24 máj 10, 04:53:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Attack on Titan  (Megtekintve 35177 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #60 Dátum: 14 nov 23, 04:36:34 »

Szóval akkor 25 résszel zárult az első éved. Van infó, hogy mikorra várható folytatás animében?
Mindenhol azt írják, hogy tavasszal jön a 2. évad.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #61 Dátum: 14 nov 23, 09:02:57 »

2016 tavaszán? Pojén
http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-11-21/attack-on-titan-tv-anime-gets-2nd-season-in-2016/.81305
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #62 Dátum: 14 nov 23, 13:21:54 »

Nagyon-nagyon remélem, hogy nem kell rá ennyit várni...ne már...
A Sherlock is csak 2016-ban jön, erre még ez is...
Legalább a Trónok Harca jön tuti tavasszal, meg maradnak a heti animék. Kegyetlen a világ.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
kakuz79
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #63 Dátum: 14 nov 23, 20:26:08 »

ÉN  NEM OLVASTAM A MANGÁT csak az első részt mert nem érdekelt, de az anime az király, hogy ki a  női titán én már amikor elöször szerepelt  akkor tudtam,de ezen szerintem senkinek sem kell sokat gondolkodnia akinek van sütni valoja!!!!
Nem vagyok benne 100%ig biztos csak 95%ig,de nézzem tovább az animet nem lövőm le a poént nem szokásom meg kiváncsi vagyok hogy igazam lesz-e!!!
De szerintem biztos!!!!
Mindegy majd meglátjuk már várom a további részeket további szép estét mindenkinek!!!!!

-Igazam volt !!! aki látta végig az animét az tudja!!!!
Nem gondoltam volna hogy ilyen hamar kiderül de várható volt!!
Igaz a kolosszálist, és a páncélos titán nem tudom ki lehet!!!!
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 27, 16:00:12 írta kakuz79 » Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #64 Dátum: 14 nov 24, 12:08:18 »

Hát igazából tényleg nem nagy dolog rájönni, hogy melyik titán kicsoda.. Nagyon lehet látni, hogy melyik kire hasonlít (mármint a főbb titánok mint a kolosszális, páncélos, nőstény stb... Hümm-hümm)
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #65 Dátum: 14 nov 24, 18:10:13 »

A kolosszális egész úgy néz ki, mint akinek nincs bőre... ^^" Így ő nem igazán hasonlít arra, aki. Nevet De a többire igaz. kacsint Ill. szerintem a nőstény titánnál sem elsődlegesen a kinézete alapján lehet rájönni, hogy ki is ő. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #66 Dátum: 14 nov 24, 19:08:11 »

Hát, de most hirtelen nem azt fogod nézni, hogy hogyan mozog stb. hanem, hogy a haja szőke stb. (plusz az a zsidó orr) <- nem rasszizmus  ikszdé
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #67 Dátum: 14 nov 25, 18:28:56 »

A nőstényt szinte azonnal felismertem. De a kolosszus és páncélosra ötletem sincs, hogy kik lehetnek. De ne súgjatok, majd csak megtudom Mosolyog

Sajnálom, hogy ilyen hamar véget ért az anime. Gondolkodóba estem, hogy a mangát olvassam-e...  Gondolkozik
Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #68 Dátum: 14 nov 25, 18:52:21 »

Ha van türelmed, várd meg az animét.  A manga messze nem olyan jó. Szomorú
Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #69 Dátum: 14 nov 26, 16:42:14 »

Ha van türelmed, várd meg az animét.  A manga messze nem olyan jó. Szomorú
Egyetértek veled Cápa! Valahogy a manga nem jön át annyira, mint az anime. Nagyon jól válogatják a zenéket, jók a vágások, egyszerűen minden jó!!
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #70 Dátum: 14 nov 28, 13:29:11 »

De a kolosszus és páncélosra ötletem sincs, hogy kik lehetnek. De ne súgjatok, majd csak megtudom Mosolyog
Hát mikor majd azok kiderülnek.. na az egy igazi WTF?! pillanat lesz!  ikszdé
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Mokuko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 16


We know


« Válasz #71 Dátum: 14 dec 23, 19:23:10 »

Ezidáig csak a mangát olvastam, de mivel mindenki agyon dicsérte az animét így eldöntöttem, hogy belenézek. Hát... Eddig abban a hitben éltem, hogy a manga mindig jobb mint az anime, de az SNK rácáfolt erre. ^^ Szerintem jobban átjön az adott pillanat fontossága az animénél, ráadásul imádom a zenéit (főleg az első openinget). :3
Naplózva

Sweet Mother, sweet Mother, send your child unto me, for the sins of the unworthy must be baptised in blood and fear.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #72 Dátum: 14 dec 23, 23:30:05 »

Személyiségfüggő. Nálam, ha jól van megcsinálva egy anime, akkor a manga nem lehet jobb nála. Persze vannak olyanok, akik inkább elképzelik a dolgokat, nemtom, néha én is ilyen vagyok.
Csak az a baj, hogy kevés olyan animét ismerek, ami tényleg olyan jól van megcsinálva, hogy átjöjjön minden. Na, az AoT az mind fölött áll. Történetre láttam már jobbat, de animációra, zenére, hangulatra...még nem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #73 Dátum: 15 márc 19, 16:02:45 »

Remélem jó topicba írok, de megkérdezem. Ebből tényleg lesz vlaami? Mert nekem nagyon úgy tűnik..

https://www.youtube.com/watch?v=x4vO2GRnlFc
Naplózva

iiHALA MADRID!!
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #74 Dátum: 15 máj 24, 20:06:01 »

Sziasztok!

Én személy szerint rajongok az attack on titanért. A zenék zseniálisak, a történet találó, a grafika szép. Emellett komoly társadalmi, erkölcsi és filozófiai mondanivalója van. Pl: felveti az életösztön kérdését, a társadalmi problémákat egy ilyen helyzetben, a kasztrendszert, és az ilyen, vagy hasonló helyzetekben megismerhető emberi természetet. Az emberiség kipusztulását hogyan éli meg a maradék kis közösség stb.
Két nap alatt lenyomtam a 25 részt, (na nyilván ez hétvégén volt Nevet) és az ova-kat is ajánlom mindenkinek.
A manga területén a vélemények megoszlanak, én nem bírtam kivárni a 2. évadot, így folytattam a történetet a mangával. Az anime után kicsit furcsa a rajzolás, de szerintem meg lehet szokni. Akit érdekel a manga havonta jelenik meg hónap elején, szerintem érdemes folytatni, mert rengeteg csavar van benne, és az anime óta sok minden kiderült már. Mosolyog

A 2. évad mellett idénre még van egy kis meglepetés: https://www.youtube.com/watch?v=yWXJ-jqg3is
(Ha már láttátok, vagy belinkelte valaki, akkor bocsánat.)

Sasukeuchiha17, a linkedet nem tudom megnyitni, így nem tudom, milyen videót küldtél. :S

SPOILER!
Chakra! Nekem is az egyik kedvenc jelenetem mikor Eren viszi a sziklát. De igazából tele van jobbnál jobb epic jelenetekkel. Én még a Revaille harcokat szeretem.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 24, 20:13:47 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!