24 máj 10, 00:04:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 70
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Duma téma  (Megtekintve 247704 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #390 Dátum: 08 jan 21, 22:48:02 »

Ez igen!
Ilyen elismerést sem kaptunk még! Nagyon köszönjük! Mosolyog

Hogy nehéz-e a fordítás? Csak gondoltam mint másik, sokadik fordító én is válaszolok: ^^
Hmmm... Felelősségteljes munka. Ez nem vicc, pont ezért: csak egy egész ország látja (plusz a külföldiai magyarok). Nevet Szórakoztató és sikerélményt ad. Arról nem is beszélve, hogy kiválló gyakorlat. És ott van a "vizsgadrukk" is, pont az "egész ország" miatt. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 21, 22:49:53 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gibson
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #391 Dátum: 08 jan 22, 17:21:49 »

előzőképpen akartam írni csak lefelejtettem h a Naruto ugyan abban a korban élhet mint mi csak nekik nem az a szórakoztató h leülnek gép elé és mesét néznek Nevet pl Narutot Nevet hanem kint edzenek az erdőben.... VHS, Számítógép, Dobozos tej ( amikor narutonak ment a hasa, mikor sasuke alakját felvette), Fénykép, Rádió adó-vevő, TV szinte minden van .... Kivéve Lőfegyvereket...ami azért másítja meg a világot mert nem az fog győzni akik a legtöbben vannak meg legnagyobb tűzerővel rendelkeznek, hanem aki a legtöbbet edz és legerősebb lessz Mosolyog
Pl, láthattuk a shippuuden elején a Homokfalunál h a légelháíró rakéták helyett nyílpuskához hasonlító katapultok voltak Nevet ...
Naplózva
Rock_Lee
Vendég
« Válasz #392 Dátum: 08 jan 22, 20:45:48 »

így utólag visszagondolva tényleg benne volt a dobozos tej, stb. na mindegy.  A lényeg hogy csináltak 1 k jó mangát  és és csak ez a fontos. 
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #393 Dátum: 08 jan 22, 21:31:09 »

Hát igen, érdekes h pl van TV-jük, de egyszer nem láttuk még h nézték volnaXD Mondjuk egy ninjának tényleg az előnyös inkább ha edzi magát, nem pedig a TV előtt ülve punnyad Hümm-hümm
Naplózva
Kacsa
Vendég
« Válasz #394 Dátum: 08 jan 22, 23:18:04 »

HELLO!!!

Tudnátok neken segíteni?:
Honnan tudom letölteni az összes Naruto részt? A kilencfarkú róka Narutoba bezárásától a végéig! ;D

Segítségeteket előre is köszönöm!!!
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #395 Dátum: 08 jan 23, 00:16:57 »

Kacsa: http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=487.0

Feliratot a NKWT oldalon találsz...
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 23, 00:29:26 írta Gabesz » Naplózva
glonczy
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #396 Dátum: 08 jan 23, 16:07:05 »

Kacsa: http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=487.0

Feliratot a NKWT oldalon találsz...
Nekem is lenne egy kérésem mert én már ott az egészet elolvastam,de hol találom a legújabbakat vagy mikor lesz fennt a legújabb rész?
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #397 Dátum: 08 jan 23, 16:09:39 »

Innen, az NKWT-ről... ill. az oldalon a megfelelő menüben meg tudod nézni, a kicsivel korábbiakat honnan tudod beszerezni Mosolyog

Ui.: ha közvetlenül reagálsz egy hsz-re, nem túl ildomos beidézni, mert úgyis mindenki tudja, hogy arra válaszolsz kacsint
Naplózva

Gibson
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #398 Dátum: 08 jan 24, 13:28:11 »

bocs, h új témát hozok fel, de, hogy lehet az, hogy minden erős shinobi elhagyja a falvát? mert ha lenne legalább 1 valaki aki fel tudná venni a versenyt pl az Akatsukival akkor biztos hamarabb elkapták volna őket és nem maradnak fenn évtizedekig Oo. Konohában is ki lehet a legerősebb? Narutó? Tsunade? bizton állítom 1edül 1 v 1 ben 1 akatsuki tagtól kikapnának. Szerintem.
Naplózva
KAtma0119
Vendég
« Válasz #399 Dátum: 08 jan 24, 17:13:38 »

Na én még a fordításokhoz akarok hozászólni: fantasztikus.szupper, jó hogy valaki ilyesmivel is foglalkozik, lementem tőle hídba de komolyan!!!!!
NA meg én  még csak a végére lennék kíváncsi nagyon...am az eddigi részek közül az utolsónak mi is a vége?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #400 Dátum: 08 jan 24, 20:21:23 »

...am az eddigi részek közül az utolsónak mi is a vége?

Hát attól függ, hogy az animére vagy a mangára gondolsz...
De végülis mindegy, mert mindkettőnek van saját témája és itt OFF-ok lennének. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #401 Dátum: 08 feb 10, 23:46:14 »

Naruto Sims2:

http://www.videoplayer.hu/videos/play/46880

Nagyon jóóó Nevet
Naplózva
Rock_Lee
Vendég
« Válasz #402 Dátum: 08 feb 11, 21:33:30 »

Ezt a játékot le kell töltenem !! Nevet
Naplózva
Tien
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


« Válasz #403 Dátum: 08 feb 13, 20:43:31 »

Ez kész eza videó!!!
Gaara ahogy táncol és énekel Sasuka meg gitározik hihetetlen!!! Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Rock_Lee
Vendég
« Válasz #404 Dátum: 08 feb 14, 20:41:10 »

De szerintem még ebben is az a legjobb ahogy a Kakashi csapat szívózik egymással.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 70
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!