24 máj 29, 02:55:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018329 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1260 Dátum: 12 jún 13, 11:47:35 »

Megmondom őszintén, már azon sem lepődnék meg, ha Law múltjából jönne elő egy alak, és jobban megismerhetnénk.(Law-t) A másik gondolatom, hogy a G5be beépült Joker, vagy hogy hívják tűnik fel.
Naplózva
naomi69
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32


« Válasz #1261 Dátum: 12 jún 13, 11:50:29 »

De miért esne össze Aokijitől? Bár tényleg olyan a cipője x3
Nekem Doktor Vegapunk és a negyedik yonkou Kaido ugrott be. De tényleg jó lenne ha tovább bővülne a szereplő gárda Nyelvesít
Naplózva

Minden ember életében elérkezik a pillanat, amikor úgy érzi, próbatételei tűzkeresztjében elvérzik, mint mókus a fenyőfa tűlevelein. /ani- Tizenhét parancsolat/
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1262 Dátum: 12 jún 13, 11:56:54 »

szerintem aki a végén megjelenik az aokiji, tök olyan a cipője. Na az is kiderült hogy nem minden méregre lett immunis luffy, például a gázra Nevet
Na ja, franc tudta, hogy nem bírja és elesik ellene, na meg a másik ilyen fordulat Law volt, az is összeesett, nagyon szétesni látszik ez a szövetség.
Kíváncsi vagyok, hogy ki az a fickó, szerintem nem Aokiji, vagy egy ismeretlen fickó, akit csak Law ismer a múltjából vagy valamelyik Supernova.

Szerintem az már bátran kijelenhetjük, hogy ez (lesz) az eddigi legkevésbé kiszámíthó arc az One Piece-ben. Ez a szövetséges-összeesküvéses-meglepetéses-kiszámíthatatlan dolog csak nekem jön be ennyire?
Nekem bejön, fordulatos, jó és csavaros, mint a kifli Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1263 Dátum: 12 jún 13, 12:28:15 »

szóval az eddigi ide írók szerint nem aokiji, de több dolog is rá utal szerintem. Például hogy law lehelete látszik, vagyis kb megfagyasztotta/lelassította a testét (szívét), a lábak, a cipő, a 250es magasság Nevet
mert egészen addig nem látszott hogy cidriben lennének, ott meg megcsapta a fagy. lehetett nekik régebbi találkozásuk, mondjuk mikor kis kezdő volt law. Hát eléggé meglepődnék ha nem a jégember lenne, akkor is ha szóba jöhet másik ezer!

Amúgy valami ötlet hogy mászik ki majd luffy? Meg sanji hogyan képes gyorsabban úszni egy teljesen átlagos testben, hát az alapokat tudja, de zoro így odaverné tuti.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1264 Dátum: 12 jún 13, 12:59:40 »

Majd sanji ad neki, vmi méregtelenítő kaját Nevet Nevet Amúgy passz. Tuti kaoptt vmi színtelen szagtalan gáz cuccot.
Az elején Brook "nagy tudásán" behaltam:D
Ha a végén az alak esetlen Aokiji, akkor sem tudom hova tenni, hogy ő most akkor CC mellett van, vagy egy 3. fél, vagy egyáltalán mit keres ott.  Mondjuk a mosolygott a hárpia. 
Mind1. Oda hetek óta 10/10es fejezeteket tesz elénk. Ez teljesen kárpótol engem a gyojin arcért.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #1265 Dátum: 12 jún 13, 13:06:44 »

Nem hinném hogy Aokiji az. A személyisége se stimmel, meg ahogy látom tengerészruha van az új tagon. Aokiji-t büszkébbnek gondolom annál, hogy a kilépése után még mindig viselje... Én inkább Vegapunk-ra számítok, őt épp ideje lenne jobban megismerni, plusz epic fordulat lenne ha kiderülne hogy ismeri Trafalgart.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1266 Dátum: 12 jún 13, 13:18:20 »

Captain Buggy! Na jó ez csak vicc. Nevet Lehet a tag egy régi ismerőse Lawnak, aki időközben akár a tengerészet megüresedett Admirális posztjára is kerülhetett... Ami meglepett, hogy Luffy gázban van. Szó szerint. Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1267 Dátum: 12 jún 13, 13:43:01 »

Ishida: a te elméleted is elég érdekes, és nem is rossz, ez volt még egy másik feltételezésem, hogy tényleg mivel Aokiji kilépett és tudjuk, hogy Kizaru és Akainu a két admirális van csak ott a Tengerészetnél, akkor lehet, hogy a titokzatos fickó a 3.admirális.
Egy biztos (és nem unicum ikszdé), hogy tényleg nagyon kiszámíthatatlan ez az arc. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1268 Dátum: 12 jún 13, 15:06:10 »

A feltevések:

Vegapunk: kizárt, hogy Vegapunk jelent volna meg, elvégre ő CC riválisa, és gyűlölik egymást. Kizártnak tartom, hogy mégis szövetségre lépnének.
Új admirális: nem tudom, miért azt irkáljátok, hogy a 3. admirális van ott, mikor Kizaru jelenleg az egyetlen admirális xDDD Akainuból főparancsnok lett. Viszont nem hinném, hogy a két új admirális közül az egyik jött volna, ugyanis akkor Oda miért takargatná ennyire az arcát?
Szupernova: haha. És mégis melyik? Bonney, aki a Tengerészetnél van? X-Drake, aki Kaidou ellen kavar? Urouge, aki anorex lett? Bege, akit beszippantott egy bazinagy fekete golyó? Hawkins, akinek Barnaszakáll nekiment volna, ha megtudja, hogy a szigeten van? Apoo, akit utoljára azon a levegőben futós szigeten láttunk? Vagy Kid, aki megint csak Yonkou-kkal kötekszik? Akkor Law miért nem velük szövetkezett? Kizárt, hogy szupernova van ott.
Kaidou: ha tényleg Kaidou van ott, akkor hol a kalózcsapata? Egyedül van? Miközben 2-3 szupernova az ő flottáját ostromolja az Újvilág belsőbb részein? Ehh...
Aokiji: őt tartom legvalószínűbb jelentkezőnek. A cipője tök olyan, emellett Robinhoz is kötődött valami miatt, lehet Law-val is van múltbéli élménye. Szerintem ő a befutó.
Joker: még akár ő is esélyes, viszont akkor a Joker csak egy álnév, és valójában egy másik ismert alakot takar. Másképp Oda miért takargatná ennyire az arcát?
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1269 Dátum: 12 jún 13, 16:26:54 »

Hogy miért hordaná Aokiji a régi cuccait? Mert túl lusta, hogy lecserélje őket  Pojén
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
naomi69
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32


« Válasz #1270 Dátum: 12 jún 13, 16:28:16 »

Hogy miért hordaná Aokiji a régi cuccait? Mert túl lusta, hogy lecserélje őket  Pojén

Ez csak azt bizonyítja, hogy férfi xDDDD
Naplózva

Minden ember életében elérkezik a pillanat, amikor úgy érzi, próbatételei tűzkeresztjében elvérzik, mint mókus a fenyőfa tűlevelein. /ani- Tizenhét parancsolat/
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1271 Dátum: 12 jún 13, 17:54:00 »

szupernovák: összesről 2évvel ezelőtti infónk van, kivéve Kidet, aki nemrég süllyesztett el 2 bigmom hajót. Szóval ezek amiket írtál mind régen történtek, azóta lehetett bármelyik schibukai mondjuk mint law; vagy meghalhatott 2-3. Amúgy sem biztos hogy ez az új tag law ellenfele, lehet csak megakarta fékezni mielőtt elmenekül/nekitámad. Amúgy most luffy színterén csúnyán vesztésre állnak, oda kell segítség.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
renato
Vendég
« Válasz #1272 Dátum: 12 jún 22, 08:02:19 »

Ömm.. a héten nincs manga, vagy csak késik? Késésnek kicsit soknak gondolom az időt, viszont az előző fejezetben nem tüntették fel, hogy ne várjunk a jövőheti számra.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1273 Dátum: 12 jún 22, 09:08:32 »

nincs, egy héttel elcsúszott a kimaradás narutohoz képest. 8gondolom én)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
renato
Vendég
« Válasz #1274 Dátum: 12 jún 22, 09:31:49 »

Ezzel csak az a gondom, hogy a Naruto végén jelezték is, hogy következő héten nincs fejezet (http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/589/16), a One Piece-ben viszont semmi ilyet nem találtam (http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/671/18). Több csapat fordítását is megnéztem, nehogy véletlen az legyen, hogy X-ék lusták voltak odaírni, de sehol sem találtam a "Jövőhéten szünet van!" feliratot.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!