24 máj 09, 21:08:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Detektiv conan(Detective Conan)  (Megtekintve 1317 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Dátum: 12 okt 01, 23:44:03 »

Sziasztok   Mosolyog bye bye

Mivel nem találtam ilyent gondoltam megosztom ez animét is hisz egyik legrégebbi és az egyik legjobb.
Még csak most tünt fel hogy erröl a remekmüröl nincs topic, na szal ide leirhatjatok véleményeteket vagy informaciotokat az animéröl Mosolyog vagy mangáról Mosolyog vagy bámiröl  kacsint
Aki nem ismeri lényegébbe leirom: Gondolkozik
Alaptörténet:
Történetünk főszereplője Kudou Shinichi középiskolás nyomozó, aki az utóbbi időben nagy sikereket könyvelhetett el, szinte mindig az újságok címlapján van. Nagy Sherlock Holmes fanatikus, még gyerekkori barátjának, Mouri Rannak is Holmes hőstetteiről beszél vidámparki szórakozásuk alatt. Közben a hullámvasúton gyilkosság történik, Shinichi megoldja az ügyet, majd ezután megtörténik az egész történet alapköve. Shinichi kifelé menet meglát egy gyanús fekete ruhás fickót rohanni, elkezdi követni Rant maga mögött hagyva. Meglátja, hogy a fekete ruhás éppen egy embert zsarol, Shinichi teljesen belemélyedve a tranzakció figyelésébe nem veszi észre, hogy a zsaroló társa mögé lopakodott, és leüti a védtelen nyomozónkat. A korábbi zűrzavar miatt nem lőhetik le, mivel a rendőrség még a közelben van, helyette eldöntik, hogy mérgük legújabb prototípusát adják be neki, ezután magára hagyják az összeesett detektívet.

Shinichi a halál szélén áll, úgy érzi, elolvadnak a csontjai, hosszas szenvedés után elájul, majd mikor felkel, furcsa dolog fogadja; gyerekké változott. Az utcán vergődve eldönti, hogy elmegy Agasa professzor házához, aki kiskora óta sokszor gondját viselte, és elmagyarázza neki ezt az elképesztő helyzetet. Közben megjelenik Ran is Shinichiért aggódva, Shinichi gyorsan felkapja apja régi szemüvegét, majd mikor Ran a nevét kérdezi, azt mondja neki, hogy Edogawa Conan-nek hívják. Az újdonsült Conan és Agasa professzor arra az álláspontra jut, hogy amíg nem találnak a gondokra megoldást, addig éljen Rannal, mivel az apja magánynyomozó, és így hozzájuthat a legújabb bűntényekhez, és talán megtalálhatják a rejtélyes fekete ruhás embereket. Conan és Ran elindul hazafelé, és a szerelemre vetül a téma, Ran elmondja, hogy Shinichit szereti. Innentől kezdődik az igazi kaland a fekete ruhások, és az ellenszer megtalálásában.Röviden enyi Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 02, 09:30:41 írta Pein7 » Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1 Dátum: 12 okt 03, 09:44:13 »

Hát nekem sok minden tetszik :)Legjobban nekem Fekete ruhás részek tetszenek,vagy szerelmi szálak :)Shinichi xRan Mosolyog
És póénokból se kevés azok se rosszak pláne Shinichi valódi énjére majdnem kideritik Nevet
Naplózva
tomi-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9



« Válasz #2 Dátum: 14 jan 13, 01:42:20 »

én nagyon szeretem ezt a mesét!!!de sajnos nem forditanak már részeket Szomorú !!!
Naplózva

Tomi-kun
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!