24 máj 13, 00:35:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuuden 2. mozi - Kötelékek  (Megtekintve 94200 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
CoLa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #315 Dátum: 09 ápr 27, 19:16:23 »

Valaki megmondaná nekem, hogy meik típusú letöltést indítsam el? vagyis meik a legjobb minőségű vidi?
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #316 Dátum: 09 ápr 27, 19:24:08 »

A RAW az asszem az alap szűz verzió, de nem akarok hülyeséget mondani, én a másikat szedtem le.
Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #317 Dátum: 09 máj 01, 10:06:16 »

Na ez egy full jó movie volt! Mosolyog mellesleg a trailer azt mutatta hogy harcolni fog naruto meg sasuke egymással, de gondolom nem akarták lelőni az egész manga poénját.(:
A vége tetszett a legjobban, az ending utáni rész Mosolyog
Amikor Orochimaru kérdezte hogy ugye történt valami jó is és erre sasuke meg vissza emlékezik hogy mit tátogott Naruto Mosolyog Mindenképpen visszaviszlek Konohába
Sasuke a menősrác már megint, se egy karcolás, se egy ijedt arc, tök nyugodt az egész movie alatt. megszokhattuk már volna, bár a manga hachibis küzdelmei alatt koránt sem így viselkedett
de azé mit mondjak már, naruto meg sasuke egy szót se váltott egymással az egész movie alatt xD
Sakurát meg egyre jobban utálom...már megint annyira unszimpatikusan viselkedett az egész movie alatt...
Viszont Sai, Shikamaru és Shino kombója nagyon bejött... főleg az a bogár invázió, meg Sai szaltója a madarára.
Nekem ez a movie kimagaslott a többi közül, jó hogy benne volt sasuke, ő az egyik karakter aki nekem teljessé teszi a mangát. mármint a narutoval való rivalizálása..Mosolyog Naruto Shippuuden movie POWWAA
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #318 Dátum: 09 máj 01, 14:27:20 »

Na, eljutottam addig, hogy megnézzem, egész jól összehozták! Kisebb dolgok mondjuk zavartak, de összességében jó múvi volt.



Nem tudom, ide tehetem-e, de jövőre jön a 3. shippuudenes film is.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Gaara zolas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #319 Dátum: 09 máj 02, 10:47:21 »

Én azt az egyet nem értem hogy Anmaru miért változott át Reibi-vé? Lehet h valahol lemaradtam, vagy nem tom smirksweat. Segítenétek?  Mosolyog
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #320 Dátum: 09 máj 04, 14:10:39 »

Érdeklődnék a fordító csapatnál hogy a magyar felirat hogy áll? Félreértések elkerülése végett nem türelmetlenkedem, vagy követelődzök, csupán tájékoztatást kérek... Még készül, vagy már rég ki lett adva, csak én valahol lemaradtam róla? Hmm?
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #321 Dátum: 09 máj 04, 14:28:11 »

Elvileg a főoldalon már sárga a feliratos rész. Szóval valószínűleg már készen van.  kacsint Én még nem szedtem le, mert egyenlőre nem szántam még rá magam, hogy végig nézzem ezt a moviet.


Elnézést rosszat néztem...  smirksweat Az legutóbbi anime rész felirata volt sárga... Bocsika...
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 04, 15:37:51 írta Sevanna » Naplózva


Ezustnyil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99

Bihari röcsöge


WWW
« Válasz #322 Dátum: 09 máj 04, 15:20:37 »

Sárga?  Hmm? Nálam nem az  Technikai KO.
Naplózva
gyofke
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Válasz #323 Dátum: 09 máj 04, 22:20:13 »

Sziasztok!
A magyar felirattal kapcsolatban majd valami bíztatót mondjon már vki a kiadás időpontjáról. Nevet
Én nagyon várom már h megnézhessem de japán hanggal meg angol felirattal nem az igazi, ezért meg sem nézem addig.
Ha tudtok vmi infót vagy linket a felirattal kapcsolatban akkor szóljatok. Köszönöm! Nevet
 bow
Naplózva

Ferenczi Győző
DAsz-Kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 61

IVIACHI az elmebeteg shinobi


« Válasz #324 Dátum: 09 máj 06, 06:27:07 »

Én mint hülye amatör logikátlan ember azt mondom h hét végén lesz kb mert éretségik vanak és a csapat nem tud öszeálni mert éretségizik valaki majd ha azok lementek kész és jó lesz
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 06, 06:27:50 írta DAsz-Kun » Naplózva

IVIACHI A HANGOS GYILKOS ikszdé "Jaj de szépet álmodtam" by Kakuzu az egy akatsukis élete című rajongoi történetből
Tobisziget lakoja
gyilkos1210
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #325 Dátum: 09 máj 06, 06:50:27 »

de ha egy 20perces  részt összedobna  kb 1.5 nap alatt
akkor egy 1.5 órás movie-t már nem tudna 1 hét alatt ez már talán a második de  már szombat vasárnapra ígérték és szerda van akkor mondják későbbre...
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #326 Dátum: 09 máj 06, 07:18:36 »

Nyugi srácok! Ha készül még készül! Követelőzéstől nem lessz kész hamarabb! Az hogy én megkérdem hog áll a felirat, mert tájékozatlan vagyok, nem jelenti azt hogy lehet követelőzni, meg türelmetlenkedni! Kúl
Elég sok verzióhoz készül felirat.. Gondolom Carték egyszerre akarják kidobni mindhez... Gondolkozik
Naplózva
Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #327 Dátum: 09 máj 06, 11:16:23 »

Jah sztem sincs semmi értelme türelmetlennek lenni meg követelözni..attól nem fog elöbb kijönni..igaz én is nagyon várom mert még nem néztem meg és már megvárom a feliratot^^
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #328 Dátum: 09 máj 06, 12:11:48 »

Basszus! Aki ennyire nem tud várni, az tanuljon meg japánul, vagy angolul! Az NKWT tagjai mind a szabadidejüket áldozzák arra, hogy minőségi feliratokat kapjatok. Ameddig nem szponzorálja őket senki sem, addig ne tessék itt pampogni. A csapat gőzerővel dolgozik, látható ez a sok új bejegyzésen a fordítások részben. Azt kell basztatni aki nem dolgozik, és nem azt, aki a szabadidejét áldozza rátok, méghozzá ingyen!

Ha nem lenne egyértelmű, kedves gyilkos1210 ez neked szól, meg  hozzád hasonlóknak.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #329 Dátum: 09 máj 07, 14:20:34 »

Végre eljutottam odáig, hogy megnézzem ezt.
Hát, szerintem elég jó volt. Olyan 4es az iskolás rendszerben. xD
Mondjuk volt benne egy-két fura dolog. (Ha ezek a Sky Shinobik tudnak ilyen repülő izékat csinálni, miért nem csináltak néhány ballisztikus rakétát is?  Pojén Azzal azért könnyebb lett volna a dolguk. xD  Nyelvesít)
A kyuubis jelenet jó volt, csak rövid, és jó hogy Sóska szerepelt. Összeségében megérte megnézni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!