24 máj 10, 04:21:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Darker Than Black (2. évad) - Ryuusei no Gemini - befejezett  (Megtekintve 37817 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei
Vendég
« Válasz #75 Dátum: 09 okt 31, 20:33:01 »

Igazából számomra új infórmáció az, hogy az egyezkedőknek nincs érzelme... Amber és November 11 pont úgy néztek ki mint akik nem éreznek semmit... Remélem Suou nem egy Yin pótlék akar lenni. Az első 2 részben pedig annyira szimpatikus karakternek indult... kár lenne robotot ill sorozat gyilkost csinálni belőle. Még van remény számára szándékosan nem lőtte le a libát.
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #76 Dátum: 09 okt 31, 20:45:47 »

De azért kiváncsi leszek hogy most akkor Yin micsoda is valójában Nevet Ami az egyezkedők érzelmeit illeti... én se igazán értem, de valószínűleg vannak minimális érzelmei az egyezkedőknek is, és az is lehet hogy személyfüggő hogy ez az ''érzelmi érték'' mekkora.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #77 Dátum: 09 nov 02, 03:11:32 »

Hello emberek, jó rég jártam erre. Mosolyog

Nekem eddig tetszik a második évad, viszont valami nem világos, Suou most tulajdonképpen egyezkedő lett vagy mi?
Nem egészen világos számomra, mert az, hogy semmiből előhúzott egy akkora fegyvert erre utal, viszont eddig jele sincs annak, hogy lenne bármilyen fizetsége.  Gondolkozik
Naplózva

Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #78 Dátum: 09 nov 02, 14:41:44 »

Lehet ő is ilyen ''hibrid'' mint Hei, neki sincs fizetsége mégis egész idáig volt képessége :S
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #79 Dátum: 09 nov 04, 17:26:50 »

Én nem mondanám, hogy Hei-nek nincs fizetsége, szerintem egyszerűen csak ő dönti el mivel fizet, bár az elég érdekes, hogy már csillagja sincsen.  Gondolkozik
Naplózva

Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #80 Dátum: 09 nov 04, 17:45:28 »

Sztem Souonak origamiznia kell. A 3. rész végén volt jelenet róla ha jól emlékszem.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 04, 18:03:54 írta Takemitsu » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #81 Dátum: 09 nov 04, 18:03:24 »

Én nem mondanám, hogy Hei-nek nincs fizetsége, szerintem egyszerűen csak ő dönti el mivel fizet, bár az elég érdekes, hogy már csillagja sincsen.  Gondolkozik

Hei nem egyezkedő... szal neki tényleg nincs fizetsége. A képességét szerintem az amulett vette el...
Ha tippelnem kéne azt mondanám az az amulett egyezkedőket "gyárt". Valakinek elveszi a képességét valakinek pedig ad.
Valami egyezkedő gyilkos cucc lesz az az amulett. Souo is valami egyezkedő írtó szerepet kap asszemxD.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 04, 18:04:12 írta Hiei » Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #82 Dátum: 09 nov 15, 00:38:57 »

Hmmmm.... Azt eddig is sejtettem hogy abban az izében Yin van, de azt nem igazán értem hogy hogyan tudta megölni Michirut :S
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #83 Dátum: 09 nov 15, 03:40:41 »

Na muszáj volt elkezdenem, mert az első szériát is nagyon szerettem, és eddig ez sem okozott csalódást. Hei hát hogy is mondjam érdekesen néz ki Nevet. Mondjuk most nagyon kíváncsi leszek, hogy Hei visszanyeri egyáltalán valamikor is a képességét.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #84 Dátum: 09 nov 15, 04:22:14 »

Szerintem vissza fogja nyerni, bár még nem tudom hogy, de Hei nem Hei a képessége nélkül és amúgy is jó lenne látni, hogy a piálás helyett újra visszaszokik a zabálásra. Nevet
Naplózva

balu01
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90


« Válasz #85 Dátum: 09 nov 15, 10:18:58 »

OVA-trailer
Egyre jobban érdekel, hogy mi történt a két széria között, kár hogy még ilyen sokat kell várni rá Neeem
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 15, 11:41:05 írta balu01 » Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #86 Dátum: 09 nov 15, 11:05:03 »

Oh, ígéretesnek néz ki Nyelvesít , várjuk szeretettel.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 15, 14:28:58 írta Soul » Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #87 Dátum: 09 nov 15, 14:18:15 »

Hmm nagyon jól néz ki, de azt nagyon sajnálom, hogy ennyi idő múlva lesz csak.  Mindenesetre nagyon ígéretesnek néz ki, de addig itt a 2. széria, szóval unatkozni nem fogok. Nagyon remélem, hogy Hei visszanyeri a képességét előbb vagy utóbb mondjuk még, így is nagyon durván tolja ahhoz képest. Ami Souot illeti engem kicsit idegesít, de ettől függetlenül aranyos.
Naplózva
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #88 Dátum: 09 nov 15, 15:55:02 »

Valamit nem értek. Miért akarná Hei megölni Yint?
Legalábbis abból amit a szőke nő mondott Heinek a telefonba, mikor megmondta, hogy többet nem vállal nála munkát, én erre következtettem. Azt mondta: "Ódákat zengtél róla, hogyan ölnéd meg a saját kezeddel azt a bábot, így most elég csalódott vagyok."
Az a báb Yin? Vagy valaki másra célozhatott?
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Hiei
Vendég
« Válasz #89 Dátum: 09 nov 15, 17:08:02 »

Pont ezért izgalmas:D. Viszont szerintem nem Yin-t akarja megölni. Arra is gondoltam,hogy nem Yin van a saját testében.
Viszont ez csak találgatás:D. Úgy hiszem ez még nem fog kiderülnixD.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!