24 máj 10, 14:21:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 70
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Duma téma  (Megtekintve 247733 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #885 Dátum: 12 aug 14, 12:55:47 »

Röviden 1 szóban fogalmazva: SEMMI
Kishi számára az ő szülei lényegtelenek, részemről engem sem érdekel. Kúl Kérdezz nehezebbet ez túl könnyű volt.
Naplózva
Diabolos
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2


Teacher of The Life


« Válasz #886 Dátum: 12 aug 14, 18:24:10 »

Kérdezz nehezebbet ez túl könnyű volt.

Pedig engem ez érdekelt volna.
Más nem érdekel, mert a többivel tisztában vagyok. Olvasni szoktam a fórumot, anno reg nélkül, egy ideje pedig regisztrálva. Csupán erre lettem volna jelenleg kíváncsi. Köszönöm szépen a gyors reakciót. bow
Naplózva

Egyszer mindennek eljön az ideje, így a Te időd is... de nem most!
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #887 Dátum: 12 aug 14, 19:14:14 »

Ti ha akartok nézni narutot és az összes részét láttátok még a movie-t,mangát,ova stb.. is akkor mit néznétek??Nevet Nem birom már ezt a várakozást ,főleg ha megint egy jelentéktelen kis részecskét kapunk,akkor kiakadok.Más animét meg nem igen csípek..
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #888 Dátum: 12 aug 14, 20:00:30 »

nincs jobb ötletem mint ide írni: tobi kicsit megcombosodott mióta minatoval harcolt, ha egyáltalán ez a 2 ugyanaz. Akkor egy rasengan a földig söpörte, most meg leszaggatta róla a pizsamáját, de kárt nem tett benne. biztos dobott rajt a rinnegan, meg biztos nyomatta a norbi update-et, és erősebb bőre lett mint 3.raikagének.

én nézem közbe multiversés dragon ballt, meg one piece mangát azt helló.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #889 Dátum: 12 aug 14, 20:08:35 »

Nyilván erősebb lett azóta, de azért Minato Rasenganja eléggé telibe telálta. Ez meg kb. csak súrolta és ott robbant fel a karja mellett, legalábbis én úgy láttam.

Ti ha akartok nézni narutot és az összes részét láttátok még a movie-t,mangát,ova stb.. is akkor mit néznétek??Nevet Nem birom már ezt a várakozást ,főleg ha megint egy jelentéktelen kis részecskét kapunk,akkor kiakadok.Más animét meg nem igen csípek..

Mondjuk kezd elölről vagy nézz más shouneneket (de talán, ha már több animét láttál később megtetszik más stílus is). Pl.: tudom ajánlani FMA:Brotherhood-ot. Jó történet, sokkal szebb a grafikája vagy animációja vagy hogy mondjam... mint a Narutonak (Sajnos szomorú, de így van. Ezért kedveltem meg mostanában jobban a mangát), meg szerethetőek a karakterek is, és szerintem a magyar szinkron se lett olyan rossz szerintem, de természetesen a japán is tökéletes.
Bocsi, így a végén már eléggé átmentem offba...
Naplózva
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #890 Dátum: 12 aug 16, 14:17:17 »

Ti ha akartok nézni narutot és az összes részét láttátok még a movie-t,mangát,ova stb.. is akkor mit néznétek??Nevet Nem birom már ezt a várakozást ,főleg ha megint egy jelentéktelen kis részecskét kapunk,akkor kiakadok.Más animét meg nem igen csípek..
Én is így vagyok a Naruto fogott meg magasan a leginkább és mást nem is akarok nézni. És tényleg elég idegörlő a várakozás a új részekre bár az igaz hogy a mangát még nem értem be ikszdé
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #891 Dátum: 12 aug 19, 19:15:33 »

Ilyen naruto omakekat nem forditotok le?Nevet Youtubeon fedeztem fel fél éve.És szerintem tök jó,lehet rajta röhögni.Meg oktató hatása is van
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 20, 07:50:03 írta dreamfolow » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #892 Dátum: 12 aug 21, 06:00:22 »

Küldj egy privát üzenete a linkjével és megnézzük.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #893 Dátum: 12 aug 21, 06:53:56 »

AZ omakek a korai shippuuk kégén voltak... Nem tudom mostanában miért nincs, annyira vicces volt egyik másik...
Naplózva
Renny
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2



« Válasz #894 Dátum: 12 aug 22, 19:39:37 »

Egy kérdés?

Nem most jutott eszembe,de gondolom megkérdezem..Mosolyog

Nektek is feltűnt már,hogy amikor Naruto a kilencfarú chakraformákát veszi fel,mármint amikor a chakráját használja és citromsárgás fénnyel "ég",tudom most nagyon hülyén fejeztem ki magam,de nem jut hirtelen az eszembe...szóval akkor a nyaka alatt lévő jelek ugyan úgy néznek ki mint Rikudou sennin-nek?..Mosolyog
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #895 Dátum: 12 aug 22, 19:44:58 »

Tudtommal azt hívják "Rikodou mód"-nak. Nem biztos, hogy így van, de én ezt hallottam. (meg így hívják játékokban, google-ban is)
Szerintetek mi lenne, ha Hidan fejét függőlegesen kettévágnák a testével együtt? (hasonlóan, mint a Zetsu fehér-fekete határa)
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 22, 20:04:45 írta Sasukefan » Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #896 Dátum: 12 aug 22, 20:11:37 »

lenne 2 darab fél Hidan, ami ha megtalálja egyensúlyát felveszi a túlerővel a harcot.
de ha gyakorlatias vagyok kifolyna a közepe, de ha visszapakolsz össze lehetne varrni.  Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #897 Dátum: 12 aug 23, 20:02:39 »

Nem tudjátok honnan lehetne leszedni angolul vagy magyarul a databookokat? Ezek hivatalos kiadványok, és sokan hivatkoznak rájuk. Sok kort és időpontot rendbe lehetne szedni velük.  Pontosan
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #898 Dátum: 12 aug 25, 17:47:47 »

A Naruto-wiki-n mindent megtalálsz. Az oldal nagyrészt a Databook-ra alapszik. Magyarul nem láttam még, de az angol nekem megvolt, de hogy honnan töltöttem le már nem emlékszem. Ha véletlenül megkapom akkor privátban átlinkelem neked.
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #899 Dátum: 12 szep 01, 21:58:17 »

Nem tudom ide illik-e, de mi az a "Shinobi no Kami" és a "Shinobi no Megami"?
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 70
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!