24 máj 10, 16:49:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akame ga Kill!  (Megtekintve 59087 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #45 Dátum: 14 aug 10, 23:48:12 »

Spoiler!
Annyira látszik, hogy akarnak egy 2. találkozást Seiryu és Tatsumi között. Ha Sheele a kutya keze helyett Seiryu fejét vágja le mindketten túlélhették volna. Hisz pont a harc elején mondták, ha megölik a használót a teigu is leáll. De mindegy, ha így megy tovább a sztori, hát legyen...
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #46 Dátum: 14 aug 11, 00:33:15 »

Azta..állat fejezet volt..talán az első része sokkolt így, mint ahogy ez. Köszi a gyors forditást  bow

Zeref te milyen spoilerről beszélsz? Nem olvasom a mangát, és így is leesett, hogy lesz egy minimum még egy találka Tatsumi, és a kutyás őrült r*banc között.^^ Azt is megkockáztatom, hogy ő nyírja ki.  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 11, 00:33:48 írta sasukeuchiha17 » Naplózva

iiHALA MADRID!!
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #47 Dátum: 14 aug 11, 02:16:18 »

Régebben volt olyan egy másik fórum témánál (vagy talán másik fórumon), hogy leírtam valamit az aktuális részből és páran elkezdtek savazni, hogy miért spolereztem le nekik a részt. Ezért ha valami konkrétabbat írok le, inkább kirakom azt a bizonyos spoiler táblát. Nehogy én legyek ismét a Bad Guy, mert valaki előbb olvassa végig a fórumot, mint nézi meg a részt Nevet
Amúgy a mangát én sem olvasom.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #48 Dátum: 14 aug 11, 10:57:05 »

Ha valaki úgy böngész végig egy adott anime témát, hogy megjelent az aktuális rész és a felirat is elkészült hozzá, de az illető még nem nézte meg az epizódot, akkor a spoilerbe való belefutás az illető számlájára írható. Klasszikus esete megfigyelhető a mangásoknál, amikor néhány fejezet elolvasása után elmennek wikiázni, aminek következményeként spoilerbe futnak és a wikia lesz a hülye, amiért lépést tart az adott szériával és nem az illető, aki idő előtt kutakodott. smirksweat

Nem akarom mondani (SPOILER!!!), de ez is at fog menni Tronok Harcaba... Remelem azert ez nem marad szokas.. :/:/
Seryuu (remelem igy kell a nevet irni) pedig teljesen kiakasztott.. ugy felidegesitettem magam rajta, meg a nyomrorek kutyajan, hogy az valami felelmetes..
Ez maradjon a legszomorubb resz, enne lejjebb nem szeretnek menni SzomorúSzomorú

Ez is?! Át fog menni?! Mintha azt sugallnád, hogy nem volt benne egy picit sem a pakliban az első résztől kezdve, hogy itt bizony a "jó" oldal képviselőit is érheti veszteség. Bulat el is mondta a rész végén. Egyébként, nem a Trónok Harca vagy éppen a Shingeki no Kyojin volt az első, ahol megtörtént már hasonló eset, mégis a köztudatban ez a kettő lett mára az etalon, ami eléggé elkeserítő. Noexpression
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 11, 10:59:33 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #49 Dátum: 14 aug 11, 11:38:26 »

Hűha.
Tudtam, hogy hullani fognak a szereplők, de hogy máris? Ezért veszélyes, ha túl hamar ellövik valamelyik szereplő háttérsztoriját.

----------
Megkockáztattam és megnéztem a Wikin, hogy él-e még a kedvenc karakterem. Kis kő leesett a vállamról. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 11, 12:23:33 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #50 Dátum: 14 aug 11, 12:47:50 »

Alig várom, hogy már Bulat is harcoljon. Nem véletlen hogy Seryuu nem ellene ment. Bulat a kis állatkáját egy pillanat alatt felnyársalta volna annyira, hogy kell neki egy jó pár perc mire azt a brutális sebeket regenerálja és ez pont elég idő Bulat-nak, hogy Seryuu-t kettészedje mint a ropit. Örülök, hogy Bulat-nak nem ilyenre kell vesztegetnie az erejét, mert ha erőben néznék akkor ahhoz még 10x fel kell nőjön Seryuu. -.-

A rész hozta a hangulatot, amit a mangában is lehetett jól érezni és még a csávó kettévágása is jobb lett mint a mangában. Az alsó teste ott nem látszott. Nevet

Őszintén meg kell mondjam nekem a mangában Koro sokkal félelmetesebbnek tűnik mint az animébe de ez nem rossz dolog. Scheele is megtette amit lehetett. A kijelentése, hogy le kell győzni a Teigu használóját, hogy Koro megszűnjön működni jó ötlet volt, csak nem értem akkor miért csak a kezeit vágta le akkor? Miért nem döfte át az ollóját a fején? Vagy vágta le? Mindegy.

Mine-nak egy törött kar ami nem szép dolog. Scheele odatette magát azért. Én szerettem a karakterét nagyon.

Azoknak akik Wikiát csekkolnak azok szerintem nem jól cselekednek. Idióta cselekedet. Én is elkövettem egyszer és nem volt annyira izgalmas amikor volt egy adott jelenet. NE NÉZZÉTEK!

Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #51 Dátum: 14 aug 11, 13:04:17 »

Mikor Tatsumi ketté szelte a hapsit és az még ott pörgött a levegőben egyet, akkor arra vártam, hogy még lőjön egyet. xD

Én azért lestem meg a Wiki-t, ha vége az animének és a kedvencem még él de a mangában már halott lenne, akkor lehet, hogy az animme után nem kezdeném el olvasni.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #52 Dátum: 14 aug 11, 14:14:12 »

OFF:

Mondjuk nálam nem határoz meg semmit az, hogy ha kedvelek valakit elkezdem-e vagy sem ha él is vagy nem is. Ez olyan hogyha később meghalna akkor annyit tennék, hogy: ''oké, meghalt a kedvencem ezért nem érdekel tovább...''

On:

Seryuu szinkronja nagyon jól végzi a dolgát. Jó választás volt, csak kár hogy annak adták akit utálok mint a szart.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #53 Dátum: 14 aug 11, 15:26:36 »

Megkockáztattam és megnéztem a Wikin, hogy él-e még a kedvenc karakterem. Kis kő leesett a vállamról. Nyelvesít

Ejnye, Tilon! Miért fosztottad meg magad önszántadból az aggódás csodálatos érzésétől?! Elrontod az élményt. smirksweat


A kijelentése, hogy le kell győzni a Teigu használóját, hogy Koro megszűnjön működni jó ötlet volt, csak nem értem akkor miért csak a kezeit vágta le akkor? Miért nem döfte át az ollóját a fején? Vagy vágta le? Mindegy.

Seryu először kivédte a halálos csapást azzal, hogy feláldozta a karjait. Ezt Sheele meg is jegyezte. Utána Sheele tovább vágott a karjából, eltávolítva ezzel az esetleges rejtett fegyvereket. Itt készült Sheele arra, hogy végleg megölje, de Seryu aktiválta Koro ütőkártyáját. Koro üvöltött egy hatalmasat, ami megzavarta Sheele-t, majd Koro elkapta Mine-t. Ha Sheele nem segít Mine-nak és visszafordul Seryu-hoz, akkor az arcába kapta volna a Seryu szájából érkező meglepetés lövedéket és Mine-t is teljesen szétroppantotta volna Koro. Lehetünk szőrszálhasogatók, hogy bőven lett volna elég ideje Sheele-nek megölni Seryu-t, de így lett megírva, nincs mit tenni.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #54 Dátum: 14 aug 11, 15:56:56 »

Szerintem HanaKana hangját másnak adni pazarlás lett volna,Seryuu karaktere nagyon jól kihasználja a benne rejlő tehetséget.^^
Egyébként a résszel minden rendben volt,az ost-k tetszenek,és jól is alkalmazták őket.A grafika is elég jó,de a sérülések egy kicsit részletesebben ki vannak dolgozva a mangában.(43.fejezetnél tartok,még 3 nap és beérem ikszdé)
Naplózva

Renklar
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #55 Dátum: 14 aug 11, 17:16:28 »

Ezért szeretem ezt a mangát/animét, kiszámíthatatlan
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #56 Dátum: 14 aug 11, 19:00:26 »

Rég olvastam már Spoilert bármiről is szóval nem bántam, hogy egyet lelövök magamnak. Meg izgalmas is volt ez a kis hazárdjáték. Nevet De többet nem is nézek/néztem meg.

Nekem a Koro akkor vált rémisztővé, mikor átment Berserker módba. Kicsit Naruto érzés volt, hogy átmegy a fehér szőre vörösbe.

A testmódosításnál még megértem azt, hogy Seryunak van egy pisztoly a szájában. De a kezébe mégis, hogy tettek? Vagy azt, hogyan tudta egyáltalán használni? xD Mert a szájában a kapcsoló simán lehet a nyelve alatt de a kezében lévőt, hogy aktiválja? Szerintem csak Ogre tájcsónak juthatott olyan az eszébe, hogyha levágják Seryu karját, akkor majd ott lesz benne egy lőfegyver. >.<#
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
somniatis
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24



« Válasz #57 Dátum: 14 aug 12, 19:28:27 »

Tökjó rész volt Nevet Szeretem az ilyen elmebeteg ferde világnézetet, és megmutatja több szemszögből is. De azért kíváncsi leszek a kutyás csak fejére amikor rádöbben az igazságra Nevet
Amúgy koro egy kicsit igazságtalanul debil a többi teguival szemben  Gondolkozik
Naplózva

"Gondolkodom tehát egyedi vagyok."
Mafu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 891


Unknown


« Válasz #58 Dátum: 14 aug 18, 18:11:16 »

Amúgy koro egy kicsit igazságtalanul debil a többi teguival szemben  Gondolkozik
Hát én nem érzem ezt feltétlenül igaznak mivel ugyebár a személyen is függ, hogy mennyire tudja kihasználni a Teiguját. Így elképzelhető, hogy Sheele ollója nem (szerintem nevetségesen) csak fénylett volna hanem mondjuk az egész terepet miszlikbe vágja nagyobb képzettség vagy kompatibilitás esetén. Persze ez nem biztos mivel én nem olvasom a mangát (ne bántsatok xD), de az is benne van, hogy nem minden Teigu egyforma erős nem is beszélve, hogy kő papír olló szerűen valamelyik Teigu jobb a másik ellen.

A testmódosításnál még megértem azt, hogy Seryunak van egy pisztoly a szájában. De a kezébe mégis, hogy tettek? Vagy azt, hogyan tudta egyáltalán használni? xD Mert a szájában a kapcsoló simán lehet a nyelve alatt de a kezében lévőt, hogy aktiválja? Szerintem csak Ogre tájcsónak juthatott olyan az eszébe, hogyha levágják Seryu karját, akkor majd ott lesz benne egy lőfegyver. >.<#
Hát igen, nem feltétlenül kell valósághoz ragadni az anime nézésénél mert ugyebár minden sztoryban előfordulhat pár logikai agyficam, de mivel Ütőkártyáról van szó így elképzelhető, hogy fegyvereket tudott megidézni a teste bármely pontján. Így mivel sajnálhatta a karját feláldozni csak úgy egy jó fegyverért, az logikusan hangzik, hogy ezért nem tette meg eddig és mivel mondjuk a hasával meg lábával nem céloz jól az ember, (bár még nem oróbáltam xD) így maradhatott a kar fej duó, ahol meg tudna volna "idézni". Persze erről én is csak annyit tudok mint ti tehát elképzelhető, hogy teljesen másképp van és simán elképzelhető, hogy akár a kövi részben ez tisztázódik. Mosolyog

Ja és még valami...
Ma értem haza a nyaralásról és valószínűleg így csak holnap kerül ki az új rész. Sorry Szomorú
Naplózva
Lord Skyle
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14



« Válasz #59 Dátum: 14 aug 19, 17:01:33 »

Kedd este van már. Mikor jön a következő rész fordítása? :/
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!