24 máj 29, 04:42:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018381 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1680 Dátum: 12 nov 28, 15:00:00 »

Nah jó, ez iszonyú epikus fejezet volt. Trafikánk tényleg egyre jobban tör előre az egyik legveszélyesebb karakter posztra. Reménykedjünk, hogy valóban Luffyék szövetségese marad.^^

Szerencsétlen Caesar arca hova fog még torzulni? Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1681 Dátum: 12 nov 28, 15:54:58 »

Ez a vágás még Mihawknak is becsületére vált volna... Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1682 Dátum: 12 nov 28, 17:09:24 »

Law nemhogy tovább viszi azt az eszmét, amit Joker is vall, de még olyan szintre emeli, aminél már Jokernek is böki a csőrét (lásd: utolsó képkockán).

Többet nem mondok, mert minden a helyén volt, minden jó volt, sőőőt epic of epicness volt ez a fejezet Nevet
Mondjuk azért jól levágta Vergót, Law, pedig Vergónak hogy ki volt baxva a teste Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #1683 Dátum: 12 nov 28, 17:18:05 »

Na ez tényleg egy epic fejezet volt. Nevet

Szegény Smoker zsinórban másodszorra kapott ki. Vergon csak lestem, nem hittem, hogy ilyen izompacsirta.  Pojén

Law ereje meg tényleg nem semmi. Az, hogy ez a vágás Mihawk becsületére vált volna? Hát ... szerintem nem összehasonlítható Law démongyümölcs ereje és Mihawk kardforgatása. Law az erejét ugye ott tudja használni, ameddig kiterjeszti a "Room" hatalmát. Az, hogy ez ilyen nagy csak gratulálni tudok neki. Law nagyon erős lett a 2 év alatt. Nevet

Law kijelentése nem volt alaptalan, ha azt nézzük. A 2 évvel ezelőtti újoncok bizony nagy felfordulást okozhatnak még világban. Az, hogy a háború csak egy bevezető volt, ahhoz képest ami most következik? Hát ha tényleg így folytatják a szervezkedést, akkor bizony hatalmas harcok törhetnek ki. Ha azt nézzük már belekeveredett a Yonku, a Shichibukai és a szupernovák is. Sőt, ha ezek mozgolódnak akkor gondolom a Tengerészet sem lesz tétlen. Alig várom a pillanatot, amikor mindezen neves emberek közül a Szalmakalapos csapat ki fog emelkedni.  Ördögi
Naplózva
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #1684 Dátum: 12 nov 28, 17:47:59 »

A héten úgy látszik szinkronban epikek a manga fejezetek.  Nevet
A One Piece ismét bebizonyította az összes fikázós és rimánkodós türelmetlennek, hogy van az a fajta 'libabőrös pillanat', amikor a főhős menőn néz ki 1-2 oldalon keresztül, és van az a fajta 'libabőrös pillanat' amikor a szemed előtt hullik az összes hónapokon (Oda esetében éveken) keresztül elszórt részlet a helyére. És apám, nekem eddig nagyon tetszik a látkép!  Nevet
Fogalmam sincs, hogy Oda miként találja ki, szövi és menti el a memóriájába a sztoiját (ennyi kis részletet/szereplőt egy bazi nagy cetlihegy vagy adatbázis nélkül lehetetlen... vagy Oda is egy azok közül, akiknek abszolút memóriájuk van), de az tuti, hogy ritkán találkozni ilyen kaliberű munkával.
A tiszteletkörök után futnék egy bónuszkört Law mangazárásának ünneplésére.  bow Erről több szót már nem is kell szólni, egyszerűen tökéletes.
CC-n lassan már egy arcplasztikus sem segíthet...bár engem nem zavar, halálian szórakozok azon, ahogy próbálja Luffy arcába tolni az "eltántorító" beszédét, miközben Luffy ugyanezt teszi....csak épp az öklét tolja ugyanoda.  Kúl
Hála az égnek csak egy képkocka erejéig villantották meg a kölköket, és az a gondolat is felmerült bennem, hogy Zoro talán még az egyenes folyosón is képes lesz eltévedni Tashigivel a vállán. Láttunk már hasonlót. Egyik pillanatban a gáz a nyomukban, a másikban meg már előttük. xD
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1685 Dátum: 12 nov 28, 18:38:58 »

Amúgy ez a Vergo miylen hakit is birtokolt? mert elég brutális módon mindenét borította.
Law meg, ja a végén versenybe száll az epic vágások díjáért, nagyon jó volt ez a rész!
(amúgy smoker nem kikapott, hanem law szívére hajtott, ha jól vettem ki de már sokszor befürödtem az ergya angolommal  Pojén)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1686 Dátum: 12 nov 28, 18:40:31 »

Vergónak fegyverzet színe van, de ez le lehet vágni Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1687 Dátum: 12 nov 28, 18:55:01 »

Kijött a Stream-verzió: http://mangastream.com/read/one_piece/38354222/1
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1688 Dátum: 12 nov 28, 19:29:18 »

Ja azt értem hogy fegyverkezik, de említi Caesar is hogy valami speciális fegyverkezés nem?
Ezzel csak az erejét fitogtatják vagy ez valami új formája?
(és elég fura hogy kb Fehér bajusz a nemrég élő isten testét, sőt a kezét se borította be a feketeség mikor ütött...)
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 28, 19:31:51 írta Yamael » Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1689 Dátum: 12 nov 28, 20:11:38 »

Ebben a fejezetben CC a fegyverzet színéről tesz említést Luffy-nak, csak beszopta, mivel Luffy is és más is használja a csapatában Nevet szerintem te a bambusz fegyverére gondolsz ^^

Gondolom Fehérbajusznál, meg még az akkori részeknél, még Oda nem vezette be annyira a hakit, mint most. Nézd meg, 2 éves timejump után már befeketedik Luffy keze is, meg a legelején is megjelent Vergo, megfogta a bambusz fegyverét és nem csak a keze, de a fegyvere is befeketedett. Szerintem csak az lehet a magyarázat, hogy még nem volt annyira bevezetve a haki, mint most és nem volt olyan gyakran használva 2 évvel ezelőtt mint most Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1690 Dátum: 12 nov 28, 20:23:02 »

Pont úgy gondolom,ahogy samdav leírta. A háború előtti részeknél láthattuk elősször a hakifoszlányokat, de azok is csak egyoldalú esetek voltak, amikor csak az egyik fél használt hakit. Ha a háborút nézzük, akkor a haki használók közötti harcok(fegyverzet színe) nem igazán volt elkülöníthető attól, ha anélkül harcoltak. Valószínűnek tartom, hogy ezért jelent meg a timejump után ez a fekete szín, hogy jelzésértékű legyen, hogy mikor használnak fegyverzet színét.

Egyébként a fejezet egy szóban kifejezhető: EPIC

Amúgy egyre több rész látunk a puzzle-ből, és mint mindíg, ez csak egyre több kérdést vet fel, és ezért szeretem annyira ezt a történetet Nevet
Naplózva
kocacica8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #1691 Dátum: 12 nov 28, 20:30:36 »

Amúgy nem kéne már valamit mutatniuk a szalmakalaposoknak is?  Mert már Law is, akinél legalább 100 erősebb ember van az Újvilágban elég erős. És ha úgy vesszük, hogy egy fog átviszi Luffy bőrét Haki mellett, és Vergo Hakija jóval erősebb, mégis szétkapták, akkor nem túl kevesek ők? A timeskip utáni első részek óta nem látok szinte semmi olyat, ami miatt erősek lennének mugiwara-ék. Nem tom, hogy ezzel egyedül vagyok-e, avagy sem de én kezdek aggódni a gyengeségük miatt.
A rész epic volt.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1692 Dátum: 12 nov 28, 20:36:46 »

Én aggódni biztos nem fogok, gondolj abba hogy Zoro haki nélkül! sebezte meg a hárpiát.
Vagy hogy luffy úgy pofozza a sebezhetetlen logiákat hogy illik. Nem ők a gyengék, hanem Law képessége enyhén brutális a többihez képest.
Amúgy ez a száz ember erősebb nem feltétlenül igaz (bár a szám lehet ennél több is), mert ha a teljes testű fegyverzet színe sem fogja meg a gyümölcsét akkor mégis mi állíthatja meg!? csak a mithrill ing  ikszdé
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1693 Dátum: 12 nov 28, 20:53:33 »

Eneis Lobby szerű erőbemutató egy darabig biztos nem lesz még, ha erre gondoltál kocacica8.

Sosem arról szólt ez a történet, hogy  dur bele és szétcsapunk mindent. Szépen lassan be lesz itt mutatva minden csak ki kell várni.  Ami Law képességét illeti, sztem neki van az egyik, ha nem a legerősebb gyümölcse az eddig ismertek közül. Viszont amiben Luffy erősebb az a hódító haki, amivel Law nem rendelkezik az eddigi infók alapján.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1694 Dátum: 12 nov 28, 21:29:17 »

Nekem kicsit csalódás volt ez a fejezet. CC felkelt kár érte:D ,de ami a legnagyobb csalódást okozta az Smoker. Nem hittem, hogy így fogom látni a földön feküdve és közben asszisztál egy kalóznak. Aki shichibukai is amit mint tudunk még jobban utál:D
Eddig elhanyagoltnak éreztem a karakterét most már megalázottnak is. Ráadásul így valszeg nem lesz igaz a Davy Backes gondolatom, mert vissza szerezte a szívét Law-kun. Elárulni nem hiszem, hogy elfogja Luffyt mert arra ráfaragna:D Ráadásul most már Luffyék ledolgozták a szívességet hiszen ők is segítettek Law szívének visszaszerzésében.
Ez az arc viszont továbbra is ilyen Jaya kaliberű. Vagy legyen inkább Whiskypeak csak erősebb ellenekkel kicsit:D Szépen ráhangolodunk a vbalódi szállra. Sokan írják, hogy Doflamingo lesz. Szerintem a tengerészet lesz az mivel azok itt vannak az új világ elején messzebbre nem igen merészkednek gondolom. Szóval velük most kell lerendezni a dolgokat és, ha már megvan a ponigriff jöhet a Világkormány:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!