24 máj 29, 01:27:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018285 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
renato
Vendég
« Válasz #1095 Dátum: 12 ápr 28, 11:46:34 »

Egyszerre volt unalmas, és érdekes fejezet.
Kiderült pár dolog ezekről a gyerekekről, bár szerintem a kutyát sem érdekelte, hogy mi van velük. Simán lehettek volna elrabolt óriások is, akkor is összeverték volna CC-éket Luffy-ék.
Előjött ez a két valaki, aki leverte Brook-ot, "Nanji"-t és Zoro-t. Mért van olyan érzésem, hogy ha Zoro és Sanji normál testben mentek volna oda, ketten is leverték volna őket? Viszont úgy fest, hogy megvan a két ellenfél Sanji (már ha visszakapja a testét) és Zoro számára.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1096 Dátum: 12 ápr 28, 11:52:20 »

Zoro és Brook normál testben voltak. Meglepetésszerűen pedig őket ellehet kapni ha nem számítanak támadásra. Ez alól jelenleg csak Luffy a kivétel. Meglehetősen bonyolódott a helyzet ebben a mangában, sőt kezd túl bonyolódni az egész.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #1097 Dátum: 12 ápr 28, 12:04:34 »

Azért van egy "kis" különbség Brook és Sanji harci ereje között.
A rajtaütésről annyit, hogy Zoro-ra házak estek rá, Sanjit vasgolyókkal verték agyon, mégis maguknál maradtak. Valószínű, hogy nem számítottak erre, de az ellenfél ereje ettől még nem lebecsülendő.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1098 Dátum: 12 ápr 28, 12:14:04 »

Egyszerre volt unalmas, és érdekes fejezet.
Viszont úgy fest, hogy megvan a két ellenfél Sanji (már ha visszakapja a testét) és Zoro számára.
Dettó, nekem olyan semmilyennek tűnt ez a fejezet, mintha semmi nem történt volna, és mégis volt valami Nevet
Kikre gondoltál ellenfélként?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1099 Dátum: 12 ápr 28, 12:39:08 »

Szerintem Oda a következő fejezetre gyúr... 666. fejezet... biztos vagyok benne, hogy nagy durranás lesz Nevet
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #1100 Dátum: 12 ápr 28, 12:49:10 »

Erre a két gyökérre, aki most toppant be a képbe. Gondolom most X-elnek ketten együtt Luffy-val, elviszik barnaszakállt, és utána indul meg Luffy és csapata CC ellen.

A lényeget kihagytam az előző postomból: Robin úgy fest, hogy lelépett, és Hancock lépett a helyére. Legalábbis az arcából ítélve ez szűrhető le, már nemcsak hasonlít Hancockra, hanem dettó ugyanúgy is néz ki.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1101 Dátum: 12 ápr 28, 14:33:14 »

Két mezítlábas hegy, akik puskát használ Nevet
Amúgy Zoronak nincsenek kihúzva a kardjai, vagyis biztosan meglepték őket valahogy. De az furcsa hogy Brooké meg kivan, pedig szerintem százszor lassabb előrántásban Hm fura. Sanji nak emg Zoronak nyerni kelllett volna rendes harcban Nevet . Biztos valami trükkje van a két colosnak. Luffy majd megmondja :|
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1102 Dátum: 12 ápr 29, 01:29:57 »

Sztem nincs itt elverésről szó. Ahogy a képet nézem, arról lehet szó, hogy nemvették észre egymásrt, és az óriás tagok átgázoltak rajtuk.  A köv fejezetre várok, vmi olyasmit, hogy zoro feje kijön a hóbol, hogy ez meg mi volt?


A gyerekekre meg úgy tűnik, hogy droggal hűségessé teszik őket, majd megnövelik őket, meg az erejük is nő gondolom, és katonák lesznek belőlük cc szolgálatában. Az, hogy mire akarja őket használni Law meg cc, az itt a kérdés.
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1103 Dátum: 12 ápr 29, 08:26:36 »

Magellán lett a helyettes , és Hannibál a felügyelő ez poén  Technikai KO Ohh My God . Gondolom ezt még a Világkormány sem gondolta át teljesen . Jó Hannibál is erős valamilyen szinten , de Luffy simán kiütötte , mi lenne ha a 6.szinten lázadás lenne , és őt küldenék oda ? Nevet Csak Magellán tudott ott rendet tartani , még jó , hogy nem küldték el onnan .

Mivel én nem tudok annyira angolul annyi jött le az új fejezetből eddig , hogy a gyerekek ha nem kapják meg a napi kajájukat akkor bumm , és kettő emberke legyőzte Zoroékat .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1104 Dátum: 12 ápr 29, 09:20:32 »

Azért Magellán eléggé vaddisznó volt, hannibál hozzáképest egy óvodás kisgyerek. MIkor Feketeszakállékat elkapta kb 5másodperc alatt, az eléggé csipi volt nekik Nevet. Szerintem legerősebb paramecia gyümölcs az övé, és mindamellett tuti haki használó. Eléggé hülyeség felébe rakni hannibált xD
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1105 Dátum: 12 ápr 29, 11:08:36 »

Magellán lett a helyettes , és Hannibál a felügyelő ez poén  Technikai KO Ohh My God . Gondolom ezt még a Világkormány sem gondolta át teljesen . Jó Hannibál is erős valamilyen szinten , de Luffy simán kiütötte , mi lenne ha a 6.szinten lázadás lenne , és őt küldenék oda ? Nevet Csak Magellán tudott ott rendet tartani , még jó , hogy nem küldték el onnan .

Mivel én nem tudok annyira angolul annyi jött le az új fejezetből eddig , hogy a gyerekek ha nem kapják meg a napi kajájukat akkor bumm , és kettő emberke legyőzte Zoroékat .
Hát figyelj, amit tett Magellán, azért biztos lefokozták, ennyi Mosolyog 2 év alatt Hannibál is fejlődhetett kacsint

Nem győzték le őket, hanem olyasmi lehet, amit Duuu mond, valami olyasmi lesz.

Én amúgy ez a cím alapján azt hittem, hogy képbe kerül megint Big Mam, a cukorka miatt, valamelyik szolgálója megjelenik ott ikszdé
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1106 Dátum: 12 máj 09, 05:58:17 »

Érdekes dolgot olvastam az egyik amcsi fórumon, amit úgy érze meg kell osztanom veletek. Egy feltevésről van szó.

Vegyük alapnak azt, hogy a D.-k egy titokzatos, ősi nép leszármazottai, akiknek a kiiktatása végett jött létre a Világkormány, és talán maga a Gorousei is.
Tegyük fel, hogy a Gorousei tagjai ebben a csatában szerezték sebeiket, tehát kemény harcosok. A timeskip előtt Akainu elfogta Bonney-t, aki képes megfiatalítani  másokat. Én nem tartom kizártnak, hogy emiatt fogattá el a Gorousei Bonney-t, mert ismét fiatalok akarnak lenni, hogy régi erejükben tündökölhessenek. Így talán a végén Luffy-nak szövetkeznie kell Feketeszakállal, hogy legyőzzék azokat, akik elpusztították a D.-k népét.

Oda azt nyilatkozta amúgy, hogy az utolsó arc akkora lesz, hogy hozzá képest Marineford csak felvezető volt...
Naplózva

marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1107 Dátum: 12 máj 09, 07:12:28 »

Remélem valami ilyesmi lesz , én ugyan ezt képzelem el a végére , hogy legyőzik a világkormányt , de előtte még megtudjuk mi is az a One Piece , és Robin elolvassa mi van a Rio Poneglyph-ten leírva .
Bonney-t viszont azért fogták el , mert Feketeszakáll akart egy hajót  smirksweat amit nem kapott meg végül .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
renato
Vendég
« Válasz #1108 Dátum: 12 máj 09, 08:12:49 »

Luffy szövetkezik azzal az emberrel, aki a halálba küldte a bátyját? Érdekes feltevés, de hogy nem olvas One Piece mangát a kitaláló, az is biztos Nevet Luffy maximum akkor állna Teach oldalára egy harcban, ha meghalna az egész legénysége, és csak ezzel tudná őket visszahozni.
Az utolsó arc-hoz képest a Marineford csak felvezető? Az szép lesz. Megnézném már a Mugiwara-kat egy igazi, nagy háborúban tarolni Nevet
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1109 Dátum: 12 máj 09, 13:38:51 »

Itt az új manga: http://www.mangareader.net/one-piece/666
Naplózva
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!