24 máj 13, 05:09:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 63
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuuden 7. mozi (Naruto 10. mozi) - The Last  (Megtekintve 215940 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
padre93924
Vendég
« Válasz #645 Dátum: 14 dec 22, 17:20:23 »

Szép dal,le is szedtem
köszike Nevet
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #646 Dátum: 14 dec 22, 17:29:54 »

Sajna javítani kellett rajta mert Kanjival voltak írva nem romajival meg a borító sem volt társítva a számokhoz, plusz az infó is rosszul volt kitöltve de javítottam rajta. Nevet

Ezt már szedhetitek. Nevet

http://www.2shared.com/file/1PmohSib/The_Last_-_Naruto_the_Movie_Ch.html
Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #647 Dátum: 14 dec 22, 17:35:29 »

Idézet
Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de egyre jobban idegesít engem ez a nyálas ömlengés az új Uzumaki család körül. Jaj, Himawari így, Boruto úgy, csináljunk vicces fanartokat, ami nagyon ledegradálja (a végre megkomolyodott) Narutot, változtassuk meg Boruto menősködő személyiségét cukimukira, meg valami definiálhatatlanra (jajmosténakarokjátszaniapával-eznemferanyamonddmármegnekimosténkövetkezem). Emberek, Boruto ROHADTUL NEM ILYEN....

Hát..igen.  Nevet Pont így gondolom én is. Mondjuk ennek ellenére kíváncsi leszek erre a filmre, ha már ennyire megy a hypolás. Amúgy pedig én meghallgattam ezeket a dalokat is (a Hinatásat is), szörnyen pocsékok (részemről). A japánok nem értenek a zenéhez, az tuti.  Neeem Semmi ütem, dallam, ritmus, egyhangú és unalmas is.  Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 22, 17:36:53 írta Krisz7199 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #648 Dátum: 14 dec 22, 17:53:54 »

Hát, szerintem újabban a japánok jobb zenéket csinálnak, mint akármelyik nyugati előadó. De ízlések és pofonok.

Itt az a kép a videóból: http://41.media.tumblr.com/1ed32c6eb0d234bb6ac93185302bf81f/tumblr_ngzmjctErI1sat0yfo1_1280.jpg

+

Megnyílt a Borutos film weboldala. Egyelőre semmi extra, de lehet érdemes rajta tartanunk a szemünk.
http://boruto-movie.com
Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #649 Dátum: 14 dec 22, 18:13:14 »

Idézet
Hát, szerintem újabban a japánok jobb zenéket csinálnak, mint akármelyik nyugati előadó.

Őőő...izé...hát nem.  Nevet J-pop és a J-rock is olyan műfaj, hogy ezeket tényleg csak japánok és otakuk hallgatják. Én még japán zenelegendáról sem hallottam. De igazad van, ízlések és pofonok. ikszdé (Nálam, mondjuk nincsenek ízlések csak pofonok! Hahaha  Ördögi Pojén)
Naplózva
padre93924
Vendég
« Válasz #650 Dátum: 14 dec 22, 22:07:31 »

Boruto filmről pár infó
http://www.saiyanisland.com/2014/12/boruto-naruto-the-movie/
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #651 Dátum: 14 dec 23, 19:59:25 »

Srácok csak egy barátságos emlékeztető, mielőtt egy modi úgy dönt, hogy seggberug titeket az off-ért: Ez nem a japán zene téma.

Amúgy van már valami hír valami teljes verzós feliratos vagy anélküli cam-os movie leakről?
Naplózva

padre93924
Vendég
« Válasz #652 Dátum: 14 dec 23, 20:13:15 »

Amúgy van már valami hír valami teljes verzós feliratos vagy anélküli cam-os movie leakről?
http://animecontinuum.tumblr.com/
az ő oldalán van valami vissza számlálás,remélem hogy a camos dologról van szó
amúgy Exkirion, te nem azt mondtad hogy nem nézed meg a camos verziót? Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #653 Dátum: 14 dec 23, 20:18:27 »

Szerintem összekeversz valakivel. Valami olyasmit lehet, hogy mondtam, hogy nem nézek meg olyan Cam-os verziót, ami olyan hányadék, hogy azt se lehet látni meg érteni mi van, de egy normálissal semmi bajom. A RTN-ból nem néztem cam-osat, mert az annyira nem érdekelt, de erre kiváncsi vagyok.
Naplózva

padre93924
Vendég
« Válasz #654 Dátum: 14 dec 23, 20:19:22 »

Ja értem akkor kevertelek valakivel Nevet
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #655 Dátum: 14 dec 23, 20:23:00 »

Vettem a fáradságot és becsületesen meghallgattam őket. Mikor meghallgattam őket, rájöttem valamire! Nem akármire!  Noexpression Megerősített bennem valamit, egy olyan dolgot amiben eddig nem voltam biztos, de most már tökéletesen tudatosult bennem. Úgy mint amikor Buddha megvilágosodott: A japánok továbbra sem tudnak zenélni, szerintem. Nekem egyik sem tetszett, Ayumi kisasszonytól konkrétan tripla agyf@szt kaptam. Mosolyog

Hallgass a Babymetaltól! Teljesen új dimenzió a metalon belül, ebben biztos vagyok. xD

Na, akkor ezek szerint kiderült, hogy hogy tényleg Boruto a hivatalos, kanonizált roumaji alak, nem pedig Bolt. Végre ezt is tudjuk.  Nevet

Meglepő, hogy eddig még nem volt online kamos verzió a mozifilmekből, de el kell ismernem, hogy a japók védelme hatékony. Pl. japánon kívül elég kevés helyen vetítik a filmet, így sok lehetőség nincs is rá, hogy felvegyék valahol. Kár. =/ 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #656 Dátum: 14 dec 23, 21:53:09 »

Legeslegrosszabb esetben az Usákok tuti kidbnak egy cam-os verziót. Én csak abban reménykedem, hogy nem lesz rossz a minősége, beleröhögcsélős nagyon és nem fog csúszkálni a hang.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #657 Dátum: 14 dec 24, 13:42:42 »

Én a Japókra gondoltam, ez ilyen fordított rasszizmus. Nevet ikszdé

Amúgy az a hír terjeng hogy Sasuke is főszereplő lesz a Boruto moziban és hát mindenki egyből találgat hogy miért meg hogy, no meg hogy Sasuke lesz-e Boruto mestere hisz a film arról szól hogy Boruto technikákat tanul vagy mi. Nevet Érdekes párosítás lenne az tuti. xD

http://www.zerochan.net/1814852
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 24, 14:40:37 írta Kuro25 » Naplózva

padre93924
Vendég
« Válasz #658 Dátum: 14 dec 24, 14:23:53 »

nem jó a link....
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #659 Dátum: 14 dec 24, 14:30:50 »

Amúgy az a hír terjeng hogy Sasuke is főszereplő lesz a Boruto moziban és hát mindenki egyből találgat hogy miért meg hogy, no meg hogy Sasuke lesz-e Boruto mestere hisz a film arról szól hogy Boruto technikákat tanul vagy mi. Nevet Érdekes párosítás lenne az tuti. xD

Most eszembe jutott a DBZ-ből az a szakasz, amikor Piccolo tanította Gohant. xD Mondjuk szerintem ez jól sülne el. Sasuke olyan oldalát is megismerhetnénk, amit még nem láttunk: a felelősségteljes mentort.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 63
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!