24 máj 10, 01:42:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 70
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Duma téma  (Megtekintve 247706 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
renato
Vendég
« Válasz #870 Dátum: 12 ápr 09, 16:25:46 »

Legnagyobb elismerésem, hogy meg bírtad nézni hétszer ezeket a szörnyű, időpazarló szerencsétlenségeket. Én személy szerint a 3. Shippuuden movie után úgy döntöttem, hogy nem nézek több neverending anime-ről szóló filmet, mert:
1) gyökérség az egész
2) a mellékszereplők (Kakashi, Sai, Yamato) alig kapnak harcokat, Naruto tarol a végéig
3) az ellenségek olyan tápos állatok, mint Tobi+Kabuto+Sasuke EGYBE

A kérdésedre a válaszom: mert nem léteznek. A movie körülbelül olyan, mintha én írnék egy történetet, ahol Naruto a főszereplő, majd különböző jogokat szereznék a meganimáláshoz+forgalmazáshoz, és piacra dobnám.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #871 Dátum: 12 ápr 09, 18:29:13 »

Jaja, a mozikat "ne tekintsd" a Naruto részének. Beleillenek a történetbe, vagyis időben elhelyezhetőek benne, de a szereplőkön és a legalapabb dolgokon kívül nem sok közük van a Naruto "szabályrendszeréhez". ^^ Éppen ezért lehetnek benne olyan dolgok, melyek a mangában még akkor sem fordulhatnának elő, ha Kishimoto M. sensei esetleg erősen illuminált állapotban kezdene neki történetet írni/rajzolni. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #872 Dátum: 12 ápr 09, 18:44:22 »

kicsit magasra helyezted a mércét , de azt hiszem kicsit értem
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #873 Dátum: 12 ápr 22, 23:40:08 »

Azt emgfigyelte más is, hogy databookba meg mindenhol összes karakter 50-55 kiló? Nevet besírok ezen, kisame aki 195magas ö is csak 80kiló. Ez vajon ilyen ninja egyszálbelűség, vagy az ázsiaiak kis termete? Ibiki Morino aki egy húshegy a többihez képest azis csak 88 (193hoz), mint most egy átlag nem kövér 180 magas pali xDD
Kerestem 4.raikagét a legkigyúrtabb feka súlyát de nincs  Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #874 Dátum: 12 ápr 22, 23:54:22 »

Kisame olyan nehéz, mint én? Nevet
Jó, mondjuk igaz, elég cingár volt ő is az akatsuki köpeny alatt. Megpróbálom megkeresni A-t Nevet
...
Ez sem jött össze. :/
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #875 Dátum: 12 ápr 23, 06:35:03 »

Nagatonak sincs kiírva a súlya, pedig biztos nyom vagy 60 kilót... a vasrudakkal ikszdé Nélkülük meg elfújja a szél ikszdé
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Psanyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 169



« Válasz #876 Dátum: 12 máj 02, 19:02:43 »

Beleillenek a történetbe, vagyis időben elhelyezhetőek benne, de a szereplőkön és a legalapabb dolgokon kívül nem sok közük van a Naruto "szabályrendszeréhez"


beleillenek a történetbe? Nevet hát nem mondanám, naruto tudja a sennin módot, találkozott már bee- vel de még nem tudja a kyubi csakráját irányítani Hmmm.. ?! Nevet


meg elég gyenge képesség volt ez a végén hogy megmenti az életét, chiyo nagyi is tudott ilyet, csak ő nem a gyógyításba halt bele, hanem az élet visszahozásába, mert naruto még élt

meg miért szúrta át naruto-t az az izé? nem arra készült hogy megtámadja naruto? már emelte a kezét, amikor még az izé elindult felé
Naplózva


Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok!
Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok!
Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!
Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok.
Naruto098
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 29



« Válasz #877 Dátum: 12 máj 12, 18:44:46 »

énse nayon bírom elhelyezni a történetbe a moviekat
legfőképpen a shippu 4.et 5.et
Naplózva

Naruto TESCO gazdaságos kage bunshinja
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #878 Dátum: 12 máj 25, 17:34:54 »

Nem is lehet elhelyezni. Ezeket inkább különálló történeteknek kell kezelni. Ha így nézed őket, akkor talán nem is tűnnek olyan borzalmasan rossznak.
Naplózva

Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #879 Dátum: 12 máj 26, 21:39:54 »

A moviekat tényleg nehéz besorolni, de az jó bennük hogy a Sasuke pl sokkal normálosabb...sztem  Nevet
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #880 Dátum: 12 jún 14, 09:00:57 »

Jaja, a mozikat "ne tekintsd" a Naruto részének. Beleillenek a történetbe, vagyis időben elhelyezhetőek benne, de a szereplőkön és a legalapabb dolgokon kívül nem sok közük van a Naruto "szabályrendszeréhez". ^^ Éppen ezért lehetnek benne olyan dolgok, melyek a mangában még akkor sem fordulhatnának elő, ha Kishimoto M. sensei esetleg erősen illuminált állapotban kezdene neki történetet írni/rajzolni. Nevet
Én is ezen a véleményen vagyok de azért meglehet nézni őket nekem minden jöhet szinte ami Naruto  ikszdé csak nem kell mindent szigoruan venni.
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #881 Dátum: 12 júl 09, 18:16:14 »

Találtam valamit, ami eléggé furcsának fog hangzani  Technikai KO Úgy tűnik, hogy Sakura orvosi ninjutsu-ja kezdi meghaladni Tsunade szintjét, sőt, Hashirama jutsujához hasonlítható. Ugye azt tudjuk, hogy Hashi képes volt kézjelek nélkül is gyógyítani magát. Erre Tsunade is képes a pecsét feloldása után.
De itt van Sakura, aki nem oldott fel semmilyen pecsétet és kézjelek nélkül gyógyítja magát. ( persze közel sem olyan gyorsan és hatékonyan mint a Mestere vagy az Első)

Itt van a manga oldal két helyről is:

http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=naruto5323.jpg&res=landing


http://img846.imageshack.us/img846/2940/narutoch274p04.png

"While the sword is still in her she's stopping the bleeding and healing herself..." vagyis: " Annak ellenére, hogy a kard benne van elállítja a vérzést és gyógyítja magát"

Tehát ezek szerint Sakura képes magát gyógyítani pecsétek és kézjelek nélkül?  Vagy Kishi akkor nem tervezett ennyire előre? Szerintem az utóbbiról lehet szó.
Ami érdekes, hogy a magyar fordításban ilyen nem szerepel. Talán ezért kerülte el a figyelmünk.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/274/6
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 09, 18:21:45 írta TsunadeHime » Naplózva

pabloka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 28



« Válasz #882 Dátum: 12 júl 10, 12:19:10 »

Elég érdekes Észrevétel nekem felsem tünt, még a végén Sakura lesz a kiválasztot ninja és erősebb lesz mint rikudou sennin. Nevet elég nagy fordulatot venne akkor a sorozat Nyelvesít
Naplózva

pabloka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 28



« Válasz #883 Dátum: 12 júl 10, 12:28:19 »

Régen Tsunade is szerintem olyan lehetet mint Sakura csak lábatlankodott Jiraiya és Orochimaru mellet! Nevet:D És nézd hová jutott ő? hokage lett belőle.De elvileg nem a falu legerősebb ninjaja a hokage??? Mert Szerintem Kakashi és Naruto is erősebb Nála .
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 10, 12:29:19 írta pabloka » Naplózva

Diabolos
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2


Teacher of The Life


« Válasz #884 Dátum: 12 aug 14, 12:45:09 »

Nekem egy kérdésem lenne:

Kik a szülei Sarutobi Konohamarunak?
Mert az rendben van, hogy Asuma unokaöccse és a harmadik unokája...de valami más még, amit lehet róla tudni?
Naplózva

Egyszer mindennek eljön az ideje, így a Te időd is... de nem most!
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 70
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!