24 máj 10, 22:13:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 649 650 [651] 652 653 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2151637 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9750 Dátum: 11 dec 01, 19:24:18 »

hogyne gondolt volna rá? a 9farkú jinchuujával álltak szemben,azért ilyenre gondolt. egyébként nem rossz indulatból,de fejezzétek be a rövid-dupla hsz-elést,mert hamar le lesztek tiltva,mint nemrég én. különben szerintem az az "újra jinchuurikivé tette őket" dolog,szószerint van. szerintem újra belepecsételte a bijuukat a régi hordozójuk-ba. Amúgy hamarosan szerintem naruto vége,mert a naruto shippuuden ultimate ninja storm generations játék utolsó részét készítik,és ez a legsikeresebb narutos játék.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9751 Dátum: 11 dec 01, 19:31:12 »

Feraaaa32 Mi (legalábbis én) elolvastam a fórum szabályzatot és nem kell féltened általában be is tartom.
Dupla hsz-t az utolsó két oldalon senki nem írt és 4 szónál kisebbet se.
És attól hogy kiadják egy játék utolsó részét még nem lesz vége a mangának...^^"
Hamisjoe Hát igen naruto a remete móddal mindenképp keresztbe tett.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9752 Dátum: 11 dec 01, 20:30:49 »

Idézet
Hamisjoe Hát igen naruto a remete móddal mindenképp keresztbe tett.

Azzal csak max. nehezítette pein feladatát:) Sennin naruto vs pein az addig tartott míg naruto átnem változott kyuubivá:) Láthattuk, hogy onnan már nem lett volna menekvés ahol tartott szóval ott már pein nyert, peinnek az tett be, hogy a kyuubi ellen is harcolnia kellett, nem pedig a remete forma. Azért eléggé sok chakrájába kerülhetett, hogy leverje a 6-7farkú kyuubit mert az nem kis feladat, utána már egy olyan pein ellen harcolt aki örülhet ha lábán bírt állni.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9753 Dátum: 11 dec 01, 20:53:03 »

Persze és a remete forma miatt nem kellet egy csomó jutsut használnia peinek ami csakrába került.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9754 Dátum: 11 dec 01, 20:56:23 »

Nem akarom, hogy a beszélgetés átmenjen ki nyerne csatában jellegűre, de rémlik még mit csinált és miért csinálta azt akkor Hinata?
Naruto addigra már vert helyzetben volt, sajnos ez tény.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Putir
Vendég
« Válasz #9755 Dátum: 11 dec 01, 20:58:13 »

Tegyük fel te verekedsz valakivel jól szétveritek egymást ,de te már a földön fekszel aztán helyetted beszáll valaki és már egy kifáradt ellenséggel kell küzdenie.
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #9756 Dátum: 11 dec 01, 21:10:16 »

hinatát lecsapta(volna) pein ha naru nem mutálódik át azzá a groteszk izévé .
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9757 Dátum: 11 dec 01, 21:41:26 »

Tegyük fel te verekedsz valakivel jól szétveritek egymást ,de te már a földön fekszel aztán helyetted beszáll valaki és már egy kifáradt ellenséggel kell küzdenie.

Ezt nem nagyon értem, mire is gondoltál?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #9758 Dátum: 11 dec 01, 22:16:08 »

A naruto ultimate ninja storm generations-nak semmi köze ahhoz meddig megy még a manga, ami még 2-3 évig tuti minimum menni fog, ha nem tovább... Rohadt sok kérdsét kell még kishinek megválaszolni és tuti nem egyszerre fogja őket, arról nem is beszélve, hogy még újabb kérdések is jönnek folyamatosan nem csak válaszok... Gyakorlatilag az összes nagyobb ellenség talpon van még kabuto, szöcske, tobi és madara is, meg remélhetőleg lesz majd a juubi is..Nyelvesít
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #9759 Dátum: 11 dec 01, 22:32:45 »

Ez igaz. Van bőven ellenfél.

A mostani felálásal Naruto padlózni fog.
Javítsatoki ha tévedek de Naruto nem tudná lepecsételni az Edo tensei -seket.
Méh mondjuk belőle még csak - csak kinézném.
De he nem tudnak pecsételni ami esélyes mivel valamit ki akartak találni, akkor fölös szórakozniuk velük, mert csak rajta vesztenek. Attól a csakra rudaktó igaz megszabadulhatnak de milyen áron?  ?

Ahogy az elgurult gyógyszereim kerestem valami felötlött bennem.

Itachi miután legyőzi Kabutót vagy előtte összefuthat Sasukéval s valahogy ráveheti, hogy segítsen legyőzni Tobit.
Max utánna majdd Narutoval rendezze le amit akar, mert tuti azt le akarja rendezni vele már egy ideje.
Mondhatni "viszket a tenyere".

Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9760 Dátum: 11 dec 02, 02:17:56 »

most azt akarjátok mondani,hogy még 2-3 évig fog menni ez a háború? hát ne szopass,azt nem hiszem. vagy,ha a háború után még menni fog a naruto,akkor nekem a háború lesz a naruto vége,mert akkor biztos,hogy már úgy el kell fajuljon,mint a bleach,én meg azt akarom,hogy a naruto egy jó élményként raktározódjon a szívembe,nem pedig valami YYH (yu-yu hakhuso) másolatként. még annyit írok,hogy sztem átváltoznak mind bijuu-vá(jinchuurikik) és bee ellen mennek. az meg képtelenség,hogy méh mindannyiukkal elbírjon,sztem majd naruto békét köt a kilencfarkúval és úgy. szerintem a raikage,meg a tsuchikage halljon meg. semmi különös egyéniségük nincsen,és a tsuchikage már egy vénember,semmi helye nincs a harcosoknál,fáj a háta,a kondija is biztos gyengébb,mint fiatalon. a raikage helyére meg kerüljön méh. jah és írjatok kérlek véleményt,hogy szerintetek milyen rangban helyezkedtek el a volt jinchuurikik,valamint méh?(természetesen utakatát,és fuu-t leszámítva) sztem jounin-ok voltak. méh,meg nemtom,még nem is volt szó róla,de szerintem ő is jounin,hisz tanítványai is vannak.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #9761 Dátum: 11 dec 02, 08:29:42 »

A manga pont addig tart, ameddig a mangaka és a kiadó is lát benne potenciált, hogy ez neked mennyire, tetszik hát hogy is mondjam...na pont annyira érdekel bárkit is.
A fejezethez: mindenki tudta már jó ideje hogy a volt jinchuurikik edo tensei-es hullák, akiket Tobi (is) irányítja úgy, ahogy azt Nagato tette a 6 Pain-nél. A chakrarudas megoldás is elég valószínű volt, ami még kérdés lehet, az az hogy miként képesek irányítani a bijju-kat is. Szerintem tényleg beléjük pecsételte a bijuukat, és a chakrarudak által nem csak a szemtechnikákkal "ajándékozta" meg őket, de egyúttal képes manipulálni a 7 démont is, ahogyan azt a kyuubi-val is tette még anno. De az is lehet hogy Tobi csak a Gedo Mazo-t irányítja, ami pedig képes a belé pecsételt démonokat irányítani, szóval Tobi közvetve irányítja csak őket.
Ami viszont számomra furcsa, hogy Tobi miért nem engedte át magán Narutot? Annyira biztos volt benne hogy semmi baja nem lesz? Vagy esetleg már nem képes rá? És most is a csata közben nem egyszer lett volna esélye arra, hogy elkapja Narutoékat, csak a megfelelő pillanatban mögéjük teleportál és kész. Az is lehet hogy most annyira leköti az erejét a hullák irányítása, hogy nem képes alkalmazni a tecnhikáit?
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #9762 Dátum: 11 dec 02, 08:36:20 »

Nem nem a háború fog még 2-3 évig tartani, hanem soha senki nem mondta hogy a háború után nincs élet..Nyelvesít Pl én tobárra is számítok mondjuk utánna egy 1.5-2 éves timejump-ra, ameddig üzembe kell helyezni a juubit, vagy valami hasonló...
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #9763 Dátum: 11 dec 02, 08:40:08 »

Biztos, hogy nem itt lessz a dolognak vége.
Kb Tobi és Sasuke fog elmenekülni. A halálozási dolognál  öregapó  élni fog ha csak nem az életével pl Garát menti meg.
De ha nem akkor élni fog csak utánna kinevezi majdd az utódját.
Hokage az már más szitu, ott már nemvagyok teljesen biztos a túlélésben, de az sem kizárt, hogy mindd túl fogja élni.
Itt most kagékról beszélünk kik messze felülmulják az átlagot.
Valószínűleg Sanin rangot fog majdd kapni mint kitüntetése jeléül. Hokagét meg csak majdd a sorozat végén.
Most még igen kizárt a Hokage rang hisz Kakasit is túl fiatalnak tartották amikor Danzot kinevezték.
Tény utánna ő volt akit majdnem ki is neveztek.
Bár a negyedik Hokage nem oknélkül pecsételte csak a szörnyteg felét a fiába.
Valószínűnek tarom, hogy egybe fog olvadni Narutó s a kilenc farkú s ezzel megakadályozza Tobi terveit Nevet

Ez lessz majdd kb az ok ami meghátrálásra készteti Sasukét és Tobit.

Mivel nem véletlenül térteki ki arra, hogy miként kell az edo tenseit használni s nem is véletlenül mutatta meg
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/520/13
Itt már mindd a két féle szem be volt ültetve Tobiba s amit esetleg elhalgattak előle azt simán megfejti a segítségükkel.

Tény a nagymenőket most lepecsételik, s azokat őrizni is kell majd.
Ha nem találnak ki valamit akár még 1x viszont láthatjuk őket.
De ha ki is találnak valamit ott vannak Uchiha teljes klánja.
Ha őket visszakozzák se lessz piskóta.

Ez lessz majd szerintem a döntő ütközet, vagy valami hasonló.

De az is lehet, hogy Sasuke nem fog Tobival tartani valami végedt s visszatér Konohába s ő is az oldalukon fog harcolni a fent említett csatában.
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #9764 Dátum: 11 dec 02, 15:36:49 »

Találtam egy bakit xD http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/520/17 a középső képen Shisui és Jiraya DNS-éről van szó, és Kabuto azt mondja, hogy Danzou BAL szemében ott kell hogy legyen Shisui DNS-e. Csak az a gáz, hogy a jobb szemében volt a Sharingan... Csak fordítási hiba, mert angol fordításban jobb szem van kacsint Szemfülesség rulez xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 649 650 [651] 652 653 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!