24 máj 10, 19:04:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 70
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Duma téma  (Megtekintve 247743 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #675 Dátum: 10 ápr 21, 15:07:47 »

Moderátor:

Pár hsz törölve, mert az összes dolognak, amiről írtatok van saját témája. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #676 Dátum: 10 ápr 21, 17:22:08 »

Hát gratulálok a Shueisha e remek fellépéshez ,most rengeteg fan fog várni és így rengeteg fant is fognak elveszíteni,mivel a Naruto ma este/holnap általában kint szokott lenni ,de így lehet ,hogy várni kell rá egy hetet is ,de akkor a szerencsétlen magyar hol jusson hozzá?Környéken egy helyet nem tudok ,ahol meglehetne venni a mangát ,remélem nem sz*roznak sokat ,bescanelik és megy minden úgy mint régen ,lehet kicsit off ide amit írtam ,de most épp a Naruto mangára várunk.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #677 Dátum: 10 ápr 21, 17:42:37 »

Ez egy kicsit tényleg durva.Most akkor kicsesznek az összes külföldivel aki olvasná a mangát?Japánok persze megveszik elolvassák mert ők megtehetik.De olyan országokban mi van ahol egyáltalán nem is jelenik meg?Gondolom hogy Mo-n is meg lehet venni de az is tuti hogy nem azonnal....Szerintem az vevők nagy része japán (plusz a környékbeli országok talán), viszont az olvasóknak csak a kisebb hányada az.Ez nagy ki***ás. Gyáááá
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #678 Dátum: 10 ápr 21, 17:52:30 »

Ez valami meglepi a shippuu movie miatt?Hát nagyon örülünk neki Kiüt Kiüt Leüt
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Sheme
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #679 Dátum: 10 ápr 21, 18:13:06 »

Remélem most Madara összeszedi magát és eltávolítja a Scan Not Publication No Jutsu-t,  Ördögi így felőlem Kistáskát fel is darabolhatja ..., hogy ki is? Elfelejtettem... Gondolkozik
Naplózva
Sheme
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #680 Dátum: 10 ápr 21, 18:15:06 »

Gondolom hogy Mo-n is meg lehet venni de az is tuti hogy nem azonnal....Szerintem az vevők nagy része japán (plusz a környékbeli országok talán), viszont az olvasóknak csak a kisebb hányada az.Ez nagy ki***ás. Gyáááá

Ha igen, akkor szívesen bescannelem - (Ez nem reklám, Dear Moderator! Do not ban' me, please!  smirksweat) -, rajtam nem múlik.

Csak van itt valaki, akinek van ismeretsége a Japán Konzulátoson, így a fordítás sem jelenthet akkora gondot.

Ugye?
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 21, 18:16:31 írta Sheme » Naplózva
UchihaSharingan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #681 Dátum: 10 ápr 21, 18:24:10 »

Ha valaki bescanneli a mangát és közzéteszi hogy mindenki olvashassa az nem bűn.Csak hát  ezek a sok hülye jogizék....
Remélem nem minden oldal, ami ilyesmivel foglalkozik, fogja beszüntetni az eddigi munkásságát, emiatt a majré miatt....
Naplózva
Prilla
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 15



« Válasz #682 Dátum: 10 ápr 21, 21:38:30 »

Végülis igazuk van abban, hogy nem szeretnék ha ilyen formában terjedne a munkájuk de azért nézzük már meg egy kicsit a mi szemszögünkből....
1. A magyar fordítás még szinte seholsem tar.
2. Szinte 100%-ig biztos vagyok benne ha nálunk is meglehetne venni a magazint nagyon sokan megvennék! (én biztos)
Lássuk be a mangáknak nagyon nagy a rajongótábora.... Komolyan meg akarnak minket fosztani attól a kis örömtől amit minden héten a friss manga ad nekünk?  Szomorú
Naplózva

A hülyeségnek nincs határa, de nekem feltett szándékom átlépni azt!
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #683 Dátum: 10 ápr 21, 22:43:26 »

Ez a dolog nem is annyira a japánoknál gond, inkább külföldön ütnek vissza a scanek. Vegyünk példát rólunk. Van egy japán kiadó, ebben az esetben a Shueisha. Az kiadja a mangát. Az oldalakat beszkennelik és közzéteszik az interneten. Ezeket fordító csapatok lefordítják és közzéteszik a fordítást. Te letöltöd, elolvasod. Évekkel rá megjelenik a magyar kiadás. Megnézed, nem tetszik, nem veszed meg. A magyar kiadó meg jelentheti a japánoknak, hogy a manga nem fogy elég jól, mert sokan nem veszik meg. Így a magyar kiadó jelentős bevételtől esik el, és a japánok sem kapják vissza mindig a szerződésben megegyezett %-t a bevételből. Ezzel veszteségesen jött ki mindkét kiadó. A scanek tehát igenis károsak a mangára, nemzetközi szemszögből nézve. Japánban így is elegen veszik, de a leányvállalatokból és külföldi forgalmazókból nekik nem jön vissza annyi pénz, mint amire számítottak.

Az egy dolog hogy így sok rajongóval tolnak ki, aki nem tudja - vagy nehezére esik - megvenni a Jumpot és a hasonló mangamagazinokat, de azzal sosem foglalkoztak, aki "élősködik" rajtuk. És mi rajongók - szégyen, nem szégyen - tényleg élősködünk a kiadókon, mert nekik ebből semmi hasznuk nem származik.
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 21, 22:47:49 írta rondár » Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Titankahn
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Válasz #684 Dátum: 10 ápr 22, 11:21:05 »

Hát ahogy én hallottam magyarországon senki se csinálja a narutót nyomdai úton.
Naplózva

Lee: Ez a csata eldőlt Gai: Asa Kujaku!!!
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #685 Dátum: 10 ápr 22, 12:24:29 »

Csak a Mangafan kiadó Nevet http://naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=665
Naplózva
Titankahn
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Válasz #686 Dátum: 10 ápr 22, 12:51:39 »

hány éves késéssel számolhatok akkor a 492. részre? Nevet
Naplózva

Lee: Ez a csata eldőlt Gai: Asa Kujaku!!!
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #687 Dátum: 10 ápr 22, 12:53:26 »

Oké de az olyan furán hangzik mikor a japán neveket magyarul írjuk le és átnevezzük a jutsukat meg mindent , mintha nem is Narutot olvasnál
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #688 Dátum: 10 ápr 22, 13:21:07 »

Évi 3 kötetet adnak ki, szóval még pár millió év xDD

Hát igen... a magyaros átírást az animések 99,999% nem támogatja. A maradék 0,001%-ot pedig imádjuk :]
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #689 Dátum: 10 ápr 22, 19:17:06 »

Hát ahogy én hallottam magyarországon senki se csinálja a narutót nyomdai úton.

Te még nem is hallottál róla? Bocsi, csak ez most kicsit lefárasztott. Nevet

Cart': tíz év mire eljutnak a 40. kötetig, tehát akkor olyan 29-30 éves leszek. Nevet Addigra meg szerintem a fanok nagy része kiöregedik ebből. Mosolyog

norby-kun: Nem csak az átírás az egyetlen dolog amiben hiányt szenved a magyar manga.  Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 22, 19:18:23 írta rondár » Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 70
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!