24 máj 21, 10:11:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 415 416 [417] 418 419 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004353 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6240 Dátum: 15 dec 13, 19:15:35 »

Hát nem tudom, kb az egész történet alatt Rukiát leginkább megmenteni kellett, mert félholtra verték az ellenfelei vagy ápolni. Persze Hinamorit detto, azt egy szóval sem mondtam, hogy ő erősebb lenne (bár nyilván nem véletlen hogy ő hadnagy volt, Rukia meg nem), csak azt, hogy ha már pár karakter tudott szemmel láthatóan fejlődni, akkor egy másik hadnagy szintű tiszt is simán fejlődhetett sokat.
A bankait szándékosan nem írtam egyik kommentembe sem, mert az tényleg sok lenne Hinamorinak, de bankai nélkül is lehet valaki látványosabb erősebb.
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6241 Dátum: 15 dec 13, 19:28:20 »

Hinamori egy eszköz volt Aizen kezében. Sem több sem kevesebb. Jah igen és Rukiát a tesója nem engedte magasabb rangra, mert nem akarta veszélynek ki tenni.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 13, 19:29:08 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6242 Dátum: 15 dec 13, 20:05:29 »

Rukia harmatgyenge? Egyedül döntetlent vívott egy Espádával, aki lelki hadviselést használt ellene, sőt, ha nem Kaien alakjában lett volna, akkor rukia győzött volna, nem csak döntetlent csinált volna. Végigment a kemény edzésen és nem is tudom, talán 3 nap alatt elsajátította a Bankait.  A többi meg mát történelem. Nevet
Amúgy Ichivel oda-viszza mentegetik meg egymást. Rukia már vagy 6-szor megmentette Ichit.

Engem is lenne egy két szereplő, aki nagyon érdekelne még, de tisztában vagyok vele, hogy már nem nagyon fognak szerepet kapni, mert nem fér bele a történetfolyamba.
Khmm Kira Khmm  Hümm-hümm

Többet vártam Gerardtól. Csak nagyra nőt, ennyi. Jó meg, nem lehet megölni, míg nem aktiválja a Volstandingot. Azon viszont meglepődtem, hogy a többiek nem mentek tovább és hagyták a  Byakuya-Renji párosra.  Kíváncsi vagyok, ki fogja kiütni.

Chad egyértelmű, hogy a poénok matt van ott. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6243 Dátum: 15 dec 13, 21:13:01 »

Tilon ezt a "khmm Kira khmm"-öt most nem igazán tudom értelmezni, kérlek fejtsd ki  Nevet Én pl nem rá gondoltam.

És akkor is fenntartom, hogy szerintem Rukia gyenge (volt, mert mostanra felpumpálta Kubo :-D ). Megkövezhettek érte, de akkor is fenntartom, annak ellenére hogy volt 1-2 jobb harca... Az én fejemben egyfolytában az a kép él róla, hogy valahol ápolják  Nevet
Byaku helyében én sem támogattam volna a húgom előléptetését ha állandóan meg kell mentenem :-D
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 13, 21:16:05 írta hachiko68 » Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6244 Dátum: 15 dec 13, 21:44:42 »

Mikor mentette meg Byakuya? Aizen mikor megakarta ölni valóban. Azt ezen kívül nem sokszor mentette meg. A nőjének tett ígérete miatt nem engedte. Legalább is abban a mangában amit én olvastam ezek a tények.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6245 Dátum: 15 dec 13, 21:54:04 »

Azért Tilon tudom, hogy te nagy Rukia fan vagy de ez az egész nem teljesen igaz.Rukia nem 3 nap alatt érte el a bankait és még ha így is lenne a legópébb buffokkal volt és durván szólva Oetsu a seggük alá rakta a kardot Nevet Rukiának már régóta érett a bankai és mostanra külső segítséggel tudta megszerezni.Csupán Ichigo és Urahara szerezték meg a gyors módszerrel 2-3 nap alatt.Rukiára nem szabad rámondani, ennyi erővel ha valaki 100 év edzés után elő tudja hívni a bankai-t akkor sikerült neki 1 perc alatt mert onnan számítjuk amikor előhívta?  Gondolkozik >.<# (ezt biztos értelmesebben is le lehetett volna írni de közel 8 órát buszoztam ma és meglátszik az eredménye ikszdé így marad ikszdé )

Rukia jó karakter, de még jobb lehetett volna ha önerőből kellett volna felülkerekednie a bátyja elnapolt halálán. Mondjuk akkor se szeretném ikszdé

Ha meg már említettem Uraharát, ő előre ment úgy tűnik.Látszik, hogy az eddig is szerepelt arcokat hagyja hátra Kubo lerostálódni és ez így van jól.Kedves tőle, hogy mielőtt mindenki kifekszik még Kirának is ad kis kreditet Nevet

Ez az M képesség egyenlőre pedig a kreativitás teljes hiányát mutatja, aztán majd meglátjuk mi lesz.

Igazából én a majdani Don Kanonji vs Bach csatára vagyok kíváncsi, bár őt inkább megnézném Oetsu ellen  Ördögi Ördögi
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6246 Dátum: 15 dec 15, 17:59:30 »

Uraharáról meg is feledkeztem, még jó, hogy nem állt le itt bohóckodni. Kubo jó sok esélyt adott a többi karakternek, ha már újra behozta őket ráadásul még fel is hozta őket ide. Csak azért kellettek, hogy Lille kilyukassza őket. Mivel már nem is maradt nagyon ellenfél, már a fullbringerek se jönnek elő, pedig ők is fel lettek vezetve. Akkor Hitsugaya is csak max Yammy 2 ellen tud jönni.

Amúgy én annyira örülnék, ha lenne egy Aizen vs 0. osztag. Legalább látnánk mire képesek, még ha eddig nem mutatták meg, még az se zavarna, ha Aizen végül teljesen lealázná őket. Csak ehhez már Aizennek el kellett volna indulnia, de még mindig trónol.

Amúgy ha már feljött szóba Kira, szerinte őt se nagyon fogja mutogatni Kubo. Eddig is behozott egy csomó karaktert a semmiért, lásd fullbringerek, vizardok, 1-2 potenciális hadnagy és még sorolhatnám.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 15, 18:00:51 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6247 Dátum: 15 dec 15, 18:12:13 »

Tilon ezt a "khmm Kira khmm"-öt most nem igazán tudom értelmezni, kérlek fejtsd ki  Nevet Én pl nem rá gondoltam.
Úgy, hogy Kirát már ellehetett volna temetni, de Kubo mégis behúzta a rivaldafénybe.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
georgekoizumi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


Taichou


« Válasz #6248 Dátum: 15 dec 16, 13:34:11 »


Akkor Hitsugaya is csak max Yammy 2 ellen tud jönni.


És mi van Askinnal? Vele tuti nem Ichigo fog harcolni, ő a nagyobb falatokhoz van "beosztva". Vele vajon ki fog?
Naplózva

\"Ebben a világban nem létezik sem igazság, sem hazugság. Csak puszta tények. És mégis, mindenki csak azt fogadja el az igazságnak, ami kényelmes neki. Máshogy nem tudnak élni. Azon gyengék számára, akik a világ lakosságának nagy részét kiteszik, a kellemetlen \"tények\", amit elfogadnak maguknak, az maga az igazság.\"
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6249 Dátum: 15 dec 16, 14:12:24 »

Miért ne jöhetnének a fullbringerek? Szerintem pont, hogy ők fogják átvenni Ichigo helyét Askin ellen.

A Valkürös csapat ki fogja ütni egymást, arról a csatatérről haláltól függetlenül nem fog tovább menni senki.Aizen Urahara Ichigoék meg Isshinék fognak eljutni Bachhoz, én legalábbis ezt tartom.Mondjuk Askin szerintem elpicsázza a fullbringereket és akkor jön Grimmjow meg Nel.

Már hogy ne lenne ellen, a top 3 még ott áll.

Remélem (ahogy már írtam párszor) mire Aizen felér magukhoz térnek a nullások és tolnak egy 1v5-t.Így ők is megmutathatnák mit tudnak mert ha shikai/bankai-t nyomott volna mind még a buffolt elit ritterek sem jutottak volna át rajtuk.Így meg a meglepetés erejével szétlyukasztották Oetsut is.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6250 Dátum: 15 dec 17, 18:35:10 »

Kint a fejezet.

http://www.mangapanda.com/bleach/656
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
pruzsi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7



« Válasz #6251 Dátum: 15 dec 17, 19:23:05 »

Ichigo padlón Pirul Ohh My God ezt nem vártam volna,azt hittem már olyan szinten áll hogy csak bach az ellenfele nameg aizen,de így biztos vár még valamire netán egy szerelmi csókra már csak az hiányzik neki vagy megjelenik az anyja
Naplózva
georgekoizumi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


Taichou


« Válasz #6252 Dátum: 15 dec 17, 19:53:20 »

Hmmm sok szempontból tetszett  kacsint

Egyrészt tök jó, hogy most egy másik csatatérre értünk, így nem lesz "sok" hogy mindig ugyanazokat látjuk. Tetszett, hogy Ichigo padlón van  Nevet  Nevet Bocs, de nem csípem  Nevet Jó, tudom, nem lesz semmi baja, majd feltápászkodik és megy Bach barátunkhoz.
Tetszett, hogy bár megijedtem, amikor Chad megindult, hogy most őt meg Orihimét kell majd nézni, de őket hamar kiiktatta Askin. Jól tette.
Továbbá  nagyon tetszett, hogy megjelent Yoruichi  Nyelvesít

Most hirtelen nagy negatívumot nem is tudnék mondani. Azért megnézném a kis méregkavarónkat egy Mayuri elleni harcban. Korábban már összefutottak, kár, hogy akkor nem lett semmi  kacsint

Naplózva

\"Ebben a világban nem létezik sem igazság, sem hazugság. Csak puszta tények. És mégis, mindenki csak azt fogadja el az igazságnak, ami kényelmes neki. Máshogy nem tudnak élni. Azon gyengék számára, akik a világ lakosságának nagy részét kiteszik, a kellemetlen \"tények\", amit elfogadnak maguknak, az maga az igazság.\"
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6253 Dátum: 15 dec 17, 20:44:50 »

Ichigo padlón van, mert csak a nagy ereje van mindig, de taktikája az kevés. Most egy ilyen bénító jellegű méreggel szemben nem igazán hatásosak a képességei. Nevet ( Kb. mint, ahogy Renjiék is el lettek fújva. ) Teljesen korrekt ez így. Mosolyog Yoruichi *.**.* épp itt volt az ideje, hogy te is badass legyél egy kicsit, szép volt! kacsint
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6254 Dátum: 15 dec 17, 22:36:29 »

Ilyen módszer mellett nem is baj ha pihen egy kicsit Ichigo.
Mielőtt idenéztem volna csak annyit spoilereztek nekem hogy Ichigo a padlón.
Így egyből rá is vetettem magam hogy kiderítsem,megérte.

Soifon fényében Yoruichire is ráfért hogy tökéletesítse a Shunkoját.
Ha egy kicsit csavarunk rajta,akkor számomra bőven felér egy Bankai bemutatással is a részéről.

Ha a "mesék" igazak akkor egy újabb testrészt summázhatunk a Lélekkirály tárházába.
(Két kar és egy Szív)

Szegényként eléggé "megcsonkították az évek alatt" smirksweat

Remélem azért Ichigo is látni fogja ezt a harcot,kár lenne ha lemaradna róla.Vagy legalább ültesse fel valaki,mert így elég szűkös a látványvilága.(ahogy az eddigi technikájáinak a listája)

Ui: Csak másodjára vettem észre hogy Yoruichi a kinyúló "ormon" (csüggeszkedik)lóg lefele
Inkább Pókember stílusnak néztem,csak úgy.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 415 416 [417] 418 419 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!