24 máj 10, 14:11:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Wolf's Rain  (Megtekintve 1817 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Dátum: 12 okt 05, 18:56:25 »

Szörnyülködve tapasztaltam, hogy ennek a remek animének még nincs topicja...
Íme a leírás:
A történet egyszerűnek tűnő emberekkel kezdődik egy elég háborús városban. Van itt egy banda akik az úgynevezett nemesektől lopnak fegyvereket és még amit szállítanak. Az ő vezetőjük Tsume aki különbözik a többiektől. Ez persze a tagok gyanakvását eredményezi és később árulást. Ebben az időben egy fehér farkas érkezik a városba és felkelti a fiatal farkasfiú Hige figyelmét is. Kideríti, hogy a farkast Kibának hívják és segít neki a boldogulásban. Eközben Tsume belebotlik egy Toboe nevű fiúba aki csatlakozni szeretne hozzá.
A négy farkast maga felé vonza egy különös, édes illat. A társaság egyesül a közös cél érdekében, hogy eljussanak a paradicsomba.

Akit érdekel a folytatás nézze meg a 30 részes animét kacsint
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #1 Dátum: 12 okt 05, 19:40:45 »

Eskü úgy emlékeztem, hogy van már témája, de ez nem fontos.
Én nagyon szeretem ezt az animét, annak ellenére, hogy egy csomó rész van, ami az első néhány részt foglalja össze/ ismétli meg. A kedvencem Toboe volt. Nem sok anime végén érzékenyülök el, de ennek az utolsó két részét megkönnyeztem (főleg, mikor Hige kérleli Tsume-t, hogy vessen véget a szenvedéseinek). És a zene csak megkoronázta az egészet, még most is sokszor meghallgatom az oppeningjét és endingjét.
Egyébként csak én lepődtem meg azon, hogy mi is a paradicsom?
Van belőle manga is, de az nem jött be annyira.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 05, 19:44:00 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #2 Dátum: 13 aug 14, 11:32:15 »

De jó, hogy van Wolf's Rain topic!  Nevet Ez a kedvenc anime-m, és tényleg, én sem vagyok egy szobaszökőkút-alkat, de a végén mégis majdnem sírtam. De ők legalább megtalálták a céljukat. Nekem is nagyon tetszett a zene, meg úgy en block, az egészet jól megcsinálták, csak hamar lett vége. Túl hamar.  Neeem

shiranai: szerintem a paradicsom egy olyan (fiktív) hely, ami valószínűleg mindenkinek mást jelent, (itt most nem részletezném a különböző nézeteket, illetve a vallás kérdését,) de egy biztos, mindenki el szeretne oda jutni. Az is tény, hogy biztos jó hely lehet, hiszen senki sem jött még onnan vissza. Mosolyog
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3 Dátum: 13 aug 14, 13:40:19 »

Emlékszem, még évekkel ezelőtt én nyitottam meg ezt a témát. Nevet Csak mivel egy idő után nem volt túl aktív, így áldozata lett a szokásos tisztogatásnak.

Idézet
Egyébként csak én lepődtem meg azon, hogy mi is a paradicsom?

Ugyan, hiszen tudod, hogy "nem létezik olyan hely, hogy paradicsom. Valójában semmi sincs e világ végén. Mindegy, milyen messze mész, mindig ugyanaz az ösvény fekszik előtted."  kacsint

Spoiler:

Egyébként valóban érdekes. Amikor először láttam sok-sok évvel korábban, először azt hittem, a farkasok a halálukkal valóban megteremtettek ezen a földön egy új világot, egy igazi paradicsomot, ami mégsem lehet olyan tiszta és tökéletes, ahogy akarták, mert Garcia bánata és gonoszsága beszennyezte, és az a világ is ugyanarra van kárhoztatva,mint a korábbi.
Aztán, ahogy elgondolkodtam rajta, meggyőződésemmé vált, hogy a paradicsom maga a halál. Mindazt, ami az utolsó jelenetekben megjelenik, Kiba látta halála pillanatában. Erre utal Toboe esete is, aki szintén látja a saját paradicsomát halálakor. A "világ vége" pedig maga az elmúlás.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4 Dátum: 13 aug 14, 16:54:06 »

Emlékszik még valaki, amikor FTP meg torrentes idők előtt német csatornán is adták? Németül nem értettem belőle semmit, de akkor is tetszett.  Nevet


Az openingjét a mai napig szoktam hallgatni. 

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=1kucGEjGLeY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=1kucGEjGLeY</a>
Naplózva
Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #5 Dátum: 13 aug 21, 19:44:26 »

Nekem nem tetszett németül, a szinkronhangokat megcseréltem volna.
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!