24 máj 28, 21:28:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018213 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2445 Dátum: 13 máj 09, 12:01:05 »

Hát igen. Itt jöhet be az a szituáió, hogy Luffy nem tudja leütni Big mom-ot, mert már előtte megteszi vki más. A legutóbbi rész:

Cavendish amennyire bolond személyisége van, nagyon meglepett az erejével. Határozottan nem gyenge. A másik amit megtudtunk róla, hogy birtokában van egy legendás kard.

Az öreg, a fejelgetős teknikáival földreterített Nevet  Sztem Luffy sima gear 2-t tolt.
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #2446 Dátum: 13 máj 09, 12:16:52 »

Hát szerintem Lufynak nem sok esélye van az öreg ellen ha fejre támad, hiszen ha garp nem bírta betörni (max egy kicsit átrendezte ha az alakját nézzük) az öreg fejét akkor luffy sem fogja tudni megtenni (egyenlőre ikszdé). Cavendish meglepett de még mindig a gladiátor nőt érzem esélyesebbnek. A halacska kezére kiváncsi vagyok de szerintem simán hakit használt a kannibál csak azt kéne megtudni a hakiról, hogy formázni (nem a bevonásra gondolok hanem mondjuk egy  süntüske szerű páncél képzése a testen vagy a fegyveren ) lehet-e,  mert azért elég távol állt meg a testtől az ütés.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2447 Dátum: 13 máj 09, 15:15:45 »

Érdekes kis képecskét találtam, döntse el mindenki saját maga, hogy mit gonodol róla Nevet

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2448 Dátum: 13 máj 09, 15:17:39 »

Ez még jobban megbolygatná a dolgokat az biztos Nevet
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2449 Dátum: 13 máj 09, 16:05:46 »

jó de ez milyne manga ahol egy kalapos lövöldözik?Nevet Valami oldalszámot rittyentsetek ha op egyáltalán.

Azért luufytól elvárná az ember, hogy rayleigh edzése után legyen akkora durranás egyből mint az edző, főleg hogy otthagyta magára fél évre nem? Hasonlót képzelek el félig meddig zoroval is.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2450 Dátum: 13 máj 09, 16:40:00 »

Sabaku ilyet én is tudok rajzolni. Illetve nem tudok, de ha lenne tehetségem megtudnám téveszteni vele az embereket. Oldalszám nélkül nem ér semmit.
Bár örülnék ha tényleg igaz lenne. Nevet

Nem értem Cavendishen miért van ennyire megdöbbentve mindenki. Démongyömölcs nélkül átküzdötte magát Grand Line első felén és 280 milliót ér a feje. Nyilvánvalóan nem egy átlagos matróz.
A gladiátor csajra meg a kutya se mondja hogy gyenge. Érdekes...

Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2451 Dátum: 13 máj 09, 17:01:50 »

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/682/10
Kb. 18 másodperc alatt megtaláltam.  Vagy csak én vagyok olyan OP kocka, hogy megjegyzem a fejezeteket?  Nevet
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2452 Dátum: 13 máj 09, 17:49:44 »

Nem tudom, lehet benne vmi hogy ez Sabo lenne. De akkor beépült volna Doffi bandájába? Ezt tartom a legvalószínűbbnek, de egyáltalán van e értelme a forradalmároknak beépülni az alvilágba? Hmmm hogy ezt így kimondtam nekem már is van értelme Nevet De ez csak egy feltevés, bár én meg vagyok győződve róla hogy Sabo él és később fel fog tűnik, ha nem is ennek az alakjában de szerepelni fog...
Bartolomeo képessége szerintem tuti nem haki(vagyis ilyen haki színéről nincs tudomásunk, mivel 3 színe van a hakinak és egyikkel se lehet ilyet csinálni főleg nem kb 1 méter távolságból háttal kéz nélkül) hanem vmilyen démongyümi.
A versenyre meg csupán heccből jelentkezett.
Cavendish meg ezzel "a hírnevet ellopták előlem és akik meg fognak halni emiatt (főleg Luffy)" dumával már kikészít jó lenne ha már vki lecsapná de gyorsan
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2453 Dátum: 13 máj 09, 18:55:03 »

Mindegy ez valószínű nem sabo, mivel ő is alapból kapitány akart lenni mint ace meg luffy, tuti nem szegődne joker alá.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2454 Dátum: 13 máj 09, 19:38:40 »

Saboval kapcsolatban ajánlom a One Piece Wikia oldalát Saboról és ott a History részlegen belül az utolsó mondatot...

· Igen, arra gondoltam. Lévén Databookról van szó, szerintem hiteles az információ. Szerző: Eiichiro Oda.
Oda nagyot esne a szememben, ha a Databookban kijelentett információt megváltoztatná csak azért, hogy meglepetést okozzon. Kubo bácsi sem jelentette ki egyik karakteréről, hogy él-e vagy nem elég sokáig.
Mindig ? volt, aztán egyszer csak megjelent. Itt egyértelműen ki lett jelentve, hogy mi történt.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 09, 20:57:59 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2455 Dátum: 13 máj 09, 20:18:57 »

Bastian: Erre gondolsz? "It was later stated in One Piece Green that Sabo actually lost his life in the incident."
Felőlem bármi oda lehet írva. A mangában és az animében is voltak kétes utaló nyomok hogy talán él, addig felőlem bármit írhatnak. Én csak a szememnek hiszem ha majd a mangának vége és nem tűnt fel akkor majd elhiszem, de addig is bizony számomra megvan az esélye hogy él Sabo.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2456 Dátum: 13 máj 09, 21:18:17 »

^^
Ez remek fejezet volt a részemről! Nevet
Amit Don Chinjao mondott, kicsit "furcsa".
Ha előbb tudtam volna, hogy Dragon fia vagy, akkor megakadályoztam volna, hogy a világra gyere...
Én Dragont egy igen csak erős harcosnak képzelem el, aki már fiatalon erős volt(mert különben nem lehetett volna a forradalmárok vezetője), arról nem beszélve, hogy Garp még kevésbé kímélte az "edzéseivel" Mosolyog
Először a "Don" ról azt hittem, öregember, de most már azt mondom, hogy egy rozmár vagy Jamie Hyneman egyik felmenője ^^"
Nini, a végén még kiderül, hogy nem egy transzszexuális kolonc az a Cemotox...
Luffy ütése nagy valószínűséggel csak egy egyszerű Gear2 volt, mert ha lett volna fegyverzet színe, akkor szerintem már Read Hawk-ot láthattunk volna.... és szerintem az a földszintig visz.  smirksweat
Na már most ha Luffy "nyílt lapokkal" játszik majd a csoportjában, akkor nem az a kérdés, hogy ki marad talpon, hanem az, hogy mennyi marad az arénából. Aki egy Noah méretű hajót félig összezúz(mert "félbeszakították"), annak nem gond egy LÉNYEGESEN kisebb terület teljes leamortizálása(egy Király Akarata kiüti a résztvevők felét(legalább) a többit pedig egyszerűen lerendezheti egy erősebb támadásával, Elephant (gatling)Gun, Grzzly Magnum).
Ami azt illeti Rayleigh is igen bízik Luffyban és az edzésének eredményében is
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/598/18
 http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/603/8 azért az ő elismerése nem kis dolog(habár Shirohige is elismerte, mint kalózt, ami nem semmi, ha "kölyök"-nek hívta)
Az "ostorlábú" fickó rossz embernél keresi a balhét... Azért nem kispályás kardvívót szemelt ki, egy csapás és mehet a levesbe...
Bellamy támadása nekem nagyon tetszett Nevet Adja a szokásos műsorát Mosolyog
El Barto pedig... Szerintem Haki volt. Először gyümölcsre tippeltem, de utána egy fontos kép ugrott be: http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/597/20
Ezek alapján fejlett a Busoshoku Haki-ja.
Ez megmagyarázná a halember ripityára törött kacsóját is  ikszdé
De várom a fejleményeket Mosolyog

Sabo felől pedig még nem nagyon merek nyilatkozni, de tény, hogy hasonlit a belinkelt, pisztolyos személy Sabora. Lehet egy kém, aki Dragonnak dolgozik/segít(mert ős is kapitány akart lenni).
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 09, 21:22:08 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #2457 Dátum: 13 máj 10, 07:00:23 »

Ez sztem is érdekes, főleg hogy Doflamingo csapatából már mindenkit mutattak közelebbről, kivéve a pisztolyos csávót.
Lehet hogy nem véletlenül ezek szerint....
Naplózva

chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2458 Dátum: 13 máj 10, 10:22:26 »

Toshin Raizen: Én erősen kétlem, hogy fegyverzet haki lett volna majd a hátából koncentrálta volna ki mi? Eddig mindig kézzel " bocsátották ki" ezt a képességet vagy még esetleg lábal is lehet, de a hátával szerintem ez kicsit abszurd. A másik egy 150 misis újonc elő lép egy elég durva fegyverzet hakival csak úgy a semmiből szerintem ez így nem helytálló számomra. Én még mindig azon a véleményen vagyok hogy az egy pajzs volt ami valószínű, hogy egy démongyümi az okozója.
http://www.mangapanda.com/one-piece/708/17  "His man-eating skills are showing!!" szerintem ez a mondatban benne is van a képességének a tulajdonsága, de ez remélem majd jövő héten tisztázódni fog megtudjuk, hogy valójában miből is ered ez a képesség. (ennyi erővel mindenki lehetne ember evő, aki elsajátítja ez a technikát mármint a fegyverzet haki ezen szintjét ha egyáltalán lehetséges, de szerintem nem lehetséges)
Félreértés ne essék nem azért mert teljesen elutasítom a fegyverzet haki tulajdonságát, ha tényleg az. Csak nagyon kicsi esélyt láttok arra, hogy valóban az lenne... ennyi...
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2459 Dátum: 13 máj 10, 11:50:18 »

A haki kibocsátása nem is jutott eszembe. Van esély arra, hogy haki volt. A képessége is lehet. Sentomaru és Rayleigh a kezükkel lökték fel az ellenfelet hakival. Mindenkinek lehet egyedi hakija, ha felébreszti, nem? Zoro szerintem csak a kardjaival tud hakizni. Sanji szerintem csak a lábaival. Ez az erősségük. Luffy kivétel, mert ő mindennel verekszik ( kéz, fej, láb etc. ), ezért ő képes a testrészeit bevonni. Lehet, hogy csak ilyen formában képes hakit használni bartolomeo. A keze látszólag eltört, tehát ellentámadás volt. Ki tudja...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!