24 máj 17, 14:50:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Haku & Zabuza  (Megtekintve 67976 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #285 Dátum: 11 márc 07, 08:01:50 »

Igen Mansonnak igaza van.
Ők nemtudák volna legyőzni Zabuzát,sőt,Zabuza 1 csapással leütötte volna mind a 3-at.
Sasukénak sharingan ide vagy oda igyis ugyis meghalt volna...De Narutonak sokat számított az,hogy látta "meghalni" Szászkét...Azon kívül,Zabuza egy klónnal simán kettévágta volna Kakashit...Csak kár,hogy nem történt meg...
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #286 Dátum: 11 márc 08, 17:50:32 »

A Mizu Bunshin nem mehet túl messze a gazdatesttől (Kakashi mondja), szal ha ott Narutóék a hónuk alá kapják Tazunát és lelécelnek, akkor cumi. ^^ (Hakuról most felejtkezzünk el.)

Akkor és ott, Naruto és Sasuke célja nem Zabuza legyőzése volt, hanem Kakashi kiszabadítása. Ez is elhangzik konkrétan, Kakashitól.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 08, 17:51:48 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #287 Dátum: 11 márc 09, 11:42:28 »

Jó ez igaz,hogy nem az volt a cél.
Mégis Zabuza megölhette volna őket nem 1x...
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #288 Dátum: 11 márc 09, 17:06:57 »

És? Lebecsülte őket és ráfázott. A mások lenézése és lebecsülése is gyengeség. Azt hitte, hogy mivel ő Zabuza, a Démon, így már pár genint nem kell komolyan vennie. Pedig azért a profizmushoz az is hozzátartozik, hogy komolyan kell venni az ellenfelet, legyen az bárki is. De nem csak azért, mert ha nem teszi, akkor könnyen ráfázhat, hanem azért is, hogy legalább ennyivel tisztelje meg az ellenfelet.

Azt mondjuk 101%, hogy ha kezdettől teljesen komolyan veszi (és Kakashi nincs ott), akkor a genineknek meszeltek. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #289 Dátum: 11 márc 10, 13:48:35 »

Ez teljesen korrekt. De példaul Haku holvolt amikor Zabuza harcolt? Megjön amig Zabuza fogja Kakashiékat,megöli a genineket,megöli a hídépítőt és már nyertek is...Kakashi meg egyedül ment volna haza...

De ugye mint tudtuk,volt egy kis csavarás,és Haku színjátékot alkalmazva "megölte" Zabuzát...Erre semmi szükség nemvolt..
Hogylátod ezt Chakra?
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #290 Dátum: 11 márc 10, 17:16:11 »

Ez teljesen korrekt. De példaul Haku holvolt amikor Zabuza harcolt? Megjön amig Zabuza fogja Kakashiékat,megöli a genineket,megöli a hídépítőt és már nyertek is...Kakashi meg egyedül ment volna haza...

De ugye mint tudtuk,volt egy kis csavarás,és Haku színjátékot alkalmazva "megölte" Zabuzát...Erre semmi szükség nemvolt..
Hogylátod ezt Chakra?
bocs, h így közbeszólok
sztem ugye alapból nem tudták, hogy hányan és milyen erősek védik Tazunát, tehát kellett egy terv, hogy ezt felmérjék és a második támadással már tényleg tudjanak velük végezni, ezért Haku figyelte a harcot, kielemezte a technikákat, és utána felkészültebben tudtak a hídra menni harcolni.
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #291 Dátum: 11 márc 11, 20:25:09 »

Ez teljesen korrekt. De példaul Haku holvolt amikor Zabuza harcolt? Megjön amig Zabuza fogja Kakashiékat,megöli a genineket,megöli a hídépítőt és már nyertek is...Kakashi meg egyedül ment volna haza...

De ugye mint tudtuk,volt egy kis csavarás,és Haku színjátékot alkalmazva "megölte" Zabuzát...Erre semmi szükség nemvolt..
Hogylátod ezt Chakra?

A Mizu Bunshin nem mehet túl messze a gazdatesttől (Kakashi mondja), szal ha ott Narutóék a hónuk alá kapják Tazunát és lelécelnek, akkor cumi. ^^ (Hakuról most felejtkezzünk el.)
...

Direkt Nem vettem számításba, ahogy a fenti hsz-ben is olvas(hat)tad. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #292 Dátum: 11 szep 03, 18:15:26 »

Szerintem Zabuza elég pro harcos, akárhogy is nézzük. Mondjuk, ha kakashinak nem kell a genineket, meg tazunát védenie, akkor valószínűleg egy nagyon komoly harcot láttunk volna (és persze vízbörönbe sem kerül). Zabuza (mert ugyebár kardos) főleg a taijutust nyomja, míg Kakashi inkább ninjutus típus, szal simán rárobbnaja az erdőt, és már kész is van, mondjuk én is jobban örülem volna egy igazi 1 az 1 ellen harcnak ketőjük között Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #293 Dátum: 11 nov 19, 19:09:39 »

Sabaku: énis, és láthattuk is volna a mangában, de Kishimoto sensei eléggé gyérül rendezte le sztem, nem kellett volna pont ugyanúgy végződnie, lehet elment a kedve a rajzolástól...am szerintem vissza akarta hozni azt a régi feelinget, hiszen az nagyon a sorozat elején volt. Mosolyog de igen szívesebben láttam volna valami akciódús 1 vs1 harcot *-*
Naplózva

Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #294 Dátum: 12 jan 27, 22:35:31 »

Nagyon sajnáltam őket, főleg Haku-t de a végén már Zabu-t is, a haláluk megható volt  Sír
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #295 Dátum: 12 máj 04, 11:54:35 »

Áh, én 1 hete néztem újra a részt, és el is bőgtem magam.A személyiségem teljesen Haku-hoz illik, és szinte már 1 nek érzem magam vele.Imádom őt, bárki mit is mondd.Haku egy egyéni személyiség, és fantasztikus ninja lehetett volna belőle, ha nem rossz kezekbe kerül (Persze, így is erős volt)Nagyon, nagyon sajnáltam őt, és utáltam Sasukét.

Számomra akkor derült ki, Sasukét, akkor abban a pillanatban kellett volna megölni.

Haku, még összevéve is erősebb volt, mint a Rózsaszín Hajú liba, az Emós kölök, meg Naruto (Őt csak azért hívtam nevén, mert nem utálom annyira mint a másik kettőt)

Nekem Haku, mindig az marad, aki eredetileg. Szeretni fogom őt a történet végéig, és most, hogy a 261. részben ő is újjáéledt, neki szurkolok.Nem bírnám elviselni ha megint meghal.

Tudom, túl dramatizálom, de ő olyan mint én, és ez nekem elég ok arra hogy ő legyen a kedvencem.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #296 Dátum: 12 máj 04, 12:56:16 »

AyaseAkami: Elsőnek elolvasva a hszod azt hittem, hogy nő vagy megnézem az adatlapod erre látom, hogy férfi na vágtam egy wtf fejet már bocs:D Amúgy haku tényleg erős volt a korához képest és ha még élt mondjuk volna olyan tíz évet és úgy fejlődött volna mint eddig, már méltó ellenfele lenne mondjuk sennin narutonak vagy ms sasukenak.
Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #297 Dátum: 12 máj 04, 13:04:48 »

Engem tarthattok nőnek, nem baj Mosolyog Bóknak veszem, mert látom, fejlődött a személyiségem.Ez alatt azt értem, jobban kitudom magam fejezni.

Üdv.: Yuu-kun (Haku <3)
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #298 Dátum: 12 máj 04, 22:31:16 »

Nem volt benne annyi potenciál, sennin Naruto/ MS Sasuke sok lett volna neki.

Sasukét miért kellett volna megölni? Ott még egész szimpatikus volt, megmentette Narutót, Haku egy szökött ninja szolgája volt, ki kellett iktatni, vagy ő öli meg Kakashiékat.

"Engem tarthattok nőnek, nem baj  Bóknak veszem, mert látom, fejlődött a személyiségem.Ez alatt azt értem, jobban kitudom magam fejezni. " Szóval jobban úgy tudsz tenni, mintha Haku lennél, ha sikítozó fangirlként viselkedsz, értem...
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #299 Dátum: 12 máj 05, 01:11:25 »

Hát ha életben maradnak és várnak 3évet vissza is hívhatták volna őket a faluba. Ugye Zabuza valszeg a 4.mizukagét akarta megölni(Tobi csicskását)... az 5. szerintem megbocsájtott volna neki(egyrészt a kardért+tehetségért másrészt Haku vére miatt) és ha akkor meghal Saske az nem gáz, mert Naruto az emléke miatt akarna hokage lenni és igazából csak a chunin vizsgáig van pozitív jelentősége konohára nézve.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!