24 máj 29, 01:23:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018285 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2010 Dátum: 13 feb 05, 19:15:50 »

Aokiji szinte biztosra veszem nem kerül vissza a tengerészethez.
Az One Piece azért is érdekes mert a jó és rossz nem behatárolható. A kalózok között is vannak gonoszak és jó és a tengerészet között is korruptak(arlong arc, punk hazard arc) és becsületesek. Persze szerintem a tengerészet százalékos arányban becsületesebb és igazságosabb. (de pár emberről levetetném a 正義 feliratot )  Nevet  Doframingo mondta a Marineford arc ban a győzteseké az igazság.
Most ugyebár a fő admirális Akainu aki azért ellenszenvesebb mint a többi tengerész mert a beosztottjai életét is semmibe veszi ha nem egyezik meg a véleményük. Akit pozitívan kiemelt a tengerészetnél: az most Coby, Smoker, Tashigi, Helmeppo. Sokan szeretik még Momongat és Kizarut (én is kedvelem őket) de ők inkább semleges karakterek.
Coby úgy is admirális lesz.
Erősségi rangsorban én úgy raknám a sorrendet Shichibukai<Admirális<Yonko
Shichibukaik között: nehéz megállapítani a rangsort mivel a legerősebbek maradtak(talán Mihawk a legerősebb, hiszen Shanks riválisa) (sokan lebecsülik Hancockot de szerintem legalább olyan erős mint Doframingo), (meg saját elképzelésem szerint Bugyt ő csak egy balfék).
------
Aokiji szerintem túl erős még a szalmakalaposokhoz társként, szerintem Oda nem akarja nagyon erős tagokkal telerakni az újvilág elején. Ezért halasztotta el Jinbei belépését is.

Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2011 Dátum: 13 feb 06, 19:57:36 »

Hát ezt a shichibukai a legjobbat én nem így vélem, az admirálisok és a legerősebb warlordok (akik mondjuk nem adtak bele sokat: Joker, Mihawk) alig voltak elegendők egyetlen Yonkou megfékezéséhez.
Egyértelműen a 4 császár nagyobb erőt képvisel együtt mint a másik kettő.

Tetszett a fejezet, várom már a jég vs joker harcot.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #2012 Dátum: 13 feb 06, 20:50:10 »

A világ legerősebb ember + rengeteg szövetséges ellen úgy hogy a schichibukai fele (crocodile, jimbei, hancock) a tengerészet ellen harcolt, mihawk meg doflamingo meg nem igazán foglalkoztak a harccal.. plusz Garp hagyta magát kiütni Nevet
az egyetlen akik harcoltak a 3 admirális voltak igazán abban a háborúban, WB-n és emberein kívül
Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2013 Dátum: 13 feb 06, 21:07:25 »

Ez nem igaz, garp is harcolt meg sengoku, az aladmirálisok meg a pacifisták. Plusz ha fehér bajusz ere teljében van, ízekre szedi őket.
De ha csak még egy yonkou, mondjuk shanks az elejétől vele harcol akkor áttörték volna a tengerészet védelmét.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2014 Dátum: 13 feb 06, 21:33:13 »

Ez igen csak off szagú... vonuljatok vele a megfelelő témába.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2015 Dátum: 13 feb 07, 06:35:15 »

Úgy látom, senki sem jegyezte meg,  hogy ez a káprázatos világ újabb csodát tárt elénk, a tengeri lejtőt. Olyan tengerrész, ahol a víz nincs vízszintben! Az ilyen apróságokat imádom igazán a mangában.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2016 Dátum: 13 feb 07, 11:26:26 »

Nem értem, mire gondolsz? Levegőben lehet futni van hely ahol az időjárás percenként változik nem lepődnék meg semmin:D
Amúgy jövőhéten nem lesz one peice manga:(
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2017 Dátum: 13 feb 07, 14:33:44 »

Nem lesz?  Ohh My God
Oh, amúgy mikor lesz magyarul is OP manga? Szeretem úgy is elolvasni.
Gman, én is pont ezt fejtegettem anyumnak (akit ez halálosan érdekelt természetesen) hogy imádom ezekben a kreativitást, amiket belevisznek. Jelmezek, helyszínek karakterek tekintetében.
Amúgy összességében, hogy a heti részről is beszéljek, nekem is nagyon tettszett. Örülök, hogy végre kimozdultunk Punk Hazardból, nem is kellett ezt tovább húzni. Hiei-nek igaza van, hogy Law monológja gyakorlatilag felesleges volt, mivel a dolgokat már mi is leszűrtük, de azért jó volt megbizonyosodni, hogy tényleg úgy van, ahogy a fejemben él.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2018 Dátum: 13 feb 08, 22:26:51 »

Mosolyog
Most, hogy kijött a manga az anyanyelvemen, így tudok róla nyilatkozni. Nevet
Egész érdekes fejezet volt, ha bár már kiveséztétek a témát  smirksweat
Annyit azért hozzáfűznék, hogy Dragonra számítottam alvó emberként, de ez van.
Amit Sanji mondott Lawnak az tetszett ikszdé, főleg a reakciója Lawnak ikszdé
A Következő fejezetet illetően, remélem láthatjuk, ahogy Doffy elhúzza a csíkot Kékfácán elől. Law bajos kölyök, de Luffyék nem?  WTF? Igencsak lenézi őket. Ép ez lesz a veszte...  
Remélem, hogy nemsokára kiderül mennyit fejlődtek valójában a 2 év alatt, Mosolyog már nagyon izgatott vagyok e végett. Joker terve kezd darabokra esni, már Smoker megtámadása kiütötte az első "téglát" a várából.
Ha(!) legyőzik majd Jokert, akkor vajon az lesz, mint Croco-boynál vagy most tényleg az "igazat" közlik? Ha belegondolunk eléggé nagy szégyen lenne a Tengerészetre és a Világkormányra nézve, hogy ilyen gonosz ember volt a kötelékeikbe, amit Akainu nem díjazna(felégetné az egész főhadiszállást, hogy ez ne tudódjon ki ikszdé).
Ami izgatottá tesz az a 700. fejezet, remélem valami nagyon nagy csattanó lesz ott Nevet kevés manga éli meg ezt a fejezetszámot és ebből egyik sem ilyen nagy sikerrel ^^

Amúgy, most hogy kiderült az, hogy logia típusú ördöggyümölcs használókra is hat a képessége Doffynak a legerősebbek közé teszem. Belegondolni, hogy nevetve vágta le Oars Jr. lábát tényleg félelmetes. Fehér vadász, hagyd el a(z) villát Újvilágot! Vagy csak én gondolom így? Mióta ott van kicsit átalakultak az "arcvonásai" most a sebészi beavatkozás sem tett túl jót neki... Úgy fog kinézni, mint Dobberman altengernagy(?). smirksweat

Kinemon vajon mennyire fontos szerephez fog jutni a következő Arcban?  Szerintem egy darabig még a Szalmakalaposokkal tartanak. Van egy olyan érzésem, hogy hamarosan eljutnak Wanoországba is(kivételesen nem bánnám, hogy ha tényleg oda sodródnak, akkor Zoro és Brook legyen a középpontban). (Mellékesen megjegyezném, hogy nem lenne rossz ha eljutnának Ace és Fehérbajusz sírjához is)

Annak ellenére, hogy nem tudjam hol kezdjem, elég terjedelmes szöveget írtam. ^^"
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 08, 22:32:40 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2019 Dátum: 13 feb 08, 22:54:21 »

Most hogy újra átolvastam, vajon miért ijednek meg a szamurájok Kaido nevének említésekor? Nyilván fogva tartja valakijüket, de mégis kit, és miért félik ennyire ezek is ezt a bestiát?
A másik pedig hogy mi lehet a mesterséges gyümölcs hátulütője? A fordítás szerint együtt jár a tengervízzel? de hát a természetes is együtt jár. ez még nem tiszta  Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #2020 Dátum: 13 feb 08, 23:55:47 »

Hi!
Én nem vagyok benne olyan biztos, hogy az ex admirális le tudná győzni dofyt. Mert akkor lazán torkon ragadta volna és szépen befagyasztotta volna a kérés helyett.

Joker szerintem nem luffyék és trafó erejére gondolt hanem az észbeli képességeikre. Szerintem Joker szemében Luffy és trafo szemtelen kisgyerekek akik felhúzták az agyát de bármikor eltudná őket taposni szemtől szemben akár egyszerre is. Szerintem a valós erőkülönbség annyi, hogy luffy és trafó együttesen sem tudná legyőzni (egyenlőre), de alaposan megizzasztanák  (kb 55-45 dofynak)
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 09, 00:00:51 írta Krulszeme » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2021 Dátum: 13 feb 09, 01:59:21 »

Tetszett a fejezet, várom már a jég vs joker harcot.
Nem lesz harc, mert Joker el fog majd slisszolni, szerintem kacsint

Nem lesz?  Ohh My God
Oh, amúgy mikor lesz magyarul is OP manga? Szeretem úgy is elolvasni.
"Jövő héten szünetel a One Piece manga, a 699. fejezet február 20. körül fog megjelenni!"
Ez a főoldalon volt kihírezve a 698.fejezet hírében ^^

Mondjuk azért az az 500 mesterséges démongyümölcs használó kemény dió lesz Luffy-ék számára, de kíváncsian várom a Dressrosa arc-ot, nagyot fog ütni Mosolyog
Ja, és ebben a fejezetben csak még jobban meg lett alázva Smoker, sajnálom pedig nagyon kedvelem a karakterét... Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 09, 02:05:24 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2022 Dátum: 13 feb 09, 02:31:43 »

Ez nekem is szemet szúrt. Smoker ebben a mangában szinte azt a szerepet tölti be mint Lucy és Gajeel a Fairy Tailben.
Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #2023 Dátum: 13 feb 09, 11:18:09 »

Aokiji nem az a típus aki hátba támadna bárkit is csak úgy. És nem is szükségszerű, ezért nem is támadott rá. Ha nem is simán, de szerintem azért legyőzné ha kellene doflit, így csak inkább megfélemlíti, hogy tiplizzen, ha nem válik be akkor majd fitogtatja az erejét.
Az 500 démongyümölcs használó meg szerintem nem lehet nagy eresztés. Ugye azok zoan típusúak. Így csak erősebb, gyorsabb, ügyesebb katonái lehetnek, semmi olyan speciális képesség, ami miatt megizzadhatnának luffyék. Persze nagyobb ellenfeleik is lesznek az tény, de a többség csak mezei harcos akiket namiék is elintéznek lazán.
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #2024 Dátum: 13 feb 09, 11:33:43 »

Király fejezet volt nem mondom Smokert szépen lezúzta Dolfi barátunk de a végén megjelenő Jégembert soha nem győzi le sztem akárki akármit mond Nevet 10 napig zúzták egymást Aokiji és Akainu, totál tropára vágták a szigetet és egymást is... Majd pont egy kis Schibukai veri le a volt admirálist mi? Nevet A kövi részben max annyit látunk hogy fülét farkát behúzva elmenekül onnan Dolfi meg a 2 társa, össze foltozzák smokert oszt cső Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 09, 11:35:15 írta alig33 » Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!