásokat nézve szerintem maximum ennyi idő telt el a között, hogy az újságban megjelent a kivégzés időpontja, és maga a csata közt.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #3890 Dátum: 14 ápr 13, 18:17:39 »

Nem biztos, hogy lesz fight Big Mommal, mivel még ott van Lola. De ha lesz is, akkor lehet összefutnak Kidékkel. Legjobb tudomásom szerint Kid szövetséget kötött Apooval meg Hawkinssal. Azért ök nem uselessek. Luffyékkal együtt már komoly fenyegetést jelentenének Big Momékra nézve.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3891 Dátum: 14 ápr 13, 18:27:02 »

big mom ellen 5 éretlen kalózpalánta? ahogy tamago mondaná:D

most komolyan: big mom mögött akkora múlt áll yonkouként. emlékezzünk vissza, shirohige mekkora pusztítást végzett a tengerészet ellen...

5 ilyen ember ellen nem hinném, hogy nagyon meg kéne erőltetniük magukat... de szerintem az összes supernovát egybe leverné egy yonkou, akkor is, ha bal lábbal kelt fel
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3892 Dátum: 14 ápr 13, 18:35:16 »

Gondolom Kidék szövetségével egy Yonkot vesznek célba, hogy abból is lehessenek csaták, logikusabb is lenne ha előbb másik kalózcsapatot nyomnának le a "legrosszabb generáció"-ból és csak utána egy Yonkot.

A useless-t nem másik kalózcsapatra értettem, hanem Luffyék csapatába ha beállna még 1 ember az ne legyen az.
Az időugrással Oda elérte nálam, hogy még arra is rámondhassam, hogy jó karakter (Usopp) akit előtte utáltam.Bár Usopp ezzel a mostani rinyálással kicsit lejjebb esett a szememben.Oké, hogy meg kell tartani a karakterek eredetiségét de azért ne ennyire.Az mondjuk a védelmében van, hogy Robint elfelejtette.Ha róla tudott volna nyílván el se futott volna.

Addig oké, hogy Sabo a Grand Line-on kívül volt, de eléggé sok Dressrosai lakos ismerte a nevét és Dressrosa az újvilágban van.

Ezután az arc után már remélem lesznek vérdíj növekedések mindenkinél mert a mostaniak nagyon nem helytállóak.Ha mondjuk más kalózokhoz kellene hasonlítani akkor már "2 évvel ezelőtt" sem voltak.

big mom ellen 5 éretlen kalózpalánta? ahogy tamago mondaná:D

most komolyan: big mom mögött akkora múlt áll yonkouként. emlékezzünk vissza, shirohige mekkora pusztítást végzett a tengerészet ellen...

5 ilyen ember ellen nem hinném, hogy nagyon meg kéne erőltetniük magukat... de szerintem az összes supernovát egybe leverné egy yonkou, akkor is, ha bal lábbal kelt fel

Azért ne túlozzunk.Fehérbajusz erősebb volt az összes Yonkounál ezt azért szerintem ki lehet jelenteni.
A mostani 4-ből ha tippelnem kéne akkor én Big Mom-t tippelném a leggyengébbnek.Ezt persze nem kell félre érteni, ettől még nagyon erős csak a másik 3-hoz képest.
Meg nem 5 kalózcsapat mivel az a 3 meg ez a 2 tuti nem segítené egymást.
Még ha a többi újoncot néznénk szerintem igazad is lenne de Luffyék messze erősebbek a többinél.
Jinbével a nap kalózokkal meg esetleg még 1 új emberrel szerintem le tudnák verni Big mom-t de attól még ez ugyanúgy az Újvilág eleje és még korai lenne, így előtte lehet a szupernovák egymásnak mennek.

De akkor minek húzza eddig Oda Sanjiékat? nemhiszem, hogy azért, hogy amikor megjelennek annyit mondjanak : "megléptünk"
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 13, 19:09:19 írta Hiei D. Legend » Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #3893 Dátum: 14 ápr 13, 18:50:43 »

Kicsit lenézed öket... igaz, hogy  TJ elöttiek esélytelenek voltak egyetlen egy Pacifista ellen... pont ahogy a Mugiwara no ichimi. Luffyék és Law most meg sírva kiröhogik az összeset...egyszerre. Amit Sabodyn láttunk Kidéktöl, abból kiindulva nagyjából egy szinten lehettek TJ elötti Luffyékkal. Ha Law tud hakizni, akkor valószínüleg a szupernova nagyja is tud, hiszen az Új Világban ez alap kritérium.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3894 Dátum: 14 ápr 13, 21:07:48 »

Asasino:

valóban fehérbajusz volt a legerősebb a 4 közül messze, mivel az az ő korszaka volt roger után. de szerintem a másik 3 sem maradt tőle messze le... shanks amit marinefordba mutatott igencsak meggyőző volt.

emelett szerintem big mom a legerősebb yonkou jelenleg. shanks és persze blackbeard lehetnek a leggyengébbek, mert szerintem big mom és kaido sokkal korábban váltak yonkouvá. Az meg, hogy miért tartom big momot erősebbnek kaidonál csak annyi, hogy eddig ő többet szerepelt és annak gondolom.


sasukeuchia17:

próbálom nem lenézni őket, de az adatok, tények nem támasztanak alá túl sok jót. eddig pl sanji TJ után 2 nagy tettet hajtott végre:
1. vergo berepesztette a lábát, majd odébbálltak
2. doffy egy pillanat alatt leverte

ezek után miért gondolnám erősebbnek annyira a csapatot? ha sanji csak ennyit fejlődött, akko egy félszemű zoro sem hiszem, hogy sokkal többet. eddig egy nagy 0-t mutatott, csak grimaszol a félszemű:D



kidet pl nagyon bírom, ő biztos a jövőben nagy vetélytárs lesz luffynek és már most is nagyon erős, de szerintem az ereje kb egy shichibukai szintű emberével felel meg pl: jimbei
és valljuk be, ace 550 milka vérdíjjal hozzá sem tudott érni fehérbajuszhoz, aki egy ütéssel terített le admirálist (aokijit)

akkor 5 szupernova mi kárt okozhatna egy yonkounak?
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3895 Dátum: 14 ápr 13, 21:20:15 »

Egyébként a Yonko-nak van saját témája srácok. Nem tudom, ez a ki kit ütne le dolog, meg h ki milyen erős, az az aktuális mangához hogyan tartozik.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #3896 Dátum: 14 ápr 13, 21:35:31 »

 Zoro TJ után egyetlen egy értelmes ellenfelet nem kapott, aki ellen fullon harcolhatna..se Gyojin szigeten, se PH-n. Kb. ezt szajkózza minden fórum, ha szóbajön az ereje. Én pl. azt mondom, h az ereje 1/4 részét se láttuk idáig... De Dressrozi ív nagyon jónak ígérkezik... remélhetöleg kap egy értelmes ellenfelet.
Ami Sanjit illeti egyetértek. Vergo nagyon elp*csázta volna. DD meg... hát az ö képessége nagyon sz*patós, aki nem ismeri azt elsöre nagyon szépen elkaphatja.


Ha jól tudom, akkor Ace-nek világéletében 200M volt a vérdíja.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3897 Dátum: 14 ápr 13, 22:54:18 »

Ace vérdíjja 550 M volt mielőtt meghalt. Zoro meg Arabasta óta nem kapott olyan ellenfelet aki ellen 100%-ot kellett volna teljesítenie. 1v1-re gonolok. Mert Thirrel bark-on ott beleadott mindent.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #3898 Dátum: 14 ápr 14, 01:32:51 »

Ace vérdíjja 550 M volt mielőtt meghalt. Zoro meg Arabasta óta nem kapott olyan ellenfelet aki ellen 100%-ot kellett volna teljesítenie. 1v1-re gonolok. Mert Thirrel bark-on ott beleadott mindent.

Dehogynem, ott volt még a "zsiráf" ellenfele is Enies Lobbyn, aki ellen még mindent beleadott, de azt tény h 2 év edzése után még csak be se melegített, de ami még érdekes, hogy pl Monet ellen Luffy sokat bénázott, míg Zoronak elég volt ráijesztenie, nem azt mondom h Zoro erősebb lenne Luffy-nál, de mindenesetre kicsit mintha Zoro jobban kiismerte volna a saját erejét mint Luffy....

Luffy már két nehéz csatán is túl van (Ceaser, Hodi) pedig nem kapott keményebb ellenfeleket mint Zoro sztem.....

Sanji sztem még fog okozni meglepetéseket.... Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 14, 01:33:40 írta jasek89 » Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3899 Dátum: 14 ápr 14, 08:57:40 »

luffynek bőven lett volna ideje bizonyítani, hogy erős és a csapat többi tagjának is. igaz, hogy eddig gyenge ellenfeleket kaptak, de azzal bizonyíthattak volna, ha kiütik őket lazán, epicen és nem 4 kötet alatt kapnak el egy finggyümölcsös caesart:D

most komolyan, hordy jonest vagy 100x megütötte luffy és mégis felkellt->luffy ütései tényleg olyan erősek?

caesar  bezárkózott a laborja egyik szobájába és onnét cseszekedett->király akarata nuku??? ki kellett volna ütnie a puszta jelenlétével... még az öklét sem illett volna használnia egy ilyen ellen, nemhogy grizzly magnumot
Naplózva
Oldalak: 1 ... 258 259 [260] 261 262 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!