24 máj 28, 20:06:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018102 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1200 Dátum: 12 máj 26, 23:29:43 »

szerintem megnyugodhatsz hogy lesz neki, mivel a yonkou eddig ismert tagjai (fehérbjausz, shanks) simán használta úgy mint az admirálisok.
1 younko megállításához alig volt elég a tengerészet meg a schibukai, akkor milenne ha összefogna kettő? a világot megáváltoztathatná és eltörölné könynedén a tengerészetet. Remélem ez meg fog történni a végén, és a tengerész főhadiszállást porig rombolják majd  Pontosan
az lenne az epic ha fekete szakáll előbb lenne kalózkirály mint luffy, de Ő elkobozná tőle ezt a címet az életével együtt.
Hm... még a Gyojin arc végén említette Jinbei, hogy Akainu átvette a vezetést a Tengerészet felett és azt is mondta, hogy bekeményített, úgyhogy nem kell lebecsülni azt a tengerészetet, főleg, hogy már az új Főhadiszállásuk az Újvilágban van Mosolyog

hagabi: Szerinted használ hakit? Létszíves mond már meg, hogy ebben mikor tettek említést a mangában? Mert én nem nagyon láttam. Attól mert a Yonkou egyik tagja és használ a többi, azért nem biztos, hogy még használ Feketeszakáll Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1201 Dátum: 12 máj 27, 00:21:39 »

szerintem úgy lenne balancos, ha bb is használna hakit, de neki nincs meg a királyok akarata típus. HA lesz is hakija, nem hiszem, hogy a fegyverkezés színére koncentrálna, mert semlegesíteni tudja a gyümölcsöket úgy is.
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1202 Dátum: 12 máj 27, 00:37:40 »

Samdav: nyilván a "légyszíves" szóra gondoltál ^^ Mellesleg hagabi hsz-ének első szavát nézd meg ^^

Én pl. biztos vagyok benne, hogy Feketeszakáll rendelkezik a Király Akaratával. Egyrészt nem szabad elfelejteni, hogy ő is "D." másrészt pedig láttuk honnan indult, és hová jutott. Egy kakás kis kalóz volt Fehérbajusz emberei közül, egy TUTAJON ment Luffy-ék után Mock Town-ból, aztán elkapta Ace-t, Shichibukai lett, besétált Impel Down-ba, kihozott X 6-os szintű rabot, megtámadta Fehérbajuszt, és csakis a józan esze választotta el attól, hogy Shanks-szal megküzdjön. Ezek alapján biztos, hogy megvan benne a harmadik Haki is. Gyakorlatilag Luffy negatív változata.

hagabi: nyilván Ben Beckman-re gondolsz Nevet
Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1203 Dátum: 12 máj 27, 08:08:49 »

ja beckmantől "megijedt" kizaru, de csak addig amíg luffyt el ne kezdték menteni lawék, utána egyből akcióba lendült és ben még csak rá sem lőtt, hát ennyire tudta megfenyíteni.
egyébként jóval több nem gonosz szándékú kalóz van: law csapata, luffy, fehérbajusz (mostmár marco), shanks, boney, jinbei, és ott vannak még a forradalmárok (akik a legnagyobb erővel/fenyegetéssel bírnak) ők sem gonoszok, csak megdöntik a rendszert szimplán [bár nem is kalózok xd].
Amúgy szerintem a akainu sokkal rosszabb mint a kalózok többsége, csak mint volt a történetben, az igazság azé aki megnyeri a harcot. Holott Ő simán megölte azokat akik elhagyták a csatamezőt, ja neki könnyű a maradék százezer láma nem rendelkezett magma gyümölcscsel...
Igen teach egy inverzluffy, ezért is lesz majd az egyik legnagyobb harc ha összecsapnak, szerintem akainu után őt gyűlöli a legjobban.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
renato
Vendég
« Válasz #1204 Dátum: 12 máj 27, 08:34:53 »

Márpedig szerintem sem használ Hakit Kurohige. Őt Oda valószínűleg inkább gyümölcsökkel fogja felerősíteni, mintsem Haki-val.
Law csapata nem gonosz? hát... ez erős kijelentés... Law kénye kedve szerint darabolja fel mostanában azt, akit akar. Most az oké, hogy nem megy el a városokba randalírozni, de szerintem ha egy civil állná az útját, ő simán négybe vágná.
Boney-val ugyanez volt a helyzet. Inkább nemtörődöm volt, mint jó szándékú.
Shanks-ról pedig az ég egy adta világon semmit sem tudunk. Attól, hogy összehaverkodott Luffy-val, még nem lesz jobb ember, csupán egy bizonyos helyzetben pozitív tettet hajtott végre. Láttuk, hogy mekkora hatalmat képvisel (a tengerészek összefosták magukat, amint megjelent az öbölben), valószínű, hogy őt is inkább az önös érdek vezérli, hogy eljusson a One Piece-hez.
A forradalmárok célja mi? Hatalomátvétel, a rendszer megdöntése. Az más, hogy a rendszer korrupt, de kik lennének a vezetői rétegben, ha megdöntenék a rendszert? A forradalmár vezetőség, szóval önös érdekből cselekednek, így ők sem számítanak olyan jóknak, mint Luffy-ék.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1205 Dátum: 12 máj 27, 09:48:58 »

Shanks szerintem nem pályázik a one piece-re, ő tudja, hogy mi az, mert Roger oldalán körbehajózta már a grand line-t. DE ahogy renato mondta, semmit nem tudunk róla igazán. Azt a részt várom már, amikor Luffyval beszélgetnek egy rendeset.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1206 Dátum: 12 máj 27, 09:58:44 »

egyértelműen békés szándékú, és soha nem fogtok meggyőzni az ellenkezőjéről. mikor a bandita szívatta east bluen, fel sem vette; míg nem esett luffy fogságba. Mikor megjelent marine fordon simán beboríthatta volna a megmaradt tengerészeket a vízbe mégsem tette meg. Tuti nem pályázik a király címre az igaz. Igazából mindig pozitív tetteket hajtott végre míg láttuk, nem csak egyszer. Próbálta meggyőzni az öreget hogy ne üldözze feketét Ace, de később kiderült hogy az Öreg nem is kényszerítette erre, sőt meg akarta akadályozni. Szerintem Ő ilyen béke fenntartó csak, aki őrzi az egyensúlyt az Újvilágban.
Szerintem meg nemfognak találkozni, mert előtte meghal shanks; de adja az ég hogy neked legyen igazad Nevet
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1207 Dátum: 12 máj 27, 10:38:45 »

Logikátlan lenne, hogy Feketeszakáll Haki user legyen, hiszen a Yami Yami no Mi szinte hakigyümölcsnek is definiálható. Már annak az erejével eléri azt a hatást amit a logia használók ellen a hakival el lehet érni. Akkor minek ehhez még Haki? Hatványozódik az ereje ettől? Kinek jó ez?...
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1208 Dátum: 12 máj 27, 12:02:41 »

igen lehet hogy logiák ellen pont hatásos, de egy olyan ellenféllel szemben, akinek nincs gyümölcse csak erős hakija ott tehetetlen, és egy haki használó logia ellen is... Úgyhogy a gyümölcse gyakorlatilag hasztalan lesz, ott ahol mindenki hakira támaszkodik (big mom egyik begyűjtője is kiüttette a takony-logia caribout)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1209 Dátum: 12 máj 27, 12:38:39 »

Azért túlzás, hogy gyümölcstelen hakihasználók ellen BB mit sem ér... a rengésgyülölcs is megvan még neki, amit közvetve is lehet használni.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1210 Dátum: 12 máj 27, 15:48:09 »

Feketeszakáll ellen nem kell Haki anélkül is meglehet sebezni mivel a gyümölcse kivételek közé tartozik. Minden támadás hatással van rá, viszont képes semlegesíteni a gyümölcs erejét. Ergo olyan mintha lenne egy hakija. Szeritnem se fog Hakival rendelkezni és, ha fog is semmiképpen sem a király akaratával. Fehérbajusz szavai viszhangoznak a fejemben, ha rá gondolok. "Most már biztos vagyok benne Teach, hogy nem te vagy az az ember akire Roger vár." Ha még is kapna király akaratát akkor Luffynak az a hallja a dolgokat hangját cucc még ütősebb lesz. Ami számomra érdekes húzás lenne, ha Feketeszakáll ellen mennének Lawwal. Továbbra se tartom ideális főellenségnek azt a retardált gyökeret. Jayan amennyire szimpatikus volt most akkora gyökérnek tartomXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1211 Dátum: 12 máj 27, 19:14:40 »

Samdav: nyilván a "légyszíves" szóra gondoltál ^^ Mellesleg hagabi hsz-ének első szavát nézd meg ^^

Én pl. biztos vagyok benne, hogy Feketeszakáll rendelkezik a Király Akaratával. Egyrészt nem szabad elfelejteni, hogy ő is "D." másrészt pedig láttuk honnan indult, és hová jutott. Egy kakás kis kalóz volt Fehérbajusz emberei közül, egy TUTAJON ment Luffy-ék után Mock Town-ból, aztán elkapta Ace-t, Shichibukai lett, besétált Impel Down-ba, kihozott X 6-os szintű rabot, megtámadta Fehérbajuszt, és csakis a józan esze választotta el attól, hogy Shanks-szal megküzdjön. Ezek alapján biztos, hogy megvan benne a harmadik Haki is. Gyakorlatilag Luffy negatív változata.
Jó igen, az légyszíves, a légynek meg van szíve ikszdé (just fun Pojén), amúgy meg okés, rájöttem közben, hogy csak szerinte.

Igazából abban igazad van, hogy honnan indult és hová jutott, úgyhogy elképzelhető, viszont így Luffy-éknak nagyon nehéz dolguk lesz :-/

Hiei: ahogy megmondtad, én is úgy tartom, hogy majd útközben fogják lenyomni Luffy-ék, és remélem, hogy nem lesz főboss ^^
Az meg másik tény, hogy semlegesíteni tudja démongyümölcsöket, de például Zoro ellen vagy Sanji ellen meghalna, tegyük fel, Zoro használna ellene bármelyik technikáját, vagy Sanji eltalálná egy rúgása vagy netalán tán egy tüzes rúgása, akkor szerintem neki kampenc Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #1212 Dátum: 12 máj 27, 19:40:32 »

Hát ebben igazad van samdav. Csak én attól félek, hogy a rengés gyümülcs ellen nem tudnak mit kezdeni. :/ Fehérbajusz betegen szétszedte az egész tengerészeti főhadiszállást. Akkor egy olyan harcos kezében aki a fénykorában van még veszélyesebb. Ja meg amúgy említette Marko, hogy Teachnek nem átlagos a teste. De ettől még csak engem zavar az, hogy full kövéren némi izommal hatalmas a testi ereje? Emlékezhettek, amikor Ace ellen küzdött és leütötte Ace-t mondta, hogy majdnem eltörte a nyakát. Fehérbajusz legalább full izomhegy volt. ikszdé Jó tudom, Luffy sem egy izompacsirta, de ő legalább olyan szálkás mint a fene. (Bár az is igaz, hogy az animékben nem szokott mindig a nagy testi erőhöz nagyon izmos test is társulni. Mondjuk ilyen a Naruto is.)
Annak én is örülnék ha a végső csata nem Teachék ellen lenne. Bár ilyen erőkkel a kezében nagy a valószínűsége.
Ami pedig igazán érdekel az az elveszett század rejtélye. Az Oharás esetnél megtudtuk, hogy a Világkormánynak valami köze van hozzá. Bírnám ha a Világkormányt is szétszednék Luffyék. ikszdé
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1213 Dátum: 12 máj 27, 20:17:58 »

Rengésgyümölcs ellen Luffy-nak már helyzeti előnye van a gyümölcse miatt kacsint
Az izmos testhez csak annyit mondok, hogy néz meg 1 Toriko részt ikszdé
Az elveszett század biztos kapcsolódik valahogyan a "D"-khez vagy az akaratukhoz vagy valahogy hozzájuk kapcsolódik szerintem.
Idővel biztos az is eljön, amikor a Világkormányba betörnek, de az már nagyon epic lesz. Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1214 Dátum: 12 máj 27, 20:41:33 »

Már Enies Lobbynál lefeketették az alapokat, már csak a megfelelő időre várunk ^^
Rengésgyülölcs meg nem túl jó közelharchoz, inkább közvetve lehet használni.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!