24 máj 22, 01:10:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Danzou  (Megtekintve 59038 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #150 Dátum: 11 máj 12, 14:15:08 »

amúgy se nagyon kedveltem Danzout, most meg már egyáltalán nem ..
oké, őt választották meg, már volt szó róla, hogy miért. csak romlott róla a véleményem, mert
"önző és gonosz "
"amit Saial csinált"
"gusztustalanul néz ki a sharinganos karja"
Hát elég felületesen nézted akkor az új részt...
Először is: Mostantól egyáltalán nem kedveled Danzout? Pont mikor kiderül, hogy mit miért tett?
Bebizonyosodott, hogy NEM önző, és a gonoszságon vitázhatnánk, de nem tartom túl gonosznak. Inkább kegyetlen.
Nem véletlenül tette Sai-val amit tett, de amúgy a pecsét semmi gondot nem okoz, amíg nem akarják elárulni Danzout, szal elvileg abban sincs semmi rossz.
És gusztustalan a karja... Istenem, mi van akkor?
_____________

Ja és nem választották meg Hokagénak, csak jelöltként halt meg
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 12, 14:15:47 írta Zer0 » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #151 Dátum: 11 máj 12, 14:29:16 »

Danzou-ból kiváló hokage lett volna, mert szerette a hazáját.
Mi kell ennél több?
A módszereiről meg annyit, hogy egy jól működő diktatúra százszor jobb, mint egy több sebből vérző demokrácia.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #152 Dátum: 11 máj 12, 15:04:02 »

Hát a nemesek tényleg nem okosak Nevet a háború közepén kérdezik,  hogy mit lehet még játszani, mert már unják a kártyát Nevet AMúgy danzout a daimyok elfogadták, de még a jouninoknak is szavazniuk kellett volna, szóval ő még nem volt hivatalosan az ( nem is baj)
Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #153 Dátum: 11 máj 12, 20:31:25 »

a daimyo  a legmagasabb rangú személy egy országban. ha ő elfogadja, szinte biztos hogy a jouninok is elfogadják. Danzou kiváló hokage lett volna, az 5.nél biztosan jobb, valószínűleg felérve a 3. szintjére. Tapasztalt volt, elkötelezett a falu felé, mert kockázatott válalni és képes volt áldozatott hozni ha a falu érdeke azt kívánta. a módszerei lehet nem az emberségről híresek, de eredményesek.
Sajnálom hogy csak ennyi szerepet szánt neki az író. ha nem találta volna ki hogy pihentetni kell a jobb szemét akkor simán lezárja egymaga az egész mangát tobi és sasuke egyidejű elintézésével.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #154 Dátum: 11 máj 12, 21:08:15 »

Azért az érdekes, hogy Danzou tevékensége hasonlatos mint amit Itachi csinált. Itachi leölte a faluja apraja-nagyját és mégis mindenki jófiúnak tartja. Egy szent lett a szegény fiúból. Danzo hasonlóan dolgozott a háttérben a falu érdekében, de őt viszont utálni kell. Hozzáteszem egyik sem volt jobb a másiknál a véleményem szerint, és ezért nem is mondom azt, hogy jófiúk voltak. Ők mindketten a falu békéjét próbálták a maguk módján megvédeni.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 12, 21:37:11 írta rini67 » Naplózva
miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #155 Dátum: 11 máj 12, 22:37:57 »

a daimyo  a legmagasabb rangú személy egy országban. ha ő elfogadja, szinte biztos hogy a jouninok is elfogadják.
Én ezzel nem teljesen értek egyet. Ha a földesúr elfogadja, az nem azt jelenti, hogy a jouninok is. És Kakashi ki volt akadva(a maga módján Nevet), amikor kiderült, hogy Danzout nevezte ki a földesúr.
Naplózva


Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #156 Dátum: 11 máj 13, 14:44:51 »

Idézet
Sajnálom hogy csak ennyi szerepet szánt neki az író. ha nem találta volna ki hogy pihentetni kell a jobb szemét akkor simán lezárja egymaga az egész mangát tobi és sasuke egyidejű elintézésével.

Szerintem nagyon túlbecsülőd danzou jobb szemét:) Ha nem kellett volna pihentetnie a jobb szemét akkor nehezen sasuket elbírta volna verni, de sasuket is meg tobit is azt már kétlem:)
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #157 Dátum: 11 máj 13, 15:30:14 »

Hát ha Shisui képességét ismered, akkor nem is olyan elképzelhetetlen, elég lett volna tobira bevetnie. Bár nem tudni, hogy másik Sharingan ellen hogy hatna.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #158 Dátum: 11 máj 13, 19:33:21 »

Tobi ellen még Kakasi Mangeku saringanja sem működöt.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #159 Dátum: 11 máj 13, 19:50:04 »

Tobi ellen még Kakasi Mangeku saringanja sem működöt.


Nagyon klassz vagy Figyelmeztetés Figyelmeztetés Figyelmeztetés Én olvasom a mangát,nem zavar,de másokat viszont igen szerintem,Legalább áthuzhattad volna.Nem magamért,de másokat zavarhat ha előre megmondod mi fog,vagy mi nem fog történni Figyelmeztetés
Nem wagyok moderátor,de vigyázz,hogy a moderátorok ki nem bannoljanak Figyelmeztetés(Kimoderáljanak ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 13, 19:51:46 írta naruto96ricsmond » Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #160 Dátum: 11 máj 13, 20:17:42 »

Ricsmond, ha nem hívod fel a figyelmét mindenkinek erre, akkor szerintem olyan nagy ívből tojnák le az emberek.... nem vagyok moderátor, csak nehogy kötözködésért "kimoderáljanak" téged  Hümm-hümm

Amúgy szerintem elég jól megcsinálták a Danzou vs Sasukét, valami ilyesminek képzeltem el manga alapján. Szerintem egész szép lett, Sasuke lila Susano-o-ja is jóra sikeredett. A flashback meg valami iszonyatosan tetszett. Le a kalappal.
Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #161 Dátum: 11 máj 13, 20:45:04 »

több helyen volt említve hogy az a jobb szem az egyik legerősebb genjutsut képes használni, és ezt olyan módon, hogy akin használja észre se veszi. ahogy az utolsó anime végén említi danzou is: "Sasuke majdnem teljesen kimerült, szinte már használhatatlan, Madarára kell fokuszálnom a jobb szememmel ha mindkettővel végezni akarok" tehát Tobi agyában elültette volna azt a gondolatott, hogy meg kell ölnie sasuket, majd saját magával is végeznie kell, és neki fel se tünt volna hogy az nem az ő saját gondolatai.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #162 Dátum: 11 máj 13, 21:05:44 »

Viszont ez is azt mutatja, hogy lehet bárkinek bármilyen szeme, attól ugyan olyan könnyű genjutsuba ejteni. Mindenkit belehet csapni egy megfelelő illúzióval. Esetleg annyi az előnyük, hogy könnyebben észrevehetik azt és ezáltal törhetnek ki onnan. Lehet az Sharingan vagy Rin'negan szem. Mindegyik megvezethető egy megfelelő minőségű, jól időzített és erejű genjutsuval. Sasuke által alkalmazott genjutsu sem az erősek közül való volt hanem nagyon jól időzítette az alkalmazását.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 13, 21:07:16 írta rini67 » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #163 Dátum: 11 máj 14, 02:52:04 »

Tobi ellen még Kakasi Mangeku saringanja sem működöt.


Nagyon klassz vagy Figyelmeztetés Figyelmeztetés Figyelmeztetés Én olvasom a mangát,nem zavar,de másokat viszont igen szerintem,Legalább áthuzhattad volna.Nem magamért,de másokat zavarhat ha előre megmondod mi fog,vagy mi nem fog történni Figyelmeztetés
Nem wagyok moderátor,de vigyázz,hogy a moderátorok ki nem bannoljanak Figyelmeztetés(Kimoderáljanak ikszdé)
A spoiler csak az anime topicban tiltott. Nehéz is lenne úgy beszélni pár szereplőről/technikáról, hogy végig kihúzzuk spoilerre hivatkozva.

Danzou egyébként mindig is semleges volt a számomra, kicsit talán többet vártam, amikor még Pein támadása idején kijelentette, hogy mostantól hokage lesz, de aztán beleszürkült a történetbe. Az anime sem változtatott igazán semmit a róla alkotott képemen.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #164 Dátum: 11 máj 14, 14:00:21 »

Csakhogy ezt a vizelem: vízbarikádot nem Itachi csinálta hanem Kakashi. Ezzel a jutsuval védte ki Itachi shuriken támadását. Őróla meg tudjuk, hogy a második eleme a víz.

Mellesleg az egész téma Danzou által birtokolt Shihui szeméből indult ki és valahogy elsodródtunk Shihui szemeinek képessége irányába Danzouval kapcsolatban, hiszen jelenleg ő birtokolta ezt a szemet.

 Mondjuk arra azért kíváncsi lennék, hogy Tobi honnét tudta, hogy Shishui szeme van Danzo szeme helyén mikor végig kötés alatt volt.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 14, 14:10:46 írta rini67 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!