24 máj 02, 17:10:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bojack és bandája  (Megtekintve 1809 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
papama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 178



« Dátum: 11 jún 04, 10:56:41 »

Ez a téma Bojack és bandájáról szól. (9. movie)

Bojack jellemzése:
Bolygó hódító. Leszállt a Földre, hogy elpusztítsa azt. Megkakarta hódítani a galaxist,tönkretett egy harcművészeti versenyt, de Son Gohan könnyen megölte miután átváltozott hiperharcossá. 
Naplózva

Egy tengeri ütközet képes romba dönteni az egész napodat!
Címem: papama@citromail.hu
labzo01
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #1 Dátum: 11 jún 15, 08:12:52 »

De imádom ezeket a magyarosításokat:
"Bolygó hódító." - ez idáig rendben is volna, de - "Leszállt a Földre, hogy elpusztítsa azt." most nem értem, hogy hódító, vagy pusztító, de a Földet nem akarta elpusztítani, csak meghódítani azt, mert tetszett neki a mi kis bolygónk (valahogy így olvastam a feliraton). - "Megakarta hódítani a galaxist," - mintha ezért csukták is le, persze, nem a szó szoros értelmében - "tönkretett egy harcművészeti versenyt," - Ezért tényleg gonosz, velejéig romlott, hogy nem egy áruházat tett tönkre, hanem egy harcművészeti versenyt, ami ráadásul, az összes közül, a legdrágább volt! Szegény, Mr. Satan, ezért sok pénzt bukott... xD - "de Son Gohan könnyen megölte miután átváltozott hiperharcossá." - nem élt sokáig, az egyszer biztos... . Son Gohan meg hiperharcos... - ez is, fordítási hiba, mert csillagharcos szintek vannak, számmal jelölve, nem hiper, megaharcos, az utóbbi a Buu saga-ban jött elő.
(nem papama-t akartam ezzel cikizni, hanem csak a bemásolt fordítást).
Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!