24 máj 29, 07:35:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018454 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1830 Dátum: 12 dec 27, 12:30:07 »

Ááá, nagyon jó fejezet, azon a szívcserélős dolgon én nagyot néztem, micsoda csavar!


Hatalmas csavar volt. Már az elöző rész végén mondtam, hogy Monet szíve lesz CC-nélxD Ebbe a részben igazából sok érdemleges dolog nem volt. Meg imsertünk valami vénséget aki valszeg flamingo mestere lehet a vén mester... Jah és megindult, de szerintem elkerülik egymást. Ha találkoznak is veszítenek, de elmenekülnek és később verik szét Joker fejét.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1831 Dátum: 12 dec 27, 12:44:14 »

Kicsitt kapkodotnak tünt fejezet,de ugy élvezhetö volt.Nos ha Joki igy fut akkor azt jelenti,hogy nincs túl messze tölük.
És hát nehogy 1dül menjen,de végülis örülnék ha elöbb történe csata luffy 100%formába van tehát had szoljon igy késöbb smoker vissza is Impel down haha:D.
Remélem Joki társai megindulnak mert élvezetesebb lesz hacsak mint Hiei jól mondja lekurják joki és mesterr és banda ellen lesz harc.---tipp Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 27, 12:45:34 írta Pein7 » Naplózva
Victory1995
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 67



« Válasz #1832 Dátum: 12 dec 27, 13:37:57 »

Az 5. kötetnél manga olvasóba a 36 fejezet 2 oldalán miért 61 kötet van írva?

Csak gondoltam szólok  Mosolyog
Naplózva

Akkor is nekivágok, ha nincs reményem, s akkor is kitartok, ha nem kecsegtet siker.
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #1833 Dátum: 12 dec 27, 14:04:51 »

Ijesztő!
Lehet, hogy én értettem félre de mintha Joker lenne az ifjú mester a válaszok alapján. Akkor ki lehet a titokzatos mester?
Yuppi!! Ezt a szálat elég jól eltaláltam . Irtó kíváncsi vagyok hogy ki is lehet az öreg (szerintem ő a mester vagy öreg mester, mármint doffié), bár lehet hogy csak nekem tűnik úgy, hogy az öreg erősen hajaz Grapra (bár szinte biztos hogy nem ő az)
Naplózva
WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #1834 Dátum: 12 dec 27, 14:08:56 »

Ááá, nagyon jó fejezet, azon a szívcserélős dolgon én nagyot néztem, micsoda csavar!


Hatalmas csavar volt. Már az elöző rész végén mondtam, hogy Monet szíve lesz CC-nél

Olyan nagy csavar nem volt, ha te is és sokan mások rögtön arra gondoltak.


Dolfihoz:

Ahogy mások testét tudja mozgatni, úgy a sajátját is képes lehet. Lehet telekinézist vagy valami hasonlót használ. Így repteti magát.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1835 Dátum: 12 dec 27, 21:19:19 »

Öcséééém. Ha Dofli ezek után nem is lehet kalózkirály, cirkuszi artistának még simán elmehetne!

Picit kár Monet-ért... de csak egy picit.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #1836 Dátum: 12 dec 29, 19:46:13 »

Hi,
azt megkérdezhetem hogy a manga 585. fejezete hanyadik anime résznek felel meg? (Innentöl van forditva)
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1837 Dátum: 12 dec 29, 23:23:42 »

A többi rész fordítása is lasanként publikálva lesz, de amúgy a 496. anime rész  az 585. manga rész.
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #1838 Dátum: 12 dec 30, 14:34:58 »

A Mone-Smoker fordulat nem volt nagy szám sejteni lehetett Nevet

Valaki írta hogy ha Dolfi odaér vége mindennek de vele együtt csupán 3 ember lesz ott míg az ellenfelük 12 elég erős ember plusz egy rakat használhatatlan tengerész... Ha a Dolfi kalózcsapat nem megy sürgősen utána nagyon szét fogják rúgni az Ifjú mester se**ét (Lehet akármilyen Schibukai ez nagy túlerő).

Arról az öregről aki a fejezet végén szerepelt csak annyit írnék hogy sztem semmi különleges nincs benne csupán a kedvenc flamingónk egyik embere Nevet

U.I.: Remélem Dolfi nem sima Geppot használ a repüléshez hanem a démongyümölcs erejét... Az menőbb lenne Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 30, 14:47:19 írta alig33 » Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #1839 Dátum: 12 dec 30, 15:08:27 »

Szerintem az erejét használja, mintha az ujjait is úgy tartaná, ahogy harc közben szokta.
Dolfi egyértelműen az egyik legerőteljesebb karakter és itt nem csak a tényleges erejére gondolok, hanem ahogy fel van építve, a mögöttes céljai, ahhoz felhasznált eszközök, kihasznált emberek. Nem tűnik egysíkú karakternek, mint a legtöbb a mangában.
Nem hiszem, hogy nagy harc lenne. Valószínűnek tartom mugiwaráék lelépnek. Az ott maradtakat és a szigetet pedig Dolflamingo elpusztítja majd.
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #1840 Dátum: 12 dec 30, 16:21:26 »

Reklámért most akár ki is bannolhatnálak. Nem teszem meg, de a jövőben nem akarom konkurens oldal nevét itt látni. Azért csináljuk az elejétől a mangát, mert mindig így szoktunk tenni. Elkezdjük és végig csináljuk az egészet. Nincs szükségünk segítségre. A rajongók pedig talán tudnak várni fél évvel többet.
Egyébként megjegyzem több gond lenne közösködni és mindent egyeztetni egy másik csapattal mint lefordítani. Így szép egységes és kerek lesz az egész.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 30, 17:56:35 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #1841 Dátum: 12 dec 30, 18:04:31 »

Mosolyog
Egész jó kis fejezet volt ez is, az elején volt egy-két egész jó fejezet, de a közepénél számomra kissé lapos lett. Na meg az sem tett jó, hogy volt ez a szívcserélős dolog. Nem vagyok nagy Sanji fan, de azért nem szeretem ha tényleg egy emberrel történnek a "legrosszabb" dolgok. Gyojin Arcban orrvérzéses lett, itt meg sokáig Nami testében volt(nem az idegesített, hogy kiben volt, hanem már egyszerűen zavaros volt, hogy most ki kicsoda). Mondjuk volt benne elég vicces jelenet is, mikor a sárkány után futottak, és Sanji meg megfogta a mellét, mert már nem bírt és hirtelen 110 fokon forrt a vére Nevet
Az Arc feltámadása számomra ott kezdődött, mikor Zoro szembekerült Mone-val.
Végül vége az évnek így annak is eljött az ideje, hogy elérkezzünk egy kaland végéhez. Jó lenne most majd jó néhány tengeren megvívott "háború" is szövetségesek toborzása gyanánt. Ha Big Mom ellen akarnak menni, akkor el kell pár erős társ(mint amilyenek a Shirohige kalózok ^^), gondolom sokan látnák viszont Marco-t, Vista-t(Zoro egy erős edzőpartnert kaphatna), Jozu-t vagy a többi háború alatt megismert kalózt. Squardo sora érdekelne, mert ő a háborúban akart meghalni, az utána amit az "Öreggel" művelt.
Na, de még nem ebickéltünk ki Punk Hazárdról, nem tudjuk mit tervez Oda. Lehet, hogy előbb be akarja őket "robbantani" az Újvilágba is és mi lenne ennél jobb megoldás, minthogy legyőzik a legelvetemültebb shichibukait és egyben az Alvilág egyik fejesét. Ha ez bekövetkezik, akkor 2 év után ismét Mugiwaráék nevétől lesz hangos az egész világ.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 30, 18:14:43 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1842 Dátum: 12 dec 30, 23:11:52 »

Az a baj ha most odaér, akkor bizony szembe találja magát a teljes mugiwara csapattal meg Lawval, aki szintén elég brutális.
De az biztos hogy izgalmasabb lesz, mint a CC vs Luffy.

De azért nevetséges ez a geppo, pl egy magasan képzett és triatlonozó simán elvágtathatna Raftelig.
(jó biztos megnehezítené pár akadály az útját)
Azért nem úgy megy az, ott van az időjárás, meg a feléig se jutna el és kifáradna szerintem.

Ááá, nagyon jó fejezet, azon a szívcserélős dolgon én nagyot néztem, micsoda csavar!


Hatalmas csavar volt. Már az elöző rész végén mondtam, hogy Monet szíve lesz CC-nél

Olyan nagy csavar nem volt, ha te is és sokan mások rögtön arra gondoltak.
Ez igaz, hiszen még ha a mangában ott is volt, hogy az egész szigetet nem is tudja felrobbantani, de egy részét igen és gondolom annak a részénél ott volt jó pár Szalmakalapos tag, szóval így várható volt ez a fordulat.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1843 Dátum: 13 jan 02, 23:29:30 »

Hát itt tényleg nagy bajok lesznek. >.<# Luffy most már 100% hogy leveri doflamingot. Sokan mondták ( köztük én is ) hogy el kéne a csapatnak már az új vérdíj. Eddig mit tettek:
- Leverték hodit és bandáját, de ne zavartassa a vezetőséget.
Amik jönnek azokhoz képest az ilyen eltörpül. ikszdé
Most nézzük sorrendben luffy mit tett/tesz a következő időkben. ikszdé
- Megakadályozott egy 300 millió beli körüli embert a tervében.
- Az alvilággal tudatta hogy ő és csapata bizony él és most hogy visszatértek készek mindenkivel szembeszállni és keresztbe tett Big mom-nak ( ha jól vettem ki, mivel a 2 beszedője már hívni akarták ).
- Hadat üzent egy '' Yonko-nak ''.
- Doflamingo most már úton van és feltételezhető hogy a szalmakalapos csapat elmossa a donqxiote kalózokat vagy miket. Ha minden igaz ezt se akarják meg tudatni a világgal és nem adnak neki '' még '' magasabb vérdíjat.
- Eljön az idő hogy Big Mom-al is leszámoljanak és itt össze is futhatnak kid-ékkel. Ha kid-et nem is de basilt és apoo-t biztos likvidálják. Big mom-al folytatnak egy nagyon nehéz és hosszú csatát amiből ki is jönnek győztesen.

Na most ha le is győzi big mom-ot, amit igenis esélyesnek tartok, akkor már nem titkolhatják el könnyen azt a tényt hogy a szalmakalaposok az egyik yonko-t kiütötték a helyéről. Itt jön képbe a többi szövetségesük. Nevet Majd itt biztos adnak nagyobb vérdíjakat. Luffy vérdíja itt már a 600-700 között mozgolódhat. Nevet Na most lehet egy kicsit túl reagáltam ezeket a dolgokat, de ezek logikus következtetések. Ha már hadat üzent big mom-nak akkor ne a semmiért üzenjen. smirksweat Egyébként doflamingot nem írnám ki még. Nem ismerjük a képességét és több szerepet képzeltem neki.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1844 Dátum: 13 jan 02, 23:33:47 »

Nem akarok senkit sem lelombozni, de a Mangastream-esek szerint a manga csak Január 3. hetében folytatódik, addig szünetel. Tehát a január 14-ei héten várható új rész.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!