24 máj 28, 22:08:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 250 251 [252] 253 254 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018225 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3765 Dátum: 14 márc 28, 21:55:04 »

Szerintem is be kell következnie ájulásnál a visszaváltozásnak. Az ok pedig az, hogy ilyenkor Odának más lehetősége nem maradna mint megöletni Sugárt. Márpedig ez nem jellemző rá. Másrészt azért egy ájultra rémülést nem vennék egy kalap alá egy alvással. Például lefekvés előtt felkészül, hogy fenntartsa a bábuk formáját alvás ideje alatt, viszont itt ilyenre nincs lehetősége hiszen hirtelen érte a sokk.

Azért Frankyt ne vegyük azonosnak Usopp esetével mert nem hasonlítható a kettő. Franky kiállt és harcolt amíg le nem döntötték. Bizton megússza ő is mert ha Sugár kifekszik akkor ott is jelentős mennyiségű visszaváltozás következhet be. Ez pedig komolyan meglepheti még a tengerészeket is akik semmit nem tudnak erről a Doffy akcióból.
Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #3766 Dátum: 14 márc 28, 22:27:28 »

rini igazad lehet az elalvással és ájulással kapcsolatban, sokk miatt le fogja állítani Sugar a "varázst"

én Doflamingot nagyon erősnek tartom, lehet az emberei nem olyan nagy számok, de ő maga félkézzel leállította pl. Jozut, Lawot leszedte pillanatok alatt, Fujitorának se fél nekimenni, Mihawk után ő a legerősebb Schihibukai szerintem.
És, bár sok kalózt nem ismerünk még, a jelenleg megismertek között szerintem a legerősebb 10 között lehet.
Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #3767 Dátum: 14 márc 29, 09:36:05 »

Egész jó fejezet volt. A flashback nekem bejött, egyedül csak Franky veresége keserített el, mert bíztam benne, hogy tud újat mutatni a Shogun nélkül is. Igaz jogosan kapott ki, mert tényleg túlerőben voltak ellene, de reméltem, hogy kihúzza addig, amíg feljönnek a gyárból. Amúgy ne már, hogy csak én vettem észre (bocs ha már írta, de csak átfutottam a hozzászólásokon), Franky-nek nem 3, hanem 4 ellenfele volt. Machvise és Senor Pink mellett ott van még Dellinger, és igaz Bastille-t nem mutatták de gondolom ő is ott van.
Remélem a következő fejezetben már átugrunk az Usopp szálról, mutathatnának már valamit Sanjiékról, Kinemon is eléggé el van hanyagolva, a Colosseumban meg még senki sem esett ki.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #3768 Dátum: 14 márc 30, 15:27:50 »

tudjátok miért nincs lefordítva a 14 kötet?
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3769 Dátum: 14 márc 30, 16:32:45 »

Tényleg jó fejezet volt, és az egyik legjobb visszaemlékezést kaptuk. Mondjuk Scarlet kiköpött mása Vivinek, de sebaj, legalább nem kell sok arcot megjegyezni... A láblevágós jelenet is jó volt, Doflamingo mintha meglepődött volna... Mosolyog A játékká változást illetően pedig örülhet, mert így nem halét meg a vérveszteségbe... ^^"
Franky ledöntése meglepett, azért remélem hátrahagyott jó pár szétrúgott segget Nevet
Az is tetszett, ahogy a játékká változtatott emberek elkezdtek reménykedni, s úgy néz ki nem hiába. A kiütés módját én is vitatnám, főleg, hogy semmit nem láttunk Usopptól, tényleg nagy csalódás. Ha visszaváltoznak a játékok, akkor újabb adag ERŐS szövetséges csapódig a Szalmakalaposokhoz. Elég nagy rá az esély, hogy így lett megoldva Sugar "likvidálása".
Már nagyon érdekel milyen szinten van Kyros, és mi lesz ha az emlékek visszatérnek a lakosoknak.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #3770 Dátum: 14 márc 30, 18:42:39 »

Kyrost illetően szerintem nem sokkal gyengébb Doffynál. Elvégre mondta is, hogy szívesen látná a csapatban, és amikor levágta a lábát Kyros, egy pillanatra az arca mintha ijedt lett volna. Vagy csak meglepődött.. smirksweat
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3771 Dátum: 14 márc 30, 20:03:43 »

Amúgy mekkora poén lenne, ha Franky megjavítaná a lábát Kyrosnak és amikor visszaváltozik meglenne mind a két lába. Elvégre a játékok javíthatok...Nevet
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3772 Dátum: 14 márc 31, 16:27:22 »

Hű, ez tényleg furcsa megjegyzés. Én ezt nem tudnám elképzelni, hogy pótálbat ad neki, és így változik vissza.  ikszdé
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #3773 Dátum: 14 márc 31, 18:15:12 »

Franky kiütve. Sugar is kiütve. Nem rossz ötlet, de nem jöhet össze. Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3774 Dátum: 14 márc 31, 19:01:05 »

Viszont még nem is változott vissza Sol-san. Amúgy lehet eddig is fel kellett volna tűnjön, hogy Ricky volt Riku király a colosseumban, akit Blue gilly megcsapott. Hála a heti anime magna kombónak most vettem észre:D
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 31, 20:37:30 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3775 Dátum: 14 márc 31, 22:25:33 »

Ismét bizonyítottad, milyen szemfülesen olvasod a mangát, Hiei-mester. Nevet

Btw elég abszurd látvány lesz, ha emberként is egy lábon fog pattogni Kyros. Sz'al tuti kap valami implantátumot, a tolószéket kizárnám.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #3776 Dátum: 14 márc 31, 23:36:15 »

Viszont még nem is változott vissza Sol-san.

Sugar Katona-san beszéde után ájult el a manga végén.....
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #3777 Dátum: 14 ápr 01, 13:08:15 »

Lehet, hogy Law fog adni Kyrosnak egy lábat. Úgy mint Punk Hazardon Barnaszakáll legénységének. Csak most ugye ember lábat. 
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #3778 Dátum: 14 ápr 02, 09:28:31 »

Jó ötlet a lawos láb.

És a rész meg még jobb volt, bár nem hinném hogy ennyi lett volna dolfi (miért nem kerülte el?). Az ál-luffy nem tétlenkedik, szimplán tönkrezúzta a placcot, hát ebből a mozdulatból leszűrtem hogy erősebb mint a többi 4 együtt.
Összességében megérte várni.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3779 Dátum: 14 ápr 02, 10:17:29 »

hát ez egy jó, de fura rész volt!

chinjao mit keresett a játékok között? ennél azért többet vártam az öregtől!

doffy meghalt... ugyan dehogy.

sabo szétrobbantotta az arénának a ringjét. minek?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 250 251 [252] 253 254 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!