24 máj 29, 05:29:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018406 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #3015 Dátum: 13 szep 22, 07:10:34 »

Igen, mondta, hogy 10 tag kell neki, de még ott van Jinbei is.
Amugy melékesen honnan jön az, hogy lesz 1 új tag?
Szerintem sem biztos, hogy lesz új tag.
Mellesleg Barolomeo személyében én jobban örülnék egy szövetségesnek. Nekem nem igazán tetszene, ha a kapitány otthagyná a legénységét.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
OnePieceComment
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #3016 Dátum: 13 szep 22, 08:04:29 »

Én valami olyasmit hallottam, hogy Katona = Kyros... És Ricky volt Rebecca apja. Ce ezek még nem százszázalékosan igazak..
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3017 Dátum: 13 szep 22, 12:36:33 »

Nem kell készpénznek venni mindenféle találgatást, amit itt leírunk.
Szerintem lesz új tag, de ezt csak a megérzésem súgja. Mint ahogy sokan mások megérzése is ezt súgja. Aztán lehet mind csalódunk.

Rebecca erejét még nem ismerjük, de nem hiszem, hogy bakfitty lenne.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3018 Dátum: 13 szep 23, 01:30:09 »

Azért pedig hangsúlyozták Rebecca erejét a foglyok. Kiemelték a gyorsaságát és éppen ezért lepte meg őket az, hogy Luffy lepipálta. Tehát Rebecca azért veszélyes alapjában véve mert messze gyorsabb az átlagnál. Amúgy a fegyverzete, felszerelése is ezt sugallja.
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #3019 Dátum: 13 szep 23, 18:31:51 »

Nem kell készpénznek venni mindenféle találgatást, amit itt leírunk.
Szerintem lesz új tag, de ezt csak a megérzésem súgja. Mint ahogy sokan mások megérzése is ezt súgja. Aztán lehet mind csalódunk.
Értem én, csak nekem úgy tűnt, hogy a többség már tényként kezeli az új tagot. Aminek már talán itt az ideje hiszen a Thriller Bark óta nincs új tag (igaz nekem alig pár hét telt el azóta xd).
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Lchangetheworld
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48



« Válasz #3020 Dátum: 13 szep 24, 09:17:41 »

Azért szerintem ne felejtsük el Jinbeit. Őt én már tagnak tekintem habár még csak elméletben csatlakozott a szalmakalaposokhoz.

Közben kijött az új fejezet, végre visszakapjuk a hajón maradt szalmakalaposokat. Már kezdett idegesíteni az a Jora meg a művészete, Brook remélem végzett vele nem csak "megsimogatta" a kardjával  Ördögi  Nagyon irritáló volt a képessége. Az égi sárkányokról vagy ebben a fórumban nem tudom hogy hívjátok őket, szóval a Celestial dragonokkal kapcsolatban is kezd kitisztulni a kép, így már érthető Doflamingo hogy tudta ezt bejátszani hogy így megszívatta szegény Law-ot. Azért kíváncsi vagyok innen hogy fog kimászni szalmakalapos új szövetségese és mit hoz ki ebből Oda. A Zoro-s rész meg vicces volt de nem igazán értettem h melyikőjük 27 éves, gondolom a kis vakarcs.  Nyelvesít Cavendish meg kicsit szimpatikusabb lett most a szememben.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 25, 10:43:27 írta Lchangetheworld » Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #3021 Dátum: 13 szep 25, 11:30:42 »

Na Brook-nak volt egy kis sütni valója és átverte Jorat. Az viszont érdekelne hogy Zoroék hol kötnek majd ki mert ha Green Bitre mennek akkor ott szembe találják magukat az admirálissal és Doffival. Érdekes lesz.
Doffi ról meg már vhogy sejtettük hogy egy mennyei sárkányfi. Szegény Law-ot sajnálom 2 vs 1 ellen nem volt esélye. Kíváncsi leszek mi fog ezután tőrténni vele meg a többiekkel.
A D csoportot viszont nem tartom vmi nagy számnak. Kivántsi leszek hogy végig lesz-e tartva a Coloseumos rész. Amúgy szívesen megnéznék egy Diamante vs Luffyt ahogy péppé veri a csávót. Nevet Doffi meg főhet a levében hogy alábecsülte Luffyt Nevet
Összességében jó rész volt szerintem. Kezd az igzgalmas rész áthelyeződni Luffyról más helyszínekre... mert szerintem a végén mindenki majd a Colosseumhoz fog gyűlni mert úgye ott van a céljuk a szalmakalaposoknak a Gyár amit elakarnak pusztítani.
 
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3022 Dátum: 13 szep 25, 13:38:30 »

Még mindig égi sárkánynak hívják őket. A rész maga közepesnek tűnt. Csalódtam volna, ha Jora megszívatja Namiékat és kikapnak ellene. Ezek csak fake harcok arra vagyok kíváncsi a kemény harcok line upja, hogyan áll fel. Nem lepődnék meg, ha Sanji és Zoro harcolna Doflamngoval és az admirálissal. Érdekes fordulat és rengeteg embernek meglepetés volna. Viszont a szamuráj csóka is harcolhat Fujitorával, ha jól láttam kardja van.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Lchangetheworld
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48



« Válasz #3023 Dátum: 13 szep 25, 14:49:38 »

És Fujitorának van kardja? Nevet Szerintem kardforgató kardforgatóval harcoljon. Bár van ugye Zoro, Brook és Kinemon (ez ugye 3 karddal bánni tudó tag) de eddig a lehetséges ellenfelek között nem nagyon láttam kardforgatót, max azt az altengernagyot. Zoronak és Sanjinak szerintem még túl nagy falat lenne -még most- egy admirális és egy kb admirális szinten lévő kalóz, persze nem azt mondom h nem lenne érdekes és váratlan. Pl animében most a kedvenc részem az volt mikor Sanji összerugott Vergoval de sztem Sanjinak még ő is sok volt pedig ő "csak" egy altengernagy. Persze látszólag egyenlő félként harcoltak, de ha Vergo odarakta volna magát Sanjinak nem sok esélye lett volna.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 25, 15:14:30 írta Lchangetheworld » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3024 Dátum: 13 szep 25, 15:16:48 »

Igen, Fujitorának van kardja.
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/713/10
Brook trükkje meglepett. Nem számítottam rá, hogy ilyen gyorsan lenyomja (és pont ő) Jorát. Aminek örülök, mert rohadt idegesítő volt már ez az absztrakt ábrázolásmód.

Még mindig égi sárkánynak hívják őket.
...
Viszont a szamuráj csóka is harcolhat Fujitorával, ha jól láttam kardja van.

A szamuráj csókát meg még mindig Kinemonnak hívják. Ha te használhatsz szinonimákat, ő miért nem? Hümm-hümm
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Lchangetheworld
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48



« Válasz #3025 Dátum: 13 szep 25, 15:22:15 »

Off: Elnézést kérek én csak az angol mangát szoktam elolvasni, és az animét is angol felirattal nézem  bow Nevet

Fujitorának meg nem tünt fel a kardja úgy emlékeztem hogy csak egy botja van, de jó mostmár látom. bow
Köszi Dani.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3026 Dátum: 13 szep 25, 21:29:42 »

Pl animében most a kedvenc részem az volt mikor Sanji összerugott Vergoval de sztem Sanjinak még ő is sok volt pedig ő "csak" egy altengernagy. Persze látszólag egyenlő félként harcoltak, de ha Vergo odarakta volna magát Sanjinak nem sok esélye lett volna.

Vergo NEM csak egy '' Altengernagy ''. Erősebb sokkal mint a legtöbb altengernagy. Momonga-t nem veszem alapul, de ő is elég erős, hisz 2 évvel ezelőtt luffy 1 az 1 ellen nem győzte volna le...
A véleményem az, hogy tuti a 3 legerősebb altengernagyok közt van. A lényeg hogy nem hasonlítható össze egy átlagos altengernaggyal.

Jó fejezet volt. Igazából mindegy milyen, mert pótolta a 2 hetes hiányt. Nagyot nőtt  szemembe cavendish, amiért kiállt rebecca mellett. A harcosok nem valami nagy ágyúk, bár okozhatnak meglepetést.
Law-nak sejthettük, hogy ilyen sorsa lesz. 2 ellenféllel harcol, aki egy admirális és egy másik aki majdnem meghaladja azt a szintet. Ez túl sok. Amúgy elég szépen bírta. Nem hinném, hogy megölnék és azt sem hogy elvinnék máshova, hanem túszként is felhasználhatják. Alig várom már azt, amikor luffy betöri doflamingo arcát a szemüvegével együtt. Nevet
Brook nem lepett meg, mert amilyen hülye, van olyan rafinált is. Nevet Jora lehetett a leggyengébb.
Remélem hogy lesz egy mentés majd zoro, sanji és kinemon-tól, mert ha tervez Law-al még a mostani fejezetekben valamit, akkor ilyenkor ideális és a sunny is oda tart.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3027 Dátum: 13 szep 26, 08:52:34 »

Egész jó kis fejezet volt szerintem. Haladtunk valamerre.
Cavendish belopta magát a szívembe a beszédével.
Most először vagyok kíváncsi az Colosseumban lévő csatára.
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3028 Dátum: 13 szep 27, 22:47:41 »

jó fejezet:)

a colosseum tetszett:) a d blockban oorloumbusnak szurkolok:D olyan feje van:D:D:D:D
de am tuti caven nyeri meg:)
nem tudom oda h talál ki olyan karaktereket, mint oorloumbus:D

az átadás is jó volt, végre láttunk is belőle valami érdekeset:) kíváncsi vok mi lesz lawval, habár szerintem doffy mivel égi sárkány a rabszolgájává teszi trafit és ezzel zsarolhatja/kínozhatja luffy-t is:)
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #3029 Dátum: 13 szep 27, 23:39:07 »

Nekem ez egy olyan közepes fejezet volt.
Cavendish kicsit nött a szememben,hogy kiált Rebeca mellett,bár Luffy gyülőli ezek szerint Cavendish-t  smirksweat
A mostani harcok nem lesznek valami kemények,max Cavendish meg Rebeca harca lessz ami kicsit látványosabb lessz.
Brook szépen átverte Jorát,mér engem is idegesitett a képessége  smirksweat
Zoroék épp oda tartanak,ahol Doffy meg Fujitora van nem?
Szép kis találkozás lessz akkor ez  ikszdé
Zoro mondjuk még ha nem is legyőzni,de legalább feltudná kicsit tartani Fujitorát.
Doffy-t nemtudom,hogy ki tudná legyőzni vagy feltartani,de szerintem Sanji kevés Doffy ellen.
Szegény Law sziv nélkül maradt,de ezt lehetett tudni,mivel Doffy ellen nameg Fujitora ellen kevés volt,legyen akármilyen Shichibukai.
Lehet,hogy Doffy elviszi majd Law-ot a Colosseumhoz,hisz mindenki oda igyekszik s szerintem ezt jól tudja Doffy.
Már várom,hogy mikor fogja betörni a képét Luffy Doffy-nak,de az tuti egy nagy harc lessz.
Fujitorat meg nemtudom ki fogja legyőzni,nameg ottvannak az Altengernagyok,bár szerintem némelyiket Brok-ék is letudják győzni.
A Colosseumnak szerintem nem lessz vége,még azelött berobbannak Doffy-ék még mielött vége lenne.
Doffy egy Mennyei Sárkány,igy már értem hogyan tudta kijátszani Lufyékat.
Ám én nem találgatok,hogy ki lessz az új csapatag,ugyis majd kiderül ha lessz.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 27, 23:41:54 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Oldalak: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!