24 máj 06, 04:33:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1769128 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #15 Dátum: 10 máj 28, 00:25:08 »

Hát nekem ezek a fejezetek nem túlzottan jöttek be. A polipgnómmal való harc eléggé semmilyen volt, Sugarboy rekedése pedig kifejezetten idegesített, habár nekem a motor se nagyon tetszett, és még a vele való harcot is nagyon bénának találtam, ja, semmi se tetszik. Nevet
Remélem mihamarább betekintést gyerünk a két Erza párharcába, mert engem jelenleg az érdekelne leginkább.
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #16 Dátum: 10 máj 28, 10:16:42 »

Nekem tetszett a fejezet, szerintem jó volt.  Mosolyog Gray motorozása tök menő volt.  Kúl A polipgnóm annyira nekem se jött be, de lényeg, hogy lenyomták.  Nevet Sugarboy szerintem vmi Elvis paródia akar lenni.  >.<# Totál úgy néz ki.
A két Erza harca engem is érdekel, de a legjobban továbbra is az foglalkoztat, hogy lesz-e Gazille-nak macskája.  Nevet Remélem a jövő heti fejezetnek nem véletlenül My cat lesz a címe.  kacsint
Naplózva


Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #17 Dátum: 10 máj 28, 14:53:56 »

Sejtettem hogy nem csak számomra voltak laposak az utóbbi részek. Túlságosan kiszámítható egyelőre a történetszál.

Habár hogy őszinte legyek nekem ez az egész arc nem jön be, olyan időhúzás szerű, minden oda fog visszatérni ahonnan elindult, csak megtudunk egy-két háttérinfót...ebben anyi örömem van hogy Mistgun kilétére is fény derül(t).
Az egyetlen dolog ami úgy igazán tetszik eddig az az edolasi Gray, a 40kg-s cuccávalxD De összeségében sztem hatalmasat esett vissza az előző archoz képest ami számomra a csúcspont volt.
Remélem ez változni fog és beindul végre ez az arc mert ez így olyan mint vmi filler.
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #18 Dátum: 10 máj 29, 11:28:58 »

Hát ezzel sajnos teljesen egyet kell értenem, eddig úgy voltam ezzel a manga-val, hogy fokozatosan egyre jobb, de ez az arc egyáltalán nem jön be. Valamiért az egésznek a hangulata idegesít, és igazából egyedül a fordított szereplőket tartom érdekes ötletnek, de mivel ők pont nem szerepelnek semmit, hát ez is kilőve.
Naplózva

Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #19 Dátum: 10 máj 30, 10:04:29 »

Hát ebben az új részben sem történt sok
Lám lám Gazille háziállatot szeretne   Ördögi
Túl evidensnek tünik hogy a végén az a földi Erza
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #20 Dátum: 10 máj 30, 14:09:57 »

Nekem tetszett ez a rész, már sokkal jobb mint az előzőek, kezd éledezni.
Csak lessz itt Gazille-nek macskája Nevet
Szegény Wendy-t viszont jól megdobálták, olyan ez az Extalia mint vmi diliház telezsúfolva istenkomplexusos alanyokkal.
És igen, sztem is a földi Erza akciózik a chapi végén, a vágás helye az arcán árulkodó.
Naplózva

norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #21 Dátum: 10 máj 31, 10:40:47 »

bocs , hogy ilyen kérdést teszek fel , de eddig hány manga rész is jelent meg?
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #22 Dátum: 10 máj 31, 13:00:38 »

Most tartunk a 186. fejezetnél. ^^

Hát, ha Gazille beszervezi PantherLily-t, az szó szerint "állat" lesz. Nevet De azok ketten legalább jól érzik magukat... miközben csépelik egymás búráját. ikszdé

Kedves, extaliaiak, tudok egy remek diliházat. Nagy ablakok (persze némi rács nehezíti a kilátást), remek szobák (párnázott falakkal) és kedves ápolók (olyan Erza és Gazille keverékek). ikszdé De a miniszterelnöknek legalább leesett, hogy gáz van és egy lebegő szigetnek nem tsz túl jót, ha eltalálja egy másik lebegő sziget. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #23 Dátum: 10 máj 31, 14:52:52 »

Nos igen, talán a mi remek testalkatú fekete macsekunk tud valami olyasmit amit az átlagos macsekok nem, akik minden hitüket a királynőbe fektetik.
Lily szerint az ország "hamis", egy hamis országhoz pedig egy hamis uralkodó dukál.
Naplózva

norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #24 Dátum: 10 máj 31, 19:07:09 »

Bakker jó előre vagyunk:P
ma bevágtam 50 fejezetet , már teljesen kivagyok de még van a napból...valahogy csak utol kell érjem ami szerintem holnap meg is lesz. Nevet
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #25 Dátum: 10 jún 01, 09:20:54 »

Ez a fejezet nekem is jobban tetszett mint az előzőek, ha nem is történt sok mindent, legalább megadta a kezdő löketet a következő fejezethez. Egyedül a 14. oldalon lévő dupla ütés nem tetszik, ezt egy dupla oldalon olyan szépen meglehetett volna rajzolni. Nevet
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #26 Dátum: 10 jún 01, 11:20:49 »

Szerintem jó volt úgy, ahogy volt - mármint ami a dupla ütést illeti. Mosolyog Sokkal jobb, mint amikor pl. Kubo egy egész oldalt Hitsugaya üvöltésére pocsékol... És csodálkoznak egyesek, hogy az a manga nem halad sehova...


Direkt megnéztem a 180. fejezetet, és tényleg az eredeti, földi Erza arcán volt ott az a karcolás. Nevet Edo-Erza az orránál sérült meg. Nevet


Erza páncéljai közül ez a kedvencem, mármint Edo-Erzáé. Nevet Remélem, az igazi is használni fogja majd a későbbiekben is. Nyelvesít


Amúgy PantherLily most akkor fiú vagy lány? :"D
Mintha a Lucyba belebotló kiscsaj lánynak emlegette volna, ebben a fejiben meg "he/him" volt. (Vagy én emlékszem rosszul a régebbi részekre?) Gondolkozik
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #27 Dátum: 10 jún 01, 13:17:53 »

Hát, a "...Lily" engem is megtévesztett az elején, de azért szerintem fiú. ^^
Végig "him/he"-ként hivatkoznak rá. Meg hát a viselkedése sem túl nőies. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #28 Dátum: 10 jún 02, 10:08:49 »

Ez a fejezet nagyon ott volt szerintem.  Nevet Vicces hogy Kumori és Chakra elképzelései hogy bejöttek.  Nevet Mert valóban volt szó Charle és Wendy viszonyáról és Gazille tényleg a macskájának akarja PantherLily-t.  Nevet Amúgy PantherLily fix hogy fiú.
Nekem a legjobban értelemszerűen a Gazille-s részek jöttek be. Ezek ketten nagyon egymásra találtak. Mondjuk szerintem kicsit furcsa lesz ha PantherLily tényleg Gazille macskája lesz, mert ő inkább embernek néz ki szóval teljesen más mint Happy és Charle. Bár pont ezért illene Gazille-hoz mert ő is más mint a másik két Dragon Slayer. Gazille-nak ez a mondata: "So you're on the outside looking in, huh? Nice, same as me." ez mindent vitt nálam. Ebben minden benne van ami Gazille maga. ^^ Ez volt a legjobb rész az egész fejezetben.  Mosolyog

Szegény Wendy-t és Charle-t nagyon sajnáltam. Nem volt szép a macskáktól, hogy megdobálták őket. Az nagyon aranyos volt, amikor átölelték egymást.

Én nem emlékszem ezekre a karcolásokra egyik Erza arcán sem. Igazából én abban reménykedem, hogy kiderül hogy az igazi (földi) Erza volt az aki elfogta Natsu-ékat és ez csak vmi csel akar lenni. Nem hiszem, hogy az Edo-Erza letudná győzni a földit. Natsuék is simán lenyomtak minden Edolasi ellenséget akikbe belefutottak.

Arra vagyok még kíváncsi hogy a macskák királynője milyen. Szerintem róla fognak kiderülni érdekes dolgok.
Naplózva


notreally
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #29 Dátum: 10 jún 02, 23:21:14 »

Ez az égbe megyünk és vissza szerezzük a barátainkat dolog nem jön be egyáltalán, ha nem tudnám h mangában van simán spoiler Lehánylak... várom már h visszatérjenek a földre és folytatódjon ez a remek manga Hümm-hümm
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!