24 máj 29, 05:25:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018406 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2535 Dátum: 13 máj 29, 19:02:54 »

Ma Pesten elmentem a Japán Alapítvány könyvtárába. Volt OP manga, a 708-as fejezettel. Tök jó volt kézzel is végiglapozni.

Attól még, hogy neki ajánlotta, ígérte a széket, az nem azt jelentette, hogy tisztában volt az erejével.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2536 Dátum: 13 máj 29, 19:09:28 »

Igen, de én se adnék egy érdekes pozíciót egy senkinek. Tisztában kell előtte lenni pár dologgal...
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2537 Dátum: 13 máj 30, 13:07:46 »

Nem kérdés hogy elismerte-e Law-ot Doffy, mert tuti, hogy elismerte másképpen nem akarta volna beleültetni a szív (vagy kör ahogy tetszik) székbe. Itt az jött ki hogy kicsit alábecsülte Law-ot és az erejét mivel meg is mondta Law-nak hogy nem tudja legyőzni Vergot mert régebben sem sikerült, de ezt az állítását Law megdöntötte és legyőzte Vergot.

Amúgy nagyon kiváncsi vagyok az elkövetkezendő részekre... A kövi rész az szerintem is Dressrosa története lesz de remélem nem több részen keresztül, mint a másik 2 mangában szokás főleg (lásd: Naruto, Bleach). Utána jöhetne egy helyzet jelentésses rész a többi csapatról és a rész végén vissza kapcsolódni a Colosseumba és jöhetne a számomra várva várt C block Luffyval! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 30, 13:08:53 írta chaoslord3 » Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2538 Dátum: 13 máj 30, 13:19:18 »

Hát sajnos nem csak másik mangában szokás. Gondolj vissza a gyojin visszaemlékezésre... több mint egy hónapig az ment.  Remélem most nem vegetálunk megint ugyan csak annyi ideig. Viszont egy mangarészbe nem lehet egy sziget/királyság történetét belesűríteni, szal minimum 2-3 rész a visszaemlékezés.
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #2539 Dátum: 13 máj 30, 15:30:46 »

Egy olyan flashbackre amiben Doflamingo van benne, arra nagyon kíváncsi vagyok, jó ideje már ő a kedvenc
shichibukaiom. Bár az arc végén csúnyán össze lesz verve (ne legyen igazam), de ez nem számít igazából. Sajnos ő is csak egy úgymond "átvezető" Kaidohoz, mint ahogy Ceasar volt. 
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2540 Dátum: 13 máj 31, 11:56:24 »

Egy kis érdekességet találtam.
Ezen az oldalon jön ki általában a leghamarabb a RAW (tudtommal ).
És ma megakadt a szemem a 710. fejezeten. De sajnos nem mangát találtam.
Ahogy beleolvastam csak annyi, hogy a Szerkesztők kiraktak egy "hírecskét" a mangával kapcsolatban.
Akit érdekel annak itt van. (van benne angol nyelvű is ahogy láttam.) :
http://mangahead.com/index.php/Manga-Raw-Scan/One-Piece/One-Piece-710-Raw-Scan/

Naplózva
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #2541 Dátum: 13 jún 03, 10:29:53 »

Azt lehet tudni hogy kb. hány évig lesz még One Piece manga?
Félreértés ne essék , nem akarom hogy vége legyen sőt..
Csak hát ez a manga se mai gyerek , felőlem nem kell még 5 évig csinálni de akkor legalább kapjon egy k*rva jó befejezést. Ja , és Oda válaszolja meg azokat az istenverte kérdéseket végre mert már annyi van hogy nem tudom nyomon követni.
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2542 Dátum: 13 jún 03, 10:48:40 »

Kb. egy éve volt erről egy hír valahol, amikor bejelentették a Bleach és a Naruto végét. De nem igazán emlékszem rá.
Szerintem úgy 5 évig fog még menni. Meg hiába 700 fejezet felett van, olyan gyorsan eltelt az egész, ha nem lennének számozva a fejezetek akkor kb. fele ennyit mondanék. Azt se lehet érezni, hogy vontatott a történet.
A másik amit mondtál, hogy sok a megválaszolatlan kérdés, de épp ez a jó benne. (és szerintem ezért is a legsikeresebb manga). Az elveszett évszázad, a D név, miért nem szerezte meg eddig az One Piecet 20 éven keresztül vagy az apróbb folyamatosan megjelenő kérdések mint pl. ki Lola anyja, vagy kit vettek célba Kidék (mondjuk én biztosra veszem, hogy Big Mamot). Ezek adnak egy célt a történetnek és mivel az olvasók kíváncsiak rá sokkal izgalmasabb történetet kapunk.
Szóval az olvasótábor megvan, Oda senseitől függ meddig húzza a történet  de még én úgy érzem nagyon messze van az a pont amitől vontatott lenne. Talán épp azért mert rengeteg dolgot kell megválaszolni.
Meg úgy érzem, hogy csak a történet legvégén fog minden kiderülni, mikor a Raftelen lesznek.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2543 Dátum: 13 jún 03, 13:02:40 »

Én olvastam vhol egy cikket Oda-val. Azt nyilatkozta, hogy azért rajzolja most már a mangát, mert hiszi, hogy halála után is fentmarad a műve. Ebből kifolyólag nem mondott évet, hogy mennyi van hátra, hanem csak annyit, hogy addíg folytatja, míg teljessé nem válik. Nevet  Én a One Piece-nél nem is akarok belegondolni, hogy mennyi van még hátra, hanem szimplán élvezni a történet sugallta szabadságot Nevet Aztán, ha vége, hát vége. Így voltam az Air Gear nevű mangával is.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2544 Dátum: 13 jún 03, 14:04:46 »

Ehj, hogy ti mindig ilyen figyelmetlenek vagytok. Pojén
Augusztusi hír a főoldalról:
Nagy tapsot Eiichiro Oda-senseinek, akinek ma lett 15 éves a sorozata, ugyanis 1997-ben augusztus 4-én indult útjára! Töretlen sikerű műve nemrég ért a történet feléhez! Úgyhogy hajrá, követni fogunk a következő 15 évben!!!
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2545 Dátum: 13 jún 03, 14:13:37 »

A történet ért el a feléhez, és nem a hossza Nevet   

Egyébként így legyen.
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2546 Dátum: 13 jún 03, 16:43:34 »

  Eh kicsit furcsa belegondolni, hogy még csak 4 éves voltam mikor kezdte a mangát. A hajime no ippo után a legöregebb amit olvasok. Nagy gratuláció neki, hogy ennyi év után még mindig elképesztőek a kötet eladásai.
Remélem a 70. kötettel eléri a 2 milliót a heti rangsoroláson.  Nyelvesít

A március 4. megjelent 69. kötet

Március 5-11 közötti heti rangsoroláson (6 nap alatt)
1,842,220 db

Kis érdekesség amire még nem jöttem rá, hogy a
Február 25- március 3 közötti heti rangsoroláson. (Szintén első lett.)
404,920 db kelt el
(És azt nem értem, hogy a 2. lista a megjelenés előtt egy nappal lett lezárva, akkor a 4. én kijött kötetből, hogy vehettek több mint 400ezer darabot? Habár nem tudom, hogy az elővétellel hamarabb megkapják e, vagy esetleg valami időeltolódási oka van, de ha még az is akkor 1 nap alatt 400ezer.  )  Gondolkozik Gondolkozik

De ha követitek a heti listákat ti is láthatjátok, hogy nem hogy a 1,8 milló közelében, de más mangák ha 400ezret elérnek az már a kész mennyország.  Nyelvesít
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2547 Dátum: 13 jún 03, 16:54:53 »

Moderátor ként megengedek maganak egy fél offot. Air gear vége felé engem úgy felcsinált agyilag, hogy váááá. Annál jobban csak a School Rumble ott megfogadtam, ha találkozom az írójával úgy megverem, hogy soha többé ne tudjon írni. Teamspeaken akik fent voltak életre megjegyezték milyen amikor egy manga vége felidegesít.
Remélem a One Piecenek a vége egyikére sem fog hasonlítani az egyik befejezetlen a másik meg a végére iszonyatosan gyenge szinten futott sajnos.
Dani már beírta amiről én utoljára hallottam. Arra azért kíváncsi lennék, hogy Oda most tudja-e a végét a történetnek. Valamiért az eleje óta olyan érzésem van, ogy Arabastánál ő már tudta, hogy kivel mi lesz a végén és így varrja össze a szálakat. Tehát már akkor meg voltak neki a karaktereinek a java része. Például Franky, Brook Vegapunk, Kuma stb stb fontosabb szereplők. Persze nem tökéletesen meg van neki az utolsó rész, de már tudja ki hova fejlődik a végén és mi lesz a képességeiknek a határa. A fontosabb szereplők kapcsolata és viszonya. Most meg szépen írja a történetet ezt szem előtt tartva.
Választ persze erre soha nem fogok kapni szeritnem:D Azért megosztottam és nem csak azért, hogy ne legyen offXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2548 Dátum: 13 jún 03, 18:07:17 »

Minden igényes történet író először a sztorija kezdő- és végpontját találja ki. Majd ez alapján tölti ki, miképp jut el A-ból B pontba. Ez gyakorlatilag alap követelmény. Mint futás előtt a cipőfűző csekkolása. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #2549 Dátum: 13 jún 03, 20:18:43 »

Ha egy könnyed beszélgetéssel zárul a manga az se zavar csak legyen jó körítés és előzmény.
Van rá esély hogy valaki elhalálozik? (nem, nem vagyok divatkölyök aki a szereplők holttestét akarja látni)
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Oldalak: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!