24 máj 10, 10:36:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 70
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Duma téma  (Megtekintve 247723 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Titankahn
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Válasz #690 Dátum: 10 ápr 22, 20:46:16 »

Félreértés ne essék a mangafanrol tudtam de megnéztem hány kötetet adtak ki és azt hittem ez valami régebbi vállalkozás és dugába dőlt mer nem vették mivel még sehol se tartanak. Narutonak is magyar neve van meg Kakashinak vagy mi?
Naplózva

Lee: Ez a csata eldőlt Gai: Asa Kujaku!!!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #691 Dátum: 10 ápr 22, 21:29:14 »

... És mi rajongók - szégyen, nem szégyen - tényleg élősködünk a kiadókon, mert nekik ebből semmi hasznuk nem származik.

Nem írsz butaságot Rondar, de erre csak annyit tudok válaszolni, hogy: De nekünk se! ^^

Ezt eredetileg nem ide írtam, de megosztom veletek is:

-----------

Nincs is azzal gond, hiszen a mangakákat és segédeiket, a WSJ dolgozóit és a nyomdásokat, újságárusokat is etetni kell valamiből. Nevet

Csak ugye (jó)pár országban nincs normális anime/manga kultúra. És ezt ott a rajongói csapatok teremtették meg. Az ő érdemük, hogy egyáltalán tudja az adott ország népe, hogy mi is az az anime/manga. Egy ilyen országban sokkal könnyebb úgy kiadni hivatalosan egy mangát, hogy azt meg is vegyék. Mert ha csak úgy hirtelen megjelenne pár fekete-fehér(!) képregény az újságárusoknál, azt bizony a kutya sem venné meg (ráadásul még jobbról balra is kell olvasni őket ^^). Főleg, hogy a nyugati képregények (Marvel, DC, stb.) mind színesek.

Ezzel arra akarok célozni, hogy oké, védjék az érdekeiket, de azért csak ésszel, mert ezzel saját maguk alatt is vágják a fát. Nem védeni akarom a rajongói csapatokat, de ingyen csinálják és hatalmas reklámot, ill. remek táptalajt teremtenek vele a hivatalos kiadásoknak. ^^

A magyar animecsatornák és mangakiadók sem tartanának sehol, ha a rajongók nem tették volna ismertté az animéket/mangákat. ^^
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 22, 21:31:19 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #692 Dátum: 10 jún 12, 21:01:38 »

nem találtam neki jobb helyet, úgyhogy ide írom: a sima naruto ötödik openingjének miért van két verziója? mármint 0:53-tól más.
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #693 Dátum: 10 jún 14, 17:19:30 »

Észre se vettem, de szerintem az az egyszerű oka, hogy a 120. résznél változtatnak rajta, hogy Orochimaru kénytlen kelletlen, de mivel Szaszke nem ért oda időben, így más bőrébe bújt bele. S mivel a külseje megváltozott múmia visszatér kettőre, így az openingben is megváltoztatták.

Meg ez más animékben is előszokott fordulni, hogyha az egyik szereplő valamilyen külső változtatáson megy keresztül, akkor onnantól az openingben is az új ábrázatával fog szerepleéni.
Naplózva

FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #694 Dátum: 10 jún 14, 17:25:02 »

de érdekes. köszi, hogy válaszoltál. ^^
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #695 Dátum: 10 jún 16, 23:54:17 »

Ezt nemrég mutatta egyik ismerősöm szerintem elég érdekes, vajon ez hogy jöhetett? Nevet
http://kephost.hu/image-E4CC_4C1955E5.gif
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 16, 23:54:56 írta Flash » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #696 Dátum: 10 jún 17, 00:24:21 »

Ha jól emlékszem, akkor van egy olyan is, hogy Neji vs Naruto harcban ugyanazok a mozdulatok vannak, mint a Cowboy Bepopban.
meg is van:
http://www.youtube.com/watch?v=qmE8bXjCLuE&feature=related

meg még egy dolog:
http://www.youtube.com/watch?v=b2SnjABZT_g&feature=related
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #697 Dátum: 10 jún 17, 00:31:04 »

Ez valakinek az aláírásában bent is van itt a fórumon Nevet

A második szeritnem nem oylan óriási hasonlóság.. itt is valaki hátba áll egy shuriken, mert megment egy kölköt, oszt ennyi.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 17, 00:32:38 írta STM » Naplózva
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #698 Dátum: 10 jún 17, 08:53:32 »

Igen ezt a nejiset is láttam már valakinek az aláírásában, a 2. az kicsit már szörszálhasogató, ilyen akármi elé ugrok klisé sok dologban van. Meg a videó elején írja is hogy hülyül és ne vegyük komolyan Nevet. Én ezen A Sasukesen vagyok még elcsodálkozva, így elképzelem ahogy a stúdióba berohan valaki hogy most láttam egy jackie chan filmet olyan mozdulat van benne gyerekek ezt megrajzoljuk! Nevet
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #699 Dátum: 10 jún 18, 16:18:34 »

Ezt nemrég mutatta egyik ismerősöm szerintem elég érdekes, vajon ez hogy jöhetett? Nevet
http://kephost.hu/image-E4CC_4C1955E5.gif

Talán mert egy harcművészeti forma valóságban is létező mozdulatsora? ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #700 Dátum: 10 jún 20, 17:25:59 »

Én azon gondolkodtam hogy vajon a Naruto szereplői miért ilyen, hogy is mondjam Nevet furcsák "^^ Mit csinálnak egész nap? Nevet Konohában nincs semmi szorakozóhely?Nevet Meg azért én az ö korukban már érdeklödtem a lányok után , és már az első csók is megvolt Nevet Egyedül Naruto a normális öt azért érdekli Sakura de pl: Neji, Chouji , Shino , Kiba stb  Hát mit ne mondjak érdekesek Nevet Jó ez csak egy anime , igaz de akkor is furcsállom Nevet
Naplózva


harry90
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #701 Dátum: 10 júl 16, 07:32:09 »

sziasztok bírnátok segíteni nekem egy sima naruto rész kéne amiben narutonak a hátán van egy szőrös izé valaki megtudja mondani címét előre köszi
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #702 Dátum: 10 júl 16, 10:53:54 »

Lew: ninják sok a dolguk nem érnek rá csajozni:D de bezzeg jutsukat tanulni van idejük mi? smirksweat
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #703 Dátum: 10 júl 16, 11:11:05 »

Lew, Shino bogaras, mit vársz tőleXD
Shika túl laza... Kiba... egy állatXD Neji... passzXD  Lee is udvarolgatott Sakunak legalábbis az animébenXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #704 Dátum: 10 júl 18, 12:54:25 »

sziasztok bírnátok segíteni nekem egy sima naruto rész kéne amiben narutonak a hátán van egy szőrös izé valaki megtudja mondani címét előre köszi

A 185. rész rész az. A címe pedig valami ilyesmi:
A Rejtett Levél legendája: az Onbaa!
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 70
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!