24 máj 29, 05:27:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018406 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #3060 Dátum: 13 okt 08, 21:24:56 »

Gondoltam,hogy Sanji egyedül nem tudná legyőzni Doffyt.
Fujitora meg milyen nyugodt már,egéssz nyugodtan kajálgat amig hullanak a meteoritok  smirksweat ikszdé
Law-nak tényleg elég hasznos a képessége.
Ha lenne egy harc mondjuk Law csapata és Luffy csapata között,s Law kicserélné mondjuk Luffy szivét valakiével,akkor már nagy hátrányba lennének Luffy-ék.
Mert ugye lehet akármilyen kemény  Luffy,ha másvalaki szive van a testébe s nemtudja használni a képességeit.
Doffy-nak is megtudtuk,hogy milyen gyümölcsel rendelkezik.
Ám szerintem Law nem fogja elárulni Luffy-ékat,máskülömben nem küldte volna Namiekat arra a szigetre ahol vannak Law emberei is.
Ám Doffy-n látszik,hogy eléggé tart Kaido-tól,bár akkora hátszele van szerintem,hogy nemkéne tartson senkitől sem.
Ám Law-karaktere tetszik nekem a legjobban,mert ugye tervezget s eléggé jó tervei vanak szerintem,s a képessége sem gyenge.
Kiváncsi vagyok,hogy Law rendelkezik e a Király Akaratával?
Mert ha igen,akkor Luffynak nehéz lessz lenyomni Law-ot,ha majd ellenségek lesznek.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3061 Dátum: 13 okt 08, 22:06:52 »

Úgy látom, hogy mindannyian megfelejtkeztetek arról, akik annyira mondjátok, hogy nagy a hátszele Doffynak, hogy ő már nem égi sárkány. Nem egy történetben szerepel a jómódú fiú, aki más akar lenni a családjától...kitagadják, de ha nagyon nagy baj van, akkor még is csak segítenek neki.  Én valami hasonlót érzek, hogy nem hiába nem az már és ezzel nem tud korlátlanul visszaélni.  Ha korlátlan hátszele lenne, akkor nem kellett volna az alvilágban kiépíteni a maga kis hálózatait.
http://readms.com/r/one_piece/723/2086/13
A beszállító szerep mindig két élű penge. Sok a haszon, de egy elégedetlen ügyfél elég nagy bajt okozhat.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3062 Dátum: 13 okt 08, 22:13:18 »

Habár angolból annyit értek meg, mint egy analfabéta beduin a magyarból smirksweat de a lényeget így is le tudtam szűrni.
Kétlem, hogy Sanland csupán ennyire jutott volna a 2 év alatt, mert eddig nem mutatott semmi komolyat a skywalk(geppou)-on kívül. Az eddig látottak alapján: képes a megfigyelés színére, a fegyverzetszínére(még ha nem is túl erős, mert hát Vergoval nem bírt.) és nőtt a rúgóereje.
Doffyt én se vélem túl erősnek, annak ellenére, hogy egy remek gyümölcs van a kezében. Ez az Arc inkább csak arra szolgál, hogy újrakalkulálják  a Mugiwara csapat vérdíját. Duffy Croco-boy 2. PONT.
Luffy és Law harcában az döntene ki viszi be az első támadást. Mindkettejüknek nagy ereje van. Law letetejezte PH-t Luffy meg az eddigiek alapján borzasztó mértékben fejlesztette a fegyverzet színét. Azért senki ne mondja, hogy félrebeszélek, mert Don Chinjao fejét hihetetlenül erősnek állították be és Luffy azt helyrehozta a nagyapja után. ikszdé

Egyébként meg Lehel94:
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/682/12
Azt lehet kivenni, hogy Law (még) nem képes a Király Akaratára.

Én is támogatom azt, hogy jó lenne ha Luffy most kimaradna a Doffy elleni harcból és csak a Colosseumra koncentrálna.
Elvégre ott is vannak erős ellenségek.
Mellesleg Colosseum... olyan ötlet merült fel bennem, hogy Lucy karaktere nemsokára megváltozik külsőre és a technikái is kicsit más irányzatot fognak mutatni...
Lényegre térve: szerintem Luffy és Zoro szerepcserét fognak majd végrehajtani.
Zoro nagyon szeretne már egy jót harcolni és Luffy azért vesz részt a versenyen, hogy ne egy kis senkiházi birtokolja a Mera Mera no Mi-t. Simán el tudom képzelni, hogy Zorora bízza a többit.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #3063 Dátum: 13 okt 08, 22:37:12 »

Igen azt írja hogy már nem égszínkék, de attól még Lawék átverése csak azért jöhetett létre. Ha nem bírna a kapcsolataival, akkor egyből aláfeküdt volna az alkunak.
Amúgy csak azért nem lehet az, mert azok mind puhányok, ő meg elég jó fej Nevet

De most jöhet a deathmatch Doflamingo meg Law között, és remélem ebbe nem fog "beleszólni" senki hátrahagyott mugiwara.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3064 Dátum: 13 okt 08, 23:31:14 »

Én nem gondolom azt, hogy Doffy gyenge lenne. Ha Smokert semmi időn belül padlóra küldte akkor azért meglehetősen erős. Szerintem képességben, erőben nem sokkal marad el egy admirális mögött. De egyre inkább van egy olyan érzésem, hogy Sanji még nemigazán érzi a hakit sem. Lehet, hogy vannak már megérzései de nagyon gyengék még ezek. Valahol annak határán ténfereghet, hogy ráérezzen a dologra. Zoro más téma mert szinte semmit nem tudunk róla mint ahogy Mihawkról sem ilyen szempontból. Valamivel biztos rendelkeznek ahhoz, hogy képesek legyenek felvenni a harcot a logia használókkal is, máskülönben nem lehetnének a világ legjobb kardforgatói. Igen, tudom hogy Luffy rájuk mondta, hogy haki használók de még soha nem láttuk konkrétan, hogy használtak volna. Viszont sokszor használtak mindketten olyan technikákat amelyek inkább a haki használókra jellemző. Ezért nehéz is eligazodni közöttük. Ha Sanji ismerte volna a megfigyelés színét akkor Doffynak esélye sem lett volna ilyen könnyen megfogni Sanjit. Ráadásul nem is egyszer aztán csak állt mint egy cövek a levegőben és csodálkozott.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3065 Dátum: 13 okt 09, 07:58:37 »

Micsoda fejezet, de kár hogy ilyen rövid volt. :/

Sanji alig ha mutatott valamit. Én nekem ez a megérzésem. A tény, hogy Doffy erősebb nála az akkor is megmarad, de ilyen könnyen azért sanjit se győznék le. Ha Law nem mentené meg, akkor is kiszabadult volna valahogy.
Jól sejtettük, hogy mihez van köze a gyümölcsének law-nak. Zsinórok. Amit érdekesnek találok, az az hogy a felhőbe tud kapaszkodni vele. Hmm?
Law amúgy miért nem vágja ketté a room-jában Doffy-t? Akkora Room-al nem szökik meg hamar és kettévágni ketté tudná. Valaki mondta hogy ha luffy ellen harcolna a szivét kicserélhetné máséval. Ezt miért nem tette meg Fujitora-val és Doflamingo-val? Ő se isten, csak egy jó képessége van aminek ugyanúgy vannak korlátai.
Én szerintem az arénában most egyfajta lázadás fog kitörni, mert rájönnek, hogy a tengerészet körbevette őket és bepánikolnak. Luffy-nak esélye lesz megkaparintani a gyümölcsöt ekkor és remélem ekkor láthatunk egy Luffy vs Diamante harcot.
Nagyon gyanús hogy Doflamingo ennyire bízik Diamante-ban.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3066 Dátum: 13 okt 09, 15:55:29 »

Az is megfordult a fejemben, hogy azért csinálja ezt Sanjival, mert vele akarja megetetni a lánggyümölcsöt viszont ennek nem örülnék:(.
A háborúban mikor Mihawk kilépett, hogy harcba lép Doflamingo arcára kiült a félelem ebből gondolom, hogy tart Mihawktól.
Ebből az arcból továbbra is hiányzik a legfontosabb dolog. Nincs igazán nagy cél amiért harcolniuk kéne és addig nem is hiszem, hogy megerőltetik magukat. Ha majd kapnak motivációt esetleg Rebeca vagy valamelyik tündér részéről kiderül ki mennyit fejlődött.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3067 Dátum: 13 okt 09, 16:26:35 »

De az sem lenne viszont jó ha most kiderülne a valódi erejük. Akkor pedig később éreznénk ezeknek a hiányát amikor csak egy új és újabb technika menthetné ki őket. Akkor pedig az lenne a baj, hogy nem látunk új technikákat tölük mert előtte a mostani fejezetekben.

Egy biztos. A kardforgatók tudnak valami olyat amitől még a gyümi használók is rettegnek. Legalábbis az ilyen Mihawk féléktől, de szerintem most már Zoro is ide sorolható.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3068 Dátum: 13 okt 09, 17:30:11 »

Én támogatom azt, hogy Sanji kapja meg a lánggyümit Nevet  Előnyök: Geppo miatt úgy sem esik vízbe. Szakács, szal főzéshez sem rossz. Mindig meg tudja gyújtani a cigiét. Logia nincs még a csapatban. 
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3069 Dátum: 13 okt 09, 17:37:42 »

Ugyan már. Sajni a tökéletes példa arra, hogy gyümölcs képesség nélkül is lehet valaki ÖNEREJÉBŐL spirituálisan erős.
Már X ideje képes lángalapú képességekre. Totálisan felesleges lenne neki adni a mera mera gyümit.
Az addig meg oké, hogy a geppou-jának hála nem esik vízbe. Attól még vannak jó páran, akiket folyamat ki kell valakinek mentenie.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3070 Dátum: 13 okt 09, 17:46:28 »

Nekem is a Dani által felsoroltakkal van bajom. Viszont nem értem különben miért alázná meg Oda zsinórban többször is.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3071 Dátum: 13 okt 09, 17:57:40 »

Dani: Érdekesen mutatod ki a tiszteletet mások véleménye iránt. Nevet

Abban igazatok van, hogy így is van már 4 gyümölcshasználó a csapatban, és menteni kell őket ha baj van. Sőt Sanji a Blue  Walk miatt  vízben is elég veszélyes tud lenni.

Ennek ellenére én továbbra is támogatom azt, hogy sanji kapja a lánggyümit. Nekem tetszene.  Ennek a valószínűsége mondjuk nagyon kevés, hogy így is lesz.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3072 Dátum: 13 okt 09, 19:01:31 »

Az is megfordult a fejemben, hogy azért csinálja ezt Sanjival, mert vele akarja megetetni a lánggyümölcsöt viszont ennek nem örülnék:(.
Szerintem szimplán csak arról van szó, hogy azzal akarja érzékeltetni Oda az Új Világ erejét, hogy itt már nincsenek klasszikus felvezető bunyósok(Legalábbis minden karakterre nem jut már, hogy pontosítsak), mint anno az East Blue arcban.
Lánggyümölcsről meg volt egy másodperces idióta gondolatom, hogy mi van akkor, ha véletlenül megeszi a retardált fickó, aki Luffy nagy rajongója. xD
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 09, 19:03:11 írta Ishida » Naplózva
reiser555
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #3073 Dátum: 13 okt 09, 20:42:07 »

Bartolomeo már megette a pajzsgyümit szóval nem ehetné meg.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3074 Dátum: 13 okt 09, 20:48:25 »

Dani: Érdekesen mutatod ki a tiszteletet mások véleménye iránt. Nevet

Miért? Ha van rá ellenérvem, akkor miért ne cáfolnám a fórumtársam ellentétes véleményét?
Vagy az zavar, hogy nem írok smileyt? Fura, írásos közlésformában mindig sokkal szigorúbbnak ítélnek meg az emberek, mint amikor élőben kommentálok valamit. Nevet

Nekem is a Dani által felsoroltakkal van bajom. Viszont nem értem különben miért alázná meg Oda zsinórban többször is.

Én Odanál azt vettem észre, hogy rengetegszer improvizál. Ha megnézed egy-egy adott sztori elejét, fog totál random Mugiwarásokat, és külön utakra küldi őket, külön céllal. De ezek a szálak, akár fejezetről fejezetre totál meg is változhatnak, mindegy mi volt az eltervezés. (Ilyenkor ütközik ki előnyben, hogy a legtöbb karakter önfejű, és logikátlan gondolkodású.)
Ennyi aktív cselekmény szál vezetése közben bele is őrülne, ha MINDEN apró megmozdulás tudatosan előre eltervezett lenne a részéről. Ergo tuti a töltelék jeleneteket élesben találja ki.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!