24 máj 07, 07:12:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 456 457 [458] 459 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1004711 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
vincentlord
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #6855 Dátum: 16 feb 24, 11:21:00 »

Janda-g :  Ez éppen hogy igaz. Rayleigh ki is jelentette a mangában, hogy csak az alapokat tanította és a többi már Luffy dolga. Tovább fejlődni már kizárólag Luffy tud a saját erejéből. Továbbá Mihawk is megjegyezte Zoronak, hogy miért tanítaná hiszen lehet, hogy egyszer ellenfelek lesznek. Mégis úgy döntött, hogy tanítja. Mangában nem ritkaság de van rengeteg példa a való életből is. Az, hogy egy vágás hasonlít egy másikra nem igazán jelent semmit, hiszen Mihawk kétkezes fegyvert használ, ellenben Zoro egykezes fegyverekkel operál. Ebből pedig következik, hogy Míhawk teljesen más technikákat kell, hogy ismerjen és használjon. Szóval hogyan tudna tanítani olyan technikákat amelyekről fogalma sincs. Szóval itt is csak arra lehet következtetni, hogy csak az egykezes fegyver alapjait tanította neki újra illetve ötletekkel lehetett képes segíteni a stílusán. Hozzá kell tenni, hogy mivel katanáról beszélünk, így az használható egy és kétkezesként. Viszont akkor sem lesz egy kategória egy olyan kardnak mint egy pallos, amelyet Mihawk használ.

mihawknak van neki egy kenőkése is amivel zoro-t meg állította anime elején Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 24, 11:21:40 írta vincentlord » Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6856 Dátum: 16 feb 24, 11:54:45 »

Abban  egyetértek egy kicsit,hogy Rayleigh becsületesen elvégezte a dolgát és a többi sensei.Mert első sorban a haki megtanulása volt a lényeg. Ami az újvilágban alap dolog. Csak az nem tetszett,hogy legalább pár tanácsot adhatott volna Luffynak,hogy milyen veszélyes lesz majd az újvilág.Pl új harc stílusokat ,erejére figyeljen stb..
Az a gondom,hogy Luffy haki kivételével semmit se változott. És ez itt a legnagyobb problémám. Ha egy alap tisztől kikapott,akkor az edzésnek semmi értelme nem volt a haki kivételével.
Zorro itt a egyetlen személy a csapatnál,aki nem csak edzés eredményét mutatta be,de ő még komolyan veszi az új világot.http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/678/16
Esetleg még Sanji,de a többiekről inkább nem írok semmit.De a  csapat szégyene még mindig Ussop marad.(Sugar incidesről gondolok)
Az a fejezet szó szerint felba...

« Utoljára szerkesztve: 16 feb 24, 11:56:08 írta Dungeon Lord » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6857 Dátum: 16 feb 24, 14:03:37 »

Amúgy azt Oda elkalkulálta. Az a vicces, hogy ha Trébol Paramecia, akkor Usopp legyőzte. Jó nagy fail. Talán az legnagyobb az anime/manga történetében.Oda nem gondolta át vagy nem tudom, hogy nem tűnt fel a szerkesztőknek.
Egyébként egyetértek. A gyojin szigeten 100000 nyomi vette őket körül itt meg száz és harc nélkül feladták magukat. WTf?
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 24, 14:04:46 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Lad
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #6858 Dátum: 16 feb 24, 14:41:57 »

Amúgy azt Oda elkalkulálta. Az a vicces, hogy ha Trébol Paramecia, akkor Usopp legyőzte. Jó nagy fail. Talán az legnagyobb az anime/manga történetében.Oda nem gondolta át vagy nem tudom, hogy nem tűnt fel a szerkesztőknek.
Egyébként egyetértek. A gyojin szigeten 100000 nyomi vette őket körül itt meg száz és harc nélkül feladták magukat. WTf?

Trébol nem logia? Volt olyan rész, ahol kijelentik, hogy ő paramecia?

Mert nekem úgy jött le, hogy logia. Ezért tudja Usopp kettévágni.

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/782/13
Itt pedig azért hatástalan a támadás, mert Luffy csak a "külső réteget" találja el és nem az igazi testét. (Körbe veszi magát egy trutyi réteggel Trébol)

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/782/19
Law meg a kardjával az igazi testét is eléri, ezért tudja megsebezni.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 24, 16:23:44 írta Lad » Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6859 Dátum: 16 feb 24, 16:43:43 »

De ha azzal sebezhető Trebol h a testét kell megsebezni, akkor h nem sebesült meg amikor Usobb szó szerint kettévágta?
Naplózva
Tabak
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #6860 Dátum: 16 feb 24, 17:22:09 »

Az a vicces, hogy ha Trébol Paramecia, akkor Usopp legyőzte. Jó nagy fail.

De ha azzal sebezhető Trebol h a testét kell megsebezni, akkor h nem sebesült meg amikor Usobb szó szerint kettévágta?



Trébol nem logia? Volt olyan rész, ahol kijelentik, hogy ő paramecia?

Ő maga mondta Luffynak, hogy számára semmit sem jelent a Logia szó.
Inkább egy felébredt Paramecia lehet, aki mindent be tud maga körül vonni a trutyival. És mivel vékony a teste, így nehéz eltalálni.
Magellan is Paramecia volt, mégis tudott közlekedni a Hydrában vagy a Venom Demonban, úgy hogy a belsejében volt.
Naplózva
Lad
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #6861 Dátum: 16 feb 24, 17:53:54 »

De ha azzal sebezhető Trebol h a testét kell megsebezni, akkor h nem sebesült meg amikor Usobb szó szerint kettévágta?

Nos, ha valóban logia, akkor azért, mert nem hakit használt, csak sima fizikai támadást.
Luffy pedig azért nem ért el eredményt, mert hiába hakit használt, de nem a testén, hanem csak egy nyálka rétegen. (kb. mintha Ace esetében nem őt magát ütnéd meg hakival, hanem csak egy általa kibocsátott lángot)


Ő maga mondta Luffynak, hogy számára semmit sem jelent a Logia szó.
Inkább egy felébredt Paramecia lehet, aki mindent be tud maga körül vonni a trutyival. És mivel vékony a teste, így nehéz eltalálni.
Magellan is Paramecia volt, mégis tudott közlekedni a Hydrában vagy a Venom Demonban, úgy hogy a belsejében volt.


Ott nem lehet, hogy csak a bolondját járatta vele?
A felébredt paramecia opcióba még nem gondoltam bele, de ez sem hülyeség  Gondolkozik
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6862 Dátum: 16 feb 24, 18:27:07 »

...

Király vagy, ember! Végre vette valaki a fáradtságot illusztrációt alkotni. Én már nem egyszer próbáltam ugyanezt verbálisan elmagyarázni, de csak nem értette meg / hitte el nekem senki. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6863 Dátum: 16 feb 24, 19:44:08 »

Baromság ne haragudj láttad milyen magas volt? Kizárt dolog, hogy így úszta meg Usopp támadását. Akárhogy nézem ez fail a javából.
Még ha magzat pózba helyezkedett volna, akkor is a feje háromszor akkora kellett volna legyen. Ha megfelhúzta a lábát mintha ugorna ki jött volna a mellkasán a térde.  
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 24, 20:24:10 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6864 Dátum: 16 feb 24, 21:02:18 »

Sztem is baromság, nem elég h magas és nagy testű Trebol, de emberek nem láttátok milyen alkata volt? Alig bírt a lábán állni és  ilyen öreges mozgással tutifix h nem tud ilyen akrobatikus mozgásokat véghezvinni.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 24, 21:02:59 írta jasek89 » Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6865 Dátum: 16 feb 24, 23:00:20 »

Amúgy azt Oda elkalkulálta. Az a vicces, hogy ha Trébol Paramecia, akkor Usopp legyőzte. Jó nagy fail. Talán az legnagyobb az anime/manga történetében.Oda nem gondolta át vagy nem tudom, hogy nem tűnt fel a szerkesztőknek.
Na ezt a Trébol dolgot,nem tudom hova rakni. A kép alapján mind2  igaza lehet. De inkább Jasek,Hiei adok igazat.(Hogy változtatott Oda)
Okés,ezt a vágást bele lehet magyarázni a Tabak rajza alapján. Utána néztem az anime/manga.
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/741/15
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=0NAzW2BvgYQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=0NAzW2BvgYQ</a>
AZ animében mintha nagyobb vágás lenne,mint a mangában. Talán itt  Oda tényleg változtatni akart Trebol képességén. Igazából mind1,mert én elfogadtam ezt az apróságot. Mert ennél nagyobb baromságok is voltak az arcnál.
Szerintem Trebolnak jobban illik a paramencia gyümölcs.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 24, 23:01:23 írta Dungeon Lord » Naplózva
felixgotrek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #6866 Dátum: 16 feb 25, 14:57:57 »

Na ezt már nevezem sok történés volt az új részben Nevet Momo nem Kinemon fia,Raizo megjelent és egy új Poneglyph!
Örültem volna ha kiderül mivan rajta de majd legközelebb Nevet
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #6867 Dátum: 16 feb 25, 16:11:06 »

Jó tartalmas rész :d  Nagyot nevettem, amikor Law beállt a sorba a ninja technikák sorolásakor Nevet Ha a szimbólum a falon évszázadok óta ott van és a glyph is ott áll, akkor valszeg a családtól sokat megtudhatunk. Egyre jobban érik egy Wano látogatás. Végül is most legalább nem hercegnőt ment meg Luffy Nevet
Naplózva
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6868 Dátum: 16 feb 25, 17:51:41 »

nekem nagyon tetszett valamiért az első két képkocka, pedig azt szeretném ha mennének már tovább  Nevet

én most azt tudom elképzelni hogy visszajön jack és bunyó, aztán szétválnak luffy megy big momhoz ahol ugyan tönkreteszi az esküvőt de jó nagy szarba kerül és a flotta menti ki őket. a másik csapat zoro vezetésével wanoba menne ott rendeznék el a dolgokat. így megkapná mindenki a wano zoro vs főbossot és haladna a cucc is. aztán újraegyesülnének és jönne a felbőszült kaido. lehet full hülyeség az egész de én most vmi ilyesmit bírnék elképzelni jelenleg.  Gondolkozik
Naplózva
MonkeyKing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 26


Majom Király


« Válasz #6869 Dátum: 16 feb 25, 18:22:18 »

Nekem ez a RAIZO egy nagy csalódás.Pedig még tagként is elbírtam képzelni addig amíg csak beszéltek róla. Nemyóó Ezen kívül nagyon jó fejezet volt, tartalmas.JACK-nek meg párkarcoláson kívül semmi baja,milyen erős ez?Alig várom zoro-val való harcát.Most már remélem Luffy elindul BIG-MOM-hoz{EGYEDÜL}Robinék meg olvasgassák a poneglyph-et. És még Luffy úton van vissza mutathatná Sanjit onnantól,hogy elment.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 25, 18:22:58 írta MonkeyKing » Naplózva

Semmihez sem kell nagyobb bátorság, mint hogy nevetés mögé rejtsük szomorúságunkat.
Oldalak: 1 ... 456 457 [458] 459 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!