24 máj 29, 05:24:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 144 145 [146] 147 148 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018406 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2175 Dátum: 13 feb 28, 23:32:30 »

Most olvastam azt a wikia-n hogy sakazuki szerint fujitora '' elég erős '' ahhoz hogy leszámoljon a szalmakalaposokkal és law-al együtt.

« Utoljára szerkesztve: 13 feb 28, 23:34:02 írta Kentonsama » Naplózva
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #2176 Dátum: 13 márc 01, 11:41:38 »

Persze, hogy bízik benne, hogy elég erős hozzá, máskülönben nem is őt küldte volna oda. Sakazuki nem az a személy, aki alábecsüli Luffyt szerintem. Látta, hogy mire képes, ami még fontosabb pedig, látta a benne rejlő potenciált és a veszélyt, amit a tengerészetre (meg szerinte a világra) jelenthet. Plusz állandóan hangsúlyozta, hogy Luffy Dragon fia, akit ki kell iktatni.
Law karaktere szintúgy tovább lett spékelve az elmúlt 2 évben, pedig már azelőtt is volt híre (még ha nem is akkora, hogy Akainu figyelembe vegye). Ráadásul most a teljes  Szalmakalapos legénység egyben van...nem csodálkozom azon, hogy admirálist uszít rájuk.
Akainu bízik ebben az emberben, tehát azt nem tudom elképzelni, hogy laposra verik egyből az első megjelenésekor, de a Sabaody történések megismétlését sem látom magam előtt. Megszorongatja majd egy kicsit őket, vagy valami csavar folytán Doffy ellen lesz kénytelen harcolni...de ez már csak vad találgatás.


Ha már Oda és a csavarjai.
A fejezet olvasása közben teljesen az jött le, hogy Absa valójában Absalom.
Egy láthatatlan ember könnyen bejuthat olyan helyekre, ahol érdekes információkat szerezhet.
Ráadásul Absalom és Hogback hajója épp a Kid kalózok rejtekhelyéről távolodik, mikor az egész Absa témát felhozzák.


 Hmm? Ez eddig eszembe sem jutott. Szerintem nagyon jó gondolat.A név és a képesség is stimmelne, plusz haláli lenne újra látni Absalomot. A képességét végre másra is használná mint pucér nők kukkolása...fincsi "titkokat" tudhatunk így még meg.
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2177 Dátum: 13 márc 01, 12:18:08 »

Valaki kérdezte a fujitora jelentését. A fuji 藤 a lila akácra használják a tora pedig tigrist jelent. Más igazából nem jutott eszembe, de lehet ennek nem lesz jelentősége a megjelenésében. (mondjuk az Akainu is Vörös kutyát jelent ami azért hasonlít rá  Nevet )
Viszont arra kíváncsi leszek hogy rakják be a 2 új admirálist, hiszen 2 éve mindenki ott volt a háborúban aki erős. (mondjuk Vergo ra rá lehet fogni, hogy őrizte az G-5 bázist ). Azért az is meglepő, hogy ott van 2 shichibukai, Luffy és rengeteg erős tag még a legénységekben. Jó lenn ha megszerezné a gyümit Luffy de nem akarom, hogy boruljanak Law tervei miatta.

Az újságíró nevének levezetése is tetszik és logikus is.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2178 Dátum: 13 márc 01, 12:45:21 »

Remélem ez a fujitora nem logia lesz mert akkor hamar halált látok neki. :/ 4 haki használó is mehet ellene: Luffy, Law, Zoro és Sanji. Remélem olyan admirális lesz mint magellan. Nehéz felvenni a harcot vele. Mosolyog

Doflamingonak is lesznek oltári erős emberei az biztos.
Naplózva
NyMRooD
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 52



« Válasz #2179 Dátum: 13 márc 01, 13:16:57 »

Nekem egy picit gyanús, hogy Law még nem járt Dressrosa-n és mégis van "trónja" Joker termében. Szerintem ha valaki megeszi a láng gyümölcsöt akkor az csak is Luffy lehet. Utána jöhetne, hogy "a testvérem erejével győzlek le" meg ehhez hasonló dumák.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 01, 13:19:19 írta NyMRooD » Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #2180 Dátum: 13 márc 01, 13:34:13 »

Szerintem annyira nem gyanús mivel emlékeim szerint (nem tudom hányadik manga oldal, de baby 5 környékén azt hiszem) Dofy a kisöcsének tekintette Law-ot (bármit is jelentsen ez dofy számára, bár baby5 öt is családtagjának tekintette ami azért sokat elárul) a gondolkodásáról) míg az el nem árulta, esetleg talán egyik lehetséges örökösének is tekinthette.
Naplózva
Izma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #2181 Dátum: 13 márc 01, 15:49:02 »

Oltári jó fejezet volt! Oda elképesztő, hogy még a 700 fejezetet is képes olyanra csinálni, hogy mindenkit felcsigáz. Elismerésem neki bow.
Annyi biztos, hogy nagyon érdekesen alakulnak majd a dolgok a közeljövőben. Kíváncsi vagyok ki is lehet Fujitora, meg persze a 7. shichibukai. Lehet csak én vagyok így vele, de érdekel ki lehet a másik két szamuráj és hogy miért akartak Momoék Zoura menni.  Gondolkozik

Szerintem nem lenne túl jó húzás, ha Luffy megenne egy másik ördöggyümölcsöt. Neki már a védjegyévé vált a gumi képesség, kár lenne lecserélni, főleg, hogy most fel lett turbózva a 3 hakival is. Az sokkal nagyobb pofára esés lenne Dofynak, ha Luffy egyáltalán nem érdeklődne a gyümölcsért. Mert végül is, tény, hogy ez volt Ace gyümije meg minden, de Ace az előtt is Ace volt, hogy meg volt a tűz képessége.

Ami külön élmény volt még ebben a fejezetben az a fejek voltak amiket Law vágott. Főleg mikor megfeledkezett magáról és mondta h  ő nem is szereti a kenyeret. ikszdé 
Naplózva

Őrült...ez nálam a normális. Nevet
Nem vagyok szemét, csak tényeket közlök.
Az igazságnak kemény vasökle van és mindig a legfájóbb pontra súlyt le.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2182 Dátum: 13 márc 01, 16:47:07 »

Amúgy annyira emlegetitek Magellánt meg a képességét. Nem tudom, hogy mit vártok tőle? Azt hiszitek, hogy azért mert mérgező még mindig előnyben lenne? Lehet velem van a baj, de Elnézve, hogy Shanks a magmát egy mezei kardal állította meg amibe valszeg Hakit vezetett úgy tűnik semlegesíti a gyümölcsöt. Ergo Luffy, ha Hakival üti meg a méreg nem fog hatni. Magellán egy mezei halandó lesz.
Ami eddig az előnye volt most már nincs meg neki. Luffy úgy bucira verné, hogy köpni nyelni nem tudna.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 01, 16:48:18 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2183 Dátum: 13 márc 01, 19:15:15 »

A Dofi szobájában, a treff, káró,kőr,pikk székek. Szerintem úgy vannak, hogy
Trébol-treff; Law-kőr;Diamante-káró; a pikk re nincs ötletem.
Law helyét abból következtetem, hogy a 695. fejezetben Buffalo az mondja, hogy: "Ez az áruló!! Jóker még a "szív" helyét is neki..." Sajnos le van harapva a vége, és nem derül ki, hogy neki adta, vagy neki szánta.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2184 Dátum: 13 márc 01, 22:04:51 »

Egyébként az újságíró Abusa tuti hogy absalon. Ha mégsem, akkor még meg kell Oda-nak magyarárni a hogy Hogback hajója mit keresett Kid-ék szigetén.  Mert ez a hajó (az első link,4. kép), ugyan az  mint a (második link) a 6. képen szereplő hajó.

http://www.mangareader.net/103-2593-2/one-piece/chapter-486.html
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/700/5


A gyümölcs képessége még lehetővé is teszi neki a beosonást. Viszont, ha valami módon annyira közel tudott férkőzni hozzájuk, hogy megtudja, hogy szövetséget kötöttek, az azt is jelentheti, hogy a Kid-Appo-Hawkins trió nem túl jó a észlelés hakiban.
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2185 Dátum: 13 márc 02, 01:03:44 »

Nos, egyet ígérhetek mindenkinek: amint beértük az 584. fejezetig a mangát, 585-től elkezdjük átnézni, és a hibás, vagy azóta értelmet nyert mondatokat átírjuk. Ez a kőr dolog akkoriban még egyáltalán nem volt várható, ezért próbáltunk egy közel érthető és elfogadható mondatot beírni oda. Úgyhogy ezúton is elnézést kérünk, de ezek már csak ilyen kiszámíthatatlan dolgok egy futó mangánál ^^
Naplózva

Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2186 Dátum: 13 márc 02, 09:53:50 »

Tapion D. sama, már egyszer fordítottam egy seinen mangát, de abbahagytam mert nem nagyon volt rá idő. Én azóta nem tudok kritizálni se egy manga fordítót se, sőt mindegyik nőtt a szememben, hogy rászánja az idejét. Nevet
Az meg benne van a pakliban, hogy értelmetlennek tűnik egy mondat ami csak 150 fejezet után válna értelmessé, (pláne Odánál  ikszdé ) ilyenek miatt nem lehet okolni senkit. Mert szerintem így is színvonalasak a fejezetek.

Eh..bocsi az Off részért
Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #2187 Dátum: 13 márc 06, 12:34:46 »

Itt van az új manga:

http://www.mangareader.net/one-piece/701/3
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 06, 13:48:57 írta sordoran » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2188 Dátum: 13 márc 06, 12:44:52 »

Nah, tetszetős a csapat felosztása. Jó így, hogy az 5 barmot küldték be a városba. Az álruháik is nagyon kemények lettek...xD
(A végén még tényleg tag lesz Kinemon, Stylist ranggal.xD)
Élő játékok... Hm. Pont Doflamingo szigetén. Aki eeeelvileg "drót" gyümölcsöt evett. Csak nem ő irányítja a játékokat?

Ez a vak papper meg már most szimpatikus. Remélem nem gyümölcs képesség volt tőle, amit a végén villantott. Mindenesetre engem totál Oonoki Kajuuganjára emlékeztetett a Narutóból.

Szerk.:
Ejnye, Sordoran, ez nem volt meg 4 szó. Pojén
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 06, 12:46:47 írta Dani » Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2189 Dátum: 13 márc 06, 13:23:08 »

Huh. Csak engem emlékeztet az álruhás Luffy kinézete Muten Roshi-ra?

Az öregúr úgy néz ki, valamiféle gravitáció-gyümölcsöt evett.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Oldalak: 1 ... 144 145 [146] 147 148 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!