24 máj 02, 19:55:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Amaterasu formációk  (Megtekintve 2641 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Dátum: 13 aug 07, 17:34:45 »

Ha jól emlékszem csak párat jelenítettek meg.Hades használta őket és hihetetlenül erősek. Nem sokat tudunk róluk, de az biztos hogy nem simogatják az embert Nevet Ez egyébként milyen mágiához sorolandó? Nevet
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1 Dátum: 13 aug 07, 20:27:51 »

Mivel Amaterasu képletként is emlegetik, így szerintem írott mágia, mint Levi Kemény Betűi, vagy Freid Varázsképletei.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #2 Dátum: 13 aug 07, 21:20:10 »

Igen ezen én is gondolkoztam, de aztán jobban belegondoltam és utána is néztem a mangában is és az animében is, és úgy véltem hogy Levi kemény írása és Fried varázsképlete mind betűkből áll.Elengedhetetlen a "szó" és a "betű" maga a mágia létrehozásához, míg az amaterasu formációhoz Hades master nem használt betűket, csak úgymond "kézpecséteket" vagy "kézjeleket". Ezért gondoltam hogy nem oda sorolandó.
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!