24 máj 29, 07:33:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018454 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1110 Dátum: 12 máj 09, 17:53:50 »

Bon-chan nem halt meg . Nevet ikszdé Ennek örülök , mert az Impel Down részek miatt már olyan nekem , mint 1 Mugiwara kalóz (bár egy okama  Lehánylak ).

Barnaszaláll meg végre megértette a helyzetet . bye bye
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1111 Dátum: 12 máj 09, 18:05:51 »

Én nem örülök annak, hogy Bon  Clay él. Imádom a karaktert, ezér voltam szomorú, amikor meghalt, erre...
A két melák meg érdekes, már márom, hogy mit hoz ki belőlük Oda-sensei. Remélem nem lesz gyümölcs-erejük.
Am 666. fejezet, itt a világvége! ikszdé
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1112 Dátum: 12 máj 09, 18:28:29 »

Hát nem tudom ez az utolsó két fejezet nem volt az igazi. Ezek az ikrek egyáltalán nem keltették fel az érdeklődésemet. Viszont CC nekem nagyon tetszik. Remélem nem lesz retardált a színes kinézete. Végre egy olyan ellenfél aki valóban kicsit félelmetes küllemmel rendelkezik. Örült és zseni is egyben egy hátborzongató külsővel. Vártam már egy ilyen ellenfelet. Couribou csak egy undormány mi előtt valaki azt írja, hogy az is hátborzongató voltXD

Remélem Zoroék megjátszák a dolgokat vagy értelmes magyarázattal bír Oda sensei a kettő képességéről... Luffyéknak nem okozhatnak problémát egy ilyen kvalitású emberek mint CC. Szóval remélem, ha veszítettek is nem azért mert gyengébbek, hanem mert az ellenfél furmányos.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 09, 18:31:14 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1113 Dátum: 12 máj 09, 19:03:57 »

Viszont ez a fejezet jó volt arra, hogy megértsük LAw és cc kapcsolatát.
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1114 Dátum: 12 máj 09, 19:15:41 »

Ezegyszer igazat kell adnom Hiei barátomnak, az utóbbi két fejezet max időhúzásnak volt jó. Ezek a Jeti tesók amúgy nem rosszak, tetszik ez a titokzatosság, ami körülöleli őket. És azért valljuk be, Zoronak és Sanjinak is kell majd ellen, szerintem miattuk hozta be őket Oda. Viszont kezd az is bizonyossá válni, hogy Law barátunk a Szalmakalaposok oldalán áll majd a végső csatában, sőt talán ő fog végezni CCvel. Vagy fordítva, bár az enyhén brutális lenne. Nemtom, én bízom Odában, szerintem rohadt jó arcot fogunk zárni.
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1115 Dátum: 12 máj 09, 19:41:56 »

Az is lehet, hogy Law egy titkos kormány-megbízást teljesít a szigeten?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1116 Dátum: 12 máj 09, 20:04:47 »

Nem az típus. Na meg a Shichibukai nem a kormánynak dolgozik, csak szövetségben áll vele, ha úgy vesszük.
Bon-chan... egyrészről örülök, hogy él, mert egyik kedvenc karakterem, másrészről meg... abban a helyzetben túlélni Magellánt? Durci
CC meg nagyon jól néz ki eddig minden szempontból, ahogy már írtam. Végre egy coolul kinéző, okos, és remélhetőreg erős ellenfél. Ahogy Tapion is írta, nem lepődnék meg, ha Lawwal egymásnak esnének, esetleg megölnék a másikat. Ha Law CC-t akkor felkerül a Top 15 Badass One Piece-es listámra, ha fordítva.... az nem lenne semmi. Bírom Law-ot, nem is kicsit, de nem bánnám, ha valami jó kis halált halna.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1117 Dátum: 12 máj 09, 21:41:45 »

Egyet kell,hogy értsek Tapionnal. Szerintem is jó fejezetrész lesz ez. Végül is Water seven/eneis lobby is a szörnyűséges Skypia után volt. Ha a visszajelzések alapján változtat Oda az aktuális munkáin, akkor a gyojin arc miatt most egy ütős sztorit várhatunk. Illetve remélem.

A két nagy krapekban semmi extrát nem látok, csak az újdonság erejét. Kicsit halad még a sztori, és nem lesz baj velük szerintem. Nagyon úgy érzem, hogy az utóbbi két fejezet valós értéke, a Law elhatározására volt jó, hogy mit is csinál ebben a helyzetben. Ha már csak annyit megtesz, hogy visszacseréli chopperéket a valós testükbe, már megfordulnak az erőviszonyok.

Egy biztos, nem nevezhető unalmasnak eddig ez az arc sztem.  Mindíg történt valami fordulat.  A mai rész érdekessége még, hogy Franky testét is "ellopták". Gondolom CC meg szeretné fejteni a Pacifista lézerek titkát, bár nem tudom, hogy mennyire szereti a kólát ikszdé Nevet Kúl
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #1118 Dátum: 12 máj 11, 16:39:01 »

Jónak jó volt az utóbbi két fejezet, de nem volt bennük nagy különlegesség. A testvérpáros nem nagyon keltette fel az érdeklődésem. Zorot legyőzni mert erősebbek?  >.<# Biztos hogy nem. Zoro erejének csak épp a töredékét láttuk eddig.
Nem tudom, valahogy ez az arc nem izgat annyira. Nagyon tetszik, de már szeretnék látni egy kiadós harcot. Remélem Oda jól oldja meg a párokat, akik harcolni fognak.

Hát ez a kijelentés mellbe vágott: Az utolsó archoz képest Marineford csak felvezető volt.  Ohh My God (Eddig az a kedvenc arc-om.) Nevet
Hát én ott valami hatalmas harcot várok. Pedig Marineford se volt semmi basszus. Fehérbajusz majdnem fejre állította az egész szigetet meg ilyenek. ikszdé
El tudok képzelni mondjuk egy harcot a One Piece-ért vagy ilyesmi. Azt remélem, hogy addigra a Szalmakalapos csapat az egyik legerősebb kalózbanda lesz. Tehát mondjuk, mint Shanks csapata. Luffy-t el tudnám képzelni a Négy Császár egyikének. Nevet Remélem Zoro addigra már Sólyomszemű szintjén lesz és Usopp is olyan király lesz mint az apja. Nevet

Mindezekelőtt még persze sok mindennek ki kell derülnie. Mondjuk, hogy mi van az elveszett században meg hasonlók. Előtte azért meg nézném ahogy Luffyék harcolnak Big Mam-ékkal. Engem valahogy ez a dolog izgat, hiszen Big Mam bosszút ígért Luffyéknak.  Ördögi
Naplózva
Jutsu_Master
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 30


« Válasz #1119 Dátum: 12 máj 11, 17:16:53 »

Jó fejezet volt! Am lenne 1 kérdésem, szerintetek Law és Sabo 1 és ugyanazon személy? Nevet
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1120 Dátum: 12 máj 11, 17:21:43 »

Nem hinném, mivel akkor Law egyből felismerte volna Luffy-t, és ráadásul semmi köze a nemesekhez, legalábbis eddig nem tudunk semmi ilyen irányú dologról. Másrészt Sabo szőke volt, Law pedig barna. És ha azt a feltevést is hozzárakjuk, hogy Sabót magával vitte Dragon, akkor meg főleg nem lehet egy és ugyanaz a két személy. Ja és sosem volt szó arról, hogy Sabo orvos szeretne lenni. Márpedig ha Oda akarna kezdeni valamit ezzel, akkor már lépett volna a flashback-ben. Ja és egyik SBS-ben lerajzolta a 11 szupernova 9 tagjának gyerekkori kinézetét, és hát... közük nincs Sabóhoz Nevet
Naplózva

Jutsu_Master
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 30


« Válasz #1121 Dátum: 12 máj 11, 17:25:16 »

 Nevet értem:)

Kérlek olvasd el a fórumszabályzatot. Különben nem leszünk jóban...
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 11, 20:29:17 írta Hiei D. Legend » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1122 Dátum: 12 máj 12, 11:38:29 »

Nekem csak az lenne a kérdésem, hogy hogyan jutottál el erre az elméletre, Jutsu_Master? Elég érdekes feltételezés Nevet

Amiből már kezd elegem lenni, hogy a két Jeti testvérnek még mindig nem láttuk rendesen az arcát, ez már idegesít egy picit.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1123 Dátum: 12 máj 12, 18:09:25 »

Egy fejezet után idegesít? Jól nyomod... akkor Water 7-ben tövig rágtad a körmöd mind a 4-5 rész alatt, amíg ki nem derült, kik viselik a karneválos cuccokat, mikor megtámadták Iceberget...
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1124 Dátum: 12 máj 12, 18:18:51 »

Már a második fejezet, amiben szerepelnek, de igen idegesít, mert már rég felfedhette volna Oda az arcukat. A karneválos eset az most más tészta.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!