24 máj 17, 16:20:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Uchiha Madara  (Megtekintve 41194 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Myki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #45 Dátum: 12 jún 29, 14:29:40 »

ÓÓÓ hát Kishi mester bow meghalgatta imáinkat és Madara nem fog eltünni. Vajon meghal az 5 kage ?  Gondolkozik
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #46 Dátum: 12 jún 29, 16:46:40 »

Madara maradt, de fogadni mernék, hogy 1 kage sem fog a lábai előtt meghalni... valami nagyon olcsó húzással fogják kinyírni. Hála égnek a ShikiFuujin kb hatástalan számára, így nem megint azt látjuk...
Bár megint valami fenékből előhúzott epic-pecsét jutsu se hiányozna...

Remélem látunk egy Madara+Tobi VS Mindenki harcot.... na az epic lenne. Madara óriás Susanooja GM mellé... huhuhúúúú Nevet
Naplózva
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #47 Dátum: 12 jún 29, 17:15:31 »

Ha a kagék fogják lenyomni, az már tiszta szánalom lesz, a Szöcske Madárka harc pedig 2 mp lenne,
természetesen Madara javára. Most az egyetlen mód Madara papucs feldobására az hogy...

A: Annyira unja a Kagékat hogy öngyilkos lesz.

B: Tobi megöli. (Talán ő is van ilyen táp)

C: A bolygót atomjaira zúzza egy kalapács. (Biscuit Hammer ikszdé )
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #48 Dátum: 12 jún 29, 17:40:01 »

Halálra páholta a Kagékat és elsétál mondjuk Szaszkéval?
Azért egy ekkora erejű Villiant nem hagyhat életben Kishi.
Valószínűleg ő áll legközelebb R. Senninhez.
Sajnálom de valamilyen úton módon vesznie kell. (Pedig egyik kedvenc szereplőmmé nőtte ki magát)
Hacsak nem csak egy ideig tud az élők világában
maradni. Lehet hogy az ET-nek is van egy bizonyos
limitje, hogy meddig lehetnek ezen a világon a
megidézett személyek.

Moderátor, Chakra
Nem dupla hsz, csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 30, 07:50:52 írta Chakra » Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #49 Dátum: 12 júl 11, 13:05:08 »

Nézegettem Madara adatlapját a wikipédián ,ahol tudom hogy néha szoktak hülyeségeket írni és lehet hogy most is.
Mivel a technikái között oda volt írva ,hogy Amaterasu(manga only) na most én nem emlékszem ,hogy ő használt volna bármikor is amaterasut.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #50 Dátum: 12 júl 11, 13:45:14 »

Mivel képes használni a Susanoo-t így elméletileg tudja az Amaterasu-t és a Tsukuyomi-t is. Gondolom ezért van a technikái között.
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #51 Dátum: 12 júl 11, 15:56:08 »

Ja, most jut eszembe: tegnap töltöttem le azt a részt, amiben ez elhangzik Nevet . Shippuden 203. rész kb. 20-21. perc,
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #52 Dátum: 12 júl 11, 16:09:48 »

ja, Most jut eszembe miért nem vettelek eddig komolyan Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/464/Naruto_464_017.png

Sőt még a Ship 203. részét is gyorsan meglestem, és ott sincs említve Szomorú
De azért belinkelhetnéd azt a narutogportalos oldalt, hogy megnyugodjak.

Tsunade az, hogy elhangzott a két szem ereje az nem egyenesen arányos azzal, hogy Amaterasu és Tsukuyomi kéne a Susanoohoz. ( Kivétel Itachi, mivel ezzel a két dologgal operált Sasuke ellenes részekben is )

Vitatni is felesleges, mivel minden szem más képességekkel bír, ezért azokat kell elérni, a harmadik erőhöz.
Itt az offolás tárgya az volt, hogy Amaterasu és Tsukuyomi kell a 3. erőhöz, és, hogy a Naruwikin hülyeségeket firkáltak Madara adatlapjára.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 11, 16:19:33 írta iamhated » Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #53 Dátum: 12 júl 15, 13:42:47 »

Madara nekem nagyon szimpatikus én nagyon csípem az ilyen egoista gonoszokat de van is mire mert valami hihetetlen erős. Komolyan 5Kage nem bírja legyőzni de Hashriama "LEGYŐZTE" pedig ő régi Hokage és azóta már fejlődtek a tanítások meg egyéb technikák kerültek felszínre. Igazából most a kíváncsi leszek el-e indu a 9 farkú felé de nem értem miért akar oda menni, de Kageékkal csak játszadozik nem nagy falat neki akkor Bee és Naruto is könnyű lenne neki nem tudom hogy fogják legyőzni de egyenlőre nem is kell. Maradjon még aztán pusztítgason aztán remélem valami epic harcnál  legyőzik, mert hát a jó úgy is legyőzi a gonoszot. Az lenne a nagy ha kiderülne hogy Madara igazából jó.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #54 Dátum: 12 júl 15, 13:47:35 »

Olvastam valamelyik topicban, hogy milyen epic lenne, ha Madara megölné Tobit... de most komolyan, miért ne? Tobi megidézi a 10farkút, és Madara lenyúlja tőle... mekkora lenne már. :O

Amúgy igen, Madara az a tipikus arcos-harcos, akinek van mire egóznia. Imádom a karakterét, kár, hogy el kell tűnnie... nagyon nagy kár.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #55 Dátum: 12 júl 15, 14:01:19 »

Jaj tényleg! Nevet
Amúgy igen, simán belefér... Tobi azért ahogy látom jócskán eltért Madara tervétől, és Madara nem tűnik olyan fickónak, aki simán elnézi a hibákat... Hatalmas lenne, ha Tobi lezúzná a 2 Jinchurikit, aztán berobogna Madara és szétcincálná Tobit... Madarának megvan az ereje hozzá bőven, és mivel ő is 3 úttal bír, így irányíthatja a GM-et/10farkút is. Mosolyog
Egyébként is tőle várjuk a legtöbb kérdésre a választ, addig nem tűnhet el, amíg nem mesél 1 kisregényt a múltról! Nevet Pl az elsővel való harcáról, és a Nagatoval való találkozásáról... Nyelvesít

Tényleg, Madara miért nem próbálta vajon a GM-et megidézni? Rinnegan technika elvileg, azzal meg rendelkezik 1 ideje.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 15, 14:08:59 írta Aizen » Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #56 Dátum: 12 júl 15, 15:43:42 »

Jaj tényleg! Nevet
Amúgy igen, simán belefér... Tobi azért ahogy látom jócskán eltért Madara tervétől, és Madara nem tűnik olyan fickónak, aki simán elnézi a hibákat... Hatalmas lenne, ha Tobi lezúzná a 2 Jinchurikit, aztán berobogna Madara és szétcincálná Tobit... Madarának megvan az ereje hozzá bőven, és mivel ő is 3 úttal bír, így irányíthatja a GM-et/10farkút is. Mosolyog
Egyébként is tőle várjuk a legtöbb kérdésre a választ, addig nem tűnhet el, amíg nem mesél 1 kisregényt a múltról! Nevet Pl az elsővel való harcáról, és a Nagatoval való találkozásáról... Nyelvesít

Tényleg, Madara miért nem próbálta vajon a GM-et megidézni? Rinnegan technika elvileg, azzal meg rendelkezik 1 ideje.  Gondolkozik

Szerintem azért nem akarta megidézni a Gedo Mazot mert fogalmam sincs mi folyik ebben a világban jelenleg, ugye ha Madara anno begyűjtötte volna a Bijuukat akkor biztos tudatában lenne hogy hé én régen ezeket begyűjtöttem és meg kéne idéznem ez egy plusz erő nekem. De mivel az Akatsuki most kezdte őket begyűjteni jócskán Madara halála utána ezért az "öreg" semmiről se tud.. . Aztán van még egy tippem bár kicsit nevetséges, az hogy Madara nem is ismeri a GM-et és azt se tudja létezik ilyen idézés.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #57 Dátum: 12 júl 15, 22:26:23 »

Luidzsy pont veled nem volt bajom xD de bocs ha megsértettelek nem ez volt a cél de akkor valószínűleg téged is belevettelek..sorry....Tobit meg elsőnek arra kéne kényszeríteni h mutasson már valamit a fene nagy erejéből.....én örülnék ha madara megagyalná de valszeg szüksége van rá így nem teszi....remélem a következő mangában látjuk a 10 farkút valamilyen formában + tobit harcolni mert már idegesít h madar nevét használta eddig most meg nem csinál ló**** se (azok után h láttuk madar képességeit)...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #58 Dátum: 12 júl 18, 07:16:29 »

ja, Most jut eszembe miért nem vettelek eddig komolyan Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/464/Naruto_464_017.png

Sőt még a Ship 203. részét is gyorsan meglestem, és ott sincs említve Szomorú
De azért belinkelhetnéd azt a narutogportalos oldalt, hogy megnyugodjak.

Tsunade az, hogy elhangzott a két szem ereje az nem egyenesen arányos azzal, hogy Amaterasu és Tsukuyomi kéne a Susanoohoz. ( Kivétel Itachi, mivel ezzel a két dologgal operált Sasuke ellenes részekben is )

Vitatni is felesleges, mivel minden szem más képességekkel bír, ezért azokat kell elérni, a harmadik erőhöz.
Itt az offolás tárgya az volt, hogy Amaterasu és Tsukuyomi kell a 3. erőhöz, és, hogy a Naruwikin hülyeségeket firkáltak Madara adatlapjára.


Megvan az a rész: Animéban szoktam nézni, így abból írom ki: 138. rész 9 és 11 perc között valamikor Itachi mondja:
"Tsukuyomi és Amaterasu...
Mikor ez a két erő felébredt egy harmadik techinka is gyökeret vert a szemeimben"
(Ezelőtt kérdezte Sasuke, h "Susanoo?")
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #59 Dátum: 12 júl 18, 08:52:50 »

Olyan aranyos vagy, hogy meg mindig nem erted :-B
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!