24 máj 28, 21:29:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 245 246 [247] 248 249 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018214 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3690 Dátum: 14 márc 17, 02:23:49 »

Azt azért tegyük hozzá, hogy Shanks eleve nem is akar menni Raftelre. Minek menne? Ő már megjárta ezt az utat Rogerrel, tehát valószínűleg tudja, hogy hogyan kell oda eljutni. A lényeg, hogy ott valami olyasmi van amely neki nem kell vagy nem látta értelmét, hogy megszerezze. Raileght beszélt is valami ilyesmiről. Szóval Shank is szerintem így gondolkodik róla és meghagyják valamilyen oknál fogva Luffyéknak.  Az okot lenne lényeges megtudni. Valami olyanról volt szó, hogy nem jött még el az ideje.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3691 Dátum: 14 márc 17, 07:52:00 »

S megint szünetet tart Oda! Tudom, volt nyáron neki az a műtétje s lehet, hogy még nem heverte ki, s tudom, hogy a WSJ írók közül ő az egyetlen, aki megérdemel ennyi szünetet, de kicsikét...

Persze ettől függetlenül jó rész volt.

Azt várom, amúgy a legjobban, hogy Doffit megcsapják kiderüljön róla minden azt a világ elékerüljön az újságokban vagy egyéb módon. Sajnos valószínűnek nem tartom ezt, mert a kormány majd szépen elnémítja a sajtot és minden mást.

Biztos, hogy némán kussolni fognak róla! Amikor Sengoku riadót akart fújni a megszökött Impel Level 6-os bűnözők miatt, akkor is hallgattak a dologról - pedig ilyet elhallgatni nem bölcs dolog, mert előbb vagy utóbb úgyis kiderülne.

Engem most már a harmadik, még titkos Admirális érdekel, aki Fujitora-val együtt átvette Akainu és Aokiji helyét.
Naplózva
esettleg0101
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #3692 Dátum: 14 márc 17, 12:20:40 »

rini67 , erre nemn is gondoltam még, tök igazad van, szerintem megérti Roger végső kívánságát, és miért rontaná el a kalózközösség legnagyobb motivációs erejét, azzal h odamegy az levarja a kincset.
Plusz az sem biztos h Raftelen van az OP. Az az utolsó sziget igen, de korántsem biztos az h ott van. Nevet
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3693 Dátum: 14 márc 18, 21:44:52 »

rini67: "Azt azért tegyük hozzá, hogy Shanks eleve nem is akar menni Raftelre."

Ezt honnan tudod? Mert szerintem shanksről eddig nagyon keveset tudunk, de te úgy alkottál róla véleményt, mintha ezek tények lennének.
Azt állítod shanks megjárta rogerrel az utat... miért is? shanks akkor még csak egy senki volt, pont úgy mint buggy. én még abban sem vagyok biztos, hogy rayleigh járt ott, nem hogy shanks, aki akkoriban buggyval egy rangot képviselt.
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #3694 Dátum: 14 márc 18, 23:39:36 »

rini67: "Azt azért tegyük hozzá, hogy Shanks eleve nem is akar menni Raftelre."

Ezt honnan tudod? Mert szerintem shanksről eddig nagyon keveset tudunk, de te úgy alkottál róla véleményt, mintha ezek tények lennének.
Azt állítod shanks megjárta rogerrel az utat... miért is? shanks akkor még csak egy senki volt, pont úgy mint buggy. én még abban sem vagyok biztos, hogy rayleigh járt ott, nem hogy shanks, aki akkoriban buggyval egy rangot képviselt.

Rayleigh 99% hogy járt ott. Roger talán egyedül ment volna? Hiszen Rayleigh volt az 1. tiszt, ki mást vitt volna magával? Na meg nem hiszem, hogy Rayleigh onnan tud mindenről, hogy Roger elmondta neki.

Viszont Shanskékkal kapcsolatban teljesen egyetértek.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3695 Dátum: 14 márc 19, 01:37:31 »

Mivel tényként is kezelem és éppen ezért alkottam ilyen véleményt. Mint ahogy tényként kezelem azt is, hogy Roger hajójának teljes legénysége is járt Raftelen.  Egy hajó nem szokott magától elmenni egyik pontról a másikra, főleg ha célja van. Ahhoz szükséges legénység is. Másrészt 2 ember beszélt Raftelről és mindketten többesszámban beszéltek. Raileght az egyik, míg a másik a világítótorony őre.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3696 Dátum: 14 márc 19, 14:32:29 »

 esettleg0101: Plusz az sem biztos h Raftelen van az OP. Az az utolsó sziget igen, de korántsem biztos az h ott van.


Ezzel egyet tudok érteni. Az sem biztos, hogy kézzel megfogható, vagy egyáltalán tárgy. Ha metaforikusan nézzük, akkor
Roger kalandja a társaival Raftel szigetén véget ért. Ha ezt az időszakot tartja a legnagyobb kincsének, (mint Luffy a kalapját pl) amikor utazgatott a legénységével, akkor a legnagyobb ultimét kincsét Raftelen hagyta, amit elneveztek one piece-nek. A kivégzése előtt is mondja, hogy ott hagyta egy helyen.  Mosolyog  

Nem mondom, hogy így volt, de ez is egy lehetséges végkifejlett. Ebben az esetben Shanks minek menne Raftelre? A kapitány legnagyobb kincsét akkor sem tudná elvenni soha. Mosolyog

Sőt szerintem A kalapját Shanks az utazásuk végén kapta meg Rogertől, aki meglátta Shanksban az ő saját kalandját, ami hasonlított a sajátjára....viszont itt már nagyon elmásztak a gondolataim más irányba Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 19, 14:35:09 írta Duuu » Naplózva
OP123456789
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #3697 Dátum: 14 márc 19, 15:09:15 »

esettleg0101: Plusz az sem biztos h Raftelen van az OP. Az az utolsó sziget igen, de korántsem biztos az h ott van.


Ezzel egyet tudok érteni. Az sem biztos, hogy kézzel megfogható, vagy egyáltalán tárgy.

Ezen már én is gondolkoztam. Mosolyog
Lehet, hogy maga az eddigi kalandok a kincs. És a végső kaland a Raftelhez való út.
Már az is kincs, hogy kalandról kalandra újabb társakat szereznek, együtt hajóznak egy életen át, igazi családdá egyesülnek.
De lehet pl Roger hajónaplója is a kincs, amit ott rejtett el.
Nem hinném, hogy arany volna a kincs.
De nagyon érdekes, senki nem tudja, hogy mi lesz a végén. Mosolyog
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #3698 Dátum: 14 márc 19, 15:48:20 »

Ne felejtsük már el, hogy a kincset, ami arany, ( hogyha ez az a sziget, ahol tényleg van) itt hagyta. Lehet mellette hajónapló ( hehe, írhatta volna poneglyph nyelven is, Robin elolvasná) baratáság, stb, stb, de Kincs is van. Elvégre minden kalóz emiatt indult el, nem a barátság miatt.
Meg az ilyen BB félék le se szarják, neki csak az arany kell, na meg a hírnév.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3699 Dátum: 14 márc 19, 16:44:08 »

Kár, hogy fogalmunk sincs arról mi a kincs. Neked lehet a pénz, de nekem egy rekesz sör. Szóval maradjunk annyiban, hogy a kincs bármi lehet. Azért érdekel mindenkit a One Piece, mert hírnevet szereznek vele és hatalmat ezekkel pedig jön a lóvé. Szinte biztos vagyok benne, hogy egy jelkép lesz a One Piece. Azon se lepődnék meg, ha egy ládában egy darab cetli lenne egy szöveggel. "Te is érzed igaz?" Azt vége. Luffy úgy is olyan mint Roger és megértené az üzenetet. A rengeteg társ, barát és kaland, amit együtt átéltek együtt az igazi kincs. Mindez egy olyan dologért amiről azt se tudták micsoda. So cool lenne:D
Igazad van Kurohige ezt nem díjazná. Valszeg ezért mondta neki Shirohige, hogy nem őt várja Roger:D
Na de ez itt eléggé off szagú. Van topic ahol ezt meglehet beszélni.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 19, 16:44:45 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3700 Dátum: 14 márc 19, 19:34:43 »

Pedig szerintem Raileght szerint ott van az OP, . Az elmondása szerint nem kincsként tekintettek rá. Olyat mondott ha jól emlékszem, hogy nem használták mert még nem jött el az ideje. Tehát eleve nem kincs vagy arany,stb. Túl nagy változást okozna a világban akik erre nincsenek felkészülve. Szóval én valahogyan így emlékszem. Így a nagy kaland lehetőségét is kizárnám.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3701 Dátum: 14 márc 19, 20:17:08 »

A One Piece tényleg bármi lehet, szóval ezzel én nem is annyira foglalkozok, de azért biztos lesz ott valami ritkaság(akár egy Saijo O Wazamono vagy épp egy Gumo Gumo no Mi használati utasítás Nyelvesít) is.
Na, de lenne egy kérdésem. Miért gondolkodnak úgy egyesek, hogy a One Piece megtalálása lesz a történet vége?
Hisz' Rayleigh azt mondta Robinnak, hogy Ők tudják mi történt az elveszett évszázadban, de haladjanak csak szépen sorban és hátha ők majd más következtetést vonnak le, vagyis azt még meg kellesz fejteni/oldani. Arról nem is beszélve, hogy akkor nem láthatnánk Luffyt, aki már Kaizokou néven hajózik a tengeren. Na meg a végét úgy tudom elképzelni, hogy Luffy is továbbadja majd a kalapját valakinek, esetleg egy kivégzés lesz a végén... Ami természetesen kudarcba fullad, hisz ő Luffy. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 19, 20:18:41 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
slycoop
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3702 Dátum: 14 márc 19, 22:52:00 »

Nekem egy ismerősöm ajánlott egy fórumot, ahol egy elég érdekes, és szerintem teljesen helytálló elmélet van arról hogy mi lehet a One Piece.
Persze kitalálni úgysem tudja senki előre, de ez az egyik legjobb elmélet erre amit valaha hallottam. Akit érdekel az itt elolvashatja:

http://apforums.net/showthread.php?t=38205

Naplózva
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #3703 Dátum: 14 márc 20, 16:38:24 »

Nekem egy ismerősöm ajánlott egy fórumot, ahol egy elég érdekes, és szerintem teljesen helytálló elmélet van arról hogy mi lehet a One Piece.
Persze kitalálni úgysem tudja senki előre, de ez az egyik legjobb elmélet erre amit valaha hallottam. Akit érdekel az itt elolvashatja:

http://apforums.net/showthread.php?t=38205



Valóban egy egész jól kidolgozott elmélettel van dolgunk. Én simán eltudnám képzelni ezt a szcenáriót a végén Mosolyog
Naplózva
slycoop
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3704 Dátum: 14 márc 20, 16:48:04 »

Kár hogy nem írtak ki valami versenyt, mint pl. aki kitalálja hogy mi a one piece az a történet végén kapna valami jutalmat.  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 245 246 [247] 248 249 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!