24 máj 03, 02:43:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elveszett mágiák (Lost Magic)  (Megtekintve 15283 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 11 feb 20, 21:01:12 »

Különösen erős, de hatalmas mellékhatásokkal rendelkező mágiák.

Amiket eddig ismerünk (név és működési elv szerint is):

- Idővonal: Urtear használja, képes egy tárgy idővonalát befolyásolni. Pl. el tudja érni, hogy egy plafon elöregedjen és leszakadjon (vagy éppen az ellenkezőjét, képes a leszakadt plafont visszaállítani). Élőlényekre nem hat.

- Megtestesítés: RustyRose használja, amit elképzel, azt képes fizikai formába önteni. A korlátait és feltételeit még nem ismerjük, csak tudjuk, hogy vannak.

- Az istenek tüze: ZanCrow használja. Egy különleges tűz, amely elvileg a sárkányok tüze felett áll. Natsunak is csak úgy sikerült elnyelnie, hogy előtte kinullázta a saját mágiáját.

- Maguilty érzék: Meldy használja. Összekapcsolja a célszemélyek érzékeit. Csak akkor működik, ha legalább az egyik személy erős érzelmeket (lehet negatív is) táplál a másik iránt. Ha a kapcsolat egyik tagja sérülést szenved, akkor a fájdalmat a többiek is érzik, bár  a fizikai sérülést nem szenvedik el. Viszont ez a mágia a halált is megossza. Akik a varázslat hatása alatt álnak, azoknak az élete összekapcsolódik.

- Nagy fa: Azuma használja. Képes irányítani vele a földben tárolódó mágikus erőt. A mágiája főleg a fák manipulációjában nyilvánul meg.

+ Elvileg a sárkányölő mágiák is ide tartoznak, de azoknak külön témája van. ^^
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 22, 11:37:21 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
LordSkysurfer
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9


« Válasz #1 Dátum: 11 ápr 08, 14:07:46 »

halli...Chakra szerintem kihagytad Wendy gyógyító mágiáját. vagy az nem lost???  Mosolyog
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #2 Dátum: 11 ápr 08, 15:54:31 »

+ Elvileg a sárkányölő mágiák is ide tartoznak, de azoknak külön témája van. ^^
Nem hagyta ki, csak annak külön témája van.^^

Egyébként nekem Meldy mágiája nagyon bejövős, ha nem lenne beleerőltetve ez a "Fairy Tail mindig győz" a mangába, meg Hades kicsit komolyabban vette volna a tervezgetést, simán szétlehetett volna vele szedni az egész F.T.-t. Csak Hades papa kell hozzá, aki még az elején begyalulja Makarovot, plusz Meldy, aki még előtte összecsatlakoztatja az öreget a szigeten lévőkkel. Hisz a feltétel adott, Makarov szoros érzelmeket táplál a céhe összes tagja iránt... ha ők pedig bekapják ugyanazt, amit ő Hadestól, hát, nem igazán kellett volna már arra a szigetre senki se, max. Urtear, hogy Zerefet leszállítsa. ikszdé
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3 Dátum: 11 ápr 08, 22:12:28 »

Szerintem ez azért korlátozott. Nemhinném hogy minden emberhez hozzá zudja csatolni ezt a mágiát max 3-4. De ez csak sejtés.
Naplózva


dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4 Dátum: 11 ápr 27, 20:13:16 »

Nekem nagyon bejön Zancrow fekete tüze. Belengodnolva Hades sok ilyet ismer , és tekintve , hogy ő képezte a Purgatoriumi tesókat , ő mindet ismeri amiket ők használnak. Kíváncsi vagyok milyenek lehetnek még Nyelvesít
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5 Dátum: 11 ápr 30, 20:04:58 »

Hát... Azért mert Hades tanította őket, még nem feltétlenül rendelkezik ő is azokkal a mágiákkal. Ő csak (szerintem) azt tanította meg nekik, hogyan éljenek a mágiájukkal. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kingofjutsu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #6 Dátum: 11 jún 22, 12:27:32 »

őő...csak én nem láttam, vagy Gildartz zúzómágiája nincs leirva?
Mert szerintem az is elég pöpec^^
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7 Dátum: 11 jún 22, 13:03:15 »

Jól láttad, nincs ebben a témában. Mivel nem (tudjuk, hogy) Elveszett mágai(-e). Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #8 Dátum: 11 jún 22, 14:52:18 »

És a gravitáció amit Bluenote használ az nem elveszett mágia?

És az az emberi megszállás? Amit a Kosban lévő koma használt?
Naplózva
kingofjutsu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #9 Dátum: 11 jún 22, 18:59:10 »

azt beláthatjuk, hogy természetesen a naruto-kun egy remek csapat, de
1.szerintem nincs olyan ember aki kapásból össze tudná írni az összes mágiát.
2. Pedig rengeteg olyan van, ami elé nincs oda téve a Lost Magic, tehát Chakra válaszából adódóan nem lehet tudni, hogy éppen milyen varázslat Nevet
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #10 Dátum: 11 jún 22, 19:09:55 »

Én nem mondtam semmi ilyesmit, hogy a naruto-kun csapat nem jó. Én csak megkérdeztem, hogy az a két mágia, annak számít-e. Ha nem akkor elnézést, de ezt nem cseszegtetésnek szántam.
Naplózva
kingofjutsu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #11 Dátum: 11 jún 22, 19:24:38 »

Tudom én se azt mondtam h te mondtad Nevet ne vesszünk ezen össze, és bocs a félreérthető kifejezésemért Nevet
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #12 Dátum: 11 jún 22, 19:31:37 »

Én is bocsánatot kérek, szeretek mindent magamra venni.

De te tudod a választ? annak számítanak? Azért eléggé érdekes, hogy  milyen durva mellékhatások vannak. Emlékezzünk vissza Azumára. Amúgy neki kanpec?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13 Dátum: 11 jún 22, 19:37:42 »

Úgy néz ki, hogy igen. Azuma befejezte és ráadásul úgy néz ki, hogy szerintem ő lett vagy lesz az új FT szigetének fája.
Naplózva
kingofjutsu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #14 Dátum: 11 jún 22, 19:40:44 »

Nevet És Kage mágiája ide tartozik?  Gondolkozik
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!