24 máj 03, 00:07:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csillagmágia  (Megtekintve 31841 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #15 Dátum: 11 jún 19, 13:11:05 »

Aranykulcsból valóban csak egy van az eddigi ismereteink szerint. Viszont szerződést ott is kötnek. Nem beszélve, hogy ők talán saját maguk is képesek átjönni ha akarnak. Lásd Leo és Horologium esetét.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #16 Dátum: 11 jún 19, 14:51:18 »

Horologium ezüst kulcs. Mosolyog Szal úgy tűnik, nem a kulcs "színétől" függ. Talán a csillagmágus képességeitől és erejétől.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #17 Dátum: 11 jún 19, 16:40:56 »

huu kiváncsi leszek a mérlegrexd mert ha minden igaz akkor ügye horoszkopbol való csillagszellemek ..szval biztos h lesz mérleg is :O:D
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #18 Dátum: 11 jún 19, 16:50:15 »

Igaz. Elfeledkeztem róla. De már volt szó azt hiszem a mangában róla, hogy ahogyan erősödik a csillagmágus úgy a csillagszellemei is egyre erősebbek lesznek és egyre több képességre tesznek szert. Ha jól emlékszem ezt épen Horologium mondta. Ennek megfelelően várom, hogy a kutyája is valami félelmetes fenevadként jelenjen meg egyszer. Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 19, 16:51:56 írta rini67 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #19 Dátum: 11 jún 19, 17:15:54 »

Ööö... Nem. Azt pont Lucy mondta, méghozzá itt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/046/15 Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #20 Dátum: 11 jún 19, 17:37:46 »

Már nagyon várom hogy Pisces a Halak, és Libra a  mérleg is előtűnjön. Szerintem olyan jól megcsinálták, hogy minden arc-ban előjött 1-2 és így izgibb lett.
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #21 Dátum: 11 jún 19, 18:11:51 »

Ööö... Nem. Azt pont Lucy mondta, méghozzá itt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/046/15 Mosolyog

Pont most tartok itt és akartam is mondani, hogy ezt Lucy biztosan mondta. ^^
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #22 Dátum: 11 jún 20, 12:58:43 »

Csak nehogy pofára essetek a nagy várakozással. ikszdé Nekem nyilas a horoszkópom, így érthető módon nagyon vártam Sagittarius feltűnését - hát mit ne mondjak, csalódtam is rendesen, amikor megláttam, hogy néz ki. xD Én egy menő amazon-Xena beütésű csajra számítottam, és hát a valóságnak nagy bánatomra köze nincs ehhez. ikszdé
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #23 Dátum: 11 jún 20, 13:58:53 »

Nem tudom, hogy miért gondoltál Xena jelegű íjászra a nyilassal kapcsolatban. Eredetileg a nyilas alap állapotbeli rajzolása a Kentaurokat mutatja. Tehát ez teljesült. Hogy éppen maszkabálba készül a mangaka ez is jól látható a Sagitarius megrajzolásán. Hozzáteszem, hogy engem is nagyon meglepett ez az ábrázolás ezekkel a díszletekkel de az is, hogy mennyire gyengére készítette, holott..... Az is igaz, hogy a Kentaurok és az Amazonok Xena görög mitológiákból való kortársa, így gondolhattuk volna máshogy is. Akárhogy is, tényleg lehangoló minden tekintetben ez az ábrázolás.  Pirul
Naplózva
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #24 Dátum: 11 jún 20, 14:17:56 »

én meg bika vagyok .hát mikor meg láttam azt a perverz állatot kicsit csalodtam h egy perverz bika ként jelenik meg az animébe a horoszkópom xD de azé örülök h jó erős legalább.de eddig a víz öntő a legerősebb az ediggi zudiákus kulcsok között:D csak az a baj h nem nagyon jön ki Lucyvel :Dxdelég viccesek Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #25 Dátum: 11 jún 20, 14:54:20 »

Szerintem attól ilyen zeniális ez a manga, hogy mindíg olyasmit kapunk, amire nem is számítunk.
Én is nyilas vagyok és teljesen meg vagyok elégedve Sagittariussal. Durci
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #26 Dátum: 11 jún 20, 15:01:29 »

Azért az első mondatodat elég rendesen meg tudnám cáfolni, de okés. Nevet

Különben valójában Loki vagyis Leo a legerősebb a csillagszellemek közül, azért is ő a cs.sz.-ek feje. Nevet Attól függetlenül mondjuk tény, hogy Aquarius támadásai sokszor hatásosabbnak tűnnek. Nevet

Kíváncsi vagyok a halakra, Pisces-re, mert a vízöntő esetében már ellőtte Mashima a sellő formát. Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #27 Dátum: 11 jún 20, 15:22:49 »

Biztos megtudnád ha nagyon akarnád az a cáfolást. Esetleg kinai vagy egyiptomi horoszkóppal minden bizonnyal. De az ókori görög horoszkóppal biztosan nem. Sőt ha jól emlékszem már Mezopotámiában is így jelezték a nyilas csillagképet. Európából pedig annál öregebb nem létezik jelenleg. Ott pedig az ábrázolás szerint a Kentaur jelöli a nyilast. Hogy más horoszkópokban mivel jelölik az nem tudom, így azokkal lehet cáfolni, de emlékeim szerint most a görög horoszkóp alapot használjuk hivatalosan nálunk. Hogy más módon is lehet jelölni? Persze, lehetséges hiszen mindent igyekszünk átalakítani, a változó koroknak megfelelően mindig igyekeztünk leegyszerűsíteni vagy éppen bonyolítani dolgokat, ábrázolásokat. Ha viszont tudsz olyat leírhatnád vagy linkelhetnéd mert érdekelnek az ilyen dolgok. Komolyan.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 20, 15:26:23 írta rini67 » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #28 Dátum: 11 jún 20, 15:24:24 »

Szerintem nagyon kreatívan alkották meg a csillaglelketek, még ha egy pár furcsára is sikeredett, de épp ez a jó bennük, hogy különbözők Mosolyog
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #29 Dátum: 11 jún 20, 15:40:07 »

Szerintem attól ilyen zeniális ez a manga, hogy mindíg olyasmit kapunk, amire nem is számítunk.

Azért az első mondatodat elég rendesen meg tudnám cáfolni, de okés. Nevet

Azt a cáfolást a történetre értettem, nem a csillagszellemekre. Mosolyog Arról lövésem sincs, hogy hogy fognak kinézni majd, pont ezért izgi. Nevet Ha már a történet néha igen, a cs.sz.-ek alakja nem kiszámítható. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!