24 máj 02, 18:27:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Take Over (Elfoglalás, megszállás)  (Megtekintve 19491 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Gemini
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #15 Dátum: 11 júl 15, 18:57:11 »

vajon Mirajanének csak a Satan Soul az egyetlen take overje? Jó lenne ha ha lenne még vagy 2 sátáni formája Nevet vagy legalább mutasson új varázslatokat Nevet
Szerintem Mirajane mivel erős, ezért több mindent is megszállhatott.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 15, 18:57:45 írta Gemini » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #16 Dátum: 11 júl 16, 14:18:37 »

A MiraJane vs Azuma csata alatt megtudtuk (bár már korábban is sejthető volt Elfman esetéből), hogy egy Take Over-es mágusnak nem elég Take Over-rel magába zárnia egy szörnyet, a saját mágiájával el is kell tudnia nyomni azt.
...

Azért a Sátán Lélek elég "szörnynek" tűnik. Még egy-két ilyet magába zárna és tuti nem tudná uralni őket.  smirksweat
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gemini
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #17 Dátum: 11 júl 16, 22:22:14 »

Amúgy szerintem kisebb korában nem a Satan Soult használta, mert az egy gyereknek túl nagy falat. Bár kitudja, lehet, hogy már akkor is nagyon erős volt.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #18 Dátum: 11 júl 20, 08:44:27 »

Geminiről jut ezsembe Gemini Nevet Elvileg ők is Take Overt használnak akkor, mert használják a személy képességeit.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #19 Dátum: 11 júl 20, 08:51:20 »

Az teljesen más. Gemini csak lemásolja az adott személyt. A TakeOver pedig megszállja az adott személyt, élőlényt. Gemininél nem lesz semmi baja a másolás után a személynek viszont, a TakeOvernél a élőlény elveszti a teste fölött az irányítást és a mágus része lesz.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #20 Dátum: 11 dec 05, 21:32:36 »

Tehát akkor összefoglalva az előttem szólókat:
Ha valaki take overt használ, akkor egy szörnyet/állatot megszáll, a saját varázserejével elnyomja azt, és rendelkezik a külsejével, alap képességeivel( repülés, vízalatti lélegzés) és ha az adott álaat/szörny rendelkezik varázserővel, akkor azt is használhatja.
Átváltozás: 3 fajtája van:
1. Csak az adott használó teste változik meg egy másik személlyé, a hangja, ruhája nem
2. A használó teljesen külseje, ruhája, teste, és hangja is megváltozik
3. a használó már bármilyen állattá át tud változni. Ekkor megszerzi az állat külső tulajdonságait, és alap képességeit( repülés, vízalatti légzés), de az adott állat esetleges varázserejét nem.
És ez a fő különbség Lisanna állatos take overje és Mirajane állattá változása között.
Naplózva
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #21 Dátum: 12 jan 20, 21:18:35 »

Nekem azért magas hogy Mira "démonná" alakul át.Mert ha úgy megy mint Elfmannál hogy kell kontaktus akkor kicsit neccesen hozták össze a kontaktust mert szerintem nem úgy megy hogy odasétálsz mondod kell az eröd megérinted és puff  Pojén De azért érdekes mágia ez
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #22 Dátum: 12 jan 21, 19:36:33 »

A Take Over esetén tulajdonképpen elfoglalja a szörny testét. És ha tudja uralni, akkor utána ha átváltozik, akkor tudja használni a szörny erejét. Persze közben a saját mágikus erejével kell elnyomnia a szörnyet. Ezért is volt necces, amikor Mira legyengülve használta a Sátán Lelket Azuma ellen.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/220/9
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #23 Dátum: 12 jan 22, 16:19:28 »

Lehet van benne valami,de Elfman harcol azzal a nem tudom már kivel,akinek a keze ilyen karommá változik.Na már most ott neki valamiféle kontaktus kellet hogy alkalmazni tudja a mágiáját.Csak ebböl következtettem arra hogy kell valamiféle testi kontaktus
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #24 Dátum: 12 jan 22, 17:06:16 »

RustyRose-ra gondolsz? Tisztán látszik, ahogy mindkét kezével rámarkol a karjára, és csak azután változtatja át az övét. Kontaktus pipa.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #25 Dátum: 12 jan 23, 05:07:29 »

Elfman csak egy teljsej take over tud? Remélem a hegyekben szerzett újjat is:)
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #26 Dátum: 12 jan 28, 19:01:41 »

Elfman képes akár csak a karját állati formába tenni,de gondolom ezt képes bármelyik testrészével megcsinálni.Azért reméljük hogy Elfman húga nem láma  Pojén mert egy démon és egy bika mellé egy igen gyenge kiscsaj kicsit rontana az összképen
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #27 Dátum: 12 jan 28, 19:30:29 »

Egyébként csak nekem nem tetszik Mira Satan Soulja az animében? Olyan.... rózsaszín. Én mindig zöldnek képzeltem, az sokkal jobban illene a 'démonhoz'. Mondjuk nem mintha nézném az animét, de azért elég zavaró...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Putir
Vendég
« Válasz #28 Dátum: 12 jan 28, 20:23:25 »

Nekem tetszik Mira sátán lélekje az animébe szerintem nagyon jól néz ki.
Naplózva
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #29 Dátum: 12 jan 29, 00:09:33 »

Hát mondjuk énse teljesen Rózsaszínek képzeltem a démont hanem feketének  Kúl hát de ha nem akkor nem.Mondjuk az lenne nagy fordulat hogy Elfman is képes lenne ilyen démon formára(csak pasiba ) az úgy érdekes lenne,hisz az nagyot dobhatna a csapaton
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!